Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

gris 12.02.2009 12:05

Jeszcze fankluby trzeba też gdzieś zmieścić.

panew 12.02.2009 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1325 (Post 672470)
Ktoś może nie wznawiał a kupił karnet ? (ten za 210zl, nie chodzi o SKWK)

ja kupiłem karnet na E po jednorundowej przerwie za 210
sprzedają na te miejsca na które ktoś nie miał już karnetu wykupionego w zeszłej rundzie
na te które ktoś miał w zeszłej rundzie ma czas do wznowienia do 23 lutego bodajże, a po 23 te miejsca trafią do ogólnej puli

Bobic 12.02.2009 13:39

Panowie w sobote normalnie można kupić karnet tak??
ps. żeby było jasne nie chce kupic pierwszy raz. W tamtej rundzie miałem


Dzieki Devil_

Bufon144 12.02.2009 15:39

w takim tempie rozejdą sie niedłguo wszystkie karnety.. i tutaj moje pytanie czy bedą bilety dla FC jezeli rozejdą sie wszystkie karnety?

salek 12.02.2009 15:52

Zgodnie z ustaleniami z zeszłego sezonu- FC dostaną pulę biletów, jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie karnety na D.

Ja jestem więc spokojny o to- FC będą miały z pewnością około 500 biletów na każdy mecz.
Przypominam, że na mecze z Lechem, Legią i KSC nie przysługuje członkom FC zniżka. Może więc lepiej kupić karnet i mieć to z głowy?

Martinho 12.02.2009 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 672797)
Zgodnie z ustaleniami z zeszłego sezonu- FC dostaną pulę biletów, jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie karnety na D.

Ja jestem więc spokojny o to- FC będą miały z pewnością około 500 biletów na każdy mecz.
Przypominam, że na mecze z Lechem, Legią i KSC nie przysługuje członkom FC zniżka. Może więc lepiej kupić karnet i mieć to z głowy?

Ja bym nie był taki spokojny :) No chyba ze beda drukowac na miejsca stojące tak jak na mecz z Lechia gdy weszło 7 koła ludzi na D

węgorz2 12.02.2009 16:20

dajcie grosz na SKWK i kupicie bez problemu za 150 karnet ...i po kłopocie

kubamusial 13.02.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 672811)
(...) No chyba ze beda drukowac na miejsca stojące tak jak na mecz z Lechia gdy weszło 7 koła ludzi na D

skąd masz takie informacje???

Martinho 13.02.2009 14:41

Nie wiem czy moge o tym pisac ale ja kupowalem od goscia dla znajomych bilety na Lechie to cena biletu wynosiła 10,00 zł i nie bylo przypisanego na nim miejsca tylko sam sektor(sprzedawal po 40 swoja droga).

Zreszta jakis gosc tu kiedys napisal na forum ze mu sprzedali mu spod lady w WŚ po tym jak bilety swie oficjalnie skonczyły.

salek 13.02.2009 15:27

Nie bardzo wierzę w to co mówisz. Zrób skan tego biletu i wklej go na forum. Nie da się wydrukować wirtualnego biletu- nie ma na to szans.

Martinho 13.02.2009 16:45

Przeciez nie mam ich :o(karnet?) Faktem jest ze D było tak zatloczone jak na Lechii tylko raz , Na poczatku wiosny w czasie meczu z Widzewem kiedy duzo osob przeskoczylo z C na D

Btw sprzedawca mial w reklamowce takich biletow ze 100 takze nie tylko ja takie nabyłem. I kołowrot obracały takze zadne podrobki. Śląsk jak gościl Wisłe to tez takie bilety były dodrukowywane.

Nie ciągnijmy tego tematu juz.

gris 13.02.2009 18:57

Jak za komuny dodruk pieniądza :O

piotrek1325 14.02.2009 20:16

chyba już nie aktualne :]
dobra to ja w poniedziałek sprawdzę osobiście czy kupię karnet za 210 zł ;p

arsfan90 14.02.2009 23:12

Tak swoją drogą to mój kumpel non stop wchodzi na biletach za 10zł które jego ziomek załatwia... Zdarzyło się nawet kilka razy że na bilecie było napisane że jest darmowy...

Bufon144 14.02.2009 23:44

za 10 zł to bilety dla FC. Więc kumpel napewno zalatwia mu bilety od FC:) pozdro

Ala1955 15.02.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 674433)
Tak swoją drogą to mój kumpel non stop wchodzi na biletach za 10zł które jego ziomek załatwia... Zdarzyło się nawet kilka razy że na bilecie było napisane że jest darmowy...

Darmowe to są bilety, które otrzymują sponsorzy (określona pula dla każdego sponsora) - często zdarza sie, że ktoś, kto dostał bilet od sponsora a nie idzie na mecz - to go sprzedaje. Na tych biletach jest nadruk: cena 0 zł. A po 10,00 zł to były bilety dla FC.

podszywacz 16.02.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 672492)
Będziemy mieli wszystko jak czarne na białym po okresie wznowień. Wtedy to zobaczymy jaką liczbę sprzedanych karnetów poda klub, porównamy sobie z liczbą sprzedanych karnetów z poprzedniej rundy i już będzie jasne ilu osobom klub sprzedał karnet w terminie, w którym robić tego nie powinien. Także niech martwią się Ci którzy w poprzedniej rundzie nie zakupili karnetów ( mimo apeli że dojdzie do takiej sytuacji ) a zamierzają to zrobić w normalnie przeznaczonym do tego terminie...
Czuję że kolejka będzie sięgać aż do budki z hot-dogami. ;)

Harmonogram sprzedaży karnetów, kolego, jest tak ułożony aby maksymalnie chronić interesy "stałych klientów" czyli wznawiających, oraz nie tworzyć tłoku do kas - stąd wolna sprzedaż w późniejszym okresie. Ale skoro człowiek w kasie w WŚ siedzi i nie ma nic do roboty to dlaczego nie ma komuś sprzedać karnetu w cenie 210 zl w okresie wznowień? Przecież to interes klubu, zarezerwowanego miejsca nikomu człowiek nie sprzedaje, tylko to wolne. Będzie kasjer miał mniej roboty w okresie wolnej sprzedaży. Wydaje mi się że nie ma sensu nikogo z tego tytułu rozliczać.

Mario Nh 16.02.2009 22:08

Nikogo też nie chcę, ba nie mam do tego prawa.

Myślę że jest to tylko nie fair w stosunku do tych którzy zamierzają się wybrać po karnet w terminie wolnej sprzedaży. Wiadomo jak sytuacja może wyglądać w pierwszym dniu kolejki itp.

Jak coś to priv, chętnie podyskutuje

licoo 17.02.2009 13:37

Może ktoś wie, ile jeszcze zostało karnetów na D? I ile na E? Zastanawiam się czy wystarczy do następnego wtorku na D,bo wtedy dopiero idę kupić.

damian3k 17.02.2009 14:01

Karnetów na którąś z tych trybun napewno zostanie bo może być 7000 wznowień więc zostanie jakieś 3000 karnetów :P

Bobic 17.02.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian3k (Post 675776)
Karnetów na którąś z tych trybun napewno zostanie bo może być 7000 wznowień więc zostanie jakieś 3000 karnetów :P

No nie był bym tego tak pewien:p

FredzIo 17.02.2009 14:31

Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda kupowanie karnetu?
Czy trzeba dać jakiś dowód tożsamości, czy wystarczy tylko karta kibica. Bo ja mam taki przypadek, że kupuje sobie karnet na nieswoją karte, gdyż tamtą zgubiłem.

mic 17.02.2009 14:35

Przychodzisz, dajesz karte i pieniadze, wychodisz. Mozesz ewentualnie powiedziec "dzien dobry/dowiedzenia" , ale tam siedza buroki wiec nie spodziewaj sie odzewu.

PS. Karnet kupisz tylko na miejsca ktore miales wczesniej na tej karcie (nie swojej). Jezeli chcesz na swoja zgubiona karte, to musisz wyrobic nowa. Wyrobienie nowej karty to chyba z 15zl

Proud 17.02.2009 15:03

mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód...
zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą...

namiotnik 17.02.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 675822)
mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód...
zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą...

Wydaje mi się że jeżeli masz skończone 18 lat to nie musisz mieć dowodu ojca.
Ale w wiślackim świecie pracują niezbyt miłe osoby więc na wszelki wypadek możesz zabrać dowód:)

Martinho 17.02.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 675822)
mam pytanie, chcę tacie karte wyrobić, ale nie mam jego dowodu osobistego...da jakoś rade?
jak sobie wyrabiałem to o ile pamiętam facet chciał dowód...
zastanawiam się czy na kolege tej kart nie wyrobić...muszę karnet po prostu wbić, o ile jeszcze będą...

Dowód, prawo jazdy, w kazdym razie dokument tozsamosci trzeba okazac.

Proud 17.02.2009 22:35

no właśnie...mam taki problem ze ja nie mieszkam w Krk...studiuje tylko :) tata ma jakieś 140 km do Krk ;)

diablo885 18.02.2009 00:34

Witam, sa jeszcze bilety na sektor D? Z gory dzieki

NHwiernyTS 18.02.2009 01:23

Chyba o karnety chodziło ;) Jeśli tak to zapewne są jeszcze, ale radze się pospieszyć.

Pavay 18.02.2009 08:49

Porównanie dla osób mówiących, że mamy drogie karnety\bilety:

"Sprzedaż karnetów na trybunę główną rozpocznie się 23 lutego w biurach handlowych firmy J.W. Construction (ul. Jana Pawła II 11, Świętokrzyska 20, Intraco, Radzymińska 326). Koszt 300 zł. Oznacza to, że cena biletu na Polonię na sześć meczów ekstraklasy plus przynajmniej jedno na Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy wynosi 37,5 zł. To znaczna podwyżka. Do tej pory najdroższy jednorazowy bilet na mecze "Czarnych Koszul" kosztował 30 zł."

źródło: Gazeta.pl

wygladajacyzzachmury 18.02.2009 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 676304)
Porównanie dla osób mówiących, że mamy drogie karnety\bilety:

"Sprzedaż karnetów na trybunę główną rozpocznie się 23 lutego w biurach handlowych firmy J.W. Construction (ul. Jana Pawła II 11, Świętokrzyska 20, Intraco, Radzymińska 326). Koszt 300 zł. Oznacza to, że cena biletu na Polonię na sześć meczów ekstraklasy plus przynajmniej jedno na Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy wynosi 37,5 zł. To znaczna podwyżka. Do tej pory najdroższy jednorazowy bilet na mecze "Czarnych Koszul" kosztował 30 zł."

źródło: Gazeta.pl

ja yeti i **** z tym
w sumie to troche dziwne bo jeszcze im pewnie frekwencja spadnie , ale jak widać sukces robi swoje

mic 18.02.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 676244)
Witam, sa jeszcze bilety na sektor D? Z gory dzieki

Dopoki nie pojawi sie w necie informacja ze KARNETOW na sektor nie ma, to beda w sprzedazy. Ale z kazdym dniem ich ubywa, wiec lepiej isc do WS i kupic

diablo885 18.02.2009 12:58

ok dzieki za info wlasnie ruszam dupe do WS:)

T-michal-S 18.02.2009 13:20

Teraz tylko mogą zakupić karnety osoby które miały karnet na runde jesienna ? Nie ma jakiejś możliwości żeby kupić karnet przed 23 mimo że sie nie miało go na runde jesienną ?

adi23 18.02.2009 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-michal-S (Post 676445)
Teraz tylko mogą zakupić karnety osoby które miały karnet na runde jesienna ? Nie ma jakiejś możliwości żeby kupić karnet przed 23 mimo że sie nie miało go na runde jesienną ?

Idź do WŚ i pogadaj z nimi, żeby Ci normalnie sprzedali, raczej napewno się uda.Kolega ostatnio tak kupił.

arsfan90 19.02.2009 21:39

Karnet można wznawiać do 21 lutego włącznie czy wznawianie kończy się w piątek?

mic 19.02.2009 21:39

W sobote jeszcze beda sprzedawac

WiselkaMLP 20.02.2009 10:48

Jezeli FC dostana bilety to chyba nie ma co liczyc na dostepnosc biletow na D ??

WiselkaMLP 20.02.2009 11:18

Zakupilem wlasnie wczoraj tylko tak z ciekawosci sie pytam :) bo ja wnioskuje ze te 6 K karnetow na D rozejdzie sie chyba w calosci a powznowieniami (180 zl) wychodzi na to samo 30 zl mecz ale jest pewnosc ze zawsze wejde przynajmniej

piotrek1325 20.02.2009 18:11

Nie wychodzi na to samo ;) Bo są pewne mecze tzw HIT'y ... i wtedy bilet jest bodajże o 10 zł droższy. :)
Więc coś zawsze taniej, można to wrzucić na oprawę ;p
Ogólnie teraz jak ktoś nie kupi karnetu to będzie jeszcze bardzo tego żałował...bo o bilet na pewno łatwo nie będzie sami się przekonacie ;) Ale to w sumie dobrze, może się opamiętają niektórzy ;d


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl