![]() |
Na Polsacie Futbol i Polsacie Sport HD
|
A móglby ktoś jakąs sensowna knajpe polecic gdzie mecz będzie i towarzystwo też sympatyczne?:)
|
Wiślacki Świat
|
Czy coś przeoczyłem czy faktycznie dziś mecz Wisły z Twente nie zostanie pokazany w otwartych kanałach TV4 lub Polsat?
|
Cytat:
Mecz Twente - Wisła transmitują Polsat Sport i Polsat Futbol. TV4 transmituje i zawsze będzie transmitował mecz polskiego klubu o 21.05. Czyli w tej i następnej kolejce na pewno będą to mecze Legii. Powstaje jedynie pytanie, co będzie w sytuacji, gdy mecze nasze ekipy będą rozgrywać w 5. i 6.kolejce, kiedy gramy w innych dniach. |
A klub nie ma nic do powiedzenia w sprawie transmisji? Pokazują mecz w otwartej tv jak grają w Krakowie, przez to mniej kibiców może przyjść:/ A na wyjazd gdzie na pewno więcej by oglądało to pokazują w zakodowanym, ehh.
|
Cytat:
|
Znacie jakas restauracje, pub gdzie mozna zobaczyc dzisiejszy mecz?
|
Mecz nie będzie transmitowany na Polsacie Sport co było by jeszcze jako tako do zniesienia, a na Polsacie Sport HD.
|
Polecam Poligamia Bar, zaraz przy skrzyżowaniu Dietla i Starowiślnej. Oglądam tam wszystkie mecze, fajna atmosfera i chyba z 5 telewizorów. Dodatkowym plusem duuuuży wybór piw.
http://www.facebook.com/#!/pages/Poligamia/308348371912 |
Ale U Wiślaków bedzie na stopro?
|
Polsat Sport HD i Polsat Futbol - dzisiejszy mecz Wisły.
|
19:00 29.09.2011 FC Twente-Wisła Kraków - LE w necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?t=8178 |
Wie ktoś na jakim holenderskim kanale będzie mecz?
|
RTL 7 holenderski
|
cholera nie ma tego kanału na cyfrze :/
|
Ktos wie jak sie placi na ipli za to? 7 zeta za sms. Ale z tego co widze numer i tresc jest taka sama do wszystkich dzisoejszych meczow LE. Pytanie brzmi czy place tylko za 1 mecz czy moga ogladac wszystkie za te 7zl. Jesli 1 to jak to ipla rozpoznaje ze chce ogladac Wisle. Zeby sie nie skonczylo na tym ze zaplace za ogladanie np. Legii
|
wchodzisz na strone http://www.ipla.tv/Program
z meczem Wisły i placisz. Z konta 5 zł. Sms 7,38 Otrzymujesz kod do okreslonej transmisji |
teraz zauwazylem ze w ipli jest mozliwosc transmisji w HD. W sumie cena taka sama tylko sie zastanawiam jak z moim netem. 2mb wystarczy?
|
A znacie strona na której przy łączu 1mb w miare dobrze bym oglądnoł mecz?
|
Cytat:
http://tomciotv.com/viewpage.php?page_id=34 Zarejestruj się i przeprowadź test łącza. Myślę, 1Mb powinno styknąć. |
Dla tych co się zastanawiają nad ipla, oglądałem tam mecz PSV-Legia w jakości hd (choć dla mnie te hd to tak z przymrużeniem oka, choć jakoś wystarczająca spokojnie, przebija wszystkie darmowe playery) net mam 2mb, i nic nie cięło. Mogę polecić, 5 zł przelewem to nie majątek.
|
Też oglądałem niejeden mecz na Ipli i wybierałem sobie w okienku transmisji wersje HD.
Jakość bez zarzutu, żadnego zacinania, żadnego rozmazanego obrazu Mam download 6800Kbps a upload 514 Kbps - neostrada |
również polecam IPLE.
Tylko nei wiem czy nie lepiej wykupić jakiś wiekszy abonament niż tylko na 1 mecz. Mam neta 1mb czyli totalne dno a ipla smiga bez zacięcia |
Cytat:
Podpowiem. Łatwiej im o prawa do transmisji dlatego z góry olewają szarpanie się z holendrami, anglikami, duńczykami. A mecz w Polsce to nie ma trudności... Pozatym Polska ma prawie 40 milionów, mecze ogląda bodaj 2-3 miliony a ty jako argument podajesz 20 tysięcy ze stadionu... Cytat:
|
Cytat:
|
Którą strefę mam aktywować żebym mógł obejrzeć mecz na IPLA???
|
Ten holenderski RTL jest FTA na Hot Birdzie?
|
Cytat:
|
Wysłałem dziś email do redakcji Polsat Sport... nie liczyłem że w ogóle otrzymam odpowiedź od nich... ale jak już otrzymałem to nie mogę przestać się śmiać do teraz... zobaczcie poniżej sami...
http://img832.imageshack.us/img832/6874/hahaibz.jpg |
Panowie z Polsatu sie mylą.
Nie są dostępne dla każdego. Ja, na przykład zainwestowałem w Cyfrę i tam nie ma ani jednego kanału sportowego Polsatu. Czy powinienem zrezygnować z Cyfry? Oplacic nowy abonament, zakupić nowy dekoder? No chyba, ze chodzi im o IPLE |
Po prostu mają gdzieś kibica, chodzi im o kasę. Bo co szkodzi pokazać mecz Wisły w Polsacie Sport np ?
|
Taki urok prywatnych nadawców. Mogą szczerze mówić, że chodzi im o kasę a nie żadną działalność misyjną, nie zabronisz im :)
Ale ja jako typowy Polak chce ich wychujać i dlatego pytam ponownie, czy holenderski RTL (na którym ma być mecz) jest dostępny gdzieś na Hot Birdzie? |
durne pytanie, ale cyfra + to jest to samo co canal + ?
Polsat cyfrowy to polsat cyfrowy eNka to eNka -- Jak chcesz mieć polsat sportowy, sport extra, futbol, sport hd itd to polecam.... UPC - dają dekoder i masz cyfrowy obraz i dźwięk , a do tego nie płacisz za dużo. I masz około 70 programów w tym b. dużo sportowych. |
UEFA Liga Europy (Kluby): Twente vs. Wisła Kraków (19:00)
- Polsat Futbol (13E-CyfrowyPolsat) - Polsat SportaHD (13E CyfrowybPolsat) - Al Jazeera Sport +6 (26Ed&f13Eb&d7W -nAlcJazeeracSport) - bTV Action (45Ec-nVivacom,e39Ea-nBulsatcom,e31.5Ec-nPro TV,d23.5Eb-nSatelliteeBG) - CANAL+ Multideportef3 (19.2E &a30We-nDigital+) - RTL 7 (19.2Ef-nCanaleDigitaal) - RTL 7 HD (23.5E -Canal Digitaal) Al Jazeera Sport jest niekodowany. bTV też chodzi. Zobaczymy czy będzie tam mecz. Pewności nie ma, ale nadzieja jest ! :) |
gdzie masz te stacje?
|
19:00 29.09.2011 FC Twente-Wisła Kraków - LE w necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?t=8178 Oświeżny linki z poprawkami |
Cytat:
|
Mów po ludzku, trzeba mieć talerz tak ?
Bo po kablu z UPC to szukam szukam, i nawet RTL nie mogę znaleźć |
na cyfrze znalazlem kanal al jazeera sport, o to chodzi? bo tam leci jakis mecz. mam jeszcze pytanie co oznacza FTA?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl