![]() |
Z tego co sie nie myle to wszystki gole w tej rundzie zdobywaja nam Polacy? dawno tak nie było ale nie zmienia to faktu ze ciezko patrzec na ta druzyne z optymizmem... Chwile radości nam ostatnia daja ale pamietajmy o gdzie jestesmy...
|
Cytat:
Żenada |
Jakie 3 mecze.
Ja bym oczekiwał że wygra pod rzad 15 meczy wtedy bym się zaczął zastanawiać czy jest sens go trzymać ... Dorzućmy jeszcze awans do fazy grupowej LM. :help: |
Cytat:
W ostatnim meczu z Podbeskidziem wygrał kilka sprintów z Malinowskim ( o którym się mówi ,że jest jednym z najszybszych w OE ). |
Cytat:
Uwielbiam to... Wisła przegrywa, bo jest chujowa, Wisła wygrywa, bo rywal był chujowy! Do straty 1 gola grali dobrze a potem się lekko posypali, ale mimo to dobili Jagę 4 bramką Co do Chaveza to ma słabe przyśpieszenie i traci na pierwszych metrach, ale jak się rozpędzi to biega jak dzika kuna i jest wstanie dogonić nie jednego |
Cytat:
Patryk również dobrze wyglądał na skrótach podczas sparingów także jego forma to nie przypadek. Uważam, że "mały" gra o wiele bardziej dojrzalszą piłkę. Przykładowo holuję piłę wtedy kiedy nie ma komu podać i trzeba się utrzymać, podaje wtedy kiedy trzeba podać. Brakowało mu tego kiedyś bardzo, bo często oddawał piłkę o 3 tempa za późno. edit: Cytat:
|
Akurat z Podbeskidziem niepotrzebnie holował i tradycyjnie strzelał z każdej pozycji.
|
Ciesz się źe Krzynówek, tutaj nie zagląda.
Daj Maleckiemu troszkę czasu. Asystowanie samemu sobie przy zdobytej bramce, nie jest wcale takie latwe, jak bys się moglo wydawac. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma co się jarać... Wynik cieszy ale należy pamiętam, że ogralismy bardzo słabą, wręcz żenująco spisująca się w tej rundzie Jagielonie. Obecnie Jagielonia pod wodzą Hajty dostaje oklep od każdego kto ma akurat chwile wolnego czasu. Dopiero kolejne mecze pokażą na co tak naprawdę stać ten zespoł i tego trenera, który dostał szanse prowadzic druzynę dłuzej niż przez kilka meczy...
Oczywiście trzeba wziąść poprawke, że w tej rundzie ligą jest żenująco słaba... tak naprawdę w okresie przygotowawczym nasze drużyny dostawały oklep od druzyn ze Słowacji czy Czech, wspominając choćby magiczne 9:2 w sparingu, w którym Żilina zmiażdzyła Ruch |
Puchar Polski w sezonie 2012/2013 zakończą dwa spotkania finałowe: 2 i 8 maja - taką decyzję podjął zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu.
Decyzja podyktowana jest brakiem możliwości organizacji finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie, będącym jedynym neutralnym obiektem piłkarskim w Polsce, na którym nie występuje żadna drużyna klubowa. Jednocześnie zmiana formuły finału była konsultowana ze wszystkimi klubami nadal uczestniczącymi w rozgrywkach. Gospodarzem pierwszego meczu finałowego zostanie zwycięzca pierwszej pary półfinałowej wyłonionej podczas losowania zaplanowanego na 14 marca. |
Bez sensu. Finał traci klimat przez dwumecz
|
Przecież to są idioci.
Jakim cudem Narodowy nie jest dopuszczony do rozgrywek Pucharu Polski jeśli UEFA go zatwierdziła ?!?!?!?! Niech mnie ktoś oświeci ... |
Cytat:
|
Cytat:
Ludzie miejscie świadomość, że na chwile obecną mamy drużynę, trenera i organizację w klubie dużo PONIŻEJ średniej ekstraklasy. Nie dajcie sobie wmówić, że Chavez czy Jovanovic to dobrzy obrońcy bo tych kopaczy można porównywać do Stawarczyka czy żelko żeljovivio-blondyna z Chorzowa... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
W innych przypadkach nie będzie...:pala: Chociaż i tak nie wiem czy wpuściliby Wisłę nawet ze Zgodą na nasze cudeńko narodowe. |
półfinały Wisła - Ruch i legia - Śląsk :-)
na potwierdzenie czekamy do 17.45:-P |
Cytat:
|
Cytat:
|
finał Wisła -Legia
|
Bardzo dobre losowanie. Przy mistrzostwie leglej, puchary na wyciagniecie reki.
|
Ruch - Legia, Wisła - Śląsk/Flota
|
Pierwszy mecz w Krakowie, rewanz w Warszawie.. wiec nie tak dobre, ale trzeba byc dobrej mysli.
|
Cytat:
|
Za ostatni mecz poprzedniego sezonu powinniśmy "pyknąć" Śląska ;)
|
Jaki finał w Krakowie? Zalecam zimne okłady na głowę. ;)
Do końca miałem nadzieję, że będziemy mieli okazję zemścić się na hanysach za zeszły rok. |
Cytat:
|
W perspektywie mistrzostwa leglej i wystepow w eLE, kolejnosc rozgrywania meczow finalowych jest juz bez znaczenia.
|
2 nastepne mecze moga zadecydowac czy bedziemy grac o europe. Tylko pytanie z czym do tej europy?
|
Pamietajcie , że nie tylko my musimy przejść Śląska ,ale też Ruch nie może przejść Legii
|
z dnia 12.03.2013, 23:28
Cytat:
|
Cytat:
:mysli: |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda, że poza Parejko reszta to nieudacznicy... No i trochę będzie kwas jak nam sędzia nie pozwoli na bramce więcej niż jednego wystawić. |
Cytat:
Nieraz podoba mi się Twoje krytyczne podejście, ale za cholerę nie rozumiem na jakiej podstawie oceniasz Bieszczada, Koconia i Kamińskiego, a nawet Miśkiewicza. Pierwszej trójki pewnie nie widziałeś w więcej niż jednym meczu, Miśkiewicza tylko w sparingach. Tak naprawdę ocenić bramkarza* można po dopiero kilku(nastu) meczach rozegranych w dodatku pod rząd, gdy poczuje tę ważną (mityczną) "pewność". Tak więc daj im szansę ;) *mam tu na myśli bramkarza broniącego z początku chociaż przeciętnie, nie puszczającego babola za babolem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl