Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Bobic 24.10.2008 10:05

Piast Gliwice - Ruch Chorzow (Typ) 2
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk (Podwójna szansa) x2
Odra Opole - Widzew Lodz (Typ) 2
Kurs ; 8.06

Żuczek 24.10.2008 17:34

Ja sobie takie ryzyko pojechałem:

Piast - Ruch Ch. 2
Tottenham - Bolton x2
Ried - Austria W. 2
Kurs: 10,23

Cracovia - Odra 1
Rapid W. - Mattersburg (+1) 1
Legia - Wisła K. 2
Kurs: 11,61

Hamilton (+1) - Rangers 2
Udinese - Roma (+1) 1
Villareal - Atl. Madryt 1
Kurs: 22,55

WiselkaMLP 24.10.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 618778)
nie no jakos taki mam zwyczaj xD jeszcze to wygralem dzis

Udienese - Tottenham 1.90 1
Nancy - Feyenoord 1.90 1
Aston Villa - Ajax 1.80 1

2zl kurs: 6.50 wygrana : 11.70


a zeby nie bylo na jutro :

ROZPIS 4 z 5

Troyes - Guingamp 1.16 1X
Lens - Amiens 1.55 1
St.Pauli - Wehen 1.70 1
Vannes - Reims 1.90 1
Heracles (strz./nie strz.) 1.12 1

10zl kurs: 1 wygrana: 41.30 zl


NORMALNY
Tanmere - Crewe 1.70 1 polecam
Grimsby - Bradford 2.30 2
Sedan - Dijon 3.60 2
Leverkusen - Fc Koeln 1.62 1

2zl kurs: 21.14 wygrana: 38.00 zl

;) .............

Tobi1906 25.10.2008 12:32

Moje 3 na weekend:

Plock-Stalowa Wola 1
Korona-Dolcan 1
Gornik-Łks 1
Tottenham-Bolton 1
Lubin-Swinoujscie 1
Arka-Polonia B 1
Cracovia-Odra x2

za 2 zl----->48,00

Numer 2)

Juve-Torino 1
Celtic-Hibernian 1
Psv-Roda 1
Bayern-Wolfsburg 1
Fenerbahce-Bursa 1
Hamilton-Rangers 2
Lille-Caen 1
Real M-Bilbao 1

za 2 zl------->34,20

Numer 3)

Lazio-Napoli 1
Bayern-Wolfsburg 1
Ferreira-Sporting 2
Legia-Wisła 2
MC-Stoke 1
Lille-Cean 1
Atalanta-Milan 2
Nancy-Sochaux 1
Katowice-Jastrzebie 1

za 2 zl--------->475,30


Pozdarwiam

nowy_piotrek 25.10.2008 13:37

Single na dzisiaj, Sonderling (1,65), Ivanovic (1,50), Wozniacki (1,50).

WISLA ZLOTY WIEK 25.10.2008 14:18

Ja dziś na szybko obstawiłem:
Cracovia-Odra 2
Gornik-łks - 1
Arka-Polonia - 1
Lech-ślask 1
Ostrowiec-Otwock - 1

Za 2 zł mam 43 zł...

Vashut 25.10.2008 14:21

ok, przyznawać się ilu jeszcze wtopiło dziś na Manchesterze? kto jak kto ale oni byli absolutnymi pewniakami a tu k..a takie coś.. kurs leciał na łeb na szyję z 1.65 na 1.52 dzisiaj
55 zł poszło się..

ale mam drugi kupon:

Bayern- Wolfsburg 1
Juve- Torino 1
Lyon w kosza
Górnik- Łks 1
Eskisehispor- Galata 2
West Ham- Arsenal 2
Korona- Dolcan 1

za 20--> 311 zł

WiselkaMLP 25.10.2008 14:23

Portsmouth - Fulham 1.80 1
Charlton - Burnley 2.80 2
Sheffield Utd. - Preston 1.85 1
Reading - QP Rangers 1.67 1

2zl kurs: 15.57 wygrana: 42.00 zl



Leeds - Walsall 1.60 1
Milton Keynes - Cheltenham 1.65 1
Peterborough - Huddersfield 1.85 1
Gillingham - Chester 1.70 1


13zl kurs: 8.30 wygrana: 97.10zl


Lille - Caen 1.70 1
Toulouse - Monaco 2.05 1
Alkmaar - Volendam 1.18 1
Groningen - Sparta 1.35 1
PSV - Roda 1.30 1

2zl kurs: 7.22 wygrana: 13.00zl

DevilMayCry 25.10.2008 14:56

Bayern : Wolfsburg 1
Lech : Śląsk 1
Tottenham : Bolton 1
Groningen : Sparta 1
Real M. :Bilbao 1
Schalke : Arminia 1
Sevilla : Malaga 1

Stawka 5 zł. ew.wygrana 56 zeta

Rafał_TS 25.10.2008 17:39

Górnik - ŁKS 1
Arka - Polonia B 1
Lech - Śląsk 1
Korona - Ząbki 1
Sparta P - Pribram 1
Celtic - Hibernian 1
Barcelona - Almeria 1

Stawka: 6 zł ew.wygrana: 63 zł

No i Lech się zjebał.Gratulacje dla Śląska!!!

nowy_piotrek 25.10.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 619284)
Single na dzisiaj, Sonderling (1,65), Ivanovic (1,50), Wozniacki (1,50).

Sonderling +, Ivanovic +, Wozniacki +

z tenisa ostatnio wszystko jak w maslo :D

Na jutro za niewielka kase: Legia - Wisła 2

RiCo_TSW 27.10.2008 10:14

MEGA kupon na cały weekend
-----------------------------------
Manch.City-Stoke 1
Sparta-Pribram 1

Inter M.-Genoa 1
Schalke-Bielefeld 1
Lech P.-Slask W. 1

Barcelona-Almeria 1
Slovan-Dubnica 1
Rapid W.-Mattersburg 1
Anderlecht-Mechelen 1

PSV Eindhoven-Kerkrade 1
Trabzonspor-Gaziantep. 1
FC Porto-Leixoes 1
Panathinaikos-Iraklis 1

Kazan-Samara 1
Reading-Q.P.R. 1
Zag.Lubin-Flota S. 1

Saragossa-Xerez 1
Livorno-Rimini 1

Mainz-Duisburg 1
Den Bosch-FC Eindhov. 1

Efes Istambul-Part.Belgrad 1
Badalona-Ol.Lublana 1
Prostejov-Decin 1
Korona K.-D.Zabki 1

za 2zł
ako.3744.13:rotfl:
ewk.6065.50zł
-----------------------------------
na piątek
Lens-Amiens 1
Besiktas-Sivas 1
L.Mikulas.Skalica 1
SCL Tigers-Rapperswill 1

Leverkusen-Koeln 1
Empoli-Pisa
Salzburg-Kapfenberg handicap (0:1) 1
2zł
ako.34.42
ewk.62.00
---------------------------------
sobota ,niedziela
Everton-ManUTD 2
Koszyce-Bysttrica 1

Juventus-Torino 1
Auxerre-Lyon 2
Helsinborg-Trelleborg 1
Lech-Śląsk handicap (0:1) 1

za 2
ako.26.69
ewk.48,00
---------------------------------
Turek-Kmita 1
Ried-Austrai W. X2
Hannover-Brema X2
Genk-St.Liege X2
VPS-TPS turku X2

Portsmouth-Fulham 1
Nice-Bordeaux X2
Gent-F Brugge X2
Randers-Aalborg X2
Mallorca-Espanol X2
2zł
ako.40.02
ewk.72zl

grabi_azory 27.10.2008 22:45

Wolfsburg - Moenchengladbach / 1 | kurs: 1.45 (3-0)
Bordeaux - Le Havre / 1 | kurs: 1.35 (4-0)
Rangers - Hamilton / 1 | kurs: 1.23 (2-0)


Takie coś na jutro proponuje :)

grabi_azory 28.10.2008 23:11

Coś na jutro:

Hertha - Hannover / 1 | kurs: 1.80 (3-0)
Arsenal - Tottenham / 1 | kurs: 1.45 (4-4)
Napoli - Reggina / 1 | kurs: 1.40 (3-0)

paruwka2 29.10.2008 23:18

Kuponik na sobote moje 3 kluby:
Wisła KRK -Ruch Chorzów 1
Malaga - Barcelona 2
Chelsea-Sunderland 1
stawka:10 zł
kurs:3,20 zł
ew.wygrana:32 zł

nowy_piotrek 31.10.2008 10:17

Z tenisa pewniaki na dzisiaj:
Rodick - Tsonga 1, kurs 1,75
Murray - Nalbandian 2, kurs 2,35

I troche lzej zagrane, Arka - Dyskopolo 2, 2,20

cahill 31.10.2008 15:19

millenium odwiedzone, jak ten kupon nie wejdzie to schodze pod kreske :D

Atletico - Mallorca 1
Tottenham - Liverpool 2
Chelsea - Sunderland 1
Malaga - Barcelona 2
ManU - Hull 1
Newcastle - Aston Villa 2

jak Lpool i Villa wejdą to powinno być 40 zeta do przodu :D

wislabielany 31.10.2008 15:42

Na weekend mój kupon z 5 zł:

Reggina - Inter |2| kurs: 1.40
Marsylia - St. Etienne |1| kurs: 1.62
Chelsea - Sunderland (+1) |1| kurs: 1.60
Lyon - Le Mans |1| kurs: 1.47
Stoke - Arsenal |2| kurs: 1.45
Bayern Monachium - A. Bielefeld |1| kurs: 1.22
Malaga (+1) - Barcelona |2| kurs: 2.15

Boje się troche tylko tego handicap'a z Barceloną ale może się uda :P

nowy_piotrek 31.10.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 621959)
Boje się troche tylko tego handicap'a z Barceloną ale może się uda :P

ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan :lol:

Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3) :D Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka.

wislabielany 31.10.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 621972)
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan :lol:

Nalbandian izi pojechal z Murrayem (7:6, 6:3) :D Grzechem bylo nie grac po takim kursie, teraz pora na Rodicka.


Kto nie ryzykuje, nie zyskuje :P

Może jakimś fartem się uda ... hehe

wislakdaniel 31.10.2008 17:30

No może Ci wejdzie wislabielany chociaż ta barca może nie wygrać dwoma bramkami:D

Rafał_TS 31.10.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 621972)
ja bym sie na Twoim miejscu bal wszystkich tych spotkan :lol:

Na twoim miejscu popatrzył bym na wynik Roddicka:lol: .

PrawdziwośćDlaGry 01.11.2008 21:35

Leixoes - Pacos 1
Wisła - Ruch 1
Rennes - Sochaux 1

ako 3.65

Udinese - Genoa 1
Valladolid - Sevilla X2
Bolton - M.City X2

Roda - Feyenoord 1X 0 - 4....................
ako 7.09

to tyle. stawka w pierwszym wyższa niż 80pln w drugim przypadku jest to bardziej ryzykowna opcja i będzie to 10pln.

edit: pierwszy poszedł za 100 :) więc 328zł :) drugiego nie komentuje :)

gris 01.11.2008 23:43

Dynamo Ceske Budejovice - FK Viktoria Zizkov 1X 1,25
Estrela Amadora - Belenenses Lissabon 1X 1,32
AKO 1,65

PrawdziwośćDlaGry 02.11.2008 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 622420)
Dynamo Ceske Budejovice - FK Viktoria Zizkov 1X 1,25
Estrela Amadora - Belenenses Lissabon 1X 1,32
AKO 1,65

tez gram to, tylko ja czystymi 1. aczkolwiek z podpórkami są większe szanse :)
do tego jeszcze dokładam mecz Dortmundu i Gremio. pozdr

nowy_piotrek 02.11.2008 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafał_TS (Post 622098)
Na twoim miejscu popatrzył bym na wynik Roddicka:lol: .

:foch:

Ogladalem relacje live. Z reguly ogladam mecze ktore stawiam. Dal dupy i tyle.

Choc jesli ktos sledzil mecz to Tsonga gral naprawde slabo (czego sie mozna bylo spodziewac), tylko Rodick frajer myslal ze na stojaca wygra. Na Dyskopolo i Nalbandianie i tak sobie odbilem takze dzien na plus :D

Gra tutaj ktokolwiek oprocz mnie tenisa?
Na dzisiaj Lyon - Le Mans under 2,5 lekko


I dla zabawy cos z progresji, od kolegi zapozyczone: Gil Vicente (Portugalia - II liga)
Sezon 2008/2009 - II liga: remisy: 66.67%
Serie bez remisu: 1, 2, 1, 1, 1
Sezon 2007/2008 - II liga: remisy: 36.67%

Ostatnie 5 meczów
2008-10-25 Gil Vicente (5) - Santa Clara (2) 3:2 (1:1)
2008-10-05 Leiria (13) - Gil Vicente (5) 1:1
2008-09-28 Gil Vicente (5) - Freamunde (8) 0:0 (0:0)
2008-09-21 Beira Mar (12) - Gil Vicente (5) 0:0 (0:0)

2008-08-31 Gil Vicente (5) - Feirense (7) 2:1 (2:0)

Zobaczymy na ktorym poziomie padnie :D

gris 02.11.2008 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 622443)
tez gram to, tylko ja czystymi 1. aczkolwiek z podpórkami są większe szanse :)
do tego jeszcze dokładam mecz Dortmundu i Gremio. pozdr

Też o tym myślałem bo kursy są nieprzeciętne, ale ostatnią mam gorszą passe i drobnymi kroczkami muszę odrabiać straty, dlatego nie chce ryzykować :)

Dziś jeszcze obstawie na Vitesse Arnheim z Ado Den Haag. Wczoraj w BAH był kurs 2,10 a dziś spadł do 1,65 i dokładam Sporting Gijon - CD Numancia 1X 1,22 AKO 2,01.
Na dziś jeszcze można dać US Palermo - Chievo Verona 1 1,60 ale ja sobie odpuszczę na teraz.

_bzyku_ 02.11.2008 13:26

Roda- Feyenord-x
Le Harve-Monaco-x
Bolton-Man.C-x
M gladbac-Frankfurt-x
Betis-La Corunia-x
Ako 297.37
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 535.25

..........................

Do przerwy remisy
Rennes-Sochuax
Palermo-Chievo
Dortmund-Bochum
Valadoid-Sevilla
Aik-Helsinbrog
Ako 43.80
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 197.10

........................

Lyon-Le Mans-1
Wisła- Ruch-1
Udine-Geona-1
Lazio-Catania-1
Dortmund-Bochum-1
Ako 8.43
Stawka 20zł
Ew.Wygr. 151.75

trial 02.11.2008 14:08

jeśli przed pierwszą kolejką puściłem kupon w STS, to zakłady są ważne teraz czy mogę iść tylko po zwrot pieniędzy?

gris 02.11.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 622420)
Dynamo Ceske Budejovice - FK Viktoria Zizkov 1X 1,25
Estrela Amadora - Belenenses Lissabon 1X 1,32

AKO 1,65



Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 622492)
Vitesse Arnheim z Ado Den Haag. Wczoraj w BAH był kurs 2,10 a dziś spadł do 1,65 i dokładam Sporting Gijon - CD Numancia 1X 1,22 AKO 2,01.
Na dziś jeszcze można dać
US Palermo - Chievo Verona 1 1,60 ale ja sobie odpuszczę na teraz.



Wszystko ładnie dziś weszło :-D:-D

Żuczek 03.11.2008 19:19

Roma - Chelsea [2]
Lech - Nancy [2]
Kurs: 6.23

Barcelona - Basel(+1) [1]
Charkov - Hertha [2]
Stuttgart - Partizan [1]
Kurs: 5.55

PrawdziwośćDlaGry 04.11.2008 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 623163)
Roma - Chelsea [2]
Lech - Nancy [2]
Kurs: 6.23

Barcelona - Basel(+1) [1]
Charkov - Hertha [2]
Stuttgart - Partizan [1]
Kurs: 5.55


uważałbym z typem na Chelsea. Przyjadą oni bez kilku zawodników.. Bez Cole'a jednego i drugiego, Carvahlo, Ballacka, Essiena czy Ballacka. Roma pokazała 2tyg temu w meczu z Chelsea ze umie grać w piłkę z silnym rywalem. Wiadomo.Rzymianie zagrają bez Casettiego, Aquialniego i być może bez Tottiego, za to z wracającym JBaptistą. Każdy kieruje się formą Chelsea ale Roma nie jest tu skazana na pożarcie. Myślę że 1X to będzie najoptymalniejszy typ i tak postawie. Oczywiście nikomu nie odradzam typu bo ten mecz jest w penwym sensie zagadką... ale gdzie tu się nie odbić od dna jak nie z Chelsea...

oprócz tego singla stawiam jeszcze:
Cluj - Bordeaux X2
Werder - Panata 1
Sporing - Szachtar over 2.5
ako: 4,37
stawka dla Romy 20zł dla ako to nie mniej niż 50zł.

63624 04.11.2008 16:14

O typowaniu wyników z offtopem:

Cytat:

Wytrawni gracze i piłkarscy eksperci mogą się schować. Po 25 kolejkach ligi norweskiej najlepiej typującym wyniki był anonimowy obstawiacz, który okazał się... orangutanem o imieniu Sol. Małpa, która zna się na piłce lepiej niż ludzie, mieszka w ogrodzie zoologicznym w Kristiansand. Poprawną tabelę wytypowała za pomocą bananów.
czytaj dalej...
REKLAMA

"Sol jest bardzo wesoła i lubi przebywać z ludźmi. Zauważyliśmy że bardzo lubi oglądać mecze w telewizji i kiedyś, oceniając typy komentatorów, napisaliśmy na bananach nazwy klubów. Przed każdą kolejką Sol ustawiała je w kolejności, która raz po raz okazywała się trafna" - opowiada szczęśliwy opiekun małpy Olav Asland.

Konkurencja polegała na obstawieniu przed każda kolejką trzech najlepszych i trzech ostatnich miejsc w tabeli po jej zakończeniu. Orangutan uzyskał ogromną przewagę m.in. dwukrotną ilość punktów w stosunku do typów najbardziej renomowanych dziennikarzy telewizyjnych.

"Sol uwielbia słuchać radia, które jest włączone w jej pomieszczeniu przez całą dobę. Wygląda na to że zapamiętuje nazwy klubów, które pojawiają się we wiadomościach i transmisjach sportowych. W każdym razie jest dowodem na to, że najlepszej ekspertyzy nie uzyskuję się zawsze od najbardziej znanych ekspertów" - wyjaśnił Asland.

Już w połowie rozgrywek orangutana zidentyfikował dziennik "Dagbladet" lecz zachował tajemnicę do końca, nie informując nawet dziennikarzy swojej redakcji sportowej. Przed każdą kolejka typy orangutana były fotografowane i dokumentowane. "Okazało się, że nawet nasi dziennikarze uzyskiwali poniżej 50 procent trafnych typów w porównaniu z Sol" - napisał dziennik, który ufundował też nagrodę dla zwycięzcy, butelkę bezalkoholowego likieru bananowego.

http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article260573/Malpa_zna_sie_na_pilce_lepiej_niz_ludzie.html

:-P

maTyS. 04.11.2008 16:50

moje trzy kupony na dzisiaj :

1) Werder - Panathinaikos handicap 1 (-1,0)
Liverpool - Atl.Madryt czas pierwszej bramki od 31 min.lub później
Roma - Chelsea połowa czasu X
Sporting - Shakhtar 1
Marseille - PSV połowa czasu X
kurs 30.15

2) Roma - Chelsea 2
Dynamo K. - Porto powyżej 2.5 gola
Metalist - Hertha powyżej 2.5 gola
kurs 8.40

3) Liverpool - Atl.Madryt 1
Roma - Chelsea 2
Werder - Panathinaikos 1
Barcelona - Basel 1
kurs 5.17

4 kupon zrobiony z nudów :
Famagusta - Inter 2
Barcelona - Basel poł.czasu/koniec 1/1
Liverpool - Atl.Madryt dokł.wynik 2-1
Cluj - Bordeaux poł.czasu X
Marseille - PSV poł.czasu X
kurs 54.06 :D

Sinior 05.11.2008 00:15

No i niestety nikt nie przypuszczał że dzisiaj będą takie jazdy w lidze mitrzów
remis Barcy kurs 8 :)
wygrana Koniczynek kurs 6,85
remis Interu kurs ok 6 :)))
poprostu cuda :D
ja straciłem 20 zeta :D

PrawdziwośćDlaGry 05.11.2008 07:57

tak jak mówiłem. Roma wygrała :)
zmieniłem stawki na oba kupony po 50zł pierwszy(sing Roma) win, drugi (ako) wtopa. spodziewałem się na pewno więcej po meczu w Lizbonie.. ale coż:) dziś spróbuję grać samymi singielkami. potem podam typy :)

@Sinior: w LM zawsze są nieziemskie jazdy :D

maTyS. 05.11.2008 08:17

fantastycznie niespodzianki nie ma co ;/ nie przypuszczałem ze takie wyniki będą..no ale cóż taki jest sport nie przewidywalny.dzisiaj trzeba sie odegrać :)

PrawdziwośćDlaGry 05.11.2008 14:22

Real - Juve over 2,5 @1.75
Real dziś strzeli ale też straci. Myślę, że Real wygra 2 - 1 lub nawet 3 - 1 ale pamiętać należy,
że Juve jest również dosyć mocne. w Serie A ostatnio regularne dobre mecze poparte zwycięstwami,
w LM wygrana z Realem. Na pewno będzie ciekawie.
stawka 50zł

Inny typ to większe ryzyko:
Celtic - ManUtd 1X lub X. @ 2.15 / 3.40
Celtic baaardzo mocny u siebie. ManUtd w formie, ale będzie to na pewno wyrównany pojedynek i nie pójdzie im już tak łatwo jak u siebie. myślę że można zaryzykować za mniejszą kwotę.
ja gram za 20zł.

ostatni typ na dziś to:
Fiorentina - Bayern 1 @2.50
Viola musi wygrać by myśleć dalej o awansie. batalia o drugie miejsce w grupie będzie toczyła się między zespołem włoskim a Lyonem. 2tyg temu Fiorentina miała bardzo dużo okazji lecz nie wykorzystała żadnej.
Dziś myślę że role mogą się odwrócić.
stawka 30zł

kalvin 05.11.2008 14:37

Wczorajsza kolejka na lekki +, dzisiaj już było ciężko coś wybrać, dlatego zagrałem kupon łączony na dziś i jutro:
Real-Juve 1 1,6
Lech-Nancy poniżej 2,5 bramki 1,7
za 20zł

bieniuTS 05.11.2008 14:38

Real 1, ManU 2, Villareal 2 , Lyon 1 takie coś puszczam:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl