![]() |
jak by ktoś mial jakas prace na ferie to bd wdzięczny:P
|
Cześć, orientuje się ktoś czy jest szansa dostać w Krakowie pracę w granicach 2000zł brutto, mając tylko średnie ogólnokształcące?
|
Z zawodowym tyle dostaniesz spokojnie.
|
Tyle, że ja nie mam zawodowego, a średnie ogólnokształcące, tj. skończyłem liceum. Wiem, że z zawodowym tyle można zarobić, a nawet więcej. Ale ze średnim ciężko się, gdzieś załapać. A myślę o Krakowie, z tego względu, że w dziurze, w której obecnie mieszkam nie ma nic praktycznie, a do Krakowa się i tak przeprowadzę w październiku na studia.
|
witam. poszukuję pracy na weekendy ;)
Jęsli ktoś by coś miał proszę o kontakt na p.w |
spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.
|
A nie wiecie ile płacą przy roznoszeniu ulotek po blokach? Bo potrzebuję znaleźć coś na dwa tygodnie z dzienną wypłatą.
|
Cytat:
|
Poszukuje pracy na Koparkę jedno naczyniową <gąsienica albo kołówkę>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jak mieszkasz w Krakowie, bo inaczej się nie opłaca :) :
http://www.mbp.ohp.pl/index.php/symf...ge/2/cursor/12 |
W Krakowie, dzięki :)
|
a ja mam pytanie: był ktoś w Anglii tak na 3-4 miesiące? opłaca się jechać ? zastanawiam się nad zwolnieniem z obecnej pracy i takim wyjazdem bo chciałabym podszkolić swój angielski, coś pozwiedzać i zarobić tak żeby jak wrócę do Polski to żeby było za co życ dopóki nie znajdę nowej pracy
|
Cytat:
ponawiam pytanie :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak by ktoś słyszał o jakiejś pracy kuriera kierowca na kategorie B to proszę info na priv
|
Mam takie pytanie ,wyciągnie 1,600zl-1,700zl netto na rękę w Krk??.
Bo myślę dojeżdżać do Krakowa,i chce mniej więcej oszacować koszty itp. |
szukam pracy na weekendy ;)
jeśli ktoś by coś wiedział to proszę o kontakt na pw :) p.s w razie czego posiadam prawko kat. B pozdrawiam! |
czy zna ktoś jakąś agencję pracy w Krakowie, ktora zalatwia sezonowe zatrudnienie za granicą (Holadnia, Niemcy, Francja)
z góry dzięki |
Przyjmę pracę w okolicach Brzeska.
Posiadam: uprawnienia na wóżki widłowe, prawo jazdy B, C w trakcie, uprawnienia elektryczne SEP, uprawnienia energetyczne gaz, średnie wykształcenie. |
Chciałbym w wakacje popracować za granicą, najlepiej to w niemieckojęzycznych krajach, lub gdzies gdzie się dogadam po niemiecku lub angielsku.
Irlandia i Wlk. Brytania odapadają. Czy ktoś może już pracował np. w Holandii Niemczech lub w innych europejskich krajach i mógłby dać jakiś kontakt, coś polecic? |
Orientuje się może ktoś, gdzie mój znajomy mógłby dostać staż z BHP w Krakowie ?
|
Cytat:
|
Potrzebuje pilnie podkładki pod tablice rejestracyjne gdzie takie coś dostane ?
|
Tak z ciekawości pytam może ktos będzie się orientował.
Jak wygląda sytuacja z pracą w Krakowksim Mpk (kierowca, motorniczy) poszukują pracowników, duza ilość chętnych ? |
Co sądzicie o pracy na meleksach przy wożeniu turystów? ktoś wie jakie są zarobki i czy jest sens pakować się w coś takiego?
|
Jak by ktoś słyszał o jakiejś pracy kierowca na B albo magazynier proszę o info na priv z góry dzięki
|
Cytat:
Ja też podbijam |
Cytat:
|
Potwierdzam, melexy to dziadostwo. Brat tam pracował, koleżanka też. Niejasne zasady, badziewna kasa. Nie warto
|
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
|
Wie ktoś ile zarabia po szkole młodszy aspirant strarzy pożarnej?
|
Cytat:
|
Praca od zaraz na stanowisku ELEKTROMONTER Praca od zaraz na terenie Krakowa, system dwuzmianowy, umowa zlecenie + ZUS. wykształcenie i umiejętności: elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne, uprawnienia energetyczne do 1KVE doświadczenie: niekoniecznie inne: osoba o dobrym zdrowiu do pracy na wysokości 3m Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV pod adres [email protected] w tytule wpisując nr ref. :12/05/2011 Proszę pamiętać o wpisaniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl