![]() |
Cytat:
|
pojedziemy Legię tak że Iwański nawet pączków nie powącha :)
|
Wawrzyniak: Przekonacie się w sobotę
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._sie_w_sobote/ Śmieszny jest chłopak :D |
Nie przepadam za koksiarzem, ale co takiego śmiesznego powiedział?
|
" -Mocne strony Legii, dzięki którym może wygrać, to z kolei…?
-Przekonacie się wszyscy w sobotę! " No to zobaczymy jakie są te mocne strony Legii.. Jeśli Legia jakiekolwiek ma w tym sezonie mocne strony, nie dodając nic Wiśle. Gdyby powiedział że będzie ciężki mecz, byłoby normalne, ale oczywiście pewność wygranej z przewagą "mocnych stron" Legii. |
Lepiej byłoby, gdyby zaczął wymieniac te mocne strony? W kolejnym pytaniu został zapytany o Wisłe, ale nie wypowiadał się na jej temat, tylko skupił się na Legii. Normalna wypowiedz.
|
Czy ma ktoś jakieś informacje, czy będzie wystawiony jakiś telebim pod halą na Reymonta, jak było mówione na meczu z Koroną?
|
Nie będzie... :-/
|
ale gruby sie zrobil na twarzy ten Wawrzyniak. Powinien sie jakos odchudzic :D :P
|
Cytat:
To normalna reakcja obronna organizmu na zażywane sterydy anaboliczne...Proste :D |
Panstwo, nie ma ****a. Wygramy:)
Dziekuje:) |
Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3 :-) |
Cytat:
Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej |
Cytat:
nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało? |
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664
Cupiał sięgnie do kieszeni, chce odbudować Wielką Wisłę... ale tylko jak obronimy Mistrza !! Do boju !!! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Wracając do tematu... Oczywiście, że wygramy :D 1-2 (Marcelo, Małecki) :) |
Cytat:
Budowa nowej Wisły = nowi piłkarze. Obecni w większości mają kontrakty motywacyjne. Nowi piłkarze = starzy grzeją ławę => mniej grają, mniejszą kase pobierają. Co dla takiego Diaza, Łoba i kilku innych jest lepsze? Większa kasa, czy dobro klubu? Ja w walkę do upadłego, chęć pokazania się w prestiżowym meczu, ambicje nie wierzę, bo już nie raz w tym sezonie nasi oddali mecz bez walki. Za dobrze mają. W dupe dostaniemy, jeśli te plotki to prawda.:lol: W dodatku Juszczyk w bramce. Ciężko być optymistą, ale jednak Legia to Legia i zawsze potrafiła w odpowiednim momencie sfrajerzyć, więc trzeba wierzyć. 1-0 po bramce Jirsaka w końcówce. |
Przed sezonem każdy z nas w ciemno brałby możliwość świętowania mistrzostwa w meczu z Cracovią. W tej kolejce wygramy z Legią, Lech pokona Polonie. W następnej kolejce chyba wszystkie mecze są o tej samej porze więc wygramy derby jednocześnie Lech polegnie w Chorzowie.4 punkty przed meczem z Odrą i tytuł zostaje w Krakowie.
Czego sobie i wszystkim życzę. |
Cytat:
Widac mocny musi byc ten koks co wciagał ,bo działa do dzisiaj :) Ja sobie tak mysle ze cala ta klamra nie boje sie tego napisac-wstydu zaczynajac od Tallina a koncząc na Koronie , moze sie wreszczie zamknać tak zeby mozna bylo powiedziec ze ten okres jest juz za nami.Nie pamietam tak fatalntych meczow ,porazek i gry jak ostatni niecaly rok czasu. Zostaly te 3 mecze w ktorych tą druzyne stac na zwycietwo i nie mowie tego jako slepo i utopijnie wierzacy kibic. te 3 mecze to moze byc zmazanie plamy i "odkupienie win" czyli Mistrzostwo Polski. Jak podejda do tego pilkarze?Z jednej strony na ten ciezki wyjazdowy sezon nalezy patrzec z innej perspektywy gdzie nawet Vice Mistrz wcale zły nie bedzie,ale jak pilkarze sa swiadomi ze maja jeszce cos komus do udowonienia to musza maksymalnie sie zmobilizowac.Wszytko w ich nogach i głowach. Cytat:
w 100% sie zgadzam z Markusem . mozna mowic co sie chce ale z Kosowskim to byla by zupelnie inna Wisła. |
Cytat:
Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu... No cóż. Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli. Ale ,ale...to nie głupota! To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest. Cytat:
Co chciałeś autorze przez to powiedzieć? Bo jeśli chodzi ci o wiek ,to muszę cie zaskoczyć.Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu. Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną. To inny temat.Ale w takim razie wnoszę że ty nie dojrzałeś.Ciskać się o takie rzeczy?Fakt.To tylko niedojrzały człek może. |
|
Cytat:
Cytat:
a pytania o SKLW i ich terroryzm proponowałbym zadawać kolegom z Legii na PW (skoro do nich kierujesz) (choć pewnie prędzej uzyskasz satysfakcjonujące ciebie odpowiedzi na forum onet.pl) a tak poważnie to chodziło mi raczej o niedojrzałość emocjonalną... nie dyskryminuję/osądzam ludzi młodych bo nawet niektórzy 13-latkowie są ogarnięci i wypowiadają się sensownie (vide my son) ;) z mojej strony EOT jak chcesz - zapraszam na PM |
Cytat:
a podejrzenia o nabijanie postow kogoś kto na forum jest troszke dłuzej niż ty to już chyba jednak ta opisywana przez ciebie głupota. Wszak za miesiąc mnie dogonisz w liczbie postów, a jesteś tylko 6 lat krócej :-) W razie czego zapraszam na priv, cobym dalej nie nabijał :-D A wszystkim kibicom Legii i Wisły życzę aby Łazienkowska niedlugo ożyła. |
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,78...stracenia.html - W sobotę sezon ma ratować przynajmniej czterech zawodników podstawowego składu, których kontrakty wygasają. Wszyscy na pewno odejdą. Bartłomiej Grzelak, Tomasz Jarzębowski i Marcin Mięciel już szukają nowych klubów, Jan Mucha podpisał kontrakt z Evertonem. Kolejny niechciany - Wojciech Szala - usiądzie na ławce rezerwowych.
Okoliczności byłyby jeszcze bardziej niezwykłe, gdyby w kadrze zmieścił się Marcin Smoliński - również świadomy, że to jego ostatnie dni na Łazienkowskiej. - To nie ja stworzyłem taką sytuację, że sześciu zawodnikom kadry kończą się umowy. Większość gra, bo lepszych nie ma. Nawet gdybym chciał, i tak nie miałbym ich kim zastąpić. Młodzież nie zacznie grać w lidze po paru treningach. Nie ten poziom - bezradnie rozkłada ręce trener Białas. Czy odrzuceni znajdą w sobie motywację do walki na całego? - Gram dla siebie, szukam nowego klubu - mówi Jarzębowski. - W mojej sytuacji ciężko o mobilizację, ale walczę o przyszłość, bo nie kończę kariery. Od dwóch lat mistrzostwo pchało się nam w ręce, zrobiliśmy wszystko, żeby go nie zdobyć. Rok temu wystarczał remis na Wiśle, teraz wygrana w Chorzowie. Zawiedliśmy i ponosimy tego konsekwencje. - czy to coś zmienia - może to że nie będą gryźli trawy i umierali za Legię, ale przebija z tego ogólne zniechęcenie. |
Śniło mi się dziś, że Wisła wygrała z Legią 1-0, w 85 minucie był karny i strzelał Brożek :)
Może być taki scenariusz, nie będę płakał jak taki wynik padnie. |
Dla kogo grają obecnie piłkarze Legii?
- dla kibiców? - nie. Słychać to (a w zasadzie nie słychać) na meczach na Łazienkowskiej - dla klubu? - tez nie bardzo. Poza Mięcielem z zawodników którzy są obecnie na wylocie nie ma Legionisty z krwi i kości - dla siebie? hmm to już bardziej, ale spora część z nich szuka klubu a żaden klub nie podejmuje decyzji o zatrudnieniu piłkarza po jednym czy dwóch słabszych lub lepszych meczach Co im daje zwycięstwo nad nami? - być może 3 miejsce w lidze i grę w pucharach. Część z nich w tych pucharach nie zagra bo nie będzie ich już w Legii, druga część skróci sobie w ten sposób wakacje bo pierwszy mecz pucharowy dla 3-ej drużyny jest już 1 lipca. - dodatkowa kasa? - nie, bo premię mają obiecaną tylko za mistrzostwo Coś za wielkiej motywacji nie widzę |
Cytat:
|
[QUOTE=Szarny;893969]No gdzie..
Budowa nowej Wisły = nowi piłkarze. Obecni w większości mają kontrakty motywacyjne. Nowi piłkarze = starzy grzeją ławę => mniej grają, mniejszą kase pobierają. Co dla takiego Diaza, Łoba i kilku innych jest lepsze? Większa kasa, czy dobro klubu? Ja w walkę do upadłego, chęć pokazania się w prestiżowym meczu, ambicje nie wierzę, bo już nie raz w tym sezonie nasi oddali mecz bez walki. Za dobrze mają. W dupe dostaniemy, jeśli te plotki to prawda.:lol: QUOTE] Niestety Twój tok rozumowania ma ręce i nogi...:-/ |
meczyk na TVP2 panowie! :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl