Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

DevilMayCry 06.11.2011 19:55

Kur.a szkoda słów. Garguła... Nunez... Szkoda słów po raz kolejny. Zabrakło w tym meczu Małeckiego i Sobola.

thechris 06.11.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1187303)
Wisła nie dla idiotów, bo stadion prawie już pusty.

Cóż, nie jestem frajerem, żeby płacić na oglądanie takiego syfu. Wolę się przejść do galerii handlowej w weekend albo nakarmić łabędzie we Wiśle. Ch*j nawet z tą kasa na bilet - teraz to mi jest żal straconego czasu przed TV. Niestety przeziębiłem się więc z nudów obejrzałem kolejny syfiasty mecz pseudo piłkarzy w niebieskich strojach.

River 06.11.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1187291)
Proponuję zwrócić uwagę na Fornalika z Ruchu Chorzów. Kolesiowi co rok zabierają najlepszych zawodników i tym samym Ruch skazywany jest na pożarcie, a on zawsze potrafi zdziałać coś z tym materiałem, który posiada. Jak dla mnie to dobry kandydat na trenera w Wiśle.

Niby wszystko sie zgadza, ladnie pieknie ale...

Wisle potrzeba na lawce trenera-s....ysyna. Takiego co to s....i zawodnika, co nie bedzie sie bal lenia wyslac na miesiac do MESY. Maaskant potrafi chyba s....ic tylko sedziego technicznego.
Z kolei Fornalik takim trenerem nie jest. Robi dobra robote w Chorzowie ale on tam pracuje bez presji na wynik. Raz wygra, raz przegra. Bez cisnienia. U nas co roku trzeba bic sie o tytul, o gre w pucharach, jest cisnienie. Czy taki Fornalik umialby w trudnym momencie wstrzasnac zespolem, krzyknac, ochrzanic? Nie wyglada na takiego. Jak sie go slucha to jest on uosobieniem spokoju, jest stonowany, kulturalny, grzeczny. Jemu nasze gwiazdki juz na bank weszly by na glowe od poczatku.

Wsciekly Pies 06.11.2011 19:59

"Jestem ciekawe kiedy nasi wspaniali Bracia po szalu w końcu zrozumieją że tak naprawdę żaden trener nam dzisiaj nie pomoże... ze trzeba zmienić system a nie trybik...

P.s. Nie rozumiem też innej rzeczy... Powiedzcie mi jak to jest... Przychodzi gość z zagranicy daje mu się walizkę pieniędzy(pensję) i druga walizkę na wydanie.... wydaje ją jak chce(np. zamiast ściągnąć dziesięciu reprezentantów młodzieżówki ściąga gościa który zarabia tyle co kosztowała by zajebista szkółka piłkarska) i rodacy POLACY mówią, a gość jest spoko tylko inni mu przeszkadzają... MOIM ZDANIEM CUDZE CHWALICIE SWOJEGO NIE ZNACIE... wolałbym aby za tą samą kasę albo dwukrotnie większą wydali na naukę Polaków ich staże itp. rzeczy abyśmy mieli z tego pożytek jak np. w Legii... a nie pchamy grubą kasę do obcej kieszeni i za każdym razem jak coś jest nie tak to nie ich wina... wytłumaczcie mi gdzie tu sens?"

Jak dla mnie TRENER KULAWIK>>> DO pierwszej 11 JUNIORZY i GRAĆ NA CAŁEGO!!!

ChG 06.11.2011 20:00

Okej, Fornalik w wywiadach wydaje się być spokojnym, opanowanym człowiekiem, ale tak naprawdę nie wiadomo kim jest w szatni. A co do tej presji wyniku, to jeśli jest dobrym trenerem, poradziłby sobie z nią. Tylko póki co nie dostał szansy w dużym klubie i tak naprawdę nie wiadomo na co go stać. Ja osobiście cieszyłbym się, gdyby objął stery w Wiśle, ale wątpię, żeby kiedyś to nastało, bo przecież u nas uparli się na zagranicznego trenera...

4karol4 06.11.2011 20:01

Nie umiem żyć po tej porażce..
Na następnym meczu zaśpiewajmy piłkarzykom jak kiedyś po derbach w Sosnowcu :
" Jedźcie na narty, ten sezon juz ch*** warty !! "

<Crasch> 06.11.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 1187325)
Były... w takim samym marnym stylu i zawdzięczane kupie szczęścia

Ale były, dzięki Meliksonowi.... dlatego to wielkie osłabienie. W koncu nasi muszą wyjść z tego dołka. Tak jak zrobila to Legia

Krav 06.11.2011 20:02

jak w nast. meczu jeszcze raz zobacze Jaliensa, to mnie ....ica jasna strzeli. Chce zobaczyć Czekaja za niego, i w dupie mam czy stracimy 1,2,8 czy 100 bramek. Nie wierze, że Czekaj jest gorszy od niego, to się po prostu w dupie nie mieści. A nóż zaskoczy - przynajmniej jest nasz i czegoś się nauczy. Teraz jest odpowiednia do tego chwila. Myślałem że większej ....y niż ostatnio z PBB zagrać nie można, myliłem się...Niech chociaż Czekaj na tym skorzysta i wejdzie w skład. Oczywiście po wyjebaniu Maaskanta, bo jak nie, to znów będziemy tulipana oglądać.

BlurgH 06.11.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1187335)
O chłopie grubo się mylisz. Armia baranów dowodzona przez lwa więcej zrobi niż stado lwów dowodzonych przez barana. Moim zdaniem trener słaby nawet mając dobrych piłkarzy może nie osiągać sukcesów (mit pt "tę drużynę to by mogła nawet moja teściowa poprowadzić i by wygrywali"- praktyka pokazuje ,że dupa zbita). Dobry trener klubowy powinien trenować czyli szkolić tak jednostkę i kolektyw aby podnosiła swoje umiejętności.

Może faktycznie się trochę zagalopowałem, ale - ile lwów siedzących w jaskini o nazwie Wisła Kraków pokażesz z czystym sumieniem ?

flamengista 06.11.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1187336)
Cóż, nie jestem frajerem, żeby płacić na oglądanie takiego syfu. Wolę się przejść do galerii handlowej w weekend albo nakarmić łabędzie we Wiśle. Ch*j nawet z tą kasa na bilet - teraz to mi jest żal straconego czasu przed TV. Niestety przeziębiłem się więc z nudów obejrzałem kolejny syfiasty mecz pseudo piłkarzy w niebieskich strojach.

To prawda, ale oglądnąłeś derby. Czy grają kichę czy nie, jeśli jesteś Kibicem Wisły to był twój p@$#ny obowiązek.

Męczyłeś się... Cóż, nie ty jeden. Jeśli jednak wolisz karmienie łabędzi, droga wolna. Tylko nie nazywaj frajerem innych. Tych, którzy jednak idą na Wisłę, mimo że serce im się kraje widząc taką grę.

Jak to było? Dumni po zwycięstwie...

pcpc 06.11.2011 20:08

Ide się uchalć bo w pale mi sie to nie miesci by przegrać z Cracovia dla mnie to tak bolesne ze az płakać mi sie chce jestem z wisełka od 25 lat od małego ale takiego czegoś nie pamietam by miał ochote coś rozwalić

Marcin_fan 06.11.2011 20:08

MQUC85: Nie. Grało by ze 6 Polaków, w tym 3 w 11 repry.... tylko moje domysły..

fialo 06.11.2011 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1187336)
Cóż, nie jestem frajerem, żeby płacić na oglądanie takiego syfu. Wolę się przejść do galerii handlowej w weekend albo nakarmić łabędzie we Wiśle. Ch*j nawet z tą kasa na bilet - teraz to mi jest żal straconego czasu przed TV. Niestety przeziębiłem się więc z nudów obejrzałem kolejny syfiasty mecz pseudo piłkarzy w niebieskich strojach.

A idź .......nij się w głowę, skoro dla ciebie (specjalnie z małej litery, bo zero szacunku mam do takiego psuedokibica jak ty) oglądanie meczów Wisly, czy też chodzenie na Wisłę to "strata czasu". Gratulacje dla Ciebie.

Maaskant - Twój czas się skończył, czego jak czego ale DERBÓW w KRAKOWIE przegrać nie wolno. Nie bagatelizowalbym jednak roli tych śmiesznych piłkarzyków w dzisiejszym "sukcesie". Wilk i Jovanović mogą zostać, reszta - żegnamy, może jeszcze Biton choć dziś ogromny zawód. Nie macie umiejętności, nie macie ambocji, nie macie nic. Jesteście zlepkiem skórokopów nie piłkarzami !! Liczę na wyciągnięcie poważnych konsekwencji wobec trenera, ale też wobec piłkarzy!!! Za coś takiego powinni ze swoich pensji sfinansować nam wyjazd do Wrocławia. Liczę na jakąś akcję w tym stylu..

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ!! BO WISŁA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KOPACZE!! ZROZUMCIE TO WRESZCIE - ty thechris też!!

ChG 06.11.2011 20:13

Skoro Maaskant zaraz po meczu nie podał się do dymisji, to wszystko zostaje po staremu. Cupiał go nie zwolni.

Lacrima 06.11.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 1187375)
Ide się uchalć bo w pale mi sie to nie miesci by przegrać z Cracovia dla mnie to tak bolesne ze az płakać mi sie chce jestem z wisełka od 25 lat od małego ale takiego czegoś nie pamietam by miał ochote coś rozwalić

Derbów w Sosnowcu nie pamiętasz? Ja pamiętam. Uczucie to samo.
Niestety za często się ono ostatnio powtarza...

piotrek chicago 06.11.2011 20:16

nie ma co sie tlumaczyc kontuzjami mistrz polski powinien miec taka lawke ze to nie ma znaczenia kto gra a kto nie, gdzie sa mlodzi , gdzie sa polacy, mloda ekstraklasa przegrywa prawie wszystko, w pierwszej druzynie graja dziadki ktore chca dorobic przed emerytura, dlaczego zawodnicy po kontuzjach w naszym klubie nie wracaja do dyspozycjii(dawidowski,niedzielan, gargula,boguski) dlaczego trener sciaga najlepszego na boisku po 45 minutach lub gdy przegrywamy robi zmiany w 88 min?.w normalnej pracy jak cos zawalisz to ponosisz konsekwencje a u nich i tak kasa na koncie bedzie sie zgadzac zadnego zawieszenia zawodnika zadnego wyslania do me! W TYM SILNIKU NIE WYSTARCZY ZMIENIC OLEJ TRZEBA WYMIENIC CALY SILNIK!!!!

Sliver12 06.11.2011 20:19

To sie kiedyś musiało stać. Trzeba też mimo wszystko powiedzieć, że parchy miały dużo szczęścia lub inaczej to nazywając Wisła była bardzo nieskuteczna (setka Genkova). Ale okropne uczucie. Mam ochotę coś rozpier.....ić. Szczerze mówiąc liczyłem, że chociaż dziś parchów pojedziemy, a tu chu.... Brak słów. BO DERBÓW NIE MOŻNA PRZEGRAĆ!!!

brylant17 06.11.2011 20:22

Przegrać derby wstyd!!

pcpc 06.11.2011 20:22

Lacrima w Sosnowcu nie bolało bo jeszcze jakoś to wygladało a dzisiaj widziałem zero ducha walki
No może z wyjatkiem Wilka to nie widziałem tej zadziorność by kazdy za kazdego stawał jak w poprzednich derbach było ze naszego sfaulowali a wtedy ktoś z naszych doskakiwał nawet taki nordi buhari

Cinek1906 06.11.2011 20:24

I się dziwicie, że na cracovii taka frekwencja ?

A co będzie u nas po kilku porażkach? Myślicie, że coś innego?
Już jest taka żenada , że dramat .

Dobitwp 06.11.2011 20:26

Narzekacie i narzekacie. To zacznijcie działać. Zero dopingu przez pierwsza połowe , najwyżej dumnie hymn, odstaw rodaków i zero ambicji Wisełko zero ambicji. W drugiej jazda na całego z dopingiem. I niech wiedzą ze WISŁA TO MY. Na mecz iść trzeba! To dyskusji nie podlega. Pamiętajcie że 12 zawodnikiem jesteśmy MY i czasem to MY prowadzimy naszych kopaczy do zwycięstwa!


Fakt przegraliśmy derby... czasem trzeba i zimny kubeł przyjąć na głowy. Nie wiem jak Wy ale ja jutro specjalnie do pracy pójdę w koszulce WIERNOŚĆ i wcale wczorajszy wynik nie będzie mnie skłaniał do tego żeby iść z opuszczonym czołem!

CH** Z WYNIKAMI WISEŁKO JESTEŚMY Z WAMI!!

Grantar 06.11.2011 20:27

Na początek chciałbym pochwalić:
Cezarego Wilka.
Gdyby wszyscy włożyli tyle serca w grę co on ...

I to pokazuje jak kończy się przesada w zatrudnianiu "profesjonalistów", którzy jak słusznie zauważył komentator c+ "nie czują derbów" ....

A propos: wczoraj widziałem jak grał Burliga. Niech wraca.
Mączyński też.
Wilk. Melikson, Małecki, Jovanovic, Czekaj, Bunoza, Biton
+ dwa zakupy stoper+ pomocnik ... i
po mistrzostwach europy trzeba budować od nowa ... prawie

Nie chciałbym widzieć w następnych meczach Kirma.

flamengista 06.11.2011 20:36

thechris: daj sobie spokój. Rozumiem, że jesteś zdenerwowany ale z całym szacunkiem: p.dlisz głupoty. Wstyd coś takiego czytać na tym forum. Mam nadzieję, że to z emocji, nie na poważnie.

Mam dobrą radę dla wszystkich: jak nie macie nic mądrego do napisania, to nie piszcie. Wiadomo, kto czyta teraz to forum i ma niezłą polewkę. Nie dawajcie im satysfakcji.

Elefant 06.11.2011 20:39

Napisałem przed meczem, że mają atuty akurat na nas. Niestety się sprawdziło.

Nie obwiniałbym piłkarzy,a przynajmniej większości piłkarzy o brak zaangażowania. Są po prostu słabi indywidualnie a przedwszystkim jako drużyna. Zabrakło indywidualnych akcji Meliksona, Iliew jest nieco słabszy. Więc nie mamy żadnych atutów w ofensywie. Udowodniła to Lechia, PBB i oni. Strzelić jedną bramke i dużo biegać. Ot, cała filozofia na Wisłę.

Bolesna porażka i jeżeli pozostanie bez reperkusji to znaczy, że degrengolada w Wiśle sięgnęła niebezpiecznego poziomu.

Mimo wszystko po Sosnowcu czułem się znacznie gorzej.

Kandzior 06.11.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1187401)
Będę się angażował jak jej piłkarze zaczną się angażować. A tak to ja mam w dupie piłkarzy tak samo jak piłkarze mają w dupie Wisłę. Chodziłem na mecze jak Wisła grała w II lidze bo wtedy jej piłkarze grali z zaangażowaniem za 50x mniejszą kasę. Po prostu nie zgadzam się, żeby Żaliens zarabiał 350 tys euro i za ch*ja nie dopłacę się to jego pensji płacąc za bilet. Każdy kto idzie na stadion niech sobie wyobrazi, że dopłaca się do pensji takiemu Żaliensowi. Czy to nie nie jest frajestrwo? Bo Żaliens ma w dupie czy wygra czy przegra. Byle by mu się kasą na koncie zgadzała.

No podejrzewam, że aż tak to Jaliens tego 'w dupie' nie ma, choć zgodzę się, że jest jednym z piłkarzy których niestety wyniki w ogóle nie przejmują. Mnie osobiście troszkę zaszokowała jego wypowiedź z początku jego pobytu w Wiśle, nawet chyba przy podpisaniu umowy, a było to coś w stylu Traktuję pobyt w Wiśle jako przygodę... Starałem się odebrać to pozytywnie, może to nawet popularne stwierdzenie w Holandii do adekwatnych sytuacji, ale sądzę, że i tak kontrowersyjne, bo piłkarz przychodzi do klubu, żeby coś z nim osiągnąć jeśli już nawet nie będzie się rozwijać, a na przygodę to można nie wiem co, kupić mopa cioci albo teściowej na urodziny i czekać na jej reakcję...

Enrico2000 06.11.2011 20:44

Wisła od kilkunastu meczy gra ten sam piach. Pełno dośrodkowań a nóż się uda ........ na tym koniec. Do tego ze stałych fragmentów nie jesteśmy w stanie nic strzelić, za to tracimy w co 2 meczu. To wszystko głównie obarcza trenera i jemu już dziekuję...... nie wiem jak można tak się cofnąć w rozwoju, do tego nie umieć wpoić im aby gryźli trawę od początku do końca w takim meczu (o innych to wogólę nie marzę).

Wojtas 06.11.2011 20:45

No coz mozna psioczyc i zwalniac trenera ale to droga donikad.

Skoro ma taki materiał to coz moze zrobic.Jakby Biton wykonczyl to co mial to bysmy tu pisali o "rektywacjii WIsly" itd.
Ale tak sie nie stalo ,przegralismy mega wazny mecz,ale nie nalezy robic nic bez opamietania bo glupie decyzje sa teraz dla nas wrecz niebezpieczne bo chodzi o przyszlosc klubu.

Teraz wszystcy maja "gorace" glowy ,ale to minie i nalezy sie zastanowic co zrobic aby ten zespol zamiast stac sie w doł szedl do przodu .Niech to zrobi najpierw prezez Basałaj gdyz obecny mierny stan Wisly to w duzej mierze jego zasluga.

a tych co juz sie odgrazaja ze nie beda chodzic na partaczy ....idzie za saoba zgascie swiatło i juz nie wracajcie.Pewne slowa w hymnie sa dla was widac zbyt madre zeby je zrozumiec.


P.S Gdyby tak do dwojki napastnkow Genkov-Biton dodac po bokach Maleckiego I Melikosna a na srodku Sobol to jest promyczek nadziejii.

Enrico2000 06.11.2011 20:45

Wisła od kilkunastu meczy gra ten sam piach. Pełno dośrodkowań a nóż się uda ........ na tym koniec. Do tego ze stałych fragmentów nie jesteśmy w stanie nic strzelić, za to tracimy w co 2 meczu. To wszystko głównie obarcza trenera i jemu już dziekuję...... nie wiem jak można tak się cofnąć w rozwoju, do tego nie umieć wpoić im aby gryźli trawę od początku do końca w takim meczu (o innych to wogólę nie marzę).

Dawid_TSW 06.11.2011 20:47

Niestety, przegraliśmy najważniejszy mecz rundy. Porażka boli ale i jest sygnałem na to, że czas na zmiany. Maaskant, Jaliens i Lamey na zieloną trawke!! Dajmy szane Polaką, którzy poczują co to Krakowskie Derby i włożą w nie swe serce. Nie chodzi mi też na nagłą zmiane,trzeba stopniowo wprowadzać na boisko młodych rodaków, którzy załapią doświadczenia i to zaprocentuje na przyszłość. Jak dla mnie to Jaliens wogóle nie powinień dziś wystąpić, Czekaj spisał by się lepiej od niego. Na szacunek zasługuje Wilk, który walczył dziś do upadłego. Do Illieva, Bitona nic nie mam, pokazali, że walczą ale w trójke meczu się nie wygra.

AVE WISŁA!!

Bronex 06.11.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1187371)
Może faktycznie się trochę zagalopowałem, ale - ile lwów siedzących w jaskini o nazwie Wisła Kraków pokażesz z czystym sumieniem ?

Sobolewski/Javanović/Pareiko/Melikson/Biton/Iliev/mimo wszystko Nunez -

7 kotów 06.11.2011 21:05

Iliev to serbski Lobodzinski. Stracilem juz do goscia cierpliwosc.

arti 06.11.2011 21:06

Ekipa w większości mocno przepłaconych graczy, nie wiedząca co ma grać (albo nie potrafiąca) - tak czy tak to z kolei kamyczek do ogródka trenera.
Z tych co dzisiaj zagrali - Pareiko, Wilk (za ambicję), Jovanovic, Iliev - (parę akcji+potencjał), Biton - (kilkakrotnie w tym sezonie pokazał, że się nadaje), a reszta - wyp.. - nie ma umiejętności ani/i serca do gry w mistrzowskiej Wiśle to dojcie inny klub. Koniec tolerancji dla takiej ch.jówki!

Mario Nh 06.11.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1187429)
jak czytam niektore wpisy to rece opadaja.
niektorzy to jeszcze zrobili by im laske jak wyjda na rozgrzewke przed meczem z Gornikiem.
a kopacze zaslozyli jedynie na gromkie "WYPIERDALAC" od calego stadionu jak tylko sie pojawia.
i to w tej najbardziej pokojowej wersji, bo tak naprawde to zasluzyli na porzadny w....... na treningu.

Zaśpiewajmy im więcej ambicji albo lepiej, czy wygrywasz...

Barti 06.11.2011 21:19

W tym temacie nic merytorycznego napisać nie można. Trzeba być masochistą żeby rozwodzić się nad postawą poszczególnych graczy. Tutaj trzeba wyciągać konsekwencje. Tłumaczenie Maaskanta że była walka, że piłkarze chcieli, nie przemawiają do mnie... Wiedzieli przed tym meczem czego oczekujemy... Teraz liczę na postawę osób tzw. decyzyjnych na meczu z Górnikiem, na który mimo wszystko i tak pójdę dlatego że: WISŁA TO MY!

flamengista 06.11.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1187454)
(...)Skoro ma taki materiał to coz moze zrobic.Jakby Biton wykonczyl to co mial to bysmy tu pisali o "rektywacjii WIsly" itd.Ale tak sie nie stalo ,przegralismy mega wazny mecz,ale nie nalezy robic nic bez opamietania bo glupie decyzje sa teraz dla nas wrecz niebezpieczne bo chodzi o przyszlosc klubu.

(...)

Problem w tym, że to nie tylko ten jeden mecz, choć bardzo ważny. Ile dobrych meczy zagraliśmy tej rundy? Liteks (dwumecz), Amika, Ruch, Fulham u siebie. Ile przeciętnych? Skonto (dwumecz), Widzew, Polonia, Zagłębie, APOEL, Korona, Bełchatów, Jaga, Twente, ŁKS, Fulham - rewanż. Ile bardzo słabych? Lechia, Legia, Odense, Limanovia, Podbeskidzie, Derby.

Generalnie brakuje regularności, brakuje dobrych meczów. Co gorsza, ostatnio jest coraz więcej meczów bardzo słabych lub przeciętnych. W zasadzie w ostatnich 10 meczach 5 przeciętnych, jeden dobry i 4 bardzo słabe. Ten trend spadkowy jest niepokojący. Nie dość, że jesteśmy w kryzysie, my się w nim dodatkowo pogrążamy.

W zasadzie styl prezentowany w dzisiejszym meczu nie był żadnym zaskoczeniem. My taką kichę gramy od dawna.

irman 06.11.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1187489)
Iliev to serbski Lobodzinski. Stracilem juz do goscia cierpliwosc.


Po pół roku gry u nas magiczny Łobo miał chyba zero bramek i dwie asysty w lidze. Iliev ma bodaj zero bramek i jedną asystę. Imponujące.

BlurgH 06.11.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1187487)
Sobolewski/Javanović/Pareiko/Melikson/Biton/Iliev/mimo wszystko Nunez -

To tylko 7 lwów. A to w piłce nożnej nie stado, bo stado to przynajmniej 11 :(

Flesz 06.11.2011 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1187429)
jak czytam niektore wpisy to rece opadaja.
niektorzy to jeszcze zrobili by im laske jak wyjda na rozgrzewke przed meczem z Gornikiem.
a kopacze zaslozyli jedynie na gromkie "WYPIERDALAC" od calego stadionu jak tylko sie pojawia.
i to w tej najbardziej pokojowej wersji, bo tak naprawde to zasluzyli na porzadny w....... na treningu.

100% poparcia... ja nie będę szczędził gwizdów jak pilkarze wyjdą na rozgrzewkę, i chyba nie powstrzymam sie tez przy kazdym kontakcie z piłką Kirma, Jaliensa, Chaveza, Nuneza....

..DRAGON.. 06.11.2011 21:31

W końcu dobra reakcja Nas kibiców, gdy piłkarzyny podeszli podziękować za doping!!!Miny pseudogwiazdek bezzcenne!!!Myśleli ,że będziemy im dziękować.

sovinho_02 06.11.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ..DRAGON.. (Post 1187536)
W końcu dobra reakcja Nas kibiców, gdy piłkarzyny podeszli podziękować za doping!!!Miny pseudogwiazdek bezzcenne!!!Myśleli ,że będziemy im dziękować.

Co takiego sie stało ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl