Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7019)

vaazon 27.02.2010 18:05

Skorża lubi usta Diaza.

AS82 27.02.2010 18:06

Ba widać ze jest klasa zachodnia ,czemu nie gral od poczatku ?

martinius028 27.02.2010 18:07

Wy się kur** mienicie kibicami Wisły? No pięknie co jeszcze wymyślicie na Naszych?Żal takich ludzi poprostu...

mr_kwolf 27.02.2010 18:07

Ba już żałuję że przyszedł do Wisły. Nie jestem w stanie ogarnąć co Skorża robi na treningach że nie widzi że ten gość jest w stanie sam zrobić więcej z przodu niż reszta pomocników razem wzięta.

mic 27.02.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 860902)
Wy się kur** mienicie kibicami Wisły? No pięknie co jeszcze wymyślicie na Naszych?Żal takich ludzi poprostu...

To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 860903)
Ba już żałuję że przyszedł do Wisły.

To Ty wiesz co mysli Ba ? Telepata jakis ? :lol:

dawidex44 27.02.2010 18:08

Jeszcze 4 minuty....

TRNKRN 27.02.2010 18:08

Zarąbali na maksa, szkoda gadać, zwłaszcza Diaz... co Skorża w nim widzi???

dawidex44 27.02.2010 18:09

'90+1


Cała Wisła na połowie GKS-u moze bedzie jak z Levadią...

someonewisp 27.02.2010 18:09

Aha. Czyli nie możemy krytykować piłkarzy i wymagać czegokolwiek po nich? Pragnąłem dzisiaj zobaczyć mecz walki a widzę jak sami na siebie wpadają.

grzesiek632 27.02.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 860903)
Ba już żałuję że przyszedł do Wisły. Nie jestem w stanie ogarnąć co Skorża robi na treningach że nie widzi że ten gość jest w stanie sam zrobić więcej z przodu niż reszta pomocników razem wzięta.

****a.. a nie pojmiecie tego ''kibice'' że Ba może jeszcze nie był w stanie zagrac 90min?
Najlepiej wszystko i wszystkich gównem obsmarowac..

AS82 27.02.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 860904)
To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu



To Ty wiesz co mysli Ba ? Telepata jakis ? :lol:

oczywiscie ty jako NIE kibic sukcesu ,gdy Diaz nie trafia z 1 metra jestes zadowolony

felix 27.02.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 860900)
Skorża lubi usta Diaza.

śmiesz się nazywać kibicem Wisły? prostak

dawidex44 27.02.2010 18:10

Teraz ****a musi byc gol!

Eleusis 27.02.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 860908)
Aha. Czyli nie możemy krytykować piłkarzy i wymagać czegokolwiek po nich? Pragnąłem dzisiaj zobaczyć mecz walki a widzę jak sami na siebie wpadają.

Jak pragniesz zobaczyć walkę, obejrzyj lepiej boks.

TRNKRN 27.02.2010 18:11

Żałośnie... naprawde.. szkoda gadać... niech wracają na piechotę z Bełchatowa... gdyby Diaz i Marcelo nie dali ciała w 2 minucie to inaczejby to wyglądało... ;/

P.e.c.h 27.02.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 860904)
To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu

Rozróżnij bycie kibicem Wisły od bycia fanem piłkarzyków i maciusia.

vaazon 27.02.2010 18:11

Nic się nie zmieniło od meczu z Levadią, gdzie ci zwolennicy skorży? facet ma farta i tyle.

rozarian 27.02.2010 18:11

Kolejny fatalny początek sezonu Skorży.Czekamy na następne przeprosiny Maciusia...po Bytomiu i Levadii.Schematy gry wypracowane są genialnie,a przygotowanie szybkościowe wręcz poraża.Sto milionów % poparcia dla naszego "coucha".

someonewisp 27.02.2010 18:12

KONIEC. PORAŻKA. Po sezonie niestety Skorża odchodzi.

mr_kwolf 27.02.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 860909)
****a.. a nie pojmiecie tego ''kibice'' że Ba może jeszcze nie był w stanie zagrac 90min?
Najlepiej wszystko i wszystkich gównem obsmarowac..


A który z naszych piłkarzy był w stanie grać 90 minut? Bo z piłkarzy z przodu chyba tylko Kirm. Reszta to porażka. Wolałbym Ba który musi mieć co jakiś czas pare minut przerwy niż Diaz "w pełni sił". Ale broń dalej Skorży, ja od czasu Levadii czekam aż go w końcu wyrzucą i się z tym nie kryje. Jeśli się nie mam jaj to nie można być trenerem takiego klubu jak Wisła. Dziękuje, Dobranoc.


A co ma do tego moje "kibicowanie" to ja nie wiem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 860904)
To Ty wiesz co mysli Ba ? Telepata jakis ? :lol:


A widziałeś jego reakcję po tym jak minął dwóch gości i podał do Christowa a ten uciekł od piłki? Wiele można z tego wyczytać. Ale możesz mnie nazwać kibicem sukcesu. Jak wg Ciebie graliśmy dzisiaj dobrze i nieźle to rokuję na przyszłość to prosze bardzo. Ja mam odmienne zdanie na ten temat.

Podaj mi jeszcze definicję prawdziwego kibica i co masz na myśli mówiąc w tej definicji "że jest z klubem na dobre i na złe"

OL Lyonaise 27.02.2010 18:12

No to gra od mistrza od nowa. Brawo Macius.

Kordel_Walker 27.02.2010 18:12

Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Diaz wg mnie jeden z lepszych piłkarzy w drugiej połowie. Przynajmniej go widać. Gdzie przez cały mecz był Sobol, Glowa, Jirsak, Alvarez, Brożek, Hristov? O bramkarzu nie wspomnę, bo takiej pozycji obstawionej nie mamy. Znaleźliście sobie kozła ofiarnego w osobie Diaza a obiektywnie trzeba stwierdzić, ze obok Kirma, Baa to włąśnie Diaz zasługuje na ocene 3. Reszta 1.

mic 27.02.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 860915)
Rozróżnij bycie kibicem Wisły od bycia fanem piłkarzyków i maciusia.

Rozroznij kibicowanie Wisle i "pilkarzykom i Maciusia"

PS. Lobodzinski i Jop przecz z Wisly !

brylant17 27.02.2010 18:12

Wracajcie do Hiszpanii na wakacje dać dupy w pierwszym meczu, to tylko nasi piłkarze potrafią brawo

dawidex44 27.02.2010 18:12

Lidera mamy:)

pawelwislak 27.02.2010 18:13

Tak właśnie my się mienimy KIBICAMI bo jak widzimy leszcza na boisku to mówimy o tym głośno i głośno mówimy o tym że nie rozumiemy czemu on gra na boisku bo jego postawa to szkoda dla całego zespołu!!

To jest po prostu paranoja żeby ktoś kto jest sternikiem NASZEGO KLUBU nie widział tego co widzą wszyscy!!

Zarko42 27.02.2010 18:13

brawo Maciek Skorża! Fantastycznie żyje ten trener na ławce w czasie meczu!

Kluvi 27.02.2010 18:13

jak to nasz trener lubi mówić "liga będzie ciekawsza" ;]

Zwitter 27.02.2010 18:13

No to lipa, zaczynamy od porażki i już tylko 2 punkty Legii brakuje do nas. Świetnie po prostu.

Denethor 27.02.2010 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 860901)
Ba widać ze jest klasa zachodnia ,czemu nie gral od poczatku ?

Bo wasz trenerek nie widział go w swojej jak zwykle genialnej wizji. Zresztą od meczu z Parchami nic się nie zmieniło...
Po jasną cholerę pojechali do Hiszpanii ?! Tą kasę można było przekazać na jakiś charytatywny cel. Komuś na pewno potrzebującemu i wartościowemu a nie takim matołom !
Piłkarzyków i trenerka trzeba było wziąć do Puszczy Niepołomickiej i niech zap^^*ją w śniegi i błocie !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl