Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 14.09.2009 17:06

Federer - Del Potro

typ: dokładny wynik, 3-1 Federer
Kurs:2,90

Btw:dziś na Widoku,przy pętli otwarli FORTUNE:D pierwsi klienci (w tym ja:D ) dostawali prezenty od firmy:) w firmowej siatce znalazły się: porcelanowy kubek,smyczka,zapalniczka i fajny długopis. wszystko w barwach i opatrzone logiem fortuny.mała rzecz,a cieszy hehe

MCX 14.09.2009 21:08

Kupony na pierwszą kolejkę Ligi Mistrzów już szykujecie?
Ja osobiście puszczam trzy:

1) Besiktas - Man U
gospodarze strzelą bramkę? TAK - 1,65

Dynamo Kijów - Rubin Kazań 2 - 3,70
---
kurs 6,11

2) Maccabi Hajfa - Bayern 2 - 1,50

Dynamo Kijów - Rubin Kazań
goście strzelą bramkę? TAK - 1,51
---
kurs 2,27

3) Marseille - AC Milan 1 - singiel po kursie 2,35

Tyle ode mnie, mam nadzieję, że na dobry początek w tym sezonie.
Wszystkie kursy z Expekt.com

FredzIo 14.09.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 792772)
Na dzisiaj:

Energie Cottbus - Karlsruher 1X 1.22
Młoda Wisła - Młoda Lechia 1X 1.26
Młode Zagłębie Lubin - Młoda Polonia 1 1.75
2.69

No ****a...
Na jutro chyba:
Juventus - Bordeaux 1 1,60
Zurich - Real M 2 1,30

I osobno
Olimpique M - AC Milan X 3.15

Co myślicie?

MCX 14.09.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 792926)
No ****a...
Na jutro chyba:
Juventus - Bordeaux 1 1,60
Zurich - Real M 2 1,30

I osobno
Olimpique M - AC Milan X 3.15

Co myślicie?

Kurs na Juve jak najbardziej zachęcający, jednak trzeba pamiętać, że nie zagra kontuzjowany Diego. Ostatecznie właśnie to sprawiło, że na nich nie postawiłem.
A co do OM to ja daję 1 ale nie mówię, że mam co do takiego rezultatu pewność.
Kurs jest wysoki więc postawiłem dyszkę bo Milan ostatnio gra katastrofalnie i liczę na "podtrzymanie" tej passy :D

zidanemarcin 14.09.2009 22:24

Mysle zeby puscic na jutro cos takiego:

Marseille-AC Milan 1x [ 1,29 ]
FC Zurich-Real Madryt (1:0) 2 [ 1,95 ]
Maccabi Haifa-Bayern (1:0) 2 [ 2,45 ]

AKO: 6,24

Robbie92 14.09.2009 22:28

ja zrezygnowalem z juve bo podobno ma nie byc del piero i diego

1kol. LM
milan x2
real 2

wolfsburg 1x
arsenal 2
inter 1x

stuttgart 1
olympiakos 1x

ako 9.57

zidanemarcin 14.09.2009 22:39

Ja bym nie gral milanu nawet z podporka . . .

LuKaS TSW 15.09.2009 07:02

Dobra poszło na dzisiaj:
Rosja-Macedonia 1
West Ham-Wolverhampton 1
Atletico -Apoel ilość goli over 2,5

maciek777 15.09.2009 13:06

Co sadzicie o Levadi dzis ? Kurs wysoki,a i forma bardzo dobra :)

WiślakNH 15.09.2009 13:28

Wstępnie na czwartek

Ajax - Poli Timisoara 1
Hertha - Ventspils 1
Benfica - Bate Borisov 1
Bilbao - Austria W. 1
Lazio - Salzburg 1
Steaua - Sheriff T. 1
Villarreal - Levski S. 1

maciek777 15.09.2009 13:50

Na dzis :
Besiktas-Man Utd 2 1.40
Zurych-Real handi 2 1.57
Flora -Levadia over 2,5 1.65
Maccabi-Bayern over 2,5 1.60

Stawka:70zł,
Wygrana:406,19
ako:5,8

P.S Wybijcie sobie z glowy granie na Milan dzis,2 badz nawet x2. Predzej 1 albo 1x na OM,pozdrawiam

FredzIo 15.09.2009 13:54

OM - AC Milan 1X
Juventus - Bordeaux 1

2,14

Wisła V 15.09.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 793087)
OM - AC Milan 1X
Juventus - Bordeaux 1

2,14

co do juve to bardziej mi na remis ten meczyk wygląda..Bordeaux gra ofensywny football i dobrze im idzie w lidze:)


a to mój kuponik;

Atl.Madryt-Apoel N. _________1___________1.18
Haifa-Bayern_______________2___________1.45
Marsylia-Milan______________1____________2.40
Besiktas-Manchester U.______2____________1.55
Zurich-Real M._____________2_____________1.25

Stawka;5zł
Kurs:7.96
Zakładana wygrana;35,80zł

FredzIo 15.09.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła V (Post 793096)
co do juve to bardziej mi na remis ten meczyk wygląda..Bordeaux gra ofensywny football i dobrze im idzie w lidze:)


a to mój kuponik;

Atl.Madryt-Apoel N. _________1___________1.18
Haifa-Bayern_______________2___________1.45
Marsylia-Milan______________1____________2.40
Besiktas-Manchester U.______2____________1.55
Zurich-Real M._____________2_____________1.25

Stawka;5zł
Kurs:7.96
Zakładana wygrana;35,80zł

Bardzo wątpie. W Izraelu i Stambule kibice zgotują taką atmosfere, że nic nie wiadomo. Ja bym Bayernu i ManU nie obstawiał, pomimo tego, że są w niezłej formie. Atletico też bym nie ruszał. Bo są w fatalnej formie, a kurs całkowicie odpychający. Jak Ci to wejdzie, to wielki szacun...

Wiślak178 15.09.2009 14:41

Maccabi Haifa - FC Bayern München 2
Besiktas JK - Manchester United 2
FC Zürich - Real Madrid (1:0) (Handicap) 2
Liverpool FC - Debreceni VSC 1
Inter Mailand - FC Barcelona (Podwójna szansa) X2
Standard Liege - Arsenal FC 2
Słowenia - Polska 1

Razem kurs 10,50

edit: Oby środa była równie udana jak wtorek

Wisła V 15.09.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 793100)
Bardzo wątpie. W Izraelu i Stambule kibice zgotują taką atmosfere, że nic nie wiadomo. Ja bym Bayernu i ManU nie obstawiał, pomimo tego, że są w niezłej formie. Atletico też bym nie ruszał. Bo są w fatalnej formie, a kurs całkowicie odpychający. Jak Ci to wejdzie, to wielki szacun...

Bayern teraz ma wysoką formę i musi zrekompensować kibicom ostatnie wpadki w lidze, to samo MU-oni zawsze walczą przede wszystkim w LM..co do Atletico to mi źle w zakładach wbili bo chciałem inny mecz ale za późno się zorientowałem:p LM z natury jest nie pewna ale zobaczymy jak to będzie, 5zł to nie wielkie pieniadze:)

KosaPS 15.09.2009 15:17

Ja na dzisiaj dla zabawy puściłem coś takiego
Juventus - Bordeaux 2
Zurich - Real 1
Wolfsbrg - CSKA 2

Za 3zł, do wygrania 80zł

banasik 15.09.2009 15:35

Maccabi - Bayern 2 1.45
Besiktas - MU 2 1.50
Zurich - Real (1,5:0) 2 1.70
Atletico - APOEL (obie drużyny strzelą) NIE 1.47
Wolfsburg - CSKA x2 1.79
Marsylia - Milan (do przerwy) x 2.00

ako: 19.46

WiślakNH 15.09.2009 15:35

Besiktas - Manchester 2
Zurich (+1) - Real 2
Standard - Arsenal 2
Liverpool - Debreceni (+1) 1

pan Dudi 15.09.2009 15:45

Ja staram się nie grać "dwójek" na pierwsze mecze faz grupowych europejskich pucharów, ale dziś nie mogłem się oprzeć Bayernowi po tym co ostatnio pokazują w lidze. Poza tym Chelsea, Wolfsburg- CSKA obie strzelą i West Bromwich. Arsenal ma być mocno osłabiony dziś ze Standardem- może być różnie. Powodzenia w każdym razie.

zidanemarcin 15.09.2009 16:53

Niestety na dzis kursy spadly.

Marseille-AC Milan 1x [ 1,29 ]
FC Zurich-Real Madryt (1:0) 2 [ 1,70 ]
Maccabi Haifa-Bayern (1:0) 2 [ 2,25 ]

AKO: 5,42
Stawka: 30 zł
PWK: 139,0 zł

fialo 15.09.2009 16:59

Ja gram dzisiaj dość odważnie mianowicie :

Real do przerwy - 1,65
Bayern - 1,5
Atletico z handicapem - 1,55
ManU - 1,55
Chelsea - 1,44
Marsylia - Milan X do przerwy - 2,00

AKO: 17,1
Stawka: 10 zł
PWK: 171,25 PLN

pan Dudi 16.09.2009 15:07

Wczoraj ładnie weszło i oby dziś ten manewr powtórzyć ;) Poszło na OL, Liverpool i VfB- Rangers obie drużyny strzelą. Inter- Barca jak dla mnie no bet i to w każdej możliwej opcji, czy to zwycięzca/ przegrany, czy under/ over. Tam może się stać wszystko ;)

maciek777 16.09.2009 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 793085)
Na dzis :
Besiktas-Man Utd 2 1.40
Zurych-Real handi 2 1.57
Flora -Levadia over 2,5 1.65
Maccabi-Bayern over 2,5 1.60


Stawka:70zł,
Wygrana:406,19
ako:5,8

P.S Wybijcie sobie z glowy granie na Milan dzis,2 badz nawet x2. Predzej 1 albo 1x na OM,pozdrawiam

Elegancko:)
Na dzis jedynie Arsenal i Sevilla,za troszku wiecej,pozdrawiam

farciarz 16.09.2009 19:31

1.St.Liege - Arsenal 1.60 nr: 685 typ: 2
2.Lyon - Fiorentina 1.75 nr: 725 typ: 1
3.Liverpool - Debrecen (+1) 1.40 nr: 781 typ: 1
4.Sevilla - Unirea (+1) 1.65 nr: 784 typ: 1
Stawka na zakład: 10zł System: Akumulowany

Kurs akumulowany: 6.47x Zakładana wygrana: 58.20zł

Pożyjemy zobaczymy

FredzIo 16.09.2009 19:33

Olimpiakos 1X
Arsenal 2
Sttugart 1

LuKaS TSW 16.09.2009 19:36

Ja dziś sobie zagrałem zabawowo i chyba znowu tradycyjnie jedna porażka:
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glo...bfwjGMk%3D

Ligę mistrzów sobie odpuszczę po wczorajszym meczu

WiślakNH 16.09.2009 20:08

Ogląda ktoś mecz Arsenalu?Jak im idzie?Bo jak zobaczyłem wynik to że sie zdziwiłem mało powiedziane

pan Dudi 16.09.2009 20:13

A pisałem nie grać Arsenalu :lol: Choć z drugiej strony jeszcze wszystko może się w tym meczu zdarzyć, więc nie traćcie wiary ;-)

maciek777 16.09.2009 20:16

Posiadanie 35-65,wiec cos tam Arsenal probuje zdzialac :)

WiślakNH 16.09.2009 20:25

Jakbym wiedział wcześniej kto zagra w bramce to bym sie 100 razy zastanowił a ,że zagrałem na 2 dni to jest jak jest..Jak sie wezmą to będzie dobrze
uhhhh 2:1 do przerwy

Arsenal dał rade ale co z tego jak Liverpool jedynie 1 bramką wygrał

pan Dudi 16.09.2009 22:10

No i Arsenal jednak wyszedł ładnie. U mnie kolejny kupon do przodu, więc start ligi mistrzów wprost wymarzony ;) Oby tak dalej.

grzesiek632 16.09.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 793460)
Dobra to może macie jakieś ciekawe propozycje na jutro?
Może Szachtar?

Na jutro mam dwa fajne mecze ktore napewno obstawie:

Lille - Valencia 2 kurs 2,20
Rapid W - Hamburger Sv 2 kurs 1,75

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 793498)
No i Arsenal jednak wyszedł ładnie. U mnie kolejny kupon do przodu, więc start ligi mistrzów wprost wymarzony ;) Oby tak dalej.

a u mnie zgola odmiennie... zjebala mi ta liga mistrzów humor tylko i zmarniał moj portfel;P

Robbie92 17.09.2009 07:01

fulham x2
ajax 1
sporting x2
valencia x2
HSV x2
szachtar x2
genoa 1
celtic x2
hertha 1
PAO 1x

d.bukareszt x2
PSV x2

ako 26.39

LuKaS TSW 17.09.2009 08:58

i znowu wszyscy graja Lige Europejską a takiego meczu jak ŁKS-Flota nikt nie stawia?:)

ja gram tak:
Klagenfurt-Linz 1
Manglerud-Storhamar 2
Safarova-Tetreault 1
Serra-Vanek 1

i na wariata:
Rosja-Serbia 2
Francja-Hiszpania 2

WiślakNH 17.09.2009 11:05

Ja po przemyśleniu zrezygnowałem z grania na dzisiaj..lepiej poczekać na weekend bo nie wiadomo co sie może zdarzyć w pierwszych meczach

pan Dudi 17.09.2009 11:09

Też brałem taką opcję pod uwagę, ale jednak się skusiłem ;) Zagrałem na Genoę, PAO- Galata obie strzelą, Lazio i Benficę z -1. ŁKS- Flota nie ruszam, ale może under 2,5?

rocco_1906 17.09.2009 11:58

Rosyjska KHL liga:

15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Atlant Mytischi kurs:1,90
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets kurs:1,40

BETSSON

WiślakNH 17.09.2009 13:13

Wstępnie na weekend

Alkmaar - Nijmegen 1
Bayern - Nuernberg 1
Manch. Utd. - Manch. City 1
Barcelona - Atl. Madryt 1
Real M. - Xerez 1
Valencia - Gijon 1
Venlo - Ajax 2

Ma ktoś informacje co do Manchesteru City?Czytałem gdzieś,że w derbach zabraknie Adebajora , Robinho i Teveza ale nie wiem na ile te informacje są prawdziwe.

Wiślak178 17.09.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 793114)
Maccabi Haifa - FC Bayern München 2
Besiktas JK - Manchester United 2
FC Zürich - Real Madrid (1:0) (Handicap) 2
Liverpool FC - Debreceni VSC 1
Inter Mailand - FC Barcelona (Podwójna szansa) X2
Standard Liege - Arsenal FC 2
Słowenia - Polska 1 (w kosza)

Razem kurs 10,50

edit: Oby środa była równie udana jak wtorek

No weszło coś w końcu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl