Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Guciu 23.01.2010 12:12

Czy ktos od marketingu zrozumie w koncu ze kupie sobie koszulke dopiero jak powroci na nia Biala Gwiazda??

1227 23.01.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 845571)

niestety takie koszulki odpadają, bo centralne miejsce pod kołnierzykiem zarezerwowane jest dla tytularnego sponsora ekstraklasy (którego nie ma). Legia musi zaklejać znaczek 'adidasa' jakimś badziewnym napisem ekstraklasa

KaRaSTSW 23.01.2010 13:17

NIE!! Tylko nie to , zenada bedziemy grali w szwapskich strojach. porazka ludzie .
Nie lubie adidas a na pewno nie kupie koszulki z tej firmy !!zal...

Kamson 23.01.2010 13:21

Mam nadzieje, że oszczędzą nam te 3 paski na rękawach...
Jest jakaś szansa żeby na sercu była biała gwiazda a nie logo SA?

masterlag 23.01.2010 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 845571)

No ładnie by to wyglądało, ale... Po pierwsze to na pewno o BG czy herbie TSu to możemy pomarzyć. Wyjątkiem był rok 2006 bo wtedy obchodziliśmy stulecie, także jak coś "projektujecie" to może jednak od razu z herbem SSA ;)
Poza tym, to nie rozumiem o co wam chodzi z tym Adidasem? Porządna firma, nawet raczej lepsza niż Umbro. Co wy macie z tymi paskami na rękawach? Wiadomo, że to ich znak firmowy i się tego będą trzymać. Trudno byłoby mi sobie chyba nawet wyobrazić koszulkę Adidasa bez tych trzeb pasków (które niczemu nie przeszkadzają, gdyż przecież nie idą przez całą koszulkę!)
Jestem za Adidasem jak najbardziej (lub Nike, ale o nich się nie mówi).

PS. Owszem, ja też nie cierpię Niemców, ale np. to (Adidas) im sie udało. :]

d 23.01.2010 13:55

Nike raczej odpada - Umbro właśnie do Nike należy, zresztą poniekąd zostaliśmy do nich "spuszczeni" w 2006; poza kadrą chyba nie są sponsorem żadnej drużyny w kraju (choć parę klubów hasa w ichnich strojach). Gdyby Nike było zainteresowane Wisłą to bez przerwy gralibyśmy w ich strojach. Jeśli oni odpadają, to Adidas to zdecydowanie najlepsza opcja - popatrzcie sobie na podział najlepszych drużyn we wszystkich ligach Europy. Przynajmniej po strojach byłoby widać kto tu rządzi ;)

Tekstów o Niemcach łaskawie nie skomentuję

dj_ibutti 23.01.2010 15:10

hmm... Adidas to też RBK, więc jeszcze może być taka wersja, że RBK wchodzi do Polski sportowej ;)

cinekw 23.01.2010 15:12

W Polsce jeżeli się nie myle to Nike dostarcza koszulki Górnikowi Zabrze i Pogoni Szczecin. Natomiast Adidas chyba sponsoruje Legie, Podbeskidzie i GKS Belchatów(przynajmniej tak było na jesieni). Myślę że koszulki Adidasa ładnie będą wyglądały :D Nike&Adidas wiąda prym na całym świecie, ale Umbro to także nie tragedia, więc co będzie to będzie, byleby była przynajmniej nowa kolekcja od nowego sezonu :)

M89 23.01.2010 15:13

Mam nadzieję, że nie uraczą nas tym modelem, bo moim skromnym zdaniem wygląda tragicznie.


http://www.football-shirts.co.uk/fan...eahome0910.jpg

Arek10 23.01.2010 15:35

a wg mnie ta koszulka chelsea jest b.ładna

d 23.01.2010 15:40

W Reeboka raczej nie wierzę, oni chyba się wycofują z ubierania drużyn piłkarskich w Europie - obok tradycyjnego Boltonu zostało im już raptem kilka (Lens, Koeln, CSKA Moskwa, więcej do głowy mi nie przychodzi). Raczej wygląda to na umocnienie się Adidasa w Polsce. Było nie było jesteśmy czołową marką w dość dużym kraju, idzie Euro, toteż wobec dość dziwnej polityki Nike i ekspansji Pumy panowie chyba zwietrzyli zysk.

Co do sponsoringu, to rozdzielmy dwie rzeczy - to, że jakiś zespół gra w strojach danej firmy nie oznacza, że ta firma jest sponsorem owego klubu. Wystarczy popatrzeć na strony oficjalne - taki Bełchatów, Podbeskidzie, Pogoń Szczecin czy Górnik Zabrze grają w koszulkach Adidasa/Nike, ale na stronach tych klubów nie pojawia się logo tych firm. Wygląda to raczej na zwykły deal, czyli kupowanie sprzętu - kiedyś na takiej samej zasadzie w Adidasie grał Hutnik, zresztą my na początku Tele-Foniki chyba też.

W kraju z Adidasem oficjalną umowę sponsorską ma chyba tylko Legia. Z Nike na oko nie ma żaden klub; pomijam tu Zagłębie Lubin, którego oficjalna się nie otwiera, ale to raczej sytuacja analogiczna do ww. klubów - w końcu kto w profesjonalnej firmie byłby na tyle głupi żeby zamienić Wisłę na Zagłebie? ;)

Co do samych strojów, nie ma co kroić skóry na niedźwiedziu, ale raczej można zapomnieć o własnych designach. Pewnie dostalibyśmy mniej więcej to co Legia, czyli update'owane co rok-dwa najnowsze wzorce. Co i tak byłoby postępem w stosunku do tego co mamy teraz.

Oxydrene 23.01.2010 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 845686)
NIE!! Tylko nie to , zenada bedziemy grali w szwapskich strojach. porazka ludzie .
Nie lubie adidas a na pewno nie kupie koszulki z tej firmy !!zal...

Tez sie przylacze po czesci do tej wypowiedzi. Nie przepadam za Adidasem i wcale sie nie ciesze z tego powodu ale rozumiem ze wzgledy finansowe dla klubu sa w obecnej sytuacji najwazniejsze. Umbro przynajmniej dalo nam dedykowany strój z Biala Gwiazda. Do tego ceny na pewno beda wyzsze niz dotychczasowych strojów. Ogólnie jesli chodzi o odziez to maja zdecydowanie za drogo.

d 23.01.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 845790)
Umbro przynajmniej dalo nam dedykowany strój z Biala Gwiazda.

... na modelu sprzed 2 lat. To jest niepoważne traktowanie klienta.

WILU TS 23.01.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 845686)
NIE!! Tylko nie to , zenada bedziemy grali w szwapskich strojach. porazka ludzie .
Nie lubie adidas a na pewno nie kupie koszulki z tej firmy !!zal...

"szwapskich" jak już to szwabskich,a poza tym Adidas to Amerykańska marka,nie Niemiecka.
Było by super,koszulkę Adidasa na pewno kupię,to jest prawdziwa firma,a nie Umbro,Reebok,Tico...

Watts 23.01.2010 16:12

Oby tylko nie było tego szablonu który wkleił M89, dla mnie to wygląda jak kombinezon kolarski...

Ogryzek 23.01.2010 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 845798)
"szwapskich" jak już to szwabskich,a poza tym Adidas to Amerykańska marka,nie Niemiecka.
Było by super,koszulkę Adidasa na pewno kupię,to jest prawdziwa firma,a nie Umbro,Reebok,Tico...

Amerykańska?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adidas

masterlag 23.01.2010 16:20

M89 - no fakt, ten wytwór powinien odejść w zapomnienie, bo tu się nie popisali.
Ale patrząc np. na stroje Liverpoolu (ten sezon) to stroje są bardzo ładne. Wiadomo, że czarne trykoty LFC u nas będą pewnie niebieskie, ale te czerwone i białe kolorystycznie pasują ;)

wojtole14 23.01.2010 16:22

Co tu dużo mówić z łyżwą na prawej piersi graliśmy najlepiej, a i jakościowo stroje były najlepsze. Nie lubiłem i nie lubię Adidasa, momentami odnoszę wrażenie że ich stroje są jedynie pogonią za liderem czyli Nike. Umbro za to robi bardzo fajne stylistycznie, specjalnie dla nas, podoba mi się ten styl z gwiazdą na ramieniu, mam nadzieję że zostanie Umbro.

Adamek21 23.01.2010 16:31

KaRaSTSW

Jak ci sie nie podoba to kupić nie musisz.Bardzo dobra wiadomość adidas to jedna z najlepszych firm i więcej zapłacą niz UMBRO.Jeszcze fajne było by gdyby zamiast herbu SSA była Biała Gwiazda.

Mango 23.01.2010 17:02

już bym chyba wolał Jomę albo Pumę ... Ale najbardziej obecne strój mi się podoba!!

igortsw 23.01.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 845767)
hmm... Adidas to też RBK, więc jeszcze może być taka wersja, że RBK wchodzi do Polski sportowej ;)

W sumie to raczej nie możliwe, ale nie miałbym nic przeciwko :) A nie ma co gdybać jakie stroje będą, bo modeli koszulek Adidas ma multum, po za tym z tym Adidasem to tylko spekulacje.

cinekw 23.01.2010 17:11

Jome? Chyba dla trampkarzy gościu

pan Dudi 23.01.2010 17:37

Wejście adidasa to fatalna wiadomość patrząc na to, jak traktują kluby z ligi polskiej. Przy Umbro mieliśmy tą namiastkę oryginalności i wyjątkowości w postaci białej gwiazdki na pagonie. A w adasiu? Dostaniemy te same czerwone koszulki, w których grała teraz Legia czasami i wsjo.

Cytat:

Jome? Chyba dla trampkarzy gościu
Ta, dla trampkarzy, bo jesteśmy mistrzami w zajebanej buraczanej lidze, która nie ma żadnego prestiżu? Zastanów się. Cud, że takie firmy jak Umbro i Adidas się tymi rozgrywkami interesują, ale traktowanie nas przez tą drugą, jak już wspomniałem, jest dalekie od okazywania szacunku.

ChinoRios 23.01.2010 17:48

chyba bedzie a lycytacje z adidas, nike, umbro, puma, etc. puma zrob wysokiej jakosci koszulki, adidas tez, polski representacjy nike nie jest as good as last puma (material) ale lubie nike design.

saklak1906 23.01.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mango (Post 845840)
Ale najbardziej obecne strój mi się podoba!!

Dokladnie takie samo mam zdanie. Obecne koszuli sa fajne a czy to model 2007/08 to mi to lotto, nikt nam nie zapewni gwiazdki na ramieniu a na piersi nie ma co liczyc.

A jak Umnro zalezy na naszym rynku to tez pewnie sypnie kasa, a za pare groszy wiecej nie ma sensu zmieniac czegos co jest dobre.

Krissu 23.01.2010 18:26

Też wolałbym zostać przy Umbro. Tylko jest pytanie czy Umbro w przyszłym sezonie nie dałoby nam koszulek, w jakich już dziś występują niektóre kluby:
http://kitkross.files.wordpress.com/...5636376200.jpg
A co za tym idzie: czy Biała Gwiazda i tak nie zniknęłaby z nowych koszulek?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 845866)
Wejście adidasa to fatalna wiadomość patrząc na to, jak traktują kluby z ligi polskiej.

Co masz na myśli?

massoud 23.01.2010 18:28

Wg mnie UMBRO spisuje się świetnie

AYALA 23.01.2010 18:28

dla mnie strój nie ma większego znaczenia tylko żeby zamiast małego herbu była taka duża BIAŁA GWIAZDA jak kiedyś była.

wojtole14 23.01.2010 18:31

Chciałem się podzielić pewnym wrażeniem. Miałem nieprzyjemność trzymać w ręce koszulkę Legii, znaczek adidasa był dosłownie przylepiony, gumowy. Logo klubu również, ale wykonane z szorstkiego materiału i to w dodatku krzywo wycięte. Ludzie zabijają się o koszulki z wyszywanymi logo, a tu Adidas wciska takie g****. Dodam że była to meczówka, w sklepie Legii za 220zł.

killzone 23.01.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 845893)
Chciałem się podzielić pewnym wrażeniem. Miałem nieprzyjemność trzymać w ręce koszulkę Legii, znaczek adidasa był dosłownie przylepiony, gumowy. Logo klubu również, ale wykonane z szorstkiego materiału i to w dodatku krzywo wycięte. Ludzie zabijają się o koszulki z wyszywanymi logo, a tu Adidas wciska takie g****. Dodam że była to meczówka, w sklepie Legii za 220zł.

Skądinąd wiem ze takie własnie bylo zamowienie ze strony KP, a nie za Adidas taki szrot wcisnał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl