Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

kriswisla 21.05.2011 16:47

teraz to juz wiadomo chyba kto jest przydatny do Wisły a kto wylot i kogo trzeba kupic

River 21.05.2011 16:48

Chavez na raz... i bramka.

Rios przez te kilkanascie minut pokazal czem,u gra ogony. Mial sytuacje - strzelil jak pipa. Zgral mu Genkov to nie potrafil zabrac sie z pilka.

tarantulaw2 21.05.2011 16:48

Mecz ustawiła czerwona kartka, dziękuję, dobranoc.

RAF 21.05.2011 16:48

Slyszeliscie jak Canal+ sie podbudowuje. Legia zdobyla "maly superpuchar polski" :D

wolfy 21.05.2011 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1097185)
Slyszeliscie jak Canal+ sie podbudowuje. Legia zdobyla "maly superpuchar polski" :D

A co to ....a jest?

skeba 21.05.2011 16:49

Mecz daje do zrozumienia: Sivakow, Jirsak, Kowalk, Riosi - tym panom należy podziękować. Lubię Tomka, ale on ma wystrzał z formą raz na 10 spotkań.
Sivakow w przekroju całego sezonu - nic nie pokazał, oprócz przepięknej bramki.

Paljic tez grał słabo.
Cracovia dostaje 1-2 - sezon moze być całkiem mily dla nas :)

TeeS 21.05.2011 16:49

Zagraliśmy jak Legia rok temu na Łazienkowskiej. Bez żadnego zaangażowania, bez jakiegokolwiek planu i bez większej ambicji. Ot, żeby odbębnić. Mam nadzieję, że z Polonią się postarają bardziej i nie zepsują fety...

gigant 21.05.2011 16:49

Najwazniejsze, ze skonczyło sie bez kontuzji i tyle. Wynik zapisze się w statystykach i tylko tego żal.

Sędzia 21.05.2011 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1097185)
Slyszeliscie jak Canal+ sie podbudowuje. Legia zdobyla "maly superpuchar polski" :D

I niech przez następne tysiąc lat zdobywają, a Wisła zadowoli się Mistrzostwem.

krzywy 21.05.2011 16:49

Legła nie może sędzia pomoże, miałem wziąść canal+....

Krolik 21.05.2011 16:50

Laskowski to B.U.C....... Co za kretyn.

Zwitter 21.05.2011 16:50

Już się nie czepiajcie sędziego bo mecz akurat przegraliśmy zasłużenie. Chociaż kto wie jakby to wyglądało gdyby wykorzystali którąś z sytuacji w pierwszej połowie.
Ogólnie to mecz jak i komentarz katastrofa. Jeszcze Kosecki na koniec powiedział, że to dobry mecz był :D

murray 21.05.2011 16:50

W ogóle cały ten mecz od wstępu w wykonaniu C+ to wielka reklama Legii. Żyżyński - panegiryk od samiuśkiego początku.
Powiedzieć, że ten mecz był nudny, to za mało. Panie, daj pan spokój.

DevilMayCry 21.05.2011 16:50

Powiem jedno. Mnie jako kibica Wisły wkur...ia to, że piłkarze z Białą Gwiazdą na piersi olali tak prestiżowy mecz, jakim jest mecz z Legią. Gdyby przegrali po walce, zaangażowaniu, inaczej patrzył bym na nich. A tak... chu..owy humor na kilka minut przed końcem świata :D

fan01 21.05.2011 16:51

Po przegranej z Legią Gargula w koszulce Legii, z usmiechem na ustach udziela wywiadu... ja nie wiem po co on w ogole jest brany na mecze.. Branco juz pozwolono siedziec w domu albo na trybunach, Gargule tez by sie przydalo

Devonisch 21.05.2011 16:51

Panie i panowie za tydzien świętujemy Mistrza. Na pochybel leguej i sędziom. To że tam przegramy po zdobyciu mistrza było więcej niż pewne. Także wrzuccíe na luz.

alterego 21.05.2011 16:51

male to maja wiecie kto, wiecie co
;]

dobrze, ze to koniec.

mitmichael 21.05.2011 16:52

5 osob potwierdziło, ze powinna byc tylko zołta kartka i karny tylko Wieszczycki jak zwykle co innego :rotfl:

John1906 21.05.2011 16:52

Ludzie ogarnijcie się, sami na własne życzenie przegraliśmy ten mecz. Na stojąco się nie da wygrać.

RAF 21.05.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1097186)
A co to ....a jest?

Nowo kreowany Mistrz Polski ze zdobywca pucharu poski. Tak sie podbudowuja hehe. Trzeba ratowac sezon dla Legiuni :D :d

Mario Nh 21.05.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1097196)
Powiem jedno. Mnie jako kibica Wisły wkur...ia to, że piłkarze z Białą Gwiazdą na piersi olali tak prestiżowy mecz, jakim jest mecz z Legią. Gdyby przegrali po walce, zaangażowaniu, inaczej patrzył bym na nich. A tak...

A tam, atmosfera na trybunach nie sprzyjała takiej ambitnej grze...

kriswisla 21.05.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1097191)
Legła nie może sędzia pomoże, miałem wziąść canal+....

daruj sobie lepiej , no chyba zeby angielska ogladac:D:D:D

Syn Kangura z 1984 21.05.2011 16:53

Przeżywacie jakby to miało jakieś znaczenie. Lepiej martwcie się tym żeby Widzew utrzymał prowadzenie z parchami :D

Dive Pirate 21.05.2011 16:54

Dawno takiej pyty nie oglądałem. A druga bramka dla Legii - nasi wyglądali jak w zwolnionym tempie. Naprawdę lepiej było zrobić przegląd inwentarza + młoda ekstraklasa, myślę że przynajmniej by coś pobiegali.

Bronex 21.05.2011 16:54

Gil skręcił ten mecz pod Legię tak perfidnie ,że hej. O vice-mistrza dla Legii zatroszczą się sędziowie.

Glazik 21.05.2011 16:54

Wisla bardziej niz slabo... kupon mi padl. ;/
jedyna dobra wiadomosc Pejsy-Widzew 1;2

Jagul 21.05.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1097184)
Mecz ustawiła czerwona kartka, dziękuję, dobranoc.

Co ustawiło?? Przecież dzisiaj było ZERO jakiejkolwiek ambicji. Nasi grali sobie "chodzonego" i człapali po boisku.
Jakbyśmy zagrali na chociaż 50% to myślę, że wynik byłby całkiem inny. W ogóle nie rozumiem tego co się dzisiaj działo. Nasi wyglądali jakby pili od niedzieli i dzisiaj na kacu im kazali grać.

John1906 21.05.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1097204)
A tam, atmosfera na trybunach nie sprzyjała takiej ambitnej grze...

Piłkarz ma zapierdalać bo za to dostaje kasę, nic Cie nie nauczyły porażki z Levadią ?

Karherop 21.05.2011 16:56

Od 10 lat gdy Wisła jest mistrzem Polski , nigdy nie wygrywa na Łazienkowskiej . Tradycji stało się zadość . Zresztą spotkanie było bardzo podobne do tego sprzed 3 lat gdzie Dudka dostał czerwoną w pierwszej połowie , a Wisła przegrała 1:2 .

Gordian 21.05.2011 16:56

Sędzia złodziej! Ok uważam że karnego można było podyktować, ale do uja czerwona kartka? Kpina jakaś.

martin_6 21.05.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez glazik (Post 1097209)
Wisla bardziej niz slabo... kupon mi padl. ;/
jedyna dobra wiadomosc Pejsy-Widzew 1;2

Serio na Wisłę postawiłeś?
Obiektywnie patrząc, głupie to było :)

radek2323 21.05.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1097212)
Co ustawiło?? Przecież dzisiaj było ZERO jakiejkolwiek ambicji. Nasi grali sobie "chodzonego" i człapali po boisku.
Jakbyśmy zagrali na chociaż 50% to myślę, że wynik byłby całkiem inny. W ogóle nie rozumiem tego co się dzisiaj działo. Nasi wyglądali jakby pili od niedzieli i dzisiaj na kacu im kazali grać.

bo pili :rotfl: to tak wygladali:rotfl:

thechris 21.05.2011 16:57

Szkoda, że nie dowieźli 1:0, całkiem niezły by był wynik a 2:0 to już taki sobie.

River 21.05.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1097200)
5 osob potwierdziło, ze powinna byc tylko zołta kartka i karny tylko Wieszczycki jak zwykle co innego :rotfl:

Wieszczycki to jest taki pojeb, ze sie w glowie nie mieci. On tydzien temu w klasyfikacji na najlepszych srodkowych obroncow wiosny na pierwszym miejscu umiescil Arbolede. To jest zwykly idiota a jego niechec do Wisly jest wyczuwalna podczas kazdej transmisji, w ktorej on komentuje.

Lysy 21.05.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1097197)
Po przegranej z Legią Gargula w koszulce Legii, z usmiechem na ustach udziela wywiadu... ja nie wiem po co on w ogole jest brany na mecze..

Co miał płakać? Generalnie jestem rozczarowany , że zagraliśmy w prawie najsilniejszym składzie. Powinniśmy zacząć zmiennikami którzy może by pokazali więcej ambicji gdyby wiedzieli , że od tego meczu zależy ich przyszłość w Wiśle. A tymczasem daliśmy Legii satysfakcje , że wygrali z najsilniejszym składem, a przy okazji gówno sprawdziliśmy.

-ja123- 21.05.2011 16:58

Gdyby sędzia był za Legią to już w 11 minucie byłby karny po ewidentnej ręce Sobolewskiego...

Donki 21.05.2011 16:58

Moglismy oddac ten mecz walkowerem. Widac było, że nie chciało im sie wogole grac.
Tytuł na WP -Legia Warszawa pokonała mistrza Polski. Klęska Wisły w stolicy. :D

63.5 Kg 21.05.2011 16:58

Wezcie przestancie pisac ze pzrekrecona czerwona kartka nie ustawila meczu??

Co z tego ze gralismy pyte w pierwszej polowie.
Rownie dobrze grajac taka sama pyte moglismy strezlic ze 2 bram,ki w drugiej jakbysmy grali w 11 i wtedy nikt by o nic nie plakal.

Sedzia nas wyjebal jak chcial,kartka kosmiczna a pozniej juz bylo ciezko...

Bronex 21.05.2011 16:59

Co wy pier.dolicie? Wisła miał przy pierwszej połówce pełno sytuacji ,chyba z 4-5. Po przerwie byśmy ich zjedli.... Tymczasem sędzia postanowił wywiązać się z tego za co wziął kasę. Ta kartka dla Pareiki to jest jakaś polewka. Jeżeli bramkarz wychodzi do piłki a napastnik (niczym rugbysta) wali się na niego z impetem .

John1906 21.05.2011 16:59

Już nie szukajcie na siłę spisków wszędzie. Prawda jest taka, że jakby się Wiśle chociaż trochę chciało zagrać to by spokojnie remis chociaż ugrali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl