Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

wislak.kw 21.11.2010 22:49

Wedlug mnie Chavez dzis zagral dobry mecz . Napewno tez cieszy postawa Pawelka ,ktory z meczu na mecz jest coraz lepszy . Wynik juz nie taki wysoki jak z Legia ale wazne 3pkt . Reakcja na trybunach po strzeleniu gola bezcenna.

masterlag 21.11.2010 22:57

Panowie, po Małeckim nie ma co jechać. Słowa, że można się na niego wkur*** za to, jak on pudłuje i się denerwuje są co najmniej żałosne.
Chłopak chce dobrze a się po nim jedzie. Nie mówię tu o tym, że czasem za długo trzyma piłkę, albo nie podaje, ale właśnie choćby o tym co powyżej.

Bardzo dobrze, że wsparliśmy Małego i Piotrka Brożka. Szczególnie ten drugi- nie wiem jak tam dziś Draganowi wyszedł mecz, ogólnie do chłopa nic nie mam, ale jak to było powiedziane "lepszy Polak [...]". A treneiro Roberto wystawił Pietie na derby, na nie jego pozycji i co, po tym stwierdził, że słaby? Mam nadzieję, że nikomu w tym klubie nie przyjdzie do łba go sprzedawać!

Mecz, coś tam co dojrzałam ;), słaby, bez jakiś okazji wielkich, ale najważniejsze, że ostatecznie wygrany. Doping poniósł naszych piłkarzy i o to chodzi. Nie zawsze będzie pięknie jak z Legią, ale chodzi o to, żeby wygrywać. Choćby w beznadziejnym stylu, po beznadziejnym meczu. Jeśli się chce być Mistrzem Polski to nie ma bata, punkty najważniejsze. To już nie te czasy. . .

O Canal+ się nie będę wypowiadać, bo mnie wkurzają w tej Lidze+[Extra], że głowa mała, a nie chcę się denerwować. Zobaczymy jak o będzie z Maaskantem w studiu x)
Do komisji (l)igi mam jeszcze gorszy stosunek, więc też sobie daruje, bo przeklinać nie chce, a bez tego się nie obejdzie.

Za tydzień do Warszawy. Moje nadzieje na ten mecz: Gliwa w bramce i zwycięstwo! :) A Janas niech sobie siedzi tam jeszcze na trenerskim stołeczku. Bo jak nie on to pewnie przyjdzie Zieliński i będzie robił pewnie lepsze wyniki od pana Pawła.

picasso 21.11.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1015388)
Panowie, po Małeckim nie ma co jechać. Słowa, że można się na niego wkur*** za to, jak on pudłuje i się denerwuje są co najmniej żałosne.
Chłopak chce dobrze a się po nim jedzie. Nie mówię tu o tym, że czasem za długo trzyma piłkę, albo nie podaje, ale właśnie choćby o tym co powyżej.

żaden argument.dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.on bierze pieniądze za grę,a nie za chęci.jak gra dobrze należy chwalić,gra źle należy ganić.i tyczy się to każdego.Mały nie jest tu wyjątkiem.

TeeS88 21.11.2010 23:07

Ludzie wyluzujcie, to w Lidze + Ekstra pokazano faul Komorowskiego i to w tej samej Lidze + Ekstra kiedy komisja uznała, że nic się nie stało, powiedzieli, że to skandal.
Tak samo jest w przypadku Chaveza, oni to pokazali ten faul, mieli wątpliwości czy zrobił to celowo czy nie, a i tak komisja to rozstrzygnie, więc wyluzujcie. Bo śmieszne się to robi.

krzysiek85_TSW 21.11.2010 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1015395)
żaden argument.dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.on bierze pieniądze za grę,a nie za chęci.jak gra dobrze należy chwalić,gra źle należy ganić.i tyczy się to każdego.Mały nie jest tu wyjątkiem.

Zgadzam sie z kolegą w 100% bo oglądałem L+ jak była ta akcja z Komorowskim. Przetańcie narzekać na C+ bo lige robi bardzo dobrze. Mam ogromną nadzieje że w kolejnych sezonach nie dowie sie do tego polsat lun n bo wtedy to będzie dramat.

AYALA 21.11.2010 23:16

cieszyc może postawa obrony w dzisiejszym meczu, widac że sie chłopaki co raz lepiej rozumieją.Jeśli chodzi o ofensywe to już jest znacznie gorzej, brakowało sytuacji bramkowych, wygranych pojkedynków jeden na jeden a to zaraz stwarza przewage.Na lige obecny skład powinien starczyc na bycie w czołowce ale na puchary to może byc za mało...

krzysiek85_TSW 21.11.2010 23:17

Zgadzam sie z kolegą w 100% bo oglądałem L+ jak była ta akcja z Komorowskim. Przetańcie narzekać na C+ bo lige robi bardzo dobrze. Mam ogromną nadzieje że w kolejnych sezonach nie dowie sie do tego polsat lun n bo wtedy to będzie dramat.

edit. sory coś mi sie pojeb... poprzednio z cytowaniem. nie o to mi chodziło

matti123 21.11.2010 23:34

Ja też widzę gołym okiem zachowanie towarzystwa C+, szkoda bo kiedyś komentarz był naprawdę profesjonalny.
Jak można powiedzieć że obrona zagrała słabo. Jak dla mnie Bunoza i Chavez razem jeden z najlepszych meczów w sezonie. Martwi mnie tylko to że Chavez w każdym meczu popełnia 2-3 kiksy nie trafiając w piłkę, oby robił to przy braku pressingu. Podobały mi się wyjścia i wyprzedzenia Buznozy, robiły wrażenie.
Osobiście postawiłbym na Riosa za Żurawskiego i Pietie za Małeckigo, bo wprowadzani zawodnicy nie dają drużynie tyle ile powinni. Kirm od początku się wyróżniał. Środek nie zagrał tak źle. Paweł ewidentnie miał dziś dzień.

aviatorGK 21.11.2010 23:37

Takie pytanie mam! Powie mi ktoś co to za nuta leciała tuż przed hymnem na wejściu. Wyglądało mi na jakiś chórek w stylu Gregorian a leciało mniej więcej tak: tu tu tu tu tu tu - takie spokojne XD. Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Brawo Wisła, Brawo Kirm -

michu-k 21.11.2010 23:39

Vangelis - Conquests of Paradise

AYALA 21.11.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aviatorGK (Post 1015443)
Takie pytanie mam! Powie mi ktoś co to za nuta leciała tuż przed hymnem na wejściu. Wyglądało mi na jakiś chórek w stylu Gregorian a leciało mniej więcej tak: tu tu tu tu tu tu - takie spokojne XD. Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Brawo Wisła, Brawo Kirm -

chyba Ci o to chodziło
http://www.youtube.com/watch?v=WYeDsa4Tw0c

nh79 21.11.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1015218)
Zagranie Chaveza wyglądało niestety na celowe... Ale mam nadzieję, że ktoś wklei skróta z tego zajścia i udowodni że jestem w błędzie.
Wygląda to na jakiś pojebany nawyk wyniesiony może z poprzedniej ligi, z którym - sądząc po reakcji - walczy ale jeszcze ten odruch pozostaje silniejszy.

tez tak to niestety widze, Chavez stal na jednej nodze i nie probowal tego uniknac.po pierwszym razie jeszcze uwierzylem, ale po dzisiejszym juz tak bym murem za nim nie stanal w tej sytuacji.Szkoda by bylo bo zaczyna sie naprawde solidnie prezentowac.

Wojtas 21.11.2010 23:43

Mecz cieniutki ,jakbym siedzial i ogladal go w tv to bym usnał,ale naszczecie bycie na R22 i doping zapewnily mi dobra zabawe cale 90 minut :)

oborna coraz lepiej,Chavez widac ze robi postepy i sie aklimatyzuje,Cikos i Bunoza tez jakby zrobili krok do przodu w stosunku np do ich gry w sierpniu.


Reszta formacjii zagala cienutko ,ale szuka bylo wygrac ,choc gdyby nie obronca Zaglebia ktory ta pilke pownien wybic a w nia nie trafia i mamy 3pkt
wice lidera naprawde sie nie spodziewalem,za duzo jak na jakosc gry ale i ta musi przyjsc po zimie :)

Filippo 22.11.2010 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS88 (Post 1015406)
Ludzie wyluzujcie, to w Lidze + Ekstra pokazano faul Komorowskiego i to w tej samej Lidze + Ekstra kiedy komisja uznała, że nic się nie stało, powiedzieli, że to skandal.
Tak samo jest w przypadku Chaveza, oni to pokazali ten faul, mieli wątpliwości czy zrobił to celowo czy nie, a i tak komisja to rozstrzygnie, więc wyluzujcie. Bo śmieszne się to robi.

Spokojnie, po meczu Wisła - Legia, popisów Komorowskiego nie pokazywali chociaż Mielcarski z kolegą widzieli powtórkę i nawet jeknęli jak zobaczyli jak drwal chciał Kirmowi nogę urwać. Nie chodzi o bronienie Chaveza, a równe traktowanie. Albo przepisy będą jasne i kary jednakowe albo zrobi się nam konkurs łyżwiarstwa figurowego, gdzie będą decydować odczucia i $$$ a nie fakty.

medyk 22.11.2010 00:24

jedyny pozytyw to ze znowu potrafimy wciskac szmaty przy słabej grze tak jak to było jeszcze pare lat temu gdy mistrzostwa produkowaliśmy taśmowo za Skorży tego nie było jak nie szło to nie szło a jeszcze głupio coś nam wpadało za kołnierz

BRTS39 22.11.2010 00:31

Podsumowując ten mecz posiłkował bym sie jednym z forumowiczów. który napisał mn. tak: Ucieszy mnie jutro chociażby pół bramki i 3 punkty (pozdrowienia dla Autora) Przepraszam że niedokładnie.
Najważniejsze żeby dotrzymać do rundy jakos grając. W okienku 3 transfery ( Pan Stan pewnie już cos ma) i pierwsze 4 kolejki bedą dla jagi zabójcze ( GKS , Lechia, lech , Wisła) podczas gdy my: Ruch Widzew Polonia B i jaga:D

dj_ibutti 22.11.2010 00:50

Przestańcie gadać o Riosie, jak nie widzieliście na oczy, jak się ostatnio prezentuje... W derbach MESY zagrał na mizernym poziomie (na tle nastolatków). Nie wychodziły mu dryblingi, nie trafił z głowy z 4 metrów do "pustej" bramki. Podawał do przeciwników itp. W poprzednich meczach nie wyglądało to lepiej...

nero 22.11.2010 00:51



Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

mrawczu 22.11.2010 00:59

tu jest relacja z meczu: http://kiks.tv/2010/11/wisla-wraca-d...o-mistrzostwo/

yogul 22.11.2010 01:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1015501)
Przestańcie gadać o Riosie, jak nie widzieliście na oczy, jak się ostatnio prezentuje... W derbach MESY zagrał na mizernym poziomie (na tle nastolatków). Nie wychodziły mu dryblingi, nie trafił z głowy z 4 metrów do "pustej" bramki. Podawał do przeciwników itp. W poprzednich meczach nie wyglądało to lepiej...

dokładnie, moim zdaniem już sobie go odpuścili, ponieważ żeby dać za zawodnika 1,3mln euro on powinien u nas przy każdym kontakcie z piłką powodować wrzawę na trybunach i poprawienie jakości gry Wisły o 2 klasy. A jak narazie to... skomentujcie sami

Feniks1983 22.11.2010 10:34

A wiec tak, mecz sie odbyl, 3 punkty zostaly u Nas i tye wsytarczy za komentarz. Teraz dwa wyjazdy i trzeba walczyc o komplet.

Malecki wedlug mnie jakby odszedl to nie staloby sie nic zlego. Naprawde On nie umie grac z glowa do gory a strzaly mu wychodza raz na 10. Do tego taktycznie jest cienki jak barszcz. Riosa sie co poniektorzy domagaja plus pisza ze na poczatku sezonu byl jednym z lepszych.....tylko co On takiego zrobil? Sama technika sie meczu nie wygra, jest wolny, jako napastnik nic jeszcze nie strzelil. W zimie pozegnac i odeslac skad przyjechal.

Co do C+ to w sumie ciezko jako kibic Naszej Wiselki byc obiektywnym, z jednej strony powinni takie sprawy fauli, bledow itp wychwytywac i pokazywac, ale....no wlasnie ale w tym wszystkim brak jest rownego traktowania jak i obiektywizmu. Oczywiscie z Komorowskim niby skrytykowali werdykt ale juz z Vordljakiem nie koniecznie. Tu tez sie nieby doszukuja ze Chavez nie mial zgietego kolana i cos tam cos tam. Ale wierze ze Komiczna Ligi jednak postapi tak jak mowil Stepinski czy jak mu tam ze ciezko na podstawie tego zapisu orzecz czy bylo to celowe czy nie i ze wystarczy rozmowa z zawodnikiem. Jesli zas ta komisja nie wezwie Chaveza zeby sie wytlumaczyl (jesli bedzie temat) tak jak zrobili z Komorowskim to bedzie juz naprawde ewidentne jak dzialaja.

s1mone 22.11.2010 11:02

Ja jeszcze wrócę do wypowiedzi kolegi sprzed paru stron, bo po prostu ogarnia mnie pusty śmiech i rzadko widzi się takie perełki:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1015083)
(...)Brożek(...) poza tymi golami w meczu z Ległą nie pokazał nic.

Chłopie litości, napastnik ma strzelać gole a nie pokazywać coś więcej, bramkami się mecze wygrywa. Nie wiem w jakim świecie ty żyjesz? To co może dupę miał pokazać to byś był zadowolony? A może wymagasz rajdów w stylu r9 z najlepszych lat?:D Czy też tego, żeby - parafrazując Markusa - "każde zagranie nosiło znamiona wysokiej klasy?:D:D"

To, że Paweł zagrał słabiutko w meczu z Zagłębiem to fakt, ale pisanie, że w meczu z Legią poza dwoma bramkami (:D:D:D:D:D) nie pokazał nic to po prostu śmiech na sali i do kabaretu się nadaje. Boże, ratuj nas przed takimi znafcami :D

/Podśmiechujki na bok, na zimno :

Mecz w naszym wykonaniu słaby. Martwi, że mamy problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji w ataku pozycyjnym. Problem był już na samym początku rozgrywania, źle się ustawialiśmy jako drużyna. A Przy takiej grze zagłębia często mieliśmy praktycznie 3-4 obrońców w linii a nasi stoperzy grali dobre 15-20 metrów przed środkiem boiska. Żeby gra była płynniej wyprowadzana nasi obrońcy powinni podchodzić pod połowę boiska i cisnąć, a jeśli to nie było możliwe to nasi środkowi pomocnicy powinni wracać się do klepy z obrońcami, u nas tak się zdarzało od przypadku do przypadku, a tak naprawdę to powinno dziać się permanentnie przez pełne 90 minut. Ale kto wie, może mamy za wolnych lub niepewnych stoperów do podchodzenia wyżej? Albo oni źle się czują w takiej grze? Zważywszy na problemy Wisły w defensywie w tym sezonie jest to bardzo możliwe. Poza tym, nie ma co kreślić cudów, że Wisła ma wspaniałą obronę, nie ma - ma za to niezły atak, tylko że drużyny które walczą o utrzymanie i średniaki ligowe zauważyły, że broniąc się z nami paradoksalnie mają większe szanse na korzystny rezultat - właśnie dzięki temu, że nasza obrona nie zachowuje się tak jak należy. W samej destrukcji, mimo wszystko mniej błędów i widać wyraźny postęp ale nie można mówić o świetnej obronie po 3 meczach, z których w dwóch przeciwnik prawie nie grał w piłkę tylko murował, a w jednym przeciwnik mógł spokojnie strzelić 2-3 bramki.

Poza tym, tak denerwująca niektórych gra między obrońcami - to świetna sprawa - szczególnie przerzuty (nawet przy pośrednictwu stoperów - no problem) - Cikosz może zagrać do Chaveza, ten do Bunozy, a ten do Paljica ale to musi być robione dokładnie a PRZEDE WSZYSTKIM szybkooo!. Tak żeby gonić przeciwnika z jednej strony na drugą i rozrywać jego ustawienie!! Inaczej taka klepa nie ma za dużo sensu.

Już nie wspominając, że jak już wyprowadziliśmy tą piłkę jak należy i tworzyło się coś ciekawego to albo psuł Małecki (trzymał piłkę do końca jak kretyn czasem) albo Paweł się przewracał o własne nogi - widać było, że to nie jego dzień.

O grze w destrukcji nie ma co pisać, obrona zagrała poprawnie, ale trzeba przyznać, że Zagłębie zagrało bardzo ale to bardzo defensywnie, grali na 0:0 i nic więcej. Przyznam też, że Zagłębie wcale nie zagrało jakoś żenująco jak ktoś tu porównywał z pejsami. Oni po prostu zagrali tak jak sobie założyli - konsekwentnie murowali bramkę i jak widać jest to najlepszy sposób na grę przeciwko Wiśle. Jest to niepokojące, gdyż na pewno wiele innych trenerów z naszej kopanej to zauważyło i bardzo możliwe, że tak właśnie będą grać z nami drużyny z dolnych rejonów tabeli.

Kiedyś taka gra przeciwko nam wynikała ze strachu i paniki o pogrom, obecnie jest to zwyczajnie wyrachowany sposób na osiągnięcie dobrego rezultatu z nami. Jak dla mnie Zagłębie zasłużyło sobie na porażkę taką właśnie grą na remis. Niech mają nauczkę!

aNouc 22.11.2010 12:22

w ramach ciekawostki
http://wislakosz.pl/index.php?option...id=38:euroliga

rafkur 22.11.2010 12:31

Ja bym dodał jeszcze jedno. Wiem, wiem - dawno temu takie mecze wygrywaliśmy 4:0. Natomiast juz wielu zapomniało że dla odmiany niedawno temu takie mecze wtapialiśmy 0:1 albo 1:1. Trochę pokory. Aktualnie nie jest dobrze ale jest o wieeele lepiej niż było na starcie ligi. Powtórzę to co już wcześniej napisałem - innego meczu się nie spodziewałem. Dobrze, że mimo problemów z wypracowaniem sytuacji siadła ta jedna bramka. Wielu chyba zapomniało mecze kiedy mieliśmy dużo większą przewagę niż wczoraj a które kończyły się mało ciekawymi dla nas wynikami.

masterlag 22.11.2010 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1015395)
żaden argument.dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.on bierze pieniądze za grę,a nie za chęci.jak gra dobrze należy chwalić,gra źle należy ganić.i tyczy się to każdego.Mały nie jest tu wyjątkiem.

żaden argument. Bo zawsze się jedzie po Małeckim (nawet jak dobrze zagra to jest pełno minusów na jego koncie), z Pawełkiem tak samo. Dlaczego nikt nie jedzie po Kirmie, który z reguły strzela słabo- po ziemi, w obrońców, za lekko; dlaczego po Gargule się nie jedzie, po Żurawskim... To mnie wkur***! Bo rzecz jaka odróżnia Małego od np. Kirma (który owszem, ostatnio gra coraz lepiej i to doceniam) jest taka, że on, podobnie jak Piotrek Brożek jest fanem Wisły. Nie bez powodu właśnie oni dostali wsparcie wczoraj na meczu. A w grę Patryka powinien zaingerować trener- pokazać mu jego błędy i dobitnie powiedzieć, kłaść nacisk na to, żeby się wyzbył niepotrzebnego holowania piłki, dryblingów, częściej dogrywał- widział tym samym nieco więcej.

Fajnie, że koszykarki i ich trener byli obecni na meczu. Dobrze by było żeby nie było sytuacji "my i oni" tylko po prostu "my-Wisła". ;)

Proud 22.11.2010 12:49

To że jest fanem Wisły, to znaczy, że nie można go krytykować za grę? :lol:

Już nie jeden trener igerował w grę Patryka. On się już nie zmieni. Sam to powiedział w wywiadzie dla C+.

Jak gra dobrze, to trzeba Go chwalić, jak słabo, ganić.

avangarda 22.11.2010 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1015644)
Bo zawsze się jedzie po Małeckim (nawet jak dobrze zagra to jest pełno minusów na jego koncie), z Pawełkiem tak samo. Dlaczego nikt nie jedzie po Kirmie, który z reguły strzela słabo- po ziemi, w obrońców, za lekko; dlaczego po Gargule się nie jedzie, po Żurawskim... To mnie wkur***!

Po Kirmie się jeździło, póki grał źle. Wczoraj też po którymś już swoim za lekkim strzale dostał gwizdy. Nie było słychać? Troszkę obiektywizmu. I dystansu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1015644)
Bo rzecz jaka odróżnia Małego od np. Kirma (który owszem, ostatnio gra coraz lepiej i to doceniam) jest taka, że on, podobnie jak Piotrek Brożek jest fanem Wisły. Nie bez powodu właśnie oni dostali wsparcie wczoraj na meczu.

Chwileczkę. Rozróżnijmy pojęcia. Piłkarz - fan. Piłkarz - gra w piłkę, walczy, stara się, podnosi swoje umiejętności. Fan - dopinguje, kibicuje, utożsamia się z klubem. Obiektywnie - Małecki jest piłkarzem i fanem. Ale... Czy to znaczy, że ma przywileje jako piłkarz? Że można przymykać oko na słabą grę? Grał wczoraj fatalnie. Jako piłkarz zagrał fatalnie. Schodził bardzo długo z boiska przy swojej zmianie. Powinien szybciej, w końcu atakowaliśmy Zagłębie, nie graliśmy na czas. Zachował się nieprofesjonalnie. Nie mówię prawdy? Jego kiepska gra oraz nieprofesjonalne podejście zaowocowały dawką gwizdów, potem na forach krytyką. Zasłużoną.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1015644)
A w grę Patryka powinien zaingerować trener- pokazać mu jego błędy i dobitnie powiedzieć, kłaść nacisk na to, żeby się wyzbył niepotrzebnego holowania piłki, dryblingów, częściej dogrywał- widział tym samym nieco więcej.

Prawdopodobnie ingerował i to na samym początku swojej pracy w Wiśle. Prawdopodobnie jego miał na myśli, gdy mówił o tym, że zawodnik/cy słuchają a nie słyszą co się do nich mówi, nie korygują błędów.

spinna 22.11.2010 13:04

galeria z meczu:
http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...aglebie-lubin/

rabi86 22.11.2010 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1015644)
żaden argument. Bo zawsze się jedzie po Małeckim (nawet jak dobrze zagra to jest pełno minusów na jego koncie), z Pawełkiem tak samo. Dlaczego nikt nie jedzie po Kirmie, który z reguły strzela słabo- po ziemi, w obrońców, za lekko; dlaczego po Gargule się nie jedzie, po Żurawskim... To mnie wkur***! Bo rzecz jaka odróżnia Małego od np. Kirma (który owszem, ostatnio gra coraz lepiej i to doceniam) jest taka, że on, podobnie jak Piotrek Brożek jest fanem Wisły. Nie bez powodu właśnie oni dostali wsparcie wczoraj na meczu. A w grę Patryka powinien zaingerować trener- pokazać mu jego błędy i dobitnie powiedzieć, kłaść nacisk na to, żeby się wyzbył niepotrzebnego holowania piłki, dryblingów, częściej dogrywał- widział tym samym nieco więcej.

Fajnie, że koszykarki i ich trener byli obecni na meczu. Dobrze by było żeby nie było sytuacji "my i oni" tylko po prostu "my-Wisła". ;)

A wiesz co mnie wkur***. Nawet nie sama gra Małego, bo do niej już się przyzwyczaiłem. Ale jego reakcja na zmianę i to truchtanie . 60minuta , nie idzie Wiśle, a Patryk wielce obrażony truchta powoli do linii końcowej. Jeszcze oglądając powtórkę w tv widzę że rzuca "kurami" pod nosem jak to on ma w zwyczaju.Aż dziw bierze, że podał rękę Maaskantowi po zmianie. Jak ja bym był piłkarzem Wisły i miał ją w sercu, to ważniejsze byłoby dla mnie dobro Wisły. Jakoś i Guła i Jirsak potrafili sprintem opuszczać biosko.

aviatorGK 22.11.2010 14:17

dzięki za odpowiedź bracia! Ciary przechodzą jak się tego przed wejściem słucha!

fialo 22.11.2010 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1015209)
Wolfy widziałeś dziś Bunozę :> ?

Podbijam :)

s1mone 22.11.2010 15:27

Nie no, luzik Wolfy, jakoś chyba jednak farciarskim swądem uda się nam utrzymać:P:P:P:P

CHYBA


:D

Ja nadal sądzę, że optymalnie z tym składem pierwsza piątka by była bez zmian zimą, a jeśli będą faktyczne wzmocnienia to powalczymy o miejsca 1-3. Jeśli będziemy w pięciopunktowym zasięgu do Jagi w przerwie zimowej, czyli jak teraz - to będzie to bardzo dobry prognostyk.

Także nadal stoję przy tym co pisałem, ciekaw jestem czy szanowny pan ex moderator również stoi murem za stwierdzeniem, że jesteśmy słabi nawet jak na naszą ekstraklasę i będziemy się bronić przez spadkiem ;>

FraMat 22.11.2010 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1015717)
Także nadal stoję przy tym co pisałem, ciekaw jestem czy szanowny pan ex moderator również stoi murem za stwierdzeniem, że jesteśmy słabi nawet jak na naszą ekstraklasę i będziemy się bronić przez spadkiem ;>

Jesteśmy słabi. Bijemy głową w mur wobec jako tako zmobilizowanej w obronie drużyny (Śląsk, Cracovia, Zagłębie).
Strzelamy wtedy ewentualnie fuksiarskie gole w końcówkach.
Wygrywamy gdy przeciwnik chce atakować pewny swej wyższości (Lechia) lub jest wprowadzony w błąd co do swej wyższości (Legia).
Pozostaje wysyłac sygnaly do Janasa, że remis przyjmujemy w ciemno.

(Na tym samym wózku jedzie Amica. Zmobilizowali się przed Wisłą a większość z czterech goli zdobyli z kontry. Kiedy przeciwnik muruje bramkę, nie mają armat).

Aktualne zwycięstwa Wisły są ponad stan

maxurd 22.11.2010 17:46

Dwie rzeczy sprawiały, że oglądanie meczu przyprawiało mnie o ból zębów. Po pierwsze to dziadowskie tempo rozgrywania piłki od obrony. Wyglądało to jak mecz na oddziale geriatrycznym, do którego dołączono wnuka jednego z pacjentów, który biegał pomiędzy zawodnikami przeciwnej drużyny zupełnie bez głowy jakby pierwszy raz wybiegł na murawę i od tej murawy zwariował (to Małecki) to po drugie.

Mecz w stylu tego z Cracovia i zgadzam sie z niektórymi na forum, że miejsce w tabeli jest na wyrost.

Jonasz 22.11.2010 17:47

ja tam wolę zwycięstwa ponad stan niż porażki nad wyraz :D
Wiele się tutaj narzekało na prezesa, trenera i na piłkarzy, a prawda jest taka, że prezentujemy się co raz solidniej i co najważniejsze skutecznie punktujemy. Fuksiarskie bramki? Żeby zdobyć nawet bramkę fuksiarską trzeba zbudować akcję, przedostać się na pole karne przeciwnika i oddać strzał - i ten fuksem dopiero znajduje drogę do bramki. Czy strzelanie w końcówkach świadczy bardziej o grze do końca i nie poddawaniu się czy o słabości drużyny?
Lepiej wygrywać w końcówkach czy lepiej wszystko w końcówkach tracić jak jeszcze parę miesięcy temu z Pasami?

s1mone 22.11.2010 18:16

Ja też uważam, że miejsce 2 jest troszkę ponad stan, widać z resztą po dorobku punktowym. Ale pierwsza piątka ponad stan już nie jest i jak słuchałem tych bredni o bronieniu się przed spadkiem to nie mogłem się zgodzić. Teraz wytykam, a nie mówiłem? - moje prawo. Tym bardziej jeśli osoba, która pisała o tym bronieniu się przed spadkiem rzucała na lewo i prawo inwektywami w stosunku do tych co śmieli się nie zgodzić ;>

bonawentura 22.11.2010 18:41

Ja też piszę od dawna otwarcie, że pierwsza szóstka jest z takim składem w naszym zasięgu. Wszakże szczęśliwe te zwycięstwa i nad Cracovią i nad Zagłębiem, jednak trzeba powiedzieć, że i my nie mieliśmy szczęścia we wcześniejszych spotkaniach. Tak to się wszystko układa i teraz liczę jeszcze na 4 pkty - 1 z Polonią i 3 z Arką - taki wynik na jesień jest przewidywalny i spodziewany przeze mnie na koniec tej rundy.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1015607)
Poza tym, tak denerwująca niektórych gra między obrońcami - to świetna sprawa - szczególnie przerzuty (nawet przy pośrednictwu stoperów - no problem) - Cikosz może zagrać do Chaveza, ten do Bunozy, a ten do Paljica ale to musi być robione dokładnie a PRZEDE WSZYSTKIM szybkooo!. Tak żeby gonić przeciwnika z jednej strony na drugą i rozrywać jego ustawienie!! Inaczej taka klepa nie ma za dużo sensu.

Już nie wspominając, że jak już wyprowadziliśmy tą piłkę jak należy i tworzyło się coś ciekawego to albo psuł Małecki (trzymał piłkę do końca jak kretyn czasem) albo Paweł się przewracał o własne nogi - widać było, że to nie jego dzień.

Mnie obrońcy w tym meczu nie denerwowali tak bardzo. Bardziej irytowali mnie pomocnicy i ich zachowanie w środku pola - wszyscy oddawali piłkę, jakby ich zaraz miała poparzyć. Albo się umie kreować grę albo się nie umie. Trzeba coś w środku pola jednak zmienić, bo z tymi zawodnikami daleko nie zajedziemy, chyba że zmieni się ich podejście.

Co do Małeckiego, to w zupełności się z Tobą zgadzam.

moce 22.11.2010 18:43

moim zdaniem Malecki powinien zostac wypozyczony Maaskant niech go wysle do 2 ligi Holenderskiej niemieckiej czy Angielskiej jak tam nie nabierze pokoryn i rozumu to wtedy wystawic go na liste transferowa takie wypozyczenie moglo by byc dobre i dla wisly i dla Maleckiego mysle ze z dala od Polski w obcym mu klubie nie byl by juz taki knombry i moze nauczyl by sie gry zespolowej i dyscypliny na boisku

masterlag 22.11.2010 18:53

Jak ktoś nie rozumie ironii niech nie czyta tego posta!
Przepraszam bardzo, że się z wami nie zgadzam. Naprawdę nie wiem jak mogłam się tak głupio wychylić.
Jestem za sprzedaniem natychmiastowym: Małeckiego, Brożków, Pawełka przede wszystkim!
W tym meczu dobitnie wszyscy pokazali, że się nie nadają do Wisły, a Piotrek na pewno nie bez powodu nie wychodzi w pierwszym składzie.

PS. W odniesieniu do Wisły jestem obiektywna, więc nie ma mnie co pouczać. Tym bardziej jeżeli się nie znamy co ma niebagatelne znaczenie.

EDIT: Kurde, znów mój błąd. To co na początku tłustym drukiem, dodane teraz. *Jagul*- nie komentuj moich słów.

nh79 22.11.2010 18:59

Nie wiem o co niektorym forumowiczom chodzi z tym Bunoza.Chyba bardziej im zalezy, ze niby to oni teraz maja racje a Wolfy sie mylil.Od razu zaznaczam, ze ja nie zamierzam stawac tu po czyjejs stronie, ale akurat w wypadku tego zawodnika nie, nie mylil sie.Co to za argument, ze co ? ZE niby poprawnie zagral \?Z kim Panowie z Zaglebiem, ktore zadnej konkretnego zagrozaenia nie stworzylo.My mamy myslec o lidze LM, o pucharach aodnosnikem ma byc mecz z Zaglebiem.Panowie nie badzmy smieszni.Bunoza jakosciowo jest slaby i mam nadzieje, ze zostanie on zastapiony kims wartosciowym w zimie.Chlop jest tak niepewny, ze przy stanie 3:0 z Legia wciaz drzalem o wynik i kazde jego przyjecie pilki bylo dla mnie jedna wielka niewiadomo.Jest niepewny podaje trudne pilki do Pawelka(takich watpliwych prezentow bym od klasowego obroncy nie dostal).Malo tego chlop dwa,DWA! razy z rzedu nie trafil w pilke w polu karnym, w jakims tam meczu nie pamietam tez nie trafil w pilke, malo kto to wtedy dostrzegl.Wystarczylo, ze slaba Legia na poczatku nas przycisnela i chlop sie gubil.Wyznacznikem nie ma byc nasza liga, bo w tym roku jej poziom jest dramatycznie slaby i nasze miejsce w tabeli zaciemnia rzeczywistosc, w ktorej sie znajdujemy a jestesmy w dupie.Maaskant mial czas, zeby poznac kraj, jego specyfike, wie juz kto jest kto, zna inne druzyny i ma teraz pelne pole do popisu(okres przygotowawczy, mam nadzieje, ze i transfery).Jak dla mnie to i tak przy odrobinie szczescia trener osiagnal wiecej niz mogl.Nasze szczescie, ze inne "tuzy" naszej ligi zaliczyly falstart, bo tylko dzieki temu wciac sie liczymy.Na mozliwe 42 pkty mamy 24 czyli nieco wiecej niz polowe a jestesmy na 2gim miejscu.Nie swiadczy to o tym ze liga sie wyrownala:) tylko, ze leci w dol i to ostro.Co do Cikosza to choc prezentuje sie nzacznie lepiej i widze w nim material na przyszlosciowego gracza to jak dla mnie Wisla zasluguje na bardziej doswiadczonego zawodnika, pije tu do koszmarnego bledu jaki popelnil z Legia kiedy przepuscil futboluwke, ktora trafila pod nogi ktoregos z legionistow i tylko szczesliwy faul odwizdany na Sobolewskim(moim zdaniem wzajemnie sie faulowali) uratowal nas przed strata bramki.Reasumujac jakosc pilkarzy w naszym klubie jest tak niska
, ze jak to napisali kibice Karabachu "wy zarabiacie pieniadze my gramy w pilke" pozdrawiam


p.s. jeszcze tego by brakowalo, zeby sie slabo prezentowal z Zaglebiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl