Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

sito 08.08.2010 19:47

Boguski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże proszę o zagranicznego trenera pokroju PETRESKU.

ChG 08.08.2010 19:47

Jak Wisła tu nie wygra, to nie wytrzymam ze śmiechu i chyba z rozpaczy... :D

LooNatyk 08.08.2010 19:48

no i Bunoza wslizg zrobil!!

julo 08.08.2010 19:48

Wejdzie ten Rios ?? Ja sie pytam.

15 minut zostało.

ChG 08.08.2010 19:50

A jakbym był trenerem Wisły, to po meczu postawiłbym byle kogo na bramce i przez 90 minut kazałbym napastnikom strzelać sytuacje sam na sam...

krasny 08.08.2010 19:51

Cikosz i Małecki na duży plus

Sami 08.08.2010 19:51

Żurawski "bardzo" widoczny...
Bunoza cały czas na granicy faulu, żeby on nie chciał jakiegoś wolnego/karnego w końcówce sprokurować..
Gdzie ten Rios?

julo 08.08.2010 19:51

@Chg, może na początek na pustą, albo tylko ręcznik powiesić na bramce.

power1928 08.08.2010 19:51

A ten Żurawski sobie dotknął piłki?

medyk 08.08.2010 19:52

Boguski niech konczy bo to jest poprostu zenujące

ChG 08.08.2010 19:53

Boguski to obraz nędzy i rozpaczy.

klubus 08.08.2010 19:53

Boguski bez komentarza ....

wis997 08.08.2010 19:53

w normalnym zespole Boguski nie mieściłby się w składzie ME

tofik 08.08.2010 19:53

Chyba Rios nie wejdzie. Za słaby na polską ligę :(

koyoot 08.08.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 956276)
Boguski niech konczy bo to jest poprostu zenujące

I tak gra lepiej od Zurawskiego...

medyk 08.08.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 956281)
I tak gra lepiej od Zurawskiego...

a to on juz wszedl? hahaha

kondzio7 08.08.2010 19:54

wejdzie Wilk a nie Rios;/

julo 08.08.2010 19:55

Wilk za Kirma, ostatnia zmiana.
80 minuta

Rios nie zadebiutuje. Niech to szlak.

Wiślak709 08.08.2010 19:55

Wilku wchodzi....

forthree 08.08.2010 19:55

A więc Wilk, nie Rios

arrosmay 08.08.2010 19:55

Ja pierdziele..Ma Jrisaka i Riosa na ławce, a puszcza Wilka.

zapalony 08.08.2010 19:56

Kulawik łeb i tyle.

Rios :(

SĘDZIA ZGRED 08.08.2010 19:56

Noi Rios nie zagrał , zagrał za to drewniany Boguski i Żurawski... Po co ściągać Riosa skoro mu szans nie dają.

iq1000 08.08.2010 19:56

Pokaż Wilku zęby!!! :p

Nie posrajcie się z tym Riosem :rotfl::rotfl:

tofik 08.08.2010 19:57

Musi się najpierw sprawdzić w ME Rios.

GBO 08.08.2010 19:57

Brawo bronimy wyniku wszak 1:0 z Arką to dobry wynik... Mam nadzieje że to ostatni mecz Kulawika. Niech sobie eksperymentuje w tej swojej ME

power1928 08.08.2010 19:57

Rios załatwiał sprawy wizowe może boi się o jego kondycje itp.. Mimo to chciałbym zobaczyć go na boisku bo wiążę z nim duuuże nadzieje.

medyk 08.08.2010 19:57

'gdzie jest ten stadion majchrowski gdzie jest ten stadion' :D

ChG 08.08.2010 19:57

Pewnie będzie gadanie, że "Rios wczoraj przyleciał, więc jest zmęczony podróżą, ble ble ble.". No spoko, tylko Ivanovski dojechał dzisiaj i już gra. :D

julo 08.08.2010 19:59

Dobrze że Wilka wpuścił.
Tylko że Rios chyba powinien wejść zamiast Boguskiego i było by OK, wg mnie.

tofik 08.08.2010 19:59

Jakby trenerem był Petrescu czy inn koleś z jajami, to po jednym meczu dałby Małeckiemu absolutny zakaz wykonywania stałych fragmentów gry. Przecież to co on wyprawia to jest kpina!

wis997 08.08.2010 19:59

nieważne ze dzisiaj Ivanowski dojechał i gra zapomniałeś że u nas są same gwiazdki trzeba ich oszczedzać!:P

sito 08.08.2010 20:00

Potrzebny trener z jajami i to zaraz!!!!!!!!!!!!!

=Metatron= 08.08.2010 20:00

No co, wygrywają. To, że Kulawik jest trenerem tymczasowym zwalnia go od myślenia, czy co ?

tarantulaw2 08.08.2010 20:01

Popisała się obrona Wisły.

Brawo Boguski....

sito 08.08.2010 20:01

co robi ten Boguski!!!!!!!!!!!!!!!

IncognitoTSW 08.08.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez =Metatron= (Post 956300)
No co, wygrywają. To, że Kulawik jest trenerem tymczasowym zwalnia go od myślenia, czy co ?

Kulawik wie, że jego zadaniem jest nie zgubienie punktów. Dlatego woli wprowadzić defensywnego gracza niż napastnika

ChG 08.08.2010 20:02

Boguski...

LooNatyk 08.08.2010 20:02

Boguski gra 3 fatalny mecz, nie wiem co oni w nim widza.. Te jego straty sa strasznie irytujace.

Kurz 08.08.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 956295)
Pewnie będzie gadanie, że "Rios wczoraj przyleciał, więc jest zmęczony podróżą, ble ble ble.". No spoko, tylko Ivanovski dojechał dzisiaj i już gra. :D

Jest jeszcze jedna opcja. Może Rios jest jeszcze słabszy od Boguskiego, Brożka i Żurawia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl