Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kocham_ts 06.06.2009 21:19

Nie lubie Ronaldo, ale dzisiaj mógłby strzelić:P

Endrju 06.06.2009 21:29

Jak na razie to wygląda na to, że Portugalia rozwali kupony masie ludzi... (m.in. mi...)

kocham_ts 06.06.2009 21:37

pograne....

zidanemarcin 06.06.2009 21:38

1:2 !!!!!!!!!!!!

Bruna Alves !!!

kocham_ts 06.06.2009 21:38

ogooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll

GNCacek 06.06.2009 21:39

Alleluja!!

ramon01 06.06.2009 21:41

hehehheheeh fart :D jeszcze tylko argentyna :)

rocco_1906 06.06.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 741616)
hehehheheeh fart :D jeszcze tylko argentyna :)

mam to samo:P ale fuks hehehe

archi33 06.06.2009 21:44

Ja juz nie raz przejechałem sie na krystynie i jego kolegach z portugalii i dlatego juz ich zawsze odpuszczam.Gratuluje wam farta (dobrego typu) ;-).Ja tez dzis mialem farta na Chorwacji i Finlandii ;-).U mnie jeszcze Argentyna i USA.

grzesiek632 06.06.2009 21:47

a wiecie moze o ktorej gra Meksyk? bo na jednych stronkach podaja ze o 23:55 a na drugich ze o 3:00...

ramon01 06.06.2009 21:50

na expekcie jest o 3:00 oni na biezaco poprawiaja starty

rocco_1906 06.06.2009 21:51

zgadza sie,o 3:00 graja:)

na noc jeszcze daje zwyciestwo Detroit HANDICAPEM po kursie 2,7. niechaj seria trwa:D

ramon01 06.06.2009 21:57

jest jeszcze brazylia - bahia i vasco da gama

Robbie92 06.06.2009 23:09

a ja se sledze boliwia-wenezuela i narazie po polowie 0-1 ;/ (boliwia miala karny!)

no i mi jak wielu szwecja zwalila kupon a takze litwa

kupon na jutro:
KRLD-Iran 1x
Katar-Australia x2
Uzbekistan-Japonia x2
ZEA-Korea Płd x2

Kamerun-Maroko 1x
Benin-Sudan 1x
Algeria-Egipt x2
Gwinea-WKS x2
Nigeria-Kenia 1

stawka 5zł ewen.wygrana: 28.50zł

Aro1234 06.06.2009 23:46

A nie mówiłem, że Duńczycy mogą spłatać figla? :> To już pewniak do gry na MŚ. Ciekawe, czy Portugalia wywali Węgrów. No i pozamiatane jeśli chodzi o Szwecję. A Portugalia... no cóż... ;] też się dłuuuuugo męczyła... :> no i remisy Bułgaria-Irlandia, Czarnogóra - Cypr... Ależ szkoda, że se nie zagrałem dzisiaj. :D

na środę:
Szwecja - Malta 1
Finlandia - Rosja X
Anglia - Andora 1
Ukraina - Kazachstan 1
Wyspy Owcze - Serbia 2
Macedonia - Islandia X
Holandia - Norwegia raczej 1.

rocco_1906 07.06.2009 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 741259)
RPA - Polska 1
Albania - Portugalia 2
Argentyna - Kolumbia 1

kurs:3,83
stawka:30
ew.wygrana:114,87

.................................................. ............................................

kusi mnie dzisiaj jeszcze postawic na Kuznetsova w finale RG.widzialem jej 3 ostatnie mecze i zrobila na mnie duze wrazenie swoja siłą i walką. co na to eksperci??:)

RPA 1-0
Portugalia 2-1
Argentyna 1-0

Dziekuje:)

dziekuje rowniez Kuzniecowej :)

i 3lidze norweskiej,finskiej i szwedzkiej:)

Dobranoc:)

zidanemarcin 07.06.2009 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 741050)
Moj dzisiejszy kupon (przez przypadek jeden mecz na jutro):

Stany Zjednoczone - Honduras 1 1,45
Dolcan Zabki - Korona Kielce 2 1,70
Kildare County - Longford Town x2 1,10
Shinnik Yaroslavl - Metallurg Lipetsk 1 1,15
Concordia Piotrkow Trybunalski - Sandecja Nowy Sacz x2 1,11
Słowenia U19 - Holandia U19 x2 1,18

AKO: 4,08
Stawka: 21,19
Maks.wygrana: 86,95



Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 741173)
No to czekam na dwa mecze. Obstawilem jeszcze dwa kupony:

1:
Albania - Portugalia 2 1,30
Kazachstan - Anglia 2 1,10
Islandia - Holandia 2 1,35
Argentyna - Kolumbia 1 1,25
Tunezja - Mozambik 1 1,30

AKO: 3,14
Stawka: 30 zł
Maks.wygrana: 94,11 zł


2.:p
Azerbejdżan - Walia 2 2,10
Urugwaj - Brazylia 2 2,45

Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 1,75
Qatar - Australia 2 1,75

AKo: 15,76 :rotfl:
Stawka: 10 zł
Maks.wygrana: 157,57 zł



Jeszcze wczoraj wrzucilem jeden kupon:

Albania - Portugalia 2 1,30
Islandia - Holandia 2 1,30
Argentyna - Kolumbia 1 1,20
Urugwaj - Brazylia x2 1,35

AKO: 2,74
Stawka: 30 zł
Maks. wygrana: 82,13 zł


:D :D :D
Świetna sobota i piatek. Portugalia niezlego stracha narobila . . . :p

ramon01 07.06.2009 06:46

Kubica lepszy w wyscigu od Heidfelda 1.70
Nigeria - Kenia 1 1.20
Gwinea - WKS 2 1.85

Kurs 3.77

ramon01 07.06.2009 07:00

kamikaze szykujesz juz powoli cos na dzisiaj ? :)

kocham_ts 07.06.2009 07:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocham_ts (Post 741310)
Mam cos takiego:
Serbia - Austria 1
Islandia -Holandia 2
Albania - Portugalia 2
Argentyna -Kolumbia 1
USA - Honduras 1
Kazachstan -Anglia 2

kurs:5.27
Co sadzicie ja sie obawiam jedynie USA?



Szczęśliwie, ale wszytsko weszlo.

ramon01 07.06.2009 07:36

macie jakas dobra strone ze statystykami ?

rocco_1906 07.06.2009 08:00

i jeszcze na koniec Detroit dolozylo troche kasy hehe:) piekne dwa dni:)

ramon01 łap:

http://www.vitisport.cz/index.php?lang=pl

ramon01 07.06.2009 08:04

dzieki :) - dalem detroit tez ale z vasco da gama na kuponie i kostaryka i vasco mi zesralo wszystko :(

zidanemarcin 07.06.2009 08:43

Na dzis tylko jeden kuponik:

Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej x2 1,16
Algeria - Egipt x2 1,38
Benin - Sudan 1x 1,10
Empoli FC - Brescia Calcio 1x 1,15

AKO: 2,03
Stawka: 33,19 zł
Maks.wygrana: 67,21 zł

LuKaS TSW 07.06.2009 08:43

opłaca się dziś zagrać na Lakersów?

tomorow 07.06.2009 09:10

Zajrzyjcie czasem:
http://bukostrefa.bloog.pl/

Robbie92 07.06.2009 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 741692)
macie jakas dobra strone ze statystykami ?

http://statystyki.livezone.onet.pl/statistics/onet/ :D

a11 07.06.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 741703)
opłaca się dziś zagrać na Lakersów?

ja się nawet zastanawiam nad: ORL Magic v LA Lakers +6.5/-6.5 2

tak sobie myślę, że ten mecz na pewno będzie innym niż pierwszy gdzie Lakers wygrali 25 punktami, ale w moim odczuciu sporą winę za tak dotkliwą porażkę ponosi trener Orlando. Za długo trzymał na parkiecie J. Nelsona, gość, który nie grał przez tak długi okres nie może w pierwszym meczu po przerwie zagrać 23 minut i to jeszcze całą kwartę praktycznie bez zmiany i to jeszcze w finale gdzie intensywność gry jest zdecydowanie większa. Również gra na dwóch centrów Howard Gortat nie była najlepszym rozwiązaniem bo Magic nie potrafią grać pod kosz zwłaszcza jeśli Nelson jest tak zajechany, że ledwo biega.
Orland poza tym miało słabą skuteczność za 3 a to ich najgroźniejsza broń, w dzisiejszym meczu na pewno będzie lepiej.

Jeśli chodzi o Lakers to przede wszystkim zajedobrze zagrali w defensywie, Ariza i Wolton i czasami Kobe powstrzymali obwodowców, zwłaszcza Turgoglu praktycznie nie istniał. Z kolei Bynum, Odom, Gasol ograniczyli Howarda. I jeśli Lakers znów zagrają tak w obronie to wygrają. Bryant na pewno rzuci swoje, sukces Lakers zależał będzie od dobrego zbilansowanie gry inside/outside. Gasol i Bynum muszą zdobywać punkty bo to ułatwia grę pozostałym.

Ja postawie na wygraną Lekers przynajmniej 6,5 punktami, bo od początku playoff twierdziłem że Orlando to jeszcze nie jest drużyna na mistrza, ba że to nawet nie jest drużyna na finał. Myślę że oni swój planu już dawno zrealizowali i obecne zadania trochę ich przerasta. A w dodatku mając w perspektywie 3 mecze u siebie różnie może być u nich z psychiką w trakcie meczu.

rocco_1906 07.06.2009 10:02

Federer-Soderling
kurs:3,3

Jenson Button-zwyciezca
kurs:2,3

ramon01 07.06.2009 10:54

postawilem koncowke 8 z hakiem i dyszka jest do przodu :D ehehhehe


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl