![]() |
Ponieważ Jaga przegrywa więc online tabela 4 drużyn (bez Jagi). Nalezy pamietać ze gra jeszcze Lechia - Ruch i tylko wygrana Lechii powoduje ze ta tabela może zaistnieć ( i taki wynik uwzględniam) Zakladam ze Jaga nie wygrywa na Piaście i pomijam ja w małej tabeli.
http://i64.tinypic.com/15i2t8x.jpg http://i67.tinypic.com/55fjhy.jpg I niech ktoś sprawdzi bo robione na szybko |
WTF..........XD
kolejki cudów od jakiegos czasuxD podbeskidzie 0 strzałow ,2 gole po 1 -szej polowce.XD |
Jak już Misiek karnego obronił (który nie powinien być podyktowany) to nie ma bata żebyśmy nie awansowali. Choć trzeba powiedzieć jasno, że jak zremisujemy albo przegramy i awans do 8 nam ucieknie to będzie bardzo bolało. Najgorzej jest właśnie wtedy gdy z totalnej beznadziei zaczyna rodzić się nadzieja na lepsze jutro i gdy człowiek myśli, że już wszystko zaczyna się dobrze układać aż tu nagle bum i jest wielkie rozczarowanie. Oby naszej drużyny to nie spotkało, bo szkoda by było walczyć o utrzymanie.
|
Oby Górale to utrzymali.
|
Mistrzowska nadszedł czas ten piękny czas... Ludzie nie napalajmy się. Trzeba wygrać tylko albo aż z kretami. Bo łatwo możemy spaść z nieba do piekła.
|
Cytat:
|
Dokładnie, nie ma co kusić losu i przede wszystkim wygrać swój mecz. Reszta niestety nie jest w naszych rękach, więc co będzie, to będzie, ale my musimy zdobyć TRZY PUNKTY.
|
I 0:3 dla Podbeskidzia :D
|
No to chlopaki trzeba w sobote grysc trawe od 1 do 90 minuty jaga przegrywa juz 3:0.
|
3:0 dla Podbeskidzia i Jaga gra ostatni mecz w Gliwicach bez Drągowskiego.... Jaga odpada praktycznie z gry o ósemkę.
|
Idzie, idzie Podbeskidzie !!!!!
W Sobote wszystko zalezy od nas !!!! WSZYSCY NA WISLE !!!!! |
Czyli, jeżeli Wisła wygra to nie musimy patrzeć na Lechie z Ruchem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Według mnie Ekstraklasa po reformie jest mega interesująca...
Zwróćcie uwage, że w ostatniej kolejce 7 drużyn będzie walczyło o pierwszą ósemkę... A żeby tego było mało... ci co się dostaną do pierwszej ósemki jak dajmy na to Wisła z 38 pkt (oby)... po ich podziale będzie mogła walczyć o puchary... a ci co nie awansują do pierwszej ósemki jak np. Wisła z 38 pkt (oby nie) po ich podziale będzie musiała walczyć o utrzymanie... bo różnice miedzy drużynami Szczególnie po podziale będą nie wielkie... a więc czy będziemy w pierwszej, czy drugiej ósemce będziemy mieli o co walczyć... Szkoda straconego okresu Broniszewskiego i Pawłowskiego... ale obyśmy dostali się do pierwszej ósemki... |
Jesli wygramy z kretami to nic więcej nas nie interesuje.
Przy remisie musimy liczyć na cuda w postaci przegranej Lechii, remisu max Podbeskidzia i remis max scyzorow czyli mnóstwo zmiennych zwłaszcza że wszyscy zainteresowani grają u siebie |
Maleńki offtop - ale od jutra rana całe miasto powinno być oplakatowane informacją, że w sobotę najważniejszy mecz sezonu zasadniczego i klub czeka na kibiców.
|
Kuzwa i wygrana Bielska
Panowie od jutra nakrecać rodziny,znajomych itd ..najwazniejszy mecz od dawien dawna. |
Ja upatruję szanse w tym,że gramy u siebie i my musimy,a Zagłebie niekoniecznie.
Tylko żebyśmy za bardzo nie chcieli.... |
W skrajnym przypadku derby jeszcze mogą być na Wiśle :-)
|
Kto by się spodziewał, że tak te wyniki poukładają się w tych ostatnich 3 kolejkach :) Najważniejsze, że jesteśmy w tej 30 kolejce Panami swojego losu! Także miło by było zobaczyć ~20tys. kibiców na R22.
PS. Jeśli jest ktoś, kto z okolic Lublińca/Częstochowy wybiera się na mecz to proszę info priv, mam dwa miejsca w samochodzie ;) |
Cytat:
No chyba, że derby Małopolski z Termalicą w grupie spadkowej ale takiej opcji nie bierzemy pod uwagę :) |
Stało się ! Wszystko w nogach naszych piłkarzy.Pełna mobilizacja wszyscy na mecz w sobotę!!!!
|
Pawłowski miał rację, mówiąc że Wisła może wygrać wszystkie mecze do końca sezonu zasadniczego. Wystarczyło go po prostu nie zatrudniać :D
|
Cytat:
1. Wisła remisuje z Zagłębiem 2. Lechia przegrywa z Ruchem 3. Podbeskidzie remisuje z Termaliką 4. Jagiellonia nie wygrywa z Piastem 5. Korona nie wygrywa z Górnikiem 6. Żydki przegrywają ze Śląskiem 7. Pogoń nie przegrywa z Legią Czyli 7/8 meczów musiałoby spełnić dość... pogmatwane warunki... |
Cytat:
Lechia - Ruch 2 Piast - Jagiellonia X1 Podbeskidzie - Termalica X2 Pogoń - Legia X1 Śląsk - Cracovia 1 Wisła - Zagłębie X ale lepiej nie ryzykować :D |
Wisła - Zagłębie X
Pogoń - Legia 1X Śląsk - Cracovia 1 Lechia - Ruch 2 Piast - Jagiellonia 1X Korona - Zabrze X2 Podbeskidzie - Termalica X Tylko tyle i derby u nas :D |
Cytat:
Ale najpierw musimy wygrać w sobotę. |
Haha, na euforii po przegranej Jagi takiej opcji pod uwagę nie wziąłem. Zwracam honor :)
Ale obawiam się, że jakby te wszystkie wyniki siadły to by naprawdę zawiesili ligę. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl