![]() |
Piast Gliwice - Ruch Chorzow (Typ) 2
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk (Podwójna szansa) x2 Odra Opole - Widzew Lodz (Typ) 2 Kurs ; 8.06 |
Ja sobie takie ryzyko pojechałem:
Piast - Ruch Ch. 2 Tottenham - Bolton x2 Ried - Austria W. 2 Kurs: 10,23 Cracovia - Odra 1 Rapid W. - Mattersburg (+1) 1 Legia - Wisła K. 2 Kurs: 11,61 Hamilton (+1) - Rangers 2 Udinese - Roma (+1) 1 Villareal - Atl. Madryt 1 Kurs: 22,55 |
Cytat:
|
Moje 3 na weekend:
Plock-Stalowa Wola 1 Korona-Dolcan 1 Gornik-Łks 1 Tottenham-Bolton 1 Lubin-Swinoujscie 1 Arka-Polonia B 1 Cracovia-Odra x2 za 2 zl----->48,00 Numer 2) Juve-Torino 1 Celtic-Hibernian 1 Psv-Roda 1 Bayern-Wolfsburg 1 Fenerbahce-Bursa 1 Hamilton-Rangers 2 Lille-Caen 1 Real M-Bilbao 1 za 2 zl------->34,20 Numer 3) Lazio-Napoli 1 Bayern-Wolfsburg 1 Ferreira-Sporting 2 Legia-Wisła 2 MC-Stoke 1 Lille-Cean 1 Atalanta-Milan 2 Nancy-Sochaux 1 Katowice-Jastrzebie 1 za 2 zl--------->475,30 Pozdarwiam |
Single na dzisiaj, Sonderling (1,65), Ivanovic (1,50), Wozniacki (1,50).
|
Ja dziś na szybko obstawiłem:
Cracovia-Odra 2 Gornik-łks - 1 Arka-Polonia - 1 Lech-ślask 1 Ostrowiec-Otwock - 1 Za 2 zł mam 43 zł... |
ok, przyznawać się ilu jeszcze wtopiło dziś na Manchesterze? kto jak kto ale oni byli absolutnymi pewniakami a tu k..a takie coś.. kurs leciał na łeb na szyję z 1.65 na 1.52 dzisiaj
55 zł poszło się.. ale mam drugi kupon: Bayern- Wolfsburg 1 Juve- Torino 1 Lyon w kosza Górnik- Łks 1 Eskisehispor- Galata 2 West Ham- Arsenal 2 Korona- Dolcan 1 za 20--> 311 zł |
Portsmouth - Fulham 1.80 1
Charlton - Burnley 2.80 2 Sheffield Utd. - Preston 1.85 1 Reading - QP Rangers 1.67 1 2zl kurs: 15.57 wygrana: 42.00 zl Leeds - Walsall 1.60 1 Milton Keynes - Cheltenham 1.65 1 Peterborough - Huddersfield 1.85 1 Gillingham - Chester 1.70 1 13zl kurs: 8.30 wygrana: 97.10zl Lille - Caen 1.70 1 Toulouse - Monaco 2.05 1 Alkmaar - Volendam 1.18 1 Groningen - Sparta 1.35 1 PSV - Roda 1.30 1 2zl kurs: 7.22 wygrana: 13.00zl |
Bayern : Wolfsburg 1
Lech : Śląsk 1 Tottenham : Bolton 1 Groningen : Sparta 1 Real M. :Bilbao 1 Schalke : Arminia 1 Sevilla : Malaga 1 Stawka 5 zł. ew.wygrana 56 zeta |
Górnik - ŁKS 1
Arka - Polonia B 1 Lech - Śląsk 1 Korona - Ząbki 1 Sparta P - Pribram 1 Celtic - Hibernian 1 Barcelona - Almeria 1 Stawka: 6 zł ew.wygrana: 63 zł No i Lech się zjebał.Gratulacje dla Śląska!!! |
Cytat:
z tenisa ostatnio wszystko jak w maslo :D Na jutro za niewielka kase: Legia - Wisła 2 |
MEGA kupon na cały weekend
----------------------------------- Manch.City-Stoke 1 Sparta-Pribram 1 Inter M.-Genoa 1 Schalke-Bielefeld 1 Lech P.-Slask W. 1 Barcelona-Almeria 1 Slovan-Dubnica 1 Rapid W.-Mattersburg 1 Anderlecht-Mechelen 1 PSV Eindhoven-Kerkrade 1 Trabzonspor-Gaziantep. 1 FC Porto-Leixoes 1 Panathinaikos-Iraklis 1 Kazan-Samara 1 Reading-Q.P.R. 1 Zag.Lubin-Flota S. 1 Saragossa-Xerez 1 Livorno-Rimini 1 Mainz-Duisburg 1 Den Bosch-FC Eindhov. 1 Efes Istambul-Part.Belgrad 1 Badalona-Ol.Lublana 1 Prostejov-Decin 1 Korona K.-D.Zabki 1 za 2zł ako.3744.13:rotfl: ewk.6065.50zł ----------------------------------- na piątek Lens-Amiens 1 Besiktas-Sivas 1 L.Mikulas.Skalica 1 SCL Tigers-Rapperswill 1 Leverkusen-Koeln 1 Empoli-Pisa Salzburg-Kapfenberg handicap (0:1) 1 2zł ako.34.42 ewk.62.00 --------------------------------- sobota ,niedziela Everton-ManUTD 2 Koszyce-Bysttrica 1 Juventus-Torino 1 Auxerre-Lyon 2 Helsinborg-Trelleborg 1 Lech-Śląsk handicap (0:1) 1 za 2 ako.26.69 ewk.48,00 --------------------------------- Turek-Kmita 1 Ried-Austrai W. X2 Hannover-Brema X2 Genk-St.Liege X2 VPS-TPS turku X2 Portsmouth-Fulham 1 Nice-Bordeaux X2 Gent-F Brugge X2 Randers-Aalborg X2 Mallorca-Espanol X2 2zł ako.40.02 ewk.72zl |
Wolfsburg - Moenchengladbach / 1 | kurs: 1.45 (3-0)
Bordeaux - Le Havre / 1 | kurs: 1.35 (4-0) Rangers - Hamilton / 1 | kurs: 1.23 (2-0) Takie coś na jutro proponuje :) |
Coś na jutro:
Hertha - Hannover / 1 | kurs: 1.80 (3-0) Arsenal - Tottenham / 1 | kurs: 1.45 (4-4) Napoli - Reggina / 1 | kurs: 1.40 (3-0) |
Kuponik na sobote moje 3 kluby:
Wisła KRK -Ruch Chorzów 1 Malaga - Barcelona 2 Chelsea-Sunderland 1 stawka:10 zł kurs:3,20 zł ew.wygrana:32 zł |
Z tenisa pewniaki na dzisiaj:
Rodick - Tsonga 1, kurs 1,75 Murray - Nalbandian 2, kurs 2,35 I troche lzej zagrane, Arka - Dyskopolo 2, 2,20 |
millenium odwiedzone, jak ten kupon nie wejdzie to schodze pod kreske :D
Atletico - Mallorca 1 Tottenham - Liverpool 2 Chelsea - Sunderland 1 Malaga - Barcelona 2 ManU - Hull 1 Newcastle - Aston Villa 2 jak Lpool i Villa wejdą to powinno być 40 zeta do przodu :D |
Na weekend mój kupon z 5 zł:
Reggina - Inter |2| kurs: 1.40 Marsylia - St. Etienne |1| kurs: 1.62 Chelsea - Sunderland (+1) |1| kurs: 1.60 Lyon - Le Mans |1| kurs: 1.47 Stoke - Arsenal |2| kurs: 1.45 Bayern Monachium - A. Bielefeld |1| kurs: 1.22 Malaga (+1) - Barcelona |2| kurs: 2.15 Boje się troche tylko tego handicap'a z Barceloną ale może się uda :P |
Cytat:
Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3) :D Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka. |
Cytat:
Kto nie ryzykuje, nie zyskuje :P Może jakimś fartem się uda ... hehe |
No może Ci wejdzie wislabielany chociaż ta barca może nie wygrać dwoma bramkami:D
|
Cytat:
|
Leixoes - Pacos 1
Wisła - Ruch 1 Rennes - Sochaux 1 ako 3.65 Udinese - Genoa 1 Valladolid - Sevilla X2 Bolton - M.City X2 Roda - Feyenoord 1X 0 - 4.................... ako 7.09 to tyle. stawka w pierwszym wyższa niż 80pln w drugim przypadku jest to bardziej ryzykowna opcja i będzie to 10pln. edit: pierwszy poszedł za 100 :) więc 328zł :) drugiego nie komentuje :) |
Dynamo Ceske Budejovice - FK Viktoria Zizkov 1X 1,25
Estrela Amadora - Belenenses Lissabon 1X 1,32 AKO 1,65 |
Cytat:
do tego jeszcze dokładam mecz Dortmundu i Gremio. pozdr |
Cytat:
Ogladalem relacje live. Z reguly ogladam mecze ktore stawiam. Dal dupy i tyle. Choc jesli ktos sledzil mecz to Tsonga gral naprawde slabo (czego sie mozna bylo spodziewac), tylko Rodick frajer myslal ze na stojaca wygra. Na Dyskopolo i Nalbandianie i tak sobie odbilem takze dzien na plus :D Gra tutaj ktokolwiek oprocz mnie tenisa? Na dzisiaj Lyon - Le Mans under 2,5 lekko I dla zabawy cos z progresji, od kolegi zapozyczone: Gil Vicente (Portugalia - II liga) Sezon 2008/2009 - II liga: remisy: 66.67% Serie bez remisu: 1, 2, 1, 1, 1 Sezon 2007/2008 - II liga: remisy: 36.67% Ostatnie 5 meczów 2008-10-25 Gil Vicente (5) - Santa Clara (2) 3:2 (1:1) 2008-10-05 Leiria (13) - Gil Vicente (5) 1:1 2008-09-28 Gil Vicente (5) - Freamunde (8) 0:0 (0:0) 2008-09-21 Beira Mar (12) - Gil Vicente (5) 0:0 (0:0) 2008-08-31 Gil Vicente (5) - Feirense (7) 2:1 (2:0) Zobaczymy na ktorym poziomie padnie :D |
Cytat:
Dziś jeszcze obstawie na Vitesse Arnheim z Ado Den Haag. Wczoraj w BAH był kurs 2,10 a dziś spadł do 1,65 i dokładam Sporting Gijon - CD Numancia 1X 1,22 AKO 2,01. Na dziś jeszcze można dać US Palermo - Chievo Verona 1 1,60 ale ja sobie odpuszczę na teraz. |
Roda- Feyenord-x
Le Harve-Monaco-x Bolton-Man.C-x M gladbac-Frankfurt-x Betis-La Corunia-x Ako 297.37 Stawka 2zł Ew.Wygr. 535.25 .......................... Do przerwy remisy Rennes-Sochuax Palermo-Chievo Dortmund-Bochum Valadoid-Sevilla Aik-Helsinbrog Ako 43.80 Stawka 5zł Ew.Wygr. 197.10 ........................ Lyon-Le Mans-1 Wisła- Ruch-1 Udine-Geona-1 Lazio-Catania-1 Dortmund-Bochum-1 Ako 8.43 Stawka 20zł Ew.Wygr. 151.75 |
jeśli przed pierwszą kolejką puściłem kupon w STS, to zakłady są ważne teraz czy mogę iść tylko po zwrot pieniędzy?
|
Cytat:
Cytat:
Wszystko ładnie dziś weszło :-D:-D |
Roma - Chelsea [2]
Lech - Nancy [2] Kurs: 6.23 Barcelona - Basel(+1) [1] Charkov - Hertha [2] Stuttgart - Partizan [1] Kurs: 5.55 |
Cytat:
uważałbym z typem na Chelsea. Przyjadą oni bez kilku zawodników.. Bez Cole'a jednego i drugiego, Carvahlo, Ballacka, Essiena czy Ballacka. Roma pokazała 2tyg temu w meczu z Chelsea ze umie grać w piłkę z silnym rywalem. Wiadomo.Rzymianie zagrają bez Casettiego, Aquialniego i być może bez Tottiego, za to z wracającym JBaptistą. Każdy kieruje się formą Chelsea ale Roma nie jest tu skazana na pożarcie. Myślę że 1X to będzie najoptymalniejszy typ i tak postawie. Oczywiście nikomu nie odradzam typu bo ten mecz jest w penwym sensie zagadką... ale gdzie tu się nie odbić od dna jak nie z Chelsea... oprócz tego singla stawiam jeszcze: Cluj - Bordeaux X2 Werder - Panata 1 Sporing - Szachtar over 2.5 ako: 4,37 stawka dla Romy 20zł dla ako to nie mniej niż 50zł. |
O typowaniu wyników z offtopem:
Cytat:
:-P |
moje trzy kupony na dzisiaj :
1) Werder - Panathinaikos handicap 1 (-1,0) Liverpool - Atl.Madryt czas pierwszej bramki od 31 min.lub później Roma - Chelsea połowa czasu X Sporting - Shakhtar 1 Marseille - PSV połowa czasu X kurs 30.15 2) Roma - Chelsea 2 Dynamo K. - Porto powyżej 2.5 gola Metalist - Hertha powyżej 2.5 gola kurs 8.40 3) Liverpool - Atl.Madryt 1 Roma - Chelsea 2 Werder - Panathinaikos 1 Barcelona - Basel 1 kurs 5.17 4 kupon zrobiony z nudów : Famagusta - Inter 2 Barcelona - Basel poł.czasu/koniec 1/1 Liverpool - Atl.Madryt dokł.wynik 2-1 Cluj - Bordeaux poł.czasu X Marseille - PSV poł.czasu X kurs 54.06 :D |
No i niestety nikt nie przypuszczał że dzisiaj będą takie jazdy w lidze mitrzów
remis Barcy kurs 8 :) wygrana Koniczynek kurs 6,85 remis Interu kurs ok 6 :))) poprostu cuda :D ja straciłem 20 zeta :D |
tak jak mówiłem. Roma wygrała :)
zmieniłem stawki na oba kupony po 50zł pierwszy(sing Roma) win, drugi (ako) wtopa. spodziewałem się na pewno więcej po meczu w Lizbonie.. ale coż:) dziś spróbuję grać samymi singielkami. potem podam typy :) @Sinior: w LM zawsze są nieziemskie jazdy :D |
fantastycznie niespodzianki nie ma co ;/ nie przypuszczałem ze takie wyniki będą..no ale cóż taki jest sport nie przewidywalny.dzisiaj trzeba sie odegrać :)
|
Real - Juve over 2,5 @1.75
Real dziś strzeli ale też straci. Myślę, że Real wygra 2 - 1 lub nawet 3 - 1 ale pamiętać należy, że Juve jest również dosyć mocne. w Serie A ostatnio regularne dobre mecze poparte zwycięstwami, w LM wygrana z Realem. Na pewno będzie ciekawie. stawka 50zł Inny typ to większe ryzyko: Celtic - ManUtd 1X lub X. @ 2.15 / 3.40 Celtic baaardzo mocny u siebie. ManUtd w formie, ale będzie to na pewno wyrównany pojedynek i nie pójdzie im już tak łatwo jak u siebie. myślę że można zaryzykować za mniejszą kwotę. ja gram za 20zł. ostatni typ na dziś to: Fiorentina - Bayern 1 @2.50 Viola musi wygrać by myśleć dalej o awansie. batalia o drugie miejsce w grupie będzie toczyła się między zespołem włoskim a Lyonem. 2tyg temu Fiorentina miała bardzo dużo okazji lecz nie wykorzystała żadnej. Dziś myślę że role mogą się odwrócić. stawka 30zł |
Wczorajsza kolejka na lekki +, dzisiaj już było ciężko coś wybrać, dlatego zagrałem kupon łączony na dziś i jutro:
Real-Juve 1 1,6 Lech-Nancy poniżej 2,5 bramki 1,7 za 20zł |
Real 1, ManU 2, Villareal 2 , Lyon 1 takie coś puszczam:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl