![]() |
Nie lubie Ronaldo, ale dzisiaj mógłby strzelić:P
|
Jak na razie to wygląda na to, że Portugalia rozwali kupony masie ludzi... (m.in. mi...)
|
pograne....
|
1:2 !!!!!!!!!!!!
Bruna Alves !!! |
ogooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll
|
Alleluja!!
|
hehehheheeh fart :D jeszcze tylko argentyna :)
|
Cytat:
|
Ja juz nie raz przejechałem sie na krystynie i jego kolegach z portugalii i dlatego juz ich zawsze odpuszczam.Gratuluje wam farta (dobrego typu) ;-).Ja tez dzis mialem farta na Chorwacji i Finlandii ;-).U mnie jeszcze Argentyna i USA.
|
a wiecie moze o ktorej gra Meksyk? bo na jednych stronkach podaja ze o 23:55 a na drugich ze o 3:00...
|
na expekcie jest o 3:00 oni na biezaco poprawiaja starty
|
zgadza sie,o 3:00 graja:)
na noc jeszcze daje zwyciestwo Detroit HANDICAPEM po kursie 2,7. niechaj seria trwa:D |
jest jeszcze brazylia - bahia i vasco da gama
|
a ja se sledze boliwia-wenezuela i narazie po polowie 0-1 ;/ (boliwia miala karny!)
no i mi jak wielu szwecja zwalila kupon a takze litwa kupon na jutro: KRLD-Iran 1x Katar-Australia x2 Uzbekistan-Japonia x2 ZEA-Korea Płd x2 Kamerun-Maroko 1x Benin-Sudan 1x Algeria-Egipt x2 Gwinea-WKS x2 Nigeria-Kenia 1 stawka 5zł ewen.wygrana: 28.50zł |
A nie mówiłem, że Duńczycy mogą spłatać figla? :> To już pewniak do gry na MŚ. Ciekawe, czy Portugalia wywali Węgrów. No i pozamiatane jeśli chodzi o Szwecję. A Portugalia... no cóż... ;] też się dłuuuuugo męczyła... :> no i remisy Bułgaria-Irlandia, Czarnogóra - Cypr... Ależ szkoda, że se nie zagrałem dzisiaj. :D
na środę: Szwecja - Malta 1 Finlandia - Rosja X Anglia - Andora 1 Ukraina - Kazachstan 1 Wyspy Owcze - Serbia 2 Macedonia - Islandia X Holandia - Norwegia raczej 1. |
Cytat:
Portugalia 2-1 Argentyna 1-0 Dziekuje:) dziekuje rowniez Kuzniecowej :) i 3lidze norweskiej,finskiej i szwedzkiej:) Dobranoc:) |
Cytat:
Cytat:
Jeszcze wczoraj wrzucilem jeden kupon: Albania - Portugalia 2 1,30 Islandia - Holandia 2 1,30 Argentyna - Kolumbia 1 1,20 Urugwaj - Brazylia x2 1,35 AKO: 2,74 Stawka: 30 zł Maks. wygrana: 82,13 zł :D :D :D Świetna sobota i piatek. Portugalia niezlego stracha narobila . . . :p |
Kubica lepszy w wyscigu od Heidfelda 1.70
Nigeria - Kenia 1 1.20 Gwinea - WKS 2 1.85 Kurs 3.77 |
kamikaze szykujesz juz powoli cos na dzisiaj ? :)
|
Cytat:
Szczęśliwie, ale wszytsko weszlo. |
macie jakas dobra strone ze statystykami ?
|
i jeszcze na koniec Detroit dolozylo troche kasy hehe:) piekne dwa dni:)
ramon01 łap: http://www.vitisport.cz/index.php?lang=pl |
dzieki :) - dalem detroit tez ale z vasco da gama na kuponie i kostaryka i vasco mi zesralo wszystko :(
|
Na dzis tylko jeden kuponik:
Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej x2 1,16 Algeria - Egipt x2 1,38 Benin - Sudan 1x 1,10 Empoli FC - Brescia Calcio 1x 1,15 AKO: 2,03 Stawka: 33,19 zł Maks.wygrana: 67,21 zł |
opłaca się dziś zagrać na Lakersów?
|
Zajrzyjcie czasem:
http://bukostrefa.bloog.pl/ |
Cytat:
|
Cytat:
tak sobie myślę, że ten mecz na pewno będzie innym niż pierwszy gdzie Lakers wygrali 25 punktami, ale w moim odczuciu sporą winę za tak dotkliwą porażkę ponosi trener Orlando. Za długo trzymał na parkiecie J. Nelsona, gość, który nie grał przez tak długi okres nie może w pierwszym meczu po przerwie zagrać 23 minut i to jeszcze całą kwartę praktycznie bez zmiany i to jeszcze w finale gdzie intensywność gry jest zdecydowanie większa. Również gra na dwóch centrów Howard Gortat nie była najlepszym rozwiązaniem bo Magic nie potrafią grać pod kosz zwłaszcza jeśli Nelson jest tak zajechany, że ledwo biega. Orland poza tym miało słabą skuteczność za 3 a to ich najgroźniejsza broń, w dzisiejszym meczu na pewno będzie lepiej. Jeśli chodzi o Lakers to przede wszystkim zajedobrze zagrali w defensywie, Ariza i Wolton i czasami Kobe powstrzymali obwodowców, zwłaszcza Turgoglu praktycznie nie istniał. Z kolei Bynum, Odom, Gasol ograniczyli Howarda. I jeśli Lakers znów zagrają tak w obronie to wygrają. Bryant na pewno rzuci swoje, sukces Lakers zależał będzie od dobrego zbilansowanie gry inside/outside. Gasol i Bynum muszą zdobywać punkty bo to ułatwia grę pozostałym. Ja postawie na wygraną Lekers przynajmniej 6,5 punktami, bo od początku playoff twierdziłem że Orlando to jeszcze nie jest drużyna na mistrza, ba że to nawet nie jest drużyna na finał. Myślę że oni swój planu już dawno zrealizowali i obecne zadania trochę ich przerasta. A w dodatku mając w perspektywie 3 mecze u siebie różnie może być u nich z psychiką w trakcie meczu. |
Federer-Soderling
kurs:3,3 Jenson Button-zwyciezca kurs:2,3 |
postawilem koncowke 8 z hakiem i dyszka jest do przodu :D ehehhehe
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl