Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Joshua TS 26.01.2010 20:18

Fajne te projekty koszulek, ale już widzę tą Białą Gwiazdę na piersi:-/ Logo SSA przeca musi być na pierwszym miejscu. Swoją drogą zastanawiam się czy doczekam jeszcze strojów z Białą Gwiazdą na"widoku"

Kluvi 26.01.2010 20:23

dlatego logo SSA chciałem by dać tuż pod szyją w tym projekcie a kratki są specjalne bo w nich jest herb Wisły jak podawałem wcześniej jest to nawiązanie do koszulek jak sponsorem było Unimil
a na pierś oczywiście BIAŁA GWIAZDA :)


ostatnie wizje koszulek to mój pomysł:) i tu szczególne podziękowania za chęć ich stworzenia dla tsw biała gwiazda :):) dzięki wielkie za fatygę :)

BRTS39 26.01.2010 20:29

Ten ostatni projekt bardzo fajny ale czy mamy wogule szanse żeby zaproponować taki projekt.

Joshua TS 26.01.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 847162)
Ten ostatni projekt bardzo fajny ale czy mamy wogule szanse żeby zaproponować taki projekt.

No właśnie. Biała Gwiazda na piersi to tradycja. Wiem,że troche zrzędze i marudzę. Kiedyś jak się logo SSA pojawiło myślałem że to bedzie chwilowe, super,że Gwiazda wróciła na 100 lecie klubu i ciekaw jestem jakie ma szanse powrócić na stałe.

stawski 26.01.2010 22:20

"wogule" to na pewno nie ma szans...
a tak w ogóle, to jednak mam nadzieję że gwiazda wróci...ale kiedy? TS musi sięznowu dogadać z SSA...
a projekt mi się podoba, może du tych kwadratów się trzeba przyzwyczaić.

Kluvi 26.01.2010 22:46

stawski ale czytaj uważnie to moja wizja i nawiązanie do koszulek za czasów Unimila :) hehe
fajnie jeśli komuś się podoba bo uważam że w tedy koszulka wygląda wyjątkowo :)

vivez 26.01.2010 22:49

Czy z tym Adidasem, to już jest wszystko pewne? Przed podpisaniem obecnej umowy z UMBRO też się rozpisywałem, o negocjacjach Adidasa z Wisełką, ale mimo tego, iż porozumienie się stron wydawało mi się pewne nic z tego jak wiemy nie wyszło. Stąd moje obawy. Piszę obawy, ponieważ co jak co ale marka Adidas wiąże się z większą renomą nić UMBRO. Dzięki umowie z Adasiem dystrybucja koszulek Wisły nie tylko w Krakowie ale i w całej Polsce była by lepsza.

Mango 26.01.2010 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vivez (Post 847248)
Dzięki umowie z Adasiem dystrybucja koszulek Wisły nie tylko w Krakowie ale i w całej Polsce była by lepsza.

Nie jest problemem zdobyć koszulkę Wisły w większych centrach handlowych w Polsce jak sizzer :P ( nie pisząc o umbro hehe ) dla chcącego nic trudnego - oficjalka www , allegro i do domku przysyłają - takie czasy . Polemiki będzie dużo a my , kibice dowiemy sie na końcu o podpisaniu umowy z nową firmą , a jeszcze się może okazać , że nie będzie to ani adidOs ani naJki ani Kumbro :P

MCX 27.01.2010 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 847148)
a w ogolę co sądzisz o takiej koszulce i co sądzi reszta?
oczywiste fajnie by było jakby logo sponsora było tez kratowane jak to bylo we wzorze koszulki za czasów Unimila

Mnie bardzo interesuje ta kwestia, jednak wszystko wskazuje na to, że loga nie będzie. I kasy od Bet At Home też. Ale to temat na inną dyskusję.

Wojtas 27.01.2010 00:43

zaraz bo sie pogubilem

nie ma w takim razie juz Bet at Home to bedziemy szukac kogos nowego czy co ?? no chyba ze wracamy do TF...

Kluvi 27.01.2010 00:51

ja się odniosłem ogólnie do loga a to że kolega do koszulki dał logo obecnego sponsora to już inna sprawa. To tylko przykładowa koszulka. Mnie chodziło głównie o powrót do kratownicy z herbami jakie były za czasów Unimila wg mnie fajnie to wyglądało i oryginalnie :)

a Wy co sądzicie o tym?

polska.mysl.szkoleniowa 27.01.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 847298)
zaraz bo sie pogubilem

nie ma w takim razie juz Bet at Home to bedziemy szukac kogos nowego czy co ?? no chyba ze wracamy do TF...

teoretycznie nikt nic nie wie i obie strony szukają wyjścia z sytuacji. kruczki prawne te sprawy. szkoda, że ustawa nie szanuje wcześniej podjętych zobowiązań cywilnoprawnych.

pan Dudi 27.01.2010 15:01

Dobrze, że w Zakopcu wypuścili skoczków z reklamami BAH i że szybko wszczęto przeciw nim postępowanie. To dzięki temu sprawa ma szansę znaleźć się szybko "w Europie" co z kolei może sprawić, że szybko wszystko się wyjaśni. Np. to ile nasz rząd będzie musiał zapłacić kar z naszych podatków itp.

PhantomRanger 27.01.2010 20:39

Najlepiej gdyby loga SA nie było w ogóle. Tak do wiadomości to SSA nie ma bodajże od 2 lat, o chyba jakaś ustawa wyszła ale pewien nie jestem.

szprotson 27.01.2010 20:46

A ja bym chciał Adidasa.
Droższy, ale patrzac na to co oferują kibicom, to chyba nie maja sobie równych.

pan Dudi 27.01.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 847685)
Najlepiej gdyby loga SA nie było w ogóle. Tak do wiadomości to SSA nie ma bodajże od 2 lat, o chyba jakaś ustawa wyszła ale pewien nie jestem.


Nie ma SSA, ale na logo też nie ma napisane SSA, więc nie wiem do czego zmierzasz. Jest SA. Tyle było tych zmian.

miki2006 29.01.2010 12:07

po częsci w temacie :)

ma ktoś może zbiór fotek wszystkich koszulek w jakich grała Wisła ?

WiślakMyślenice 30.01.2010 19:40

Tak na banicji sobie troszkę zmieniłem projekt poprzednika ;-) Oceńcie :)

Jazon 31.01.2010 13:26

Koszulki Umbro najlepsze IMO od lat, w ogóle Umbro robi fajne ciuchy, adidas to dla mnie trochę taka wioska:/
Mam nadzieję, że Wisła zostanie z Umbro.

masterlag 31.01.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 849095)
Koszulki Umbro najlepsze IMO od lat, w ogóle Umbro robi fajne ciuchy, adidas to dla mnie trochę taka wioska:/
Mam nadzieję, że Wisła zostanie z Umbro.

Najlepsze byłoby Nike jak dla mnie ;) Ale wiadomo, że teraz liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa. Adidas nam pewnie da więcej, bo więcej może dać (przynajmniej tak mi się wydaje, specem nie jestem).
*tsw biała gwiazda* - fajne projekty. Gdzieś coś do poprawy, ale ogólnie fajnie wyglądają.

wonski_eNHa 31.01.2010 18:48

Kilka luźnych wyobrażeń o Wiśle w Adidas

http://img96.imageshack.us/img96/3286/15896476.png

http://img63.imageshack.us/img63/2739/30865449.th.png

http://img709.imageshack.us/img709/5250/73637215.th.png

http://img402.imageshack.us/img402/7186/63901146.th.png

http://img341.imageshack.us/img341/7035/70439815.th.png

http://img4.imageshack.us/img4/9287/85360879.th.png

http://img341.imageshack.us/img341/1038/52347238.th.png

pysio 31.01.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 849250)
Kilka luźnych wyobrażeń o Wiśle w Adidas


http://img63.imageshack.us/img63/2739/30865449.th.png

Za Je Bi St Aa

szkoda, że to nie od kibiców zależy jak będą wyglądać nasze koszulki w nowym sezonie :)

Neo1221 31.01.2010 20:54

Druga strona błoń zrobiła konkurs dla kibiców na nową koszulkę... u nas takiego konkursu nie ma :(...

Co robi tam CocaCola?? xD

Najprawdopodobniej koszulki Wisły będzie to model Monachium lub CHelsea...

WISŁAZWE 31.01.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 849250)


Najlepsza jest ta pierwsza wersja ale znając ludzi decyzyjnych to nie przejdzie bo brak herbu ssa, druga też dobra ale np może by tą gwiazdę dać na rękaw, bo tak trochę nie wiem nie pasuje do całości adidas - gwiazda- herb ssa za dużo jak dla mnie w jednej linii.

W ogóle mogli by zorganizować taki konkurs na wzór koszulki myślę, że jest tu parę naprawdę ciekawych typów z których nie jeden miałby szansę na zwycięstwo.

P.s skąd pomysł z tą Coca Colą ??

szczepanwislak 31.01.2010 21:20

Jak np dla mnie adidas to nie dla Wisły. Jakoś tak mi nie pasuje. A co do gwiazdy to mi jakoś bardziej się podoba ta 2 wersja. Bardzo podoba mi się nasz ówczesny herb i fajnie jak on jest na głównej koszulce. Ale jakby druzyna miała grać w koszulce z 1 obrazka , nawet z tym adidasem to nie miałbym nic przeciwko :)

South 31.01.2010 21:36

jaki herb ja tam widzę tylko logo ,prawdziwy herb masz tu http://i50.tinypic.com/2uy0ndx.jpg

blanco 31.01.2010 21:46

Gwiazda jest konieczna, to będzie nasz znak firmowy w Europie. I nie mówcie,że Adidas to wioska bo wystarczy spojrzeć na kluby,które zaopatrują. Wioska to by była jakbyśmy mieli Jako albo Colo.

dj_ibutti 31.01.2010 21:52

Niestety w Polsce Adidas ma markę wioski, przez to że swego czasu łysi bujali sie w trzech paskach...

Natomiast jezeli chodzi o sportowe ciuchy to pierwsza klasa :)

szczepanwislak 31.01.2010 21:53

to także jest herb który jest wpisany w piłkę ,otoczkę oraz koronę. I według mnie to dużo ładniejszy znak naszej Wisły niż herb stary. Korona musi być !!

South 31.01.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849331)
to także jest herb który jest wpisany w piłkę ,otoczkę oraz koronę. I według mnie to dużo ładniejszy znak naszej Wisły niż herb stary. Korona musi być !!

ale o czym ty mówisz ? herb jest jeden wyżej ci go wkleiłem ,ma ponad 100 lat tradycji ,a ty mówisz o jakimś wynalazku wprowadzonym gdy BC się pojawił w klubie ,to zwykłe logo a ty jeszcze mi wyjeżdżasz z jakąś koroną ,ogarnij się

dj_ibutti 31.01.2010 22:19

To nie jest herb tylko logotyp.

szczepanwislak 31.01.2010 22:42

HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

fialo 31.01.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

Ale pieprzysz za przeproszeniem! Jak można w ogóle porównywać znak Białej Gwiazdy, symbol mający 104 lata, będący z Wisłą od początku z herbem, a właściwie jak ktoś już wcześniej wspomniał logotypem, stworzonym na potrrzeby Wisły SSA? Dla mnie prawdziwym herbem jest ten TS-u i jestem jak najbardziej za samą Gwiazdą na nowych koszulkach. Bez żadnych koron, piłek itd. Tylko Biała Gwiazda.

Watts 31.01.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 849363)
HE HE :D Obecnie panowie trzeba rozróżnić 2 herby.Jeden to herb T.S. Wisła Kraków-Towarzystwo bowiem wciąż istnieje ale nie opiekuje się piłkarzami grającymi w ekstraklasie.Jego herb przypomina ten pierwszy sprzed kilkudziesięciu lat. HERB Wisły Kraków S.A. spólki opiekującej się piłkarzami jest unowocześniony.Zawiera m. in. koronę oznaczającą , że Wisła to klub z królewskiego miasta Krakowa . To także jest herb. A korona można powiedzieć , jest jak najbardziej na miejscu. To nie tylko klub z królewskiego miasta ale także klub który jest na szczycie. Także ta korona bardzo moim zdaniem do herbu pasuje :)

I z czego rżysz? Myślisz że będziesz uczył tutaj każdego z osobna co jest herbem Wisły obowiązującym od niemal setki lat, a co nie? Gdzieś ty się tam uchował na tej zielonej Ukrainie, że wyskakujesz z takimi twierdzeniami?

Poza tym nie rozumiem, jak spółka może mieć coś takiego jak herb.

szczepanwislak 31.01.2010 22:56

No to tylko twoje zdanie , ale obecnie jest tak jak sam widzisz i raczej się to długo nie zmieni. Ale tak jam mówiłem obecnie wyróznia się 2 rodzaje herbów. A nawet można powiedzieć , że i 3.

pan Dudi 31.01.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 849372)
I z czego rżysz? Myślisz że będziesz uczył tutaj każdego z osobna co jest herbem Wisły obowiązującym od niemal setki lat, a co nie? Gdzieś ty się tam uchował na tej zielonej Ukrainie, że wyskakujesz z takimi twierdzeniami?

Poza tym nie rozumiem, jak spółka może mieć coś takiego jak herb.


To, że gość .......i głupoty nie znaczy, że Ty możesz .......ić o "zielonej Ukrainie" w przypadku ludzi z Podkarpacia.

Stanlej13 31.01.2010 22:58

2 rodzaje herbów, które wchodzą w skład wielkiej heraldycznej rodziny! Zaraz obok herbu SSA znajdują się herby zaprzyjaźnionego bet-at-home oraz Tesco.

szczepanwislak 31.01.2010 23:03

HA gościem nie kultularnym nie ma co się przejmować :) a ja pisze tylko jakie jest moje własne zdanie , które opieram na faktach

Watts 31.01.2010 23:04

Cytat:

które opieram na faktach
fakty są takie, że jako kibic WISŁY KRAKÓW masz się identyfikować z herbem TS, a nie ze sztucznym logotypem kablowej spółki.

bez odbioru.

szczepanwislak 31.01.2010 23:14

Ale czytaj dokładnie to co pisze kolego , ja nic nie mowie , że jestem przeciw dawnemu herbu, czytaj mnie dokładniej przy pierwszym moim poście tutaj to wspomnialem. Ja tylko przypominam jak jest autentycznie , że to i to jest nazywane herbem mimo , że nie każdemu tak się podoba ale tak naprawdę jest. Także przypomne jakby mnie ktoś żle znów zrozumiał :
Identyfikiuje sie ze starym T.S.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl