![]() |
http://www.groundhopping.de/paderborn-augsburgg3.jpg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20917/paragon_arena_470.jpeg W sumie to az tak zle to nie wyglada :P |
Przypomina halę tylko, że bez dachu:P
A tak apropo nie sądziłem że ktoś będzie miał brzydszy stadion niż nasz :D |
Fajne miejsce do podwieszania flag pod dachem :P
|
To jest owszem dobry stadion, ale na trzecia lige. Jesli Piast ma takie ambicje to jestem zdziwiony. Wiem, wiem, nie ma pieniedzy i lepszy taki niz taki jak jest, ale wczesniej czy pozniej wszyscy beda mieli w miare porzadne stadiony w Ekstraklasie i z takich bedziemy sie smiac.
|
Cytat:
|
a mi się bardziej podoba niż w Kielcach np.
Kameralny. A to że zamurowali prześwity to wszyscy docenią jak wybiorą się do Kielc.A jaką ma mieć pojemność ten stadion?? |
Cos mi swita ze około 5000
|
,,Inwestycyjne referencje Niemiecka spółka zrealizowała wiele inwestycji przemysłowych i logistycznych, a w tym roku zakończyła prace przy budowie stadionu piłkarskiego „PARAGON-ARENA” w Paderborn, który także zaprojektowała. Obiekt może pomieścić 15 tysięcy widzów (6 tysięcy miejsc iedzących, 9 tysięcy miejsc stojących). Zrealizowanie projektu tego typu inwestycji było jednym z warunków przystąpienia do gliwickiego przetargu. Na początku października działacze „Piasta” pojechali do Niemiec, aby przekonać się, jaki standard oferuje zbudowany już stadion w Paderborn."
|
Ten stadion ze zdjec (Paderbornu) ma dokladnie 3 207 miejsc siedzacych i 12 tysiecy miejsc stojących (co jak wiadomo jest pojęciem względnym)
|
|
To oświetlenie to tak na pierwszy rzut oka, wydaje się mocno prowizoryczne. Druga rzecz to krzesełka. Wie ktoś czemu one są tak dziwnie? Np na tym w/w zdjęciu przy narożniku, sektor podzielony jest na kilka takich pionowych pasów z krzesełek. W ogóle czemu nie dokończyli montażu siedzisk? W każdym sektorze niemal brakuje kilku fotelików. Rozkład sektorów/wejść na sektory tez taki jakiś z dupy...
|
Cytat:
P.S. Mi to tam się podoba stadion w Lubinie. Życzyłbym sobie podobnego w Częstochowie ale to marzenie ściętej głowy, bo tu śpiewa się tak jak zagra Kościół. :-P |
Cytat:
słyszałem że w Częstochowie też "coś tam" planują ze stadionem Rakowa...jakąś wizualizacje widziałem...trzeba iść do Paulinów, niech się dorzucą...wkońcu mają z czego;) :lol: |
Czy to Lubin czy Kielce taka sama prowizorka i tandeta ale na takie miasteczka wystarczy.
Jeszcz nizej stoi moze tylko to "cos" z Gliwic ale zawsze mozna jeszce zamurowac od góry udostepnić jako muzeum :lol: W kazdym razie odnosnie Zaglebia to kazdy stadion nawet z 10 krzeselkami i wiatą chroniacą przed deszczem bylby lepszy niz to "cos" co bylo przez nich przez lata uzytkowane i zywalo sie "obiektem sportowym ". |
Co do stadionu Zagłębia to należało by go porównywać do stadionu Korony, bo to podobne inwestycje i stwierdzam że Zagłębie - Korona 3:0.
Gol 1 - Brak podziału na mikro piętra, piętra mają sens przy 30 tysięcznych i większych stadionach. Gol 2 - Składane siedzienia, wiadomo nie brudzą się, a na sektorach gdzie się stoi, więcej miejsca do stania. Gol 3 - Wizualnie lepiej to wygląda. Tu kolejne dzieło Architektów stadionu Korony ATJ Architekci - Stadion żużlowy w Toruniu nna 15.000, cóż mikro pięterka to chyba ich znak firmowy, dach identyczny jak na koronie (wiata dworcowa). Nie za bardzo mi się podobają stadiony projektowane przez to studio. http://www.stadion-dla-torunia.alsta...category/23/50 A skoro już o małych stadionach to tu jak dla mnie ideał takiego stadionu: http://stadiony.net/stadium.php?s=825 3 trybuny 1-piętrowe, duże jak nasze D,E, 2 piętra tylko tam gdzie to potrzebne, czyli na głównej aby zmieścić loże Vip, profesjonalne wykończenie. Super stadionik sobie Czesi zafundowali. |
Pomysłowości, finezji i polotu- jak widać poniżej- co poniektórym nie brakuje... Gorzej się tego chyba zrobić nie dało.
http://img201.imageshack.us/img201/3649/dsc00060l.jpg |
Cytat:
|
http://photos.nasza-klasa.pl/2046947...4bb7ba911.jpeg
Foto z kibice.net Sektor gości będzie w narożniku między Dialogiem, a Zagłębiem ;) |
Niezle pomyslane, jak sie zmieni sponsor to tylko przestawia pare krzeselek i git.
|
Cytat:
http://stadiony.net/pictures/eng/ree..._stadium08.jpg Chodzi tylko o rozłożenie literek - w Lubinie mogli to zrobić trochę bardziej estetycznie |
http://www.skyscrapercity.com/showth...18239&page=161
Najnowsze fotki stadionu w Lubinie. Polecam zwlaszcza te zrobione wieczorem, przy sztucznym oswietleniu. Nawet estetycznie to wyglada. |
ten nowy stadion Zagłębia to ile ludzi pomieści?
|
Cytat:
Obecnie (ukonczone trzy trybuny) ok. 10 k |
Kilka zdjęć z Poznania, 5.03.2008:
trybuna I http://lh4.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/Sb...0/P3057654.JPG trybuna III http://lh4.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/Sb...0/P3057656.JPG http://lh4.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/Sb...0/P3057681.JPG autor: Carte z ssc |
No nieźle wam to idzie. Rozwiązaliście już ten problem z tymi zaciekami i syfem pod zbudowanymi trybunami?
|
ktos moglby powiedziec w jakich miastach obecnie buduje sie nowoczesne stadiony nie liczac tych na Euro?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Fajniutki ten stadion sobie buduje Zagłębie...
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl