![]() |
Mógłby ktoś odpowiedzialny za kanał WislaKrakow.com na YouTube wyjaśnić za co wasz kanał "został zawieszony" ??
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=IADfAojCLC8
filmik mojego autorstwa, wlasnie wrzucony na YT...zapraszam do ogladania i komentowania... pozdrawiam |
|
|
|
|
|
ma ktoś skrót meczu a nie same bramki ??
|
|
|
|
|
No to, żeby wszystko uporządkować. Multimedia z derbów przygotowane przez WislaSoccer.com:
Wideo z dopingiem kibiców (część I) Wideo z dopingiem kibiców (część II) Galeria zdjęć (nr 1) http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/12275.JPG Galeria zdjęć (nr 2) http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/12334.jpg |
|
|
ma ktos moze linki do calego meczu ? z przyjemnoscia jeszcze raz to ogladne ;p
|
Druga fotogaleria z Wisła-Cracovia !
http://www.naszaliga.pl/?id=10690 http://i40.tinypic.com/mw4jur.jpg |
|
|
|
|
|
|
powstała nowa strona na której będą bramki Wisły i ogólnie gole z ekstraklasy w wreszcie dobrej jakosci !!
www.footgoals.pl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dwie fotogalerie ze spotkania Lech-Wisła:
http://www.naszaliga.pl/?id=10812 http://i40.tinypic.com/35lb19i.jpg |
|
|
Zdjęcia z meczu Lecha z Wisłą
Pełna galeria 21 zdjęć:
http://www.waszapilka.pl/galleries,34 http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=183324386 |
lepszego tematu chyba nie ma więc napisze w tym
potrzebuje kibicowskich zdjęć z meczów: Górnik Zabrze - Wisła ( 0-4, 4 marzec 2007) Kmita - Śląsk (2 - 0, 31 marzec 2007 na stadionie Wawelu) Kmita - Lechia (2 - 3, 27 maja 2007 na stadionie Wawelu) gdyby ktoś miał to bardzo proszę o podesłanie na priv |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl