![]() |
Kur.a szkoda słów. Garguła... Nunez... Szkoda słów po raz kolejny. Zabrakło w tym meczu Małeckiego i Sobola.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisle potrzeba na lawce trenera-s....ysyna. Takiego co to s....i zawodnika, co nie bedzie sie bal lenia wyslac na miesiac do MESY. Maaskant potrafi chyba s....ic tylko sedziego technicznego. Z kolei Fornalik takim trenerem nie jest. Robi dobra robote w Chorzowie ale on tam pracuje bez presji na wynik. Raz wygra, raz przegra. Bez cisnienia. U nas co roku trzeba bic sie o tytul, o gre w pucharach, jest cisnienie. Czy taki Fornalik umialby w trudnym momencie wstrzasnac zespolem, krzyknac, ochrzanic? Nie wyglada na takiego. Jak sie go slucha to jest on uosobieniem spokoju, jest stonowany, kulturalny, grzeczny. Jemu nasze gwiazdki juz na bank weszly by na glowe od poczatku. |
"Jestem ciekawe kiedy nasi wspaniali Bracia po szalu w końcu zrozumieją że tak naprawdę żaden trener nam dzisiaj nie pomoże... ze trzeba zmienić system a nie trybik...
P.s. Nie rozumiem też innej rzeczy... Powiedzcie mi jak to jest... Przychodzi gość z zagranicy daje mu się walizkę pieniędzy(pensję) i druga walizkę na wydanie.... wydaje ją jak chce(np. zamiast ściągnąć dziesięciu reprezentantów młodzieżówki ściąga gościa który zarabia tyle co kosztowała by zajebista szkółka piłkarska) i rodacy POLACY mówią, a gość jest spoko tylko inni mu przeszkadzają... MOIM ZDANIEM CUDZE CHWALICIE SWOJEGO NIE ZNACIE... wolałbym aby za tą samą kasę albo dwukrotnie większą wydali na naukę Polaków ich staże itp. rzeczy abyśmy mieli z tego pożytek jak np. w Legii... a nie pchamy grubą kasę do obcej kieszeni i za każdym razem jak coś jest nie tak to nie ich wina... wytłumaczcie mi gdzie tu sens?" Jak dla mnie TRENER KULAWIK>>> DO pierwszej 11 JUNIORZY i GRAĆ NA CAŁEGO!!! |
Okej, Fornalik w wywiadach wydaje się być spokojnym, opanowanym człowiekiem, ale tak naprawdę nie wiadomo kim jest w szatni. A co do tej presji wyniku, to jeśli jest dobrym trenerem, poradziłby sobie z nią. Tylko póki co nie dostał szansy w dużym klubie i tak naprawdę nie wiadomo na co go stać. Ja osobiście cieszyłbym się, gdyby objął stery w Wiśle, ale wątpię, żeby kiedyś to nastało, bo przecież u nas uparli się na zagranicznego trenera...
|
Nie umiem żyć po tej porażce..
Na następnym meczu zaśpiewajmy piłkarzykom jak kiedyś po derbach w Sosnowcu : " Jedźcie na narty, ten sezon juz ch*** warty !! " |
Cytat:
|
jak w nast. meczu jeszcze raz zobacze Jaliensa, to mnie ....ica jasna strzeli. Chce zobaczyć Czekaja za niego, i w dupie mam czy stracimy 1,2,8 czy 100 bramek. Nie wierze, że Czekaj jest gorszy od niego, to się po prostu w dupie nie mieści. A nóż zaskoczy - przynajmniej jest nasz i czegoś się nauczy. Teraz jest odpowiednia do tego chwila. Myślałem że większej ....y niż ostatnio z PBB zagrać nie można, myliłem się...Niech chociaż Czekaj na tym skorzysta i wejdzie w skład. Oczywiście po wyjebaniu Maaskanta, bo jak nie, to znów będziemy tulipana oglądać.
|
Cytat:
|
Cytat:
Męczyłeś się... Cóż, nie ty jeden. Jeśli jednak wolisz karmienie łabędzi, droga wolna. Tylko nie nazywaj frajerem innych. Tych, którzy jednak idą na Wisłę, mimo że serce im się kraje widząc taką grę. Jak to było? Dumni po zwycięstwie... |
Ide się uchalć bo w pale mi sie to nie miesci by przegrać z Cracovia dla mnie to tak bolesne ze az płakać mi sie chce jestem z wisełka od 25 lat od małego ale takiego czegoś nie pamietam by miał ochote coś rozwalić
|
MQUC85: Nie. Grało by ze 6 Polaków, w tym 3 w 11 repry.... tylko moje domysły..
|
Cytat:
Maaskant - Twój czas się skończył, czego jak czego ale DERBÓW w KRAKOWIE przegrać nie wolno. Nie bagatelizowalbym jednak roli tych śmiesznych piłkarzyków w dzisiejszym "sukcesie". Wilk i Jovanović mogą zostać, reszta - żegnamy, może jeszcze Biton choć dziś ogromny zawód. Nie macie umiejętności, nie macie ambocji, nie macie nic. Jesteście zlepkiem skórokopów nie piłkarzami !! Liczę na wyciągnięcie poważnych konsekwencji wobec trenera, ale też wobec piłkarzy!!! Za coś takiego powinni ze swoich pensji sfinansować nam wyjazd do Wrocławia. Liczę na jakąś akcję w tym stylu.. CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO WISŁA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KOPACZE!! ZROZUMCIE TO WRESZCIE - ty thechris też!! |
Skoro Maaskant zaraz po meczu nie podał się do dymisji, to wszystko zostaje po staremu. Cupiał go nie zwolni.
|
Cytat:
Niestety za często się ono ostatnio powtarza... |
nie ma co sie tlumaczyc kontuzjami mistrz polski powinien miec taka lawke ze to nie ma znaczenia kto gra a kto nie, gdzie sa mlodzi , gdzie sa polacy, mloda ekstraklasa przegrywa prawie wszystko, w pierwszej druzynie graja dziadki ktore chca dorobic przed emerytura, dlaczego zawodnicy po kontuzjach w naszym klubie nie wracaja do dyspozycjii(dawidowski,niedzielan, gargula,boguski) dlaczego trener sciaga najlepszego na boisku po 45 minutach lub gdy przegrywamy robi zmiany w 88 min?.w normalnej pracy jak cos zawalisz to ponosisz konsekwencje a u nich i tak kasa na koncie bedzie sie zgadzac zadnego zawieszenia zawodnika zadnego wyslania do me! W TYM SILNIKU NIE WYSTARCZY ZMIENIC OLEJ TRZEBA WYMIENIC CALY SILNIK!!!!
|
To sie kiedyś musiało stać. Trzeba też mimo wszystko powiedzieć, że parchy miały dużo szczęścia lub inaczej to nazywając Wisła była bardzo nieskuteczna (setka Genkova). Ale okropne uczucie. Mam ochotę coś rozpier.....ić. Szczerze mówiąc liczyłem, że chociaż dziś parchów pojedziemy, a tu chu.... Brak słów. BO DERBÓW NIE MOŻNA PRZEGRAĆ!!!
|
Przegrać derby wstyd!!
|
Lacrima w Sosnowcu nie bolało bo jeszcze jakoś to wygladało a dzisiaj widziałem zero ducha walki
No może z wyjatkiem Wilka to nie widziałem tej zadziorność by kazdy za kazdego stawał jak w poprzednich derbach było ze naszego sfaulowali a wtedy ktoś z naszych doskakiwał nawet taki nordi buhari |
I się dziwicie, że na cracovii taka frekwencja ?
A co będzie u nas po kilku porażkach? Myślicie, że coś innego? Już jest taka żenada , że dramat . |
Narzekacie i narzekacie. To zacznijcie działać. Zero dopingu przez pierwsza połowe , najwyżej dumnie hymn, odstaw rodaków i zero ambicji Wisełko zero ambicji. W drugiej jazda na całego z dopingiem. I niech wiedzą ze WISŁA TO MY. Na mecz iść trzeba! To dyskusji nie podlega. Pamiętajcie że 12 zawodnikiem jesteśmy MY i czasem to MY prowadzimy naszych kopaczy do zwycięstwa!
Fakt przegraliśmy derby... czasem trzeba i zimny kubeł przyjąć na głowy. Nie wiem jak Wy ale ja jutro specjalnie do pracy pójdę w koszulce WIERNOŚĆ i wcale wczorajszy wynik nie będzie mnie skłaniał do tego żeby iść z opuszczonym czołem! CH** Z WYNIKAMI WISEŁKO JESTEŚMY Z WAMI!! |
Na początek chciałbym pochwalić:
Cezarego Wilka. Gdyby wszyscy włożyli tyle serca w grę co on ... I to pokazuje jak kończy się przesada w zatrudnianiu "profesjonalistów", którzy jak słusznie zauważył komentator c+ "nie czują derbów" .... A propos: wczoraj widziałem jak grał Burliga. Niech wraca. Mączyński też. Wilk. Melikson, Małecki, Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Biton + dwa zakupy stoper+ pomocnik ... i po mistrzostwach europy trzeba budować od nowa ... prawie Nie chciałbym widzieć w następnych meczach Kirma. |
thechris: daj sobie spokój. Rozumiem, że jesteś zdenerwowany ale z całym szacunkiem: p.dlisz głupoty. Wstyd coś takiego czytać na tym forum. Mam nadzieję, że to z emocji, nie na poważnie.
Mam dobrą radę dla wszystkich: jak nie macie nic mądrego do napisania, to nie piszcie. Wiadomo, kto czyta teraz to forum i ma niezłą polewkę. Nie dawajcie im satysfakcji. |
Napisałem przed meczem, że mają atuty akurat na nas. Niestety się sprawdziło.
Nie obwiniałbym piłkarzy,a przynajmniej większości piłkarzy o brak zaangażowania. Są po prostu słabi indywidualnie a przedwszystkim jako drużyna. Zabrakło indywidualnych akcji Meliksona, Iliew jest nieco słabszy. Więc nie mamy żadnych atutów w ofensywie. Udowodniła to Lechia, PBB i oni. Strzelić jedną bramke i dużo biegać. Ot, cała filozofia na Wisłę. Bolesna porażka i jeżeli pozostanie bez reperkusji to znaczy, że degrengolada w Wiśle sięgnęła niebezpiecznego poziomu. Mimo wszystko po Sosnowcu czułem się znacznie gorzej. |
Cytat:
|
Wisła od kilkunastu meczy gra ten sam piach. Pełno dośrodkowań a nóż się uda ........ na tym koniec. Do tego ze stałych fragmentów nie jesteśmy w stanie nic strzelić, za to tracimy w co 2 meczu. To wszystko głównie obarcza trenera i jemu już dziekuję...... nie wiem jak można tak się cofnąć w rozwoju, do tego nie umieć wpoić im aby gryźli trawę od początku do końca w takim meczu (o innych to wogólę nie marzę).
|
No coz mozna psioczyc i zwalniac trenera ale to droga donikad.
Skoro ma taki materiał to coz moze zrobic.Jakby Biton wykonczyl to co mial to bysmy tu pisali o "rektywacjii WIsly" itd. Ale tak sie nie stalo ,przegralismy mega wazny mecz,ale nie nalezy robic nic bez opamietania bo glupie decyzje sa teraz dla nas wrecz niebezpieczne bo chodzi o przyszlosc klubu. Teraz wszystcy maja "gorace" glowy ,ale to minie i nalezy sie zastanowic co zrobic aby ten zespol zamiast stac sie w doł szedl do przodu .Niech to zrobi najpierw prezez Basałaj gdyz obecny mierny stan Wisly to w duzej mierze jego zasluga. a tych co juz sie odgrazaja ze nie beda chodzic na partaczy ....idzie za saoba zgascie swiatło i juz nie wracajcie.Pewne slowa w hymnie sa dla was widac zbyt madre zeby je zrozumiec. P.S Gdyby tak do dwojki napastnkow Genkov-Biton dodac po bokach Maleckiego I Melikosna a na srodku Sobol to jest promyczek nadziejii. |
Wisła od kilkunastu meczy gra ten sam piach. Pełno dośrodkowań a nóż się uda ........ na tym koniec. Do tego ze stałych fragmentów nie jesteśmy w stanie nic strzelić, za to tracimy w co 2 meczu. To wszystko głównie obarcza trenera i jemu już dziekuję...... nie wiem jak można tak się cofnąć w rozwoju, do tego nie umieć wpoić im aby gryźli trawę od początku do końca w takim meczu (o innych to wogólę nie marzę).
|
Niestety, przegraliśmy najważniejszy mecz rundy. Porażka boli ale i jest sygnałem na to, że czas na zmiany. Maaskant, Jaliens i Lamey na zieloną trawke!! Dajmy szane Polaką, którzy poczują co to Krakowskie Derby i włożą w nie swe serce. Nie chodzi mi też na nagłą zmiane,trzeba stopniowo wprowadzać na boisko młodych rodaków, którzy załapią doświadczenia i to zaprocentuje na przyszłość. Jak dla mnie to Jaliens wogóle nie powinień dziś wystąpić, Czekaj spisał by się lepiej od niego. Na szacunek zasługuje Wilk, który walczył dziś do upadłego. Do Illieva, Bitona nic nie mam, pokazali, że walczą ale w trójke meczu się nie wygra.
AVE WISŁA!! |
Cytat:
|
Iliev to serbski Lobodzinski. Stracilem juz do goscia cierpliwosc.
|
Ekipa w większości mocno przepłaconych graczy, nie wiedząca co ma grać (albo nie potrafiąca) - tak czy tak to z kolei kamyczek do ogródka trenera.
Z tych co dzisiaj zagrali - Pareiko, Wilk (za ambicję), Jovanovic, Iliev - (parę akcji+potencjał), Biton - (kilkakrotnie w tym sezonie pokazał, że się nadaje), a reszta - wyp.. - nie ma umiejętności ani/i serca do gry w mistrzowskiej Wiśle to dojcie inny klub. Koniec tolerancji dla takiej ch.jówki! |
Cytat:
|
W tym temacie nic merytorycznego napisać nie można. Trzeba być masochistą żeby rozwodzić się nad postawą poszczególnych graczy. Tutaj trzeba wyciągać konsekwencje. Tłumaczenie Maaskanta że była walka, że piłkarze chcieli, nie przemawiają do mnie... Wiedzieli przed tym meczem czego oczekujemy... Teraz liczę na postawę osób tzw. decyzyjnych na meczu z Górnikiem, na który mimo wszystko i tak pójdę dlatego że: WISŁA TO MY!
|
Cytat:
Generalnie brakuje regularności, brakuje dobrych meczów. Co gorsza, ostatnio jest coraz więcej meczów bardzo słabych lub przeciętnych. W zasadzie w ostatnich 10 meczach 5 przeciętnych, jeden dobry i 4 bardzo słabe. Ten trend spadkowy jest niepokojący. Nie dość, że jesteśmy w kryzysie, my się w nim dodatkowo pogrążamy. W zasadzie styl prezentowany w dzisiejszym meczu nie był żadnym zaskoczeniem. My taką kichę gramy od dawna. |
Cytat:
Po pół roku gry u nas magiczny Łobo miał chyba zero bramek i dwie asysty w lidze. Iliev ma bodaj zero bramek i jedną asystę. Imponujące. |
Cytat:
|
Cytat:
|
W końcu dobra reakcja Nas kibiców, gdy piłkarzyny podeszli podziękować za doping!!!Miny pseudogwiazdek bezzcenne!!!Myśleli ,że będziemy im dziękować.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl