![]() |
Skorża lubi usta Diaza.
|
Ba widać ze jest klasa zachodnia ,czemu nie gral od poczatku ?
|
Wy się kur** mienicie kibicami Wisły? No pięknie co jeszcze wymyślicie na Naszych?Żal takich ludzi poprostu...
|
Ba już żałuję że przyszedł do Wisły. Nie jestem w stanie ogarnąć co Skorża robi na treningach że nie widzi że ten gość jest w stanie sam zrobić więcej z przodu niż reszta pomocników razem wzięta.
|
Cytat:
Cytat:
|
Jeszcze 4 minuty....
|
Zarąbali na maksa, szkoda gadać, zwłaszcza Diaz... co Skorża w nim widzi???
|
'90+1
Cała Wisła na połowie GKS-u moze bedzie jak z Levadią... |
Aha. Czyli nie możemy krytykować piłkarzy i wymagać czegokolwiek po nich? Pragnąłem dzisiaj zobaczyć mecz walki a widzę jak sami na siebie wpadają.
|
Cytat:
Najlepiej wszystko i wszystkich gównem obsmarowac.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Teraz ****a musi byc gol!
|
Cytat:
|
Żałośnie... naprawde.. szkoda gadać... niech wracają na piechotę z Bełchatowa... gdyby Diaz i Marcelo nie dali ciała w 2 minucie to inaczejby to wyglądało... ;/
|
Cytat:
|
Nic się nie zmieniło od meczu z Levadią, gdzie ci zwolennicy skorży? facet ma farta i tyle.
|
Kolejny fatalny początek sezonu Skorży.Czekamy na następne przeprosiny Maciusia...po Bytomiu i Levadii.Schematy gry wypracowane są genialnie,a przygotowanie szybkościowe wręcz poraża.Sto milionów % poparcia dla naszego "coucha".
|
KONIEC. PORAŻKA. Po sezonie niestety Skorża odchodzi.
|
Cytat:
A który z naszych piłkarzy był w stanie grać 90 minut? Bo z piłkarzy z przodu chyba tylko Kirm. Reszta to porażka. Wolałbym Ba który musi mieć co jakiś czas pare minut przerwy niż Diaz "w pełni sił". Ale broń dalej Skorży, ja od czasu Levadii czekam aż go w końcu wyrzucą i się z tym nie kryje. Jeśli się nie mam jaj to nie można być trenerem takiego klubu jak Wisła. Dziękuje, Dobranoc. A co ma do tego moje "kibicowanie" to ja nie wiem. Cytat:
A widziałeś jego reakcję po tym jak minął dwóch gości i podał do Christowa a ten uciekł od piłki? Wiele można z tego wyczytać. Ale możesz mnie nazwać kibicem sukcesu. Jak wg Ciebie graliśmy dzisiaj dobrze i nieźle to rokuję na przyszłość to prosze bardzo. Ja mam odmienne zdanie na ten temat. Podaj mi jeszcze definicję prawdziwego kibica i co masz na myśli mówiąc w tej definicji "że jest z klubem na dobre i na złe" |
No to gra od mistrza od nowa. Brawo Macius.
|
Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Diaz wg mnie jeden z lepszych piłkarzy w drugiej połowie. Przynajmniej go widać. Gdzie przez cały mecz był Sobol, Glowa, Jirsak, Alvarez, Brożek, Hristov? O bramkarzu nie wspomnę, bo takiej pozycji obstawionej nie mamy. Znaleźliście sobie kozła ofiarnego w osobie Diaza a obiektywnie trzeba stwierdzić, ze obok Kirma, Baa to włąśnie Diaz zasługuje na ocene 3. Reszta 1.
|
Cytat:
PS. Lobodzinski i Jop przecz z Wisly ! |
Wracajcie do Hiszpanii na wakacje dać dupy w pierwszym meczu, to tylko nasi piłkarze potrafią brawo
|
Lidera mamy:)
|
Tak właśnie my się mienimy KIBICAMI bo jak widzimy leszcza na boisku to mówimy o tym głośno i głośno mówimy o tym że nie rozumiemy czemu on gra na boisku bo jego postawa to szkoda dla całego zespołu!!
To jest po prostu paranoja żeby ktoś kto jest sternikiem NASZEGO KLUBU nie widział tego co widzą wszyscy!! |
brawo Maciek Skorża! Fantastycznie żyje ten trener na ławce w czasie meczu!
|
jak to nasz trener lubi mówić "liga będzie ciekawsza" ;]
|
No to lipa, zaczynamy od porażki i już tylko 2 punkty Legii brakuje do nas. Świetnie po prostu.
|
Cytat:
Po jasną cholerę pojechali do Hiszpanii ?! Tą kasę można było przekazać na jakiś charytatywny cel. Komuś na pewno potrzebującemu i wartościowemu a nie takim matołom ! Piłkarzyków i trenerka trzeba było wziąć do Puszczy Niepołomickiej i niech zap^^*ją w śniegi i błocie !!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl