![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Moja nowa kompilacja:
Klikać i oceniać ! ;) |
|
Witam poszukuje archiwalnego nagrania spotkania w studiu tv kraków spotkania kibiców wisły i cracowi. To bylo bodajże na 90 lecie obu klubów i bodajże program prowadził Fedorowicz. Ma ktoś ten filmik moze? bardzo mi zależy na tym filmie. Dzięki
|
O ile mi wiadomo to Fedorowicz prowadził spotkanie kibiców Wisły i pasów ( kturych nieebyło) w Teatrze Ludowym . Ale czy to było na 90lecie ?? To miało na celu pogodzenie nas z pasami :)
|
|
Ma ktos zdjencia z podpisania kontraktem z Beto. Cos takiego jak jest na Oficjalnej stronei Wisly?
Potrzebuje na zrobienie twarzy do Fifa Manager 09 ;D |
jest takie zdjecie na www.wisla.premiumliga.pl
|
Zrobiłem swój pierwszy filmik, napewno nie jest to jakieś dzieło sztuki ale może akurat komus się spodoba :P
|
|
|
Cytat:
Jak sie nazywa ta nuta w filmiku ? |
|
Dwa filmy wideo z 12.01.2009
Wisła rozpoczęła przygotowania Ćwielong: cieszę się, że wracam |
|
Biedny Cleber ;D
|
jemu co ????
|
Pewnie krew miał pobieraną :D
|
|
beto
|
|
|
|
|
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl