![]() |
Nie ma co, największy as to bezdyskusyjnie Marcin "chciał mnie kiedyś Tottenham" Kikut. Gość z innego świata :P
|
Cytat:
|
No i nie ma rady trzeba szarpac się w pucharach nie zawsze osiągając zamierzony cel i siły muszą pozostac na lige , ogólnie co nie dziwi wielkopolanie słabo wypadają w środkowej strefie boiska .
|
Czyżby wielki Lech nie dawał rady ? Nieprawdopodobne wręcz...
|
Amica pewnie chce dotrwać do karnych, tam już ze swoim szczęściem dadzą radę :)
|
Co za patałachy. :-D
|
W tym sezonie to naprawdę nic nie grają. Żadnego stylu nie ma ta drużyna. :-D
Edit. A Lewandowski nawet piłki nie może przyjąć hehe |
Amice jest ciężko połowę przejść, ale znając ich fuksa jeszcze się im uda.
|
jakże to sonck przestrzelił?
|
Dokładnie,oni są jak Niemcy,wszyscy grają,mają same setki,przewagę,ale na koniec i tak jakimś fartem nie wiadomo skąd strzelają tą bramkę...obym się mylił,i nie dlatego że im nie kibicuję w pucharach-bo wbrew pozorom nawet trzymam nieco kciuki,ale mam dość tego pompowania : wielki lech ! niesamowity stilić i wart 8mln euro lewandowski...
|
Cytat:
|
Cos sadziilem ze z Cracovia "oszczedzali " sie na Brugie
Dzis widac ze to nie bylo ich oszczędzanie,to była ich forma....... |
Forma formą ale po stałym fragmencie mogli zakończyć sprawę.
|
No to Amicolech tego meczu juz nie wygra. Limit szczescia sie skonczyl
A Lubanski daje karnego :lol: "DOKONYWAL FAULU" on jest lepszy niz Robert Gorski :lol: |
Jasny gwint, na zawał padnę :australopitek:
|
strzał prosto w bramkarza, w sumie to bylby wielki niefart Brugge, gdyby wpadlo.
|
Jak to limit się skończył? Dotrwali do karnych:-D Teraz to dopiero wykorzystają swoje pokłady fuksa.
|
Marzy mi się żeby Belgowie ufundowali taką końcówkę Lechowi, jak ten rok temu Austrii Wiedeń.
|
O wchodzi Rzeźnik.
|
Lewandowski gra straszną kiche :) od samego początku co chwile strata,strata w karnych pewnie Lechowi się uda bo zawsze ma dużo szczęścia,no ale za chwile sie przekonamy:D
|
Karne...trzymajcie kciuki...oczywiście teraz już wiecie za kogo ;)
|
moje marzenie..... ostatnia minuta dogrywki blad lokomotiwu wronki i dostaja na 2:1 :)
|
Zobaczymy czy znowu im sie uda po farcie .....
WILU TS wiemy za kogo mamy trzymac,wiemy :) |
podoba mi się, jak Borek tłumaczy Włodkowi, jak to jest, kiedy sie wykonuje karniaka.
|
To karne, szanse 70% do 30% dla Amici :)
|
Jak by nie było zawsze będzie dobrze:
- wygra Amica, balonik będzie puchł i tym lepiej dla nas (w lidze). - wygra Brugge, balonik pęknie, a oni dalej będą myśleć, że są zajebiści. |
i nawet lechici Legię pozdrowili :D
|
a to z jakiej okazji? ;)
|
Wspaniali kibice kuchenkorza nic wiecej...
|
może przegrają, może trzymam kciuki :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl