Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Żurawek 27.08.2009 21:31

Nie ma co, największy as to bezdyskusyjnie Marcin "chciał mnie kiedyś Tottenham" Kikut. Gość z innego świata :P

_ukoL 27.08.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 785569)
Borek to były piłkarz Wisłoki.
W sumie to nie widzę nic złego w tym, że przeżywa te mecze i nimi żyje. Pasjonat i tyle. Jakoś nikt nie miał pretensji, jak mecze Wisły w ten sposób komentował...

Oczywiście, mnie to nie przeszkadza. Taka praca ale jak słucham jaki to z Niego znawca to na prawdę mnie skręca. Wypowiadać się o taktyce i innych sprawach to może się Lubański, a Borek to za przeproszeniem o piłce tyle wie co kopnął z dwa razy piłkę w w Wisłoce.

kohprzem'68 27.08.2009 21:33

No i nie ma rady trzeba szarpac się w pucharach nie zawsze osiągając zamierzony cel i siły muszą pozostac na lige , ogólnie co nie dziwi wielkopolanie słabo wypadają w środkowej strefie boiska .

WILU TS 27.08.2009 21:38

Czyżby wielki Lech nie dawał rady ? Nieprawdopodobne wręcz...

wisl@k_TS 27.08.2009 21:42

Amica pewnie chce dotrwać do karnych, tam już ze swoim szczęściem dadzą radę :)

leyzer87 27.08.2009 21:44

Co za patałachy. :-D

..::MASTER::.. 27.08.2009 21:49

W tym sezonie to naprawdę nic nie grają. Żadnego stylu nie ma ta drużyna. :-D


Edit. A Lewandowski nawet piłki nie może przyjąć hehe

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 21:50

Amice jest ciężko połowę przejść, ale znając ich fuksa jeszcze się im uda.

Zbyychu 27.08.2009 21:52

jakże to sonck przestrzelił?

WILU TS 27.08.2009 21:53

Dokładnie,oni są jak Niemcy,wszyscy grają,mają same setki,przewagę,ale na koniec i tak jakimś fartem nie wiadomo skąd strzelają tą bramkę...obym się mylił,i nie dlatego że im nie kibicuję w pucharach-bo wbrew pozorom nawet trzymam nieco kciuki,ale mam dość tego pompowania : wielki lech ! niesamowity stilić i wart 8mln euro lewandowski...

flamengista 27.08.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 785601)
Amica pewnie chce dotrwać do karnych, tam już ze swoim szczęściem dadzą radę :)

Na to wygląda, bo na dalszą grę nie mają siły. A to przecież początek sezonu!!!

Wojtas 27.08.2009 21:56

Cos sadziilem ze z Cracovia "oszczedzali " sie na Brugie

Dzis widac ze to nie bylo ich oszczędzanie,to była ich forma.......

flamengista 27.08.2009 21:59

Forma formą ale po stałym fragmencie mogli zakończyć sprawę.

mic 27.08.2009 21:59

No to Amicolech tego meczu juz nie wygra. Limit szczescia sie skonczyl

A Lubanski daje karnego :lol:

"DOKONYWAL FAULU" on jest lepszy niz Robert Gorski :lol:

iiYama 27.08.2009 22:00

Jasny gwint, na zawał padnę :australopitek:

Zbyychu 27.08.2009 22:02

strzał prosto w bramkarza, w sumie to bylby wielki niefart Brugge, gdyby wpadlo.

flamengista 27.08.2009 22:02

Jak to limit się skończył? Dotrwali do karnych:-D Teraz to dopiero wykorzystają swoje pokłady fuksa.

Witoldon 27.08.2009 22:02

Marzy mi się żeby Belgowie ufundowali taką końcówkę Lechowi, jak ten rok temu Austrii Wiedeń.

leyzer87 27.08.2009 22:03

O wchodzi Rzeźnik.

WhiteStarDvisionTheBest 27.08.2009 22:04

Lewandowski gra straszną kiche :) od samego początku co chwile strata,strata w karnych pewnie Lechowi się uda bo zawsze ma dużo szczęścia,no ale za chwile sie przekonamy:D

WILU TS 27.08.2009 22:04

Karne...trzymajcie kciuki...oczywiście teraz już wiecie za kogo ;)

piotrek chicago 27.08.2009 22:04

moje marzenie..... ostatnia minuta dogrywki blad lokomotiwu wronki i dostaja na 2:1 :)

Wojtas 27.08.2009 22:05

Zobaczymy czy znowu im sie uda po farcie .....

WILU TS wiemy za kogo mamy trzymac,wiemy :)

Zbyychu 27.08.2009 22:07

podoba mi się, jak Borek tłumaczy Włodkowi, jak to jest, kiedy sie wykonuje karniaka.

wisl@k_TS 27.08.2009 22:07

To karne, szanse 70% do 30% dla Amici :)

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 22:07

Jak by nie było zawsze będzie dobrze:
- wygra Amica, balonik będzie puchł i tym lepiej dla nas (w lidze).
- wygra Brugge, balonik pęknie, a oni dalej będą myśleć, że są zajebiści.

ToTylkoJa 27.08.2009 22:08

i nawet lechici Legię pozdrowili :D

killzone 27.08.2009 22:08

a to z jakiej okazji? ;)

WILU TS 27.08.2009 22:09

Wspaniali kibice kuchenkorza nic wiecej...

DevilMayCry 27.08.2009 22:10

może przegrają, może trzymam kciuki :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl