![]() |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/b...ualny_1024.jpg
ale boisko pięknie wykoszone ;D |
Cytat:
Druga sprawa, sytuacje z Levadią były, ale nie było widać specjalnej różnicy klas. Naprawdę nie próbuj bronić Levadii, bo w Tallinie graliśmy dramatycznie... |
Levadia była drużyną lepszą i zasłużenie awansowała. Wyglądali lepiej nie fizycznie - choć może trochę też,ale przede wszystkim PILKARSKO. I to jest największy dramat, w końcu wtedy jeszcze grali Głowacki i Marcelo.
W kontekście pucharów trzeba patrzeć tak - w lidze: zwycięstwa fartowne, słaba gra, ale wysoka pozycja w tabeli = w pucharach kompromitacja słaba pozycja w lidze jak teraz = w pucharach pogrom od Levadii dobra dyspozycja w lidze = w pucharach jest szansa przejść pierwszą runde, może dwie dominacja ligi wygrane po 4:0, 5:0 = szansa na dojście do ostatniej rundy eliminacji To taka ściąga jakbyśmy kiedyś mieli grac jeszcze mecze w Europie |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Zwolnil go Cupial, ktory wybral wariant oszczednosciowy(czytaj sprzedawania najlepszych pilkarzy w kazdym okienku i sprowadzaniu slabszych). Akurat Skorza wyciagal max. z grajkow, ktorymi dysponowal. Dzisiaj widzimy, co robi Maaskant, ktory ma silniejsza linie pomocy i linie ataku w porownaniu do pana Macieja. |
Cytat:
Nie jestem fanem Kasperczaka ale gdyby nie rozpi....ono mu druzyny w lecie 2003 to jestem przekonany ze na 85% bylaby LM w Krakowie (nawet przy ciezszych eliminacjach) Te 15% to mega pech wylosowania Barcelony, Manchesteru i innej mega ciezkiej druzyny. Wiec jezeli chodzi o bilans Kasperczaka to trzeba byc uczciwym ile tez pieniedzy przyniosl / mogl przyniesc klubowi gdyby nie SABOTAZ w postaci braku inwestowania w druzyne ktora grala jak z nut (nie utrzymanie Kosowskiego i sprawa Uche). A jezeli chodzi o pieniadze.... Ktos z nim ten kontrakt podpisal, prawda? |
Już za kilka godzin mecz naszych drużyn.
Prawdziwy,ligowy,polski klasyk piłkarski. Wisła:Legia,Derby Polski(bez względu na zajmowane miejsce w tabeli). Śpiewacie:"Legia to stara k...a..."aby zaraz zaśpiewać:"Wisłę trzeba szanować..." Domagacie się szacunku od innych a sami... Wiem,obie strony okopały się w nienawiści do siebie. Ale niech każdy mówi i pisze tylko za siebie. Ja Wisłę Kraków szanuję z prostej przyczyny. Za jej historię w którą wplecione jest powstanie mojej Legii na Kresach Rzeczypospolitej,kiedy właśnie żołnierze - piłkarze z Krakowa oraz Lwowa stanowili większość Drużyny Legionowej. Tam walczono o Niepodległość a dzisiaj nasze kochane drużyny powalczą o ligowe punkty. Oby w dzisiejszym meczu nie było żadnych kontrowersji. Pozdrawiam wszystkich kibiców Białej Gwiazdy,pozdrawiam nawet tych co źle mi życzą... Trzymajcie się zdrowo. |
Niech wygra lepszy:) I mam nadzieję, że bedzie to Wisła. Licze na Riosa za Gargule/Nordina, i mam nadzieję, że Małecki przypomni sobie poprzedni mecz z Legią i zagra tak samo. Do zobaczenia na R22!
|
Jupitery juz zapalone! Do zobaczenia na R22! Tylko zwyciestwo!
|
No łatwo nie będzie. Ale mam nadzieję, że klasyk będzie dla Nas;) Niestety ja mecz będę oglądał w TV, bo nie udało mi się zdobyć biletu.
Tylko Wisła:) |
dobra koniec pieprzenia:) dzisiaj tylko zwyciĘstwo !!!! Jazda jazda jazda
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=xlHHrIo1Vx0 - Zobacz sobie ten skrót jeszcze raz... i jakoś nie widze ze Levadia zasłużyla, żeby nas stłamsiła... widze tylko sam na sam i sam na sam itd. i nie ma ze 2 sytuacji pod koniec meczu... Ja go nie bronie, za ten mecz ale jak ktoś pisze, że Skorża był słaby to mnie to w....ia i tyle... |
Gdzie można w necie obejrzeć mecz?
|
a przed chwilą w teleexpresie był zapowiedz meczu , jako hit bla bla , i spiker mowi.. ze w krakowie odbedzie sie mecz gdzie Wisła przegra... to znaczy zagra z Legią..
przejęzyczenie w stylu "podaj mi sól" ok, to ja juz lece na meczyk. bo ostatnio stanąłem chyba bliżej domu niż stadionu |
Cytat:
a i zeby nie było... 6 mln zł klub miał straty w 2004 a nie w 2003 roku |
Cytat:
dokładnie... jakby ktoś nie widział: http://www.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0 |
Orłoś ma historię takich freudowskich błędów ;) Cóż, ja już rączki zacieram przed tym dzisiejszym meczem, w którym Wisła przegra... yy... zagra z Legią :D
|
Orlos to taki wlasnie frajer...
|
Domyślam się że to nie było przejęzyczenie tylko coś ala Dyzma, tzn trener;)
|
Cytat:
|
Skończcie już oftopować - Wisła raz miała na prawdę mocną kadrę(choć nie całą) i było to właśnie w 2002/3 roku.Potem już 'gorszy pieniądz wypierał lepszy', aż do dziś.
|
Co jak co ale ten temat jest o Meczu Wisła - Legia a nie o przeszłości i innych dupe szretach....
|
Co jak co ale na mecz trzeba jechać !
Dlatego milgo oglądania w TV życzę , idęk wspierać naszych swoją obecnośćią na stadionie, bo o to też chyba chodzi :) |
Wypadalo by wkoncu w lidze na R22 wygrac, wiec po ciezkim meczu 1:0 dla Legii :P
Cytat:
|
Cytat:
|
UP: Chyba miejsce na telebim xd
|
Cytat:
A Wybory tuż tuz :p:p:p |
Niemamy wyjścia musimy wygrać DO BOJU!!
|
Cytat:
Dobra koniec off'a, czas najwyzszy poszukac odpoiwedniego streama coby nie ścinało :-) |
Skład:
Pawełek - Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić - Sobolewski - Małecki, Garguła, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek Jirsak? Już wolę Boukhariego albo Riosa :/ |
Pawełek - Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić - Sobolewski - Małecki, Garguła, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek
o kurde Jirsak w pierwszym skladzie |
łohohoho no to trenejro zaszalał ze składem :)
Nie ma co, musimy wygrać, porażka nie wchodzi w grę, Legia aż tak dobrze nie gra, więc nie jest aż takim faworytem jak to ujął Maaskant. |
Trener zaszokował.. z tego co widzę po karnym w meczu z Lechem Czarek Wilk nie powącha murawy przez dłuższy czas.
|
Garguła na skrzydle czy Jirsak? Czy może Garguła - Jirsak w linii a Sobol za nimi? Kirm - Małecki skrzydła? Zobaczymy, ciekawie sie zapowiada.
|
Cytat:
|
Niepokoi mnie, że Maaskant wciąż wyraźnie nie ma pomysłu na sensowne wykorzystanie najlepiej technicznie wyszkolonego piłkarza Wisły, którym bez wątpienia jest Rios.
Pomysł z wystawieniem Jirsaka pozostawię bez komentarza. Kolejny eksperyment w ważnym meczu. W dodatku Czech zawsze był jednym z najsłabszych ogniw zespołu. |
Technicznie może i dobry jest ale co z tego, skoro gra pod siebie nic z tego nie wynika dla zespolu. Jedna asysta z Koroną i tyle.
|
Hmm, troche szokuje Jirsak w pierwszej "11". Zawodnik, ktory ostatnio siedzial na lawce na ciezki mecz wychodzi grac od pierwszej minuty, jeden defensywny pomocnik i reszta ofensywnych..... Troche szok, mowiac szczerze. I znow Rios zamiast Maleckiego, ja rozumiem ze Argentynczyk moze miec jakies braki ale gorzej chyba niz Malecki z Cracovia by nie zagral..... Zobaczymy. Oby bylo dobrze! I tak troche dziwi fakt ze znalazl miejsce Maaskant dla Jirsaka a dla Riosa nie.... W czym Czech jest lepszy od Argentynczyka?
|
Skoro Jirsak się załapał do pierwszego skłądu to może oznaczać, że jest w formie. Coś czuję, że dobry będzie miał występ. Formację widziałbym swoją:
Pawełek: 3 obrońców (Bunoza/Cikos, Chavez, Branco) przed nimi defensywny pomocnik Sobolewski/Wilk w środku Jirsak i Kirm, a przed nimi ofensywny Garguła i w ataku trzech piłkarzy (Brożek, Małecki, Rios/Żurawski) gdzie Rios byłby trochę cofnięty. Gra skupiona w środku pola, bez skrzydeł, a dlatego że nie mamy dobrych skrzydłowych, a przeciętnych. Byłoby to ciekawe rozwiązanie (nie wiem czy gorsze czy lepsze) ale na pewno gra wyglądałaby lepiej niż ta dotychczas. Byśmy mięli przewagę do szybkiego odebrania piłki rywalom, ataki środkiem pola. Szybkie zgrania, jak najwięcej podań z pierwszej piłki, z klepki. No cóż ale to moje myślenie. Zobaczymy jak potoczy się ten mecz. Boje się ale jednoczesnie wierzę, że zagramy dobry mecz. |
Maaskant jest niesamowity - on w ogóle ma rozeznanie w możłiwościach piłkarzy? Najpierw Guła poza 18, potem nagły wskok do pierszej 11, teraz to samo z Jirsakiem. Nie rozumiem.
Oby dzisiaj było zwycięstwo:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl