![]() |
Cytat:
|
Moj Acer Aspire One (dostalem go jakis czas temu) zostal zalany herbata i koszt naprawy jest bliski cenie nowego sprzetu, dlatego zastanawiam sie nad kupnem malego przenosnego urzadzenia na ktorym moge przegladac internet, ogladnac film w podrozy itp. Ostatnio jest boom na tzw tablety, tu pojawia sie moje pytanie do osob ktore siedza w temacie - ktore z ponizszych urzadzen wybralibyscie (badz czekam na jakies ciekawe inne propozycje)?
Samsung 7 slide http://droidspin.com/sliding-samsung...ate-for-march/ Assus Eee http://www.mobilemag.com/2011/01/05/...h-eee-tablets/ Notion Ink Adam http://www.mobimaniak.pl/18412/table...am-oficjalnie/ Motorola Xoom http://www.chip.pl/news/sprzet/table...-androidem-3.0 Oraz drugie pytanie jaka jest roznica wydajnosci miedzy NVIDIA tegra 2 a nowym Intel Atom Oak Trail Z670 z zegarem 1.66Ghz. Dziekuje z gory za wszystkie rzeczowe porady. |
Cytat:
|
Macie jakieś propozycje na notebooka z nagrywarką Blu-ray w opcji do powiedzmy 5000 tys?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Głównie jako odtwarzacz filmów hd. Musi mieć HDMI żeby podpiąć do tv i dobrze by było z monitorem większym niż 15,6. Do użytku stacjonarnego. Mało mobilny. Z racji tego że nagrywarka blu rey kosztuje ok 3000 tys bardziej ekonomiczne wydaje się takie rozwiązanie.
|
Cytat:
za 360pln +/- kup sobie dysk 2Tb. z neta teraz wszystkie filmy juz mozesz zedrzeć w jakosci hd (http://isohunt.com/torrents/?ihq=bluray) Jak dla mnie to lepsza opcja,bo jak nagrasz blurady cd to odtworzysz to tylko na BR a te filmy w jakosci blueray odtworzysz na kazdym kompie instalując "matrioszke".Z blueray bedzie jak z nagrywarkami cd/dvd z racji o wiele tanszych przenosnych nosnikow danych, dla mnie BR jest bezsensowne, no chyba ze baaardzo chcesz odtwarzac plyty na ps3. Ja na twoim miejscu kupiłbym laptopa z matryca hd (np.http://allegro.pl/laptop-acer-aspire...428455839.html - tylko acer nie jest superdobra firma) i zadbał o dobry internet typu 10mb/s i masz wszystko czego dusza zapragnie odnośnie oglądania filmow :) |
Czy laptop na tej aukcji http://allegro.pl/40-dell-1750-17-t4...431933093.html to naprawdę taka okazja? Ile taki laptop może kosztować bez promocji (pytam o cenny allegrowskie, nie sklepowe)
|
Cytat:
|
Cytat:
Czym się rożni ten laptop http://allegro.pl/40-dell-1750-17-t4...431933093.html od tego http://allegro.pl/dell-inspiron-1750...431449081.html Minimalnie procesorem, oprogramowaniem, ma 2 gb ram pamięci a różowy 4 gb czym jeszcze? |
Cytat:
http://www.x-kom.pl/p/62034-notebook...ray-7hp64.html Więcej nie znalazłem |
Panowie takie pytanie...
Taki laptop - http://allegro.pl/dell-inspiron-1525...446065420.html Czy jest możliwość, aby sprzedawca zmienił mi pamięć z 2 GB na 4 GB oraz zmienił kartę graficzną na inną? |
Cytat:
To nie lepiej znaleźć podobny laptop tylko z tymi podzespołami jakie ty chcesz ?? Bo to się nie opłaca ... Sprzedawca weźmie pieniądze za podzespoły jakie ty chcesz + robocizna więc opłaca ci się kupić inny taki jak ty chcesz bez żadnych zmian, a teraz laptopy to już nie są takie drogie rzeczy więc przemyśl zakup. Taki jest moje zdanie. |
jak włączyć w laptopie TOSHIBY, by czytało mi linię papilarną przy włączaniu kompa ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Jutro będę szukał :) |
Cytat:
http://www.sck.pl/product/Sony-Vaio-...D-VHP/?id=4577 Kolejny niewiele ponad 5000 http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...I.25495.0.html |
Duża jest różnica między procesorem
Intel®, dwurdzeniowy, DualCore 2.0 GHz, T4200, 1MB Cache L2, szyna danych 800MHz a AMD® Phenom™II Triple Core 1,9 GHz Model procesora P840 Pamięć podręczna CACHE 1,5 MB Chodzi o to czy jest duża przepaść między jednym, a drugim czy tylko mała nieznacząca różnica. Niby pierwszy 2x 2.0 GHz, a drugi 3x 1,9 GHz ale czy faktycznie tak to się liczy? |
Mam Router D-Link, jest z nim problem - bo nie przesyła sygnału, świecą się następujące diody;
- Power - Status ( mruga ) - WAN ( wyłączony, bo ten kabel mam teraz podpięty do pc ) - WLAN ( bardzo szybko mruga ) a diody z cyframi 1, 2,3,4 - nie świecą. Czy muszę kupić nowy router ? Jeśli chodzi o net, to w dialogu działa bez problemu z kabla, ale chodzi o bezprzewodowy po prostu...żeby działało jak dawniej. |
To znowu ja...
Dwa laptopy do wybrania... Ta sama firma, ten sam procesor, ta sama karta graficzna, ale Pierwszy - 3 GB pamięci cena 2020 PLN Drugi - 6 GB pamięci cena 2250 PLN Co lepiej wziąć? |
Cytat:
|
Cytat:
|
zna sie ktoś na drukarkach ?
Posiadam canon pixma mp490 i skonczyl mi sie atrament. Jakie zamienniki do tego mogą byc? |
mic, Konfliktowy
Windows 7, jakie pamięci? yyy zobacz sam... http://allegro.pl/notebook-hp-pavili...460601230.html http://allegro.pl/hp-dv6-3105-amd-p3...440667916.html |
Cytat:
Pozdrawiam |
Ja bym wziął tego tańszego, zobaczył czy wystarcza do mojego użytku czy mało, jak mało to na allegro kość 4 GB kosztuje 180 zł i wtedy ją wymienił zamiast tej 1 GB i miałbym 6 GB za jakieś 2150 zł bo tą 1 GB można zawsze sprzedać :) No i też niebagatelne znaczenie ma to że można go kupić taniej w zadowoleniu, z odbiorem w Krakowie na Grzegórzeckiej. http://www.zadowolenie.pl/hp-pavilion-dv6-3105sw,36311
|
Właśnie dlatego pytałem czy warto brać od razu 6 GB, ale MatMario uświadomił mnie że nie ma co się napalać (że niby tanio, opłaca się) i lepiej wziąć 3 GB.
MatMario - mam dużo kłopot z wyborem laptopa, bo ma być dla mojej dziewczyny. Jej wymagania to na pierwszy miejscu wygląd, na drugim miejscu wygląd na trzecim "żeby posłużył lata". A ja próbuje to wszystko połączyć, żeby wyciągnąć jak najlepszego laptopa za cenę jaką chce wydać. Laptop który podałeś ma takie same parametry, ale już nie ma obudowy której jej się podoba :/ |
Powiem ci że takie rozterki nie są mi obce :)
Ja bym to tak wymyślił, ale z drugiej strony czy luba nie będzie miała oporu żeby go później otworzyć itp żeby ramu dołożyć :) Tej obudowy jesteś pewien że jest inna? Bo powinna być dokładnie taka sama jak podałeś. Jeszcze patrzyłem i dalej się wydaje przynajmniej zbliżona. Tak czy tak powodzenia :) |
MatMario jest inna, na pewno.
Oporów nie będzie miała i tak się nie zna. Szukam dalej, już od paru dni. Zapewne jeszcze mnie tutaj zobaczycie z pytaniami:) Dziękuje wszystkim za pomoc. |
Posiadam procka ADM Athlon 2,4 od pewnego czasu komputer czyta tylko 1,24 Ghz
Wyczytałem w necie ze trzeba zmienić w biosie ustawienia FSB na 133 MHz ale nie moge tego znaleść (AMIBIOS SIMPLE SETUP UTILITY VERSION 1,21,11 moj bios) Jakby ktoś miał jakiś pomysł to będę wdzięczny ;) Pozdr |
Cytat:
|
Cytat:
Tak, wchodzę do biosu. |
ściągnij cpu-z i sprawdź. . Jak tam będzie tyle ile mówisz to uruchom jakiś program i sprawdź czy się zmienia. Jest w komputerze takie coś, iż gdy nie używasz komputera to on sam zmienia taktowanie procesora.
|
Cytat:
z tego co znalazłem w grafikach google musisz wejsc w "CPU PnP setup" lub "advanced setup". Jak nic nie pomoże to dajesz "Load optimal settings" albo "Load best performence settings" ale to w ostateczności |
Cytat:
Dzieki Wielkie, Skorzystałem z grafiki google tam wszystko było rozrysowane dokładnie co do biosa. Rzeczywiście zle były ustawione FSB zmieniłem na 133 MHz i teraz wszystko smiga jak należy, Pozdr |
Który procesor jest najlepszy
3 x 2,20 GHz 1.5 MB cache 2 x 2,80 GHz 2.0 MB cache 2 x 2,66 GHz (z turbo 2,93 GHz) 3.0 MB cache 2 x 2.40 GHz 3.0 cache |
Cytat:
|
crazykaro
Trzyrdzeniowy: AMD Phenom II N850 (2.2 GHz, 1.5 MB cache) Dwurdzeniowe: AMD Phenom II N620 2.8 GHz 2MB cache Intel® Core™ i5-480M 2.66 GHz / 3MB cache ( Turbo 2.93GHz ) Intel Core i3-370M 2.40 GHz 3 MB CACHE FSB1066 Gdybyś ułożył od najlepszego do najgorszego byłbym wdzięczny. |
i5 jest bezsprzecznie najlepszy z tych wszystkich, pozniej i3, a dalej w zależności od tego jakigo typu rzeczy będziesz wykonywał to albo AMD 2x albo 3X
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl