Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Mareq 10.10.2009 20:30

Ale emocje , zaraz pikawa siądzie .
Myślę że osoba zupełnie ,,nie siedząca'' w sporcie z łatwością doszła by do wniosku , że gra ostatnia drużyna z przedostatnią .

edyta: pomijając istnienie reprezentacji San Marino ofkoz :P

flamengista 10.10.2009 20:39

No, Głowacki zaliczył asystę:/

harthausen 10.10.2009 20:39

od repry San Marino proszę się odstosunkować. Normalne chłopy-amatory, w wolnej chwili po pracy pokopią sobie, żadnych pretensji do gwiazdorstwa, nic w główkach poprzewracane nie mają.

Porównując ich i to, co dziś Czesi i nasi pokazują widać, że pobory niby gwiazdorków nijak się mają do ich albo umiejętności albo chęci do gry.

Pan Jotka 10.10.2009 20:40

Oczywiscie super zastawianiem wykazał sie mój typ do wtopy-----Pol-chuck :P

brasilia79 10.10.2009 20:40

Czesi czy Polacy dopingują Czechów,czy wszyscy razem ?

Grzadq 10.10.2009 20:43

Wszyscy razem. Też bym się darł "jeszcze jeden" jakbym tam był. Na szczęście jeszcze mi nie odbiło na tyle żeby jeździć, wydawać kasę i wspierać tak grającą drużynę.

Śmiechu warte.

Głowacki nie ma żadnej asysty, on stał w odległości kilku metrów od tej sytuacji.

tommiyacht 10.10.2009 20:44

no wlasnie, czy "JESZCZE JEDEN" po czesku to "JESZCZE JEDEN" ?

piotrek chicago 10.10.2009 20:45

GRA PONIZEJ SŁOW KRYTYKI juz widze te tłumy na naszym estadio hahaha LATO... CO???......

Pan Jotka 10.10.2009 20:47

No wlasnie.Głowacki nie przeciął tej pilki( ito cala jego "wina"), ale przy zawodniku byl Polczak caly czas i bodajze Rzezniczak. Czesi przyspieszyli i sie skończyło.

Grzadq 10.10.2009 20:50

Akurat w tej sytuacji winy Głowackiego naprawdę bym się nie doszukiwał. To że jest stoperem nie oznacza że ma przecinać każde jedno podanie, z każdej strony boiska. Polczak miał bliżej i to on powinien się "zaopiekować" Czechem.

harthausen 10.10.2009 20:54

a Słowenia prowadzi ze Słowacją 1-0. Czesi , mimo prawdopodobnej wygranej z nami też już wiele szans nie mają.

BRTS39 10.10.2009 20:54

I macie swoja polska mysl szkoleniowa buahah. A szczerze wam powiem że wole zeby awansowali slowency , a Slowacja niech ptrzegra dzis i z nami przy pustych trybunach i tak by bylo git. Niech maja za te szczescie w meczu z nami. Kirmowi sie nalezy i tyle .

flamengista 10.10.2009 20:55

Głowackiemu w kluczowym momencie uciekła piłka (brakło mu z 5 cm, by ją trącił) i moim zdaniem to on ponosi główną odpowiedzialność za utratę bramki.

Na razie przyzwoicie gra tylko Kowalewski, właśnie uratował nas przed 2 bramką. Niestety Kuba zupełnie bez formy, zszedł zasłużenie.

Ale chyba jest pozamiatane.

PS. Kowalewski poprawnie - do czasu. Przy 2-0 mógł to wyciągnąć.

Teraz może być wysoki wynik, bo Czesi złapali wiatr w żagle.

Witoldon 10.10.2009 20:56

Co ten Polczak wyczynia, nie spodziewałem się, że kiedyś to powiem, ale on jest wolniejszy niż Jop na ME! Dziwią mnie jeszcze te zmiany Jeleń i Kuba schodzą, a Grosicki i Iwański nadal czarują techniką. Grosicki wygrał jakiś pojedynek 1 na 1?

Polczak ograny już chyba 50 raz...
A teraz najwyższy gracz przegrał główkę ;D ;D

Grzadq 10.10.2009 20:57

Główną? Nie, tu go będę bronił, ponosi odpowiedzialność bo jednak bramke straciliśmy (a on jest obrońcą) ale główną? To powiedz mi co robił Polczak z Rzeźniczakiem?

laurence 10.10.2009 20:57

mnie dziwi że po boisku jeszcze człapie totalnie bezproduktywny Iwański.

Tylko_Wisła! 10.10.2009 20:59

Chciało by sie powiedzieć " brawo ****a" 2:0 i pozamiatane. A Beenhaker siedzi przed telewizorem i dziękuje Bogu , że już nie musi prowadzić tej reprezentacji

jova 10.10.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 802294)
gramy klasę lepiej niż ze Słowenią (na razie) A co po przerwie? Zobaczymy:)

Chyba żartujesz. Czesi są dziś fatalni, ale nawet na ich tle wyglądamy żenująco. W żadnym wypadku nie można mówić o postępie w porównaniu do gry z czasów Benhauera.

Pan Jotka 10.10.2009 21:00

Przewidywalem 3:0 w plecy. Ale sędzia mnie oszukał bo Baros strzelił tego gola zasluzenie. "nic się nie stało--Polacy nic się nie stało " hehehhehee

Mar85 10.10.2009 21:02

Czesi graja masakre i wygrywają...won Majewski....zaorac ten cały PZPN!!!!!!1

Kamson 10.10.2009 21:02

I wszyscy razem: Pooooooooooolczaaaaaaaak :D Brawa też dla Stefana oczywiście za powołanie tego niedocenianego stopera.
Czesi też nic nie grali a dwie stuknęli. Koniec nadziei (dla tych co je jeszcze mieli:shock:).

Grzadq 10.10.2009 21:03

Może 2 bramka też "Głowackiego"? -_-

Polczak to mój idol. A czemu Gancarczyk przyglądał się jak Czech dośrodkowuje, to też pozostanie tajemnicą.

Głowacki wolny, on nigdy nie był szybkościowcem dlatego ważna jest współpracą obydwu stoperów. Z polczakiem po prostu sie nie da.

Mar85 10.10.2009 21:04

Ciekawe jak długo jeszcze bedzie przegrywać kiedy PZPN zrozumie że kolesiowanie na stołkach sprowadzi nasz a reprezentacje na totalne dno!!!

Pan Jotka 10.10.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 802319)
I wszyscy razem: Pooooooooooolczaaaaaaaak :D Brawa też dla Stefana oczywiście za powołanie tego niedocenianego stopera.
Czesi też nic nie grali a dwie stuknęli. Koniec nadziei (dla tych co je jeszcze mieli:shock:).

Miał je niejaki MichalSzczu ktory pojedzie na mecz ze Slowacją w Chorzowie, kupi bilet, wesprze bande pt"PZPN" i napisze jakimi jestesmy z dupy kibicami , bo nie jezdzimy na mecze kadry heheheh. Ale jak to mówie zawsze---młodość rządzi się swoimi prawami.

Grzadq 10.10.2009 21:06

Cytat:

sprowadzi nasz a reprezentacje na totalne dno!!!
Popatrz sobie na tabelę eliminacji.

flamengista 10.10.2009 21:06

Głowacki jako najstarszy miał być ostoją defensywy i łatać dziury po błędach Polczaka czy Rzeźniczaka. Owszem, oni też zawinili przy pierwszej bramce ale Głowa był na właściwym miejscu i powinien był piłkę wybić.

Przy drugim golu wina obrońców i Kowalewskiego (strzał w krótki słupek).

Dobrze, że Słowenia na razie wygrywa bo mamy jeszcze jeden mecz o stawkę przed Euro:-D

brylant17 10.10.2009 21:08

W całej grupie pozytywny bilans dwumeczu będziemy mieli chyba tylko z San Marino. :D by weszło hahha

Tylko_Wisła! 10.10.2009 21:08

****a co za debil trąbi tą trąbką ? Co do meczu to tragedia.Przegrywają powinni być w****ieni a oni grają jak pipki jakieś.

Pan Jotka 10.10.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 802324)
Głowacki jako najstarszy miał być ostoją defensywy i łatać dziury po błędach Polczaka czy Rzeźniczaka. Owszem, oni też zawinili przy pierwszej bramce ale Głowa był na właściwym miejscu i powinien był piłkę wybić.

Przy drugim golu wina obrońców i Kowalewskiego (strzał w krótki słupek).

Dobrze, że Słowenia na razie wygrywa bo mamy jeszcze jeden mecz o stawkę przed Euro:-D

Flamengista...Jaka stawke masz na mysli? Slowenia 17 Slowacja 19 a my 11 ... Stwka jest chyba wyprzedzenie Czechow hehehe

Grzadq 10.10.2009 21:11

Cytat:

Głowacki jako najstarszy miał być ostoją defensywy i łatać dziury po błędach Polczaka czy Rzeźniczaka.
Nie zgadzam się. Nie ma czegoś takiego jak łatanie dziur na etapie meczów reprezentacji Polski. Tych 11 piłkarzy, w tym 4 obrońców, to są teoretycznie najlepsi piłkarze z naszego kraju, nasi reprezentanci. I coś takiego jak łatanie dziur nie może mieć miejsca.
Napisz że powinien ich asekurować - to się prędzej zgodzę. Co do reszty, nie wypowiadam się bo nie widziałem powtórek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl