Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

bódyń 04.04.2016 17:58

Ponieważ Jaga przegrywa więc online tabela 4 drużyn (bez Jagi). Nalezy pamietać ze gra jeszcze Lechia - Ruch i tylko wygrana Lechii powoduje ze ta tabela może zaistnieć ( i taki wynik uwzględniam) Zakladam ze Jaga nie wygrywa na Piaście i pomijam ja w małej tabeli.
http://i64.tinypic.com/15i2t8x.jpg

http://i67.tinypic.com/55fjhy.jpg

I niech ktoś sprawdzi bo robione na szybko

Wojtas 04.04.2016 18:02

WTF..........XD

kolejki cudów od jakiegos czasuxD

podbeskidzie 0 strzałow ,2 gole po 1 -szej polowce.XD

iwan149 04.04.2016 18:03

Jak już Misiek karnego obronił (który nie powinien być podyktowany) to nie ma bata żebyśmy nie awansowali. Choć trzeba powiedzieć jasno, że jak zremisujemy albo przegramy i awans do 8 nam ucieknie to będzie bardzo bolało. Najgorzej jest właśnie wtedy gdy z totalnej beznadziei zaczyna rodzić się nadzieja na lepsze jutro i gdy człowiek myśli, że już wszystko zaczyna się dobrze układać aż tu nagle bum i jest wielkie rozczarowanie. Oby naszej drużyny to nie spotkało, bo szkoda by było walczyć o utrzymanie.

chimba 04.04.2016 18:03

Oby Górale to utrzymali.

arth_ur 04.04.2016 18:07

Mistrzowska nadszedł czas ten piękny czas... Ludzie nie napalajmy się. Trzeba wygrać tylko albo aż z kretami. Bo łatwo możemy spaść z nieba do piekła.

Mysciak 04.04.2016 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1436276)
ROZWIEWAM WĄTPLIWOŚCI, JEŻELI TAKI WYNIK SIĘ UTRZYMA TO:
Poniżej przedsatwiam co się musi stać żeby poszczególne drużyny zagrały w pierwszej ósemce.



WISŁA
- wygra
- zremisuje, a Lechia przegra, Podbeskidzie zremisuje z Termaliką, Jagiellonia nie wygra, Korona nie wygra

Nie ma co liczyć na remis, za dużo zmiennych, żeby to się udało. Trzeba wygrać albo nie wchodzimy - proste.

gypsy 04.04.2016 18:34

Dokładnie, nie ma co kusić losu i przede wszystkim wygrać swój mecz. Reszta niestety nie jest w naszych rękach, więc co będzie, to będzie, ale my musimy zdobyć TRZY PUNKTY.

Viper 04.04.2016 18:35

I 0:3 dla Podbeskidzia :D

chimba 04.04.2016 18:35

No to chlopaki trzeba w sobote grysc trawe od 1 do 90 minuty jaga przegrywa juz 3:0.

Pan Jotka 04.04.2016 18:36

3:0 dla Podbeskidzia i Jaga gra ostatni mecz w Gliwicach bez Drągowskiego.... Jaga odpada praktycznie z gry o ósemkę.

patti 04.04.2016 18:36

Idzie, idzie Podbeskidzie !!!!!
W Sobote wszystko zalezy od nas !!!! WSZYSCY NA WISLE !!!!!

St Yabol 04.04.2016 18:40

Czyli, jeżeli Wisła wygra to nie musimy patrzeć na Lechie z Ruchem?

dizzy 04.04.2016 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1436291)
Czyli, jeżeli Wisła wygra to nie musimy patrzeć na Lechie z Ruchem?

Tak. Musimy po prostu wygrać i pozostałe mecze nas nie interesują. Mamy 8 miejsce.

arti 04.04.2016 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1436291)
Czyli, jeżeli Wisła wygra to nie musimy patrzeć na Lechie z Ruchem?

Nie. Któraś z w/w skończy na 7, a my na 8.

kopaczoholik 04.04.2016 18:47

Według mnie Ekstraklasa po reformie jest mega interesująca...

Zwróćcie uwage, że w ostatniej kolejce 7 drużyn będzie walczyło o pierwszą ósemkę...
A żeby tego było mało... ci co się dostaną do pierwszej ósemki jak dajmy na to Wisła z 38 pkt (oby)... po ich podziale będzie mogła walczyć o puchary... a ci co nie awansują do pierwszej ósemki jak np. Wisła z 38 pkt (oby nie) po ich podziale będzie musiała walczyć o utrzymanie... bo różnice miedzy drużynami Szczególnie po podziale będą nie wielkie... a więc czy będziemy w pierwszej, czy drugiej ósemce będziemy mieli o co walczyć...

Szkoda straconego okresu Broniszewskiego i Pawłowskiego... ale obyśmy dostali się do pierwszej ósemki...

funkykoval 04.04.2016 18:48

Jesli wygramy z kretami to nic więcej nas nie interesuje.
Przy remisie musimy liczyć na cuda w postaci przegranej Lechii, remisu max Podbeskidzia i remis max scyzorow czyli mnóstwo zmiennych zwłaszcza że wszyscy zainteresowani grają u siebie

BlurgH 04.04.2016 18:48

Maleńki offtop - ale od jutra rana całe miasto powinno być oplakatowane informacją, że w sobotę najważniejszy mecz sezonu zasadniczego i klub czeka na kibiców.

Wojtas 04.04.2016 18:55

Kuzwa i wygrana Bielska
Panowie od jutra nakrecać rodziny,znajomych itd ..najwazniejszy mecz od dawien dawna.

Griszka30KR 04.04.2016 18:57

Ja upatruję szanse w tym,że gramy u siebie i my musimy,a Zagłebie niekoniecznie.
Tylko żebyśmy za bardzo nie chcieli....

filemon 04.04.2016 18:57

W skrajnym przypadku derby jeszcze mogą być na Wiśle :-)

MasterCarl 04.04.2016 18:58

Kto by się spodziewał, że tak te wyniki poukładają się w tych ostatnich 3 kolejkach :) Najważniejsze, że jesteśmy w tej 30 kolejce Panami swojego losu! Także miło by było zobaczyć ~20tys. kibiców na R22.

PS. Jeśli jest ktoś, kto z okolic Lublińca/Częstochowy wybiera się na mecz to proszę info priv, mam dwa miejsca w samochodzie ;)

Wasiu 04.04.2016 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1436300)
W skrajnym przypadku derby jeszcze mogą być na Wiśle :-)

Nie ma żadnych szans na takie rozwiązanie.

No chyba, że derby Małopolski z Termalicą w grupie spadkowej ale takiej opcji nie bierzemy pod uwagę :)

radek2323 04.04.2016 19:05

Stało się ! Wszystko w nogach naszych piłkarzy.Pełna mobilizacja wszyscy na mecz w sobotę!!!!

Paweł 04.04.2016 19:05

Pawłowski miał rację, mówiąc że Wisła może wygrać wszystkie mecze do końca sezonu zasadniczego. Wystarczyło go po prostu nie zatrudniać :D

Sami 04.04.2016 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1436302)
Nie ma żadnych szans na takie rozwiązanie.

No chyba, że derby Małopolski z Termalicą w grupie spadkowej ale takiej opcji nie bierzemy pod uwagę :)

Jest taka opcja, ale:
1. Wisła remisuje z Zagłębiem
2. Lechia przegrywa z Ruchem
3. Podbeskidzie remisuje z Termaliką
4. Jagiellonia nie wygrywa z Piastem
5. Korona nie wygrywa z Górnikiem
6. Żydki przegrywają ze Śląskiem
7. Pogoń nie przegrywa z Legią

Czyli 7/8 meczów musiałoby spełnić dość... pogmatwane warunki...

royalmichael 04.04.2016 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1436302)
Nie ma żadnych szans na takie rozwiązanie.

No chyba, że derby Małopolski z Termalicą w grupie spadkowej ale takiej opcji nie bierzemy pod uwagę :)

Korona - Górnik X2
Lechia - Ruch 2
Piast - Jagiellonia X1
Podbeskidzie - Termalica X2
Pogoń - Legia X1
Śląsk - Cracovia 1
Wisła - Zagłębie X


ale lepiej nie ryzykować :D

Bartek_Gdów 04.04.2016 19:08

Wisła - Zagłębie X
Pogoń - Legia 1X
Śląsk - Cracovia 1
Lechia - Ruch 2
Piast - Jagiellonia 1X
Korona - Zabrze X2
Podbeskidzie - Termalica X

Tylko tyle i derby u nas :D

arti 04.04.2016 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1436300)
W skrajnym przypadku derby jeszcze mogą być na Wiśle :-)

W 31 albo 33 kolejce na boisku żydów (3/4-8).
Ale najpierw musimy wygrać w sobotę.

Wasiu 04.04.2016 19:12

Haha, na euforii po przegranej Jagi takiej opcji pod uwagę nie wziąłem. Zwracam honor :)
Ale obawiam się, że jakby te wszystkie wyniki siadły to by naprawdę zawiesili ligę.

arti 04.04.2016 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1436309)
Haha, na euforii po przegranej Jagi takiej opcji pod uwagę nie wziąłem. Zwracam honor :)
Ale obawiam się, że jakby te wszystkie wyniki siadły to by naprawdę zawiesili ligę.

E tam. Już ze 100x powinni ją zawiesić i nic.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl