Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

Dziku 29.01.2011 16:43

jak by ktoś mial jakas prace na ferie to bd wdzięczny:P

eto22 29.01.2011 16:46

Cześć, orientuje się ktoś czy jest szansa dostać w Krakowie pracę w granicach 2000zł brutto, mając tylko średnie ogólnokształcące?

Wsciekly Pies 29.01.2011 17:09

Z zawodowym tyle dostaniesz spokojnie.

eto22 29.01.2011 18:33

Tyle, że ja nie mam zawodowego, a średnie ogólnokształcące, tj. skończyłem liceum. Wiem, że z zawodowym tyle można zarobić, a nawet więcej. Ale ze średnim ciężko się, gdzieś załapać. A myślę o Krakowie, z tego względu, że w dziurze, w której obecnie mieszkam nie ma nic praktycznie, a do Krakowa się i tak przeprowadzę w październiku na studia.

*Michael* 29.01.2011 18:39

witam. poszukuję pracy na weekendy ;)

Jęsli ktoś by coś miał proszę o kontakt na p.w

adam_09 29.01.2011 19:29

spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.

troj88 30.01.2011 09:12

A nie wiecie ile płacą przy roznoszeniu ulotek po blokach? Bo potrzebuję znaleźć coś na dwa tygodnie z dzienną wypłatą.

Wsciekly Pies 30.01.2011 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eto22 (Post 1043482)
Tyle, że ja nie mam zawodowego, a średnie ogólnokształcące, tj. skończyłem liceum. Wiem, że z zawodowym tyle można zarobić, a nawet więcej. Ale ze średnim ciężko się, gdzieś załapać. A myślę o Krakowie, z tego względu, że w dziurze, w której obecnie mieszkam nie ma nic praktycznie, a do Krakowa się i tak przeprowadzę w październiku na studia.

Mój to myślowy zmierzał do tego iż na pewno tyle dostaniesz skoro ludzie z zawodowym tyle zarabiają, bądźmy poważni przecież średnie zawsze było lepszym wykształceniem niż zawodowe. Musisz tylko wiedzieć co byś chciał robić i zrobić wszystko aby się tam dostać.

PODpalacz 30.01.2011 09:48

Poszukuje pracy na Koparkę jedno naczyniową <gąsienica albo kołówkę>

*Michael* 30.01.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1043499)
spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.

taka praca to dopiero gdzies za 2-3 tyg. bo zaraz mam egzamin na prawko.. ale ciekawe rozwiązanie

Arkas 30.01.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez troj88 (Post 1043601)
A nie wiecie ile płacą przy roznoszeniu ulotek po blokach? Bo potrzebuję znaleźć coś na dwa tygodnie z dzienną wypłatą.

Różnie, zależy od firmy. Czasem dają 6 zł/ godz a czasem trafia się nawet 8 na godzinę.

Rybka1928 30.01.2011 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1043499)
spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.

A masz jakieś takie pizzerie ?;)

K2sprzyk 30.01.2011 14:39

jak mieszkasz w Krakowie, bo inaczej się nie opłaca :) :
http://www.mbp.ohp.pl/index.php/symf...ge/2/cursor/12

Rybka1928 30.01.2011 16:14

W Krakowie, dzięki :)

Bialagwiazda 02.02.2011 00:09

a ja mam pytanie: był ktoś w Anglii tak na 3-4 miesiące? opłaca się jechać ? zastanawiam się nad zwolnieniem z obecnej pracy i takim wyjazdem bo chciałabym podszkolić swój angielski, coś pozwiedzać i zarobić tak żeby jak wrócę do Polski to żeby było za co życ dopóki nie znajdę nowej pracy

Marcinnno 02.02.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1041945)
Dostał ktoś pracę na stanowisku kasjer/ sprzedawca po rozmowie kwalifikacyjnej na Wiśle :) ?


ponawiam pytanie :-)

<wislak88> 03.02.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1045772)
ponawiam pytanie :-)

mój kumpel dostał jutro idzie na 11 wyrabiać karty

Robert_wislak 03.02.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialagwiazda (Post 1045604)
a ja mam pytanie: był ktoś w Anglii tak na 3-4 miesiące? opłaca się jechać ? zastanawiam się nad zwolnieniem z obecnej pracy i takim wyjazdem bo chciałabym podszkolić swój angielski, coś pozwiedzać i zarobić tak żeby jak wrócę do Polski to żeby było za co życ dopóki nie znajdę nowej pracy

Nie wiem jakie masz plany na swoją przyszłość tj. czy przerwałeś studia, jesteś przed studiami, nie zamierzasz ich podejmować lub je skończyłeś, ale jak dobrze pokombinujesz to dasz rade egzystować na emigracji na w miare normalnym poziomie i w innych warunkach.. Szczerze ci powiem że jak cie tu nic nie trzyma specjalnego to nie opłaca sie wracac. A czasu do zastanowienia się nad sobą i poukładania sobie w głowie tego co robić dalej będziesz miał dużo....

canarinhos 03.02.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 1046682)
mój kumpel dostał jutro idzie na 11 wyrabiać karty

A był wcześniej na rozmowie jakiejś?

<wislak88> 03.02.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 1046686)
A był wcześniej na rozmowie jakiejś?

tak był w tamtym tygodniu

ZwrABG 15.02.2011 17:00

Jak by ktoś słyszał o jakiejś pracy kuriera kierowca na kategorie B to proszę info na priv

JAN ZEMBRZYCKI 26.02.2011 14:26

Mam takie pytanie ,wyciągnie 1,600zl-1,700zl netto na rękę w Krk??.
Bo myślę dojeżdżać do Krakowa,i chce mniej więcej oszacować koszty itp.

*Michael* 07.03.2011 19:49

szukam pracy na weekendy ;)
jeśli ktoś by coś wiedział to proszę o kontakt na pw :)

p.s w razie czego posiadam prawko kat. B

pozdrawiam!

kamilll1906 15.03.2011 22:48

czy zna ktoś jakąś agencję pracy w Krakowie, ktora zalatwia sezonowe zatrudnienie za granicą (Holadnia, Niemcy, Francja)

z góry dzięki

TSman 21.03.2011 19:01

Przyjmę pracę w okolicach Brzeska.
Posiadam: uprawnienia na wóżki widłowe, prawo jazdy B, C w trakcie, uprawnienia elektryczne SEP, uprawnienia energetyczne gaz, średnie wykształcenie.

ŁDB 21.03.2011 22:42

Kilka miesięcy temu po skończeniu studiów szukałem intensywnie pracy w przemyśle naftowym (głównie za granicą, bo u nas z tym cienko) i stworzyłem dość pokaźną listę firm, z tej branży. Co ciekawe większość z tych firm zatrudnia sporo ludzi prosto po studiach, więc jeżeli ktoś studiuje/skończył coś technicznego (elektronika, mechanika, automatyka, chemia i wiele innych) lub nauki o ziemi (geofizyka, geologia, wiertnictwo itp.) i chce popracować za trochę lepsze pieniądze :) to może popróbować swoich sił.

Minusy: praca za granicą, często bardzo ciężka i wymagająca, potrzebny angielski (podstawowy, nie trzeba nie wiadomo jakiego poziomu), praca dla ludzi po studiach.

Plusy: kasa, szkolenia i rozwój dużo lepszy niż w polskich firmach.

Stworzenie listy trochę mi zajęło, ale chętnie się nią podzielę. Pogrubione adresy firm, o których wiem, że na 100% przyjmują świeżych i nieźle płacą. Na stronie trzeba znaleźć dział karier i przejrzeć ogłoszenia. Może komuś się przyda.

Pozdrawiam

http://careers.slb.com/
http://www.bakerhughes.com/ (potrzebują ludzi do pracy w Polsce)
http://www.pnig.jaslo.pl/
http://www.drill-lab.com.pl/page.php/pl
http://www.polarcus.com/
http://www.tgsnopec.com/careers.aspx
http://www.pgs.com/
http://www.fugro.com/
http://www.akersolutions.com/Internet/default.htm
http://www.anadarko.com/Home/Pages/Home.aspx
http://www.atwd.com/index.aspx
http://www.bhpbilliton.com/bb/home.jsp
http://www.bp.com/bodycopyarticle.do...tentId=7052055
http://www.bg-group.com/Pages/BGHome.aspx
http://www.bgp.com.cn/index.htm
http://www.blueback-reservoir.com/
http://www.chk.com/Pages/default.aspx
http://www.conocophillips.com/EN/Pages/index.aspx
http://www.consolenergy.com/default.aspx
http://www.cggveritas.com/
http://www.chevron.com/
http://www.cetcooilfieldservices.com/index.cfm
http://www.dalmaenergy.com/index.php...tpage&Itemid=1
http://www.danos.com/Default.asp
http://www.dawson3d.com/index.html
http://www.dwl-usa.net/index.html
http://www.elpaso.com/
http://www.exterran.com/html/main.html
http://www.fairfieldnodal.com/index.html
http://www.firstdrill.co.uk/index.html
http://www.gedco.com/default.asp
http://www.geokinetics.com/global_opportunities.html
http://www.geomage.com/index.php?opt...tpage&Itemid=1
http://www.geometrics.com/
http://www.halliburton.com/ (mają biuro w Krakowie, nie wiem czy kogoś potrzebują)
http://www.jpkenny.com/pages/Default.aspx
http://www.maersk-drilling.com/home.aspx
http://www.moodyint.com/
http://mcgregor-geoscience.com/
http://www.omv.com/
http://www.oxy.com/Pages/default.aspx
http://www.pdgm.com/
http://www.petronas.com.my/
http://www.ogec.krakow.pl/index.php
http://www.repsol.com/
http://www.rocksolidimages.com/default.htm
http://www.jobsataramco.com/Home/default.aspx
http://www.sbexp.com/
http://www.seadrill.com/
http://www.sbmatlantia.com/
http://www.swn.com/Pages/default.aspx
http://www.total.com/
http://www.statoil.com/en/Pages/default.aspx
http://www.scacompanies.com/index.html
http://portal.woodgroup.com/portal/p...chema=PORTAL30
http://www.worleyparsons.com/Pages/default.aspx
http://www.vale.com/en-us/Pages/default.aspx
http://www.guidegeoscience.com/
http://www.quantecgeoscience.com/index.php
http://www.joinrps.com/
http://careers.subsea7.com/Forms/Current/Search.aspx
http://www.terraquest.ca/index.html
http://www.weatherford.com/

kamilll1906 21.03.2011 22:49

Chciałbym w wakacje popracować za granicą, najlepiej to w niemieckojęzycznych krajach, lub gdzies gdzie się dogadam po niemiecku lub angielsku.
Irlandia i Wlk. Brytania odapadają.
Czy ktoś może już pracował np. w Holandii Niemczech lub w innych europejskich krajach i mógłby dać jakiś kontakt, coś polecic?

master17 23.03.2011 12:57

Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?

Tobi1906 26.03.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1068922)
Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?

Podbijam pytanie!!

Marcinnno 26.03.2011 14:52

Potrzebuje pilnie podkładki pod tablice rejestracyjne gdzie takie coś dostane ?

1986 27.03.2011 16:39

Tak z ciekawości pytam może ktos będzie się orientował.

Jak wygląda sytuacja z pracą w Krakowksim Mpk (kierowca, motorniczy) poszukują pracowników, duza ilość chętnych ?

Piotrek87 30.03.2011 13:06

Co sądzicie o pracy na meleksach przy wożeniu turystów? ktoś wie jakie są zarobki i czy jest sens pakować się w coś takiego?

ZwrABG 06.04.2011 15:12

Jak by ktoś słyszał o jakiejś pracy kierowca na B albo magazynier proszę o info na priv z góry dzięki

fred06 06.04.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1068922)
Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?


Ja też podbijam

Arkas 07.04.2011 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 1070848)
Co sądzicie o pracy na meleksach przy wożeniu turystów? ktoś wie jakie są zarobki i czy jest sens pakować się w coś takiego?

Pyciarnia. Znajomy robi. Kilka lat temu jak nie było takiej konkurencji to kasa była ładna, a teraz to czasem i nic nie zarobi przez dzień. I jakieś dziwne układy tam są wśród kierowców melexów, zdarza się że jak ktoś komuś podbierze klienta z "jego" rejonu, ulicy to dostaje później fizyczne podziękowanie.

Prezydentowa 07.04.2011 15:27

Potwierdzam, melexy to dziadostwo. Brat tam pracował, koleżanka też. Niejasne zasady, badziewna kasa. Nie warto

maciek777 01.05.2011 11:05

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

damian755 01.05.2011 16:06

Wie ktoś ile zarabia po szkole młodszy aspirant strarzy pożarnej?

concedi 04.05.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 1084301)
Czy w krakowie sa jakies agencje pracy za granica ? Słyszalem,że na Karmelickiej podobno cos jest.
Jak tak to macie moze jakas sprawdzona ?

pozdrawiam

podbijam bo wakacje się zbliżają :p

aluszkaa 12.05.2011 12:23

Praca od zaraz na stanowisku
ELEKTROMONTER
Praca od zaraz na terenie Krakowa, system dwuzmianowy, umowa zlecenie + ZUS.
Wymagania:
wykształcenie i umiejętności: elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne, uprawnienia energetyczne do 1KVE
doświadczenie: niekoniecznie
inne: osoba o dobrym zdrowiu do pracy na wysokości 3m
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV pod adres [email protected]
w tytule wpisując nr ref. :12/05/2011
Proszę pamiętać o wpisaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl