Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

Mlody Wislak 02.04.2009 19:25

Zastanawiam się nad wzięciem telefonu HTC TouchHD :) Miał ktoś styczność z owym modelem lub mógłby coś ciekawego na jego temat napisać ?:>

shad 05.04.2009 17:06

Ktoś się zna na certyfikatach w symbianach?

mic 05.04.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shad (Post 703830)
Ktoś się zna na certyfikatach w symbianach?

Zajrzyj na symbianos.pl tam wszystko jest wytlumaczone. Do tego tutoriale krok po kroku

jurukuru 05.04.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 700097)
o gg na telefony marki samsung w sieci orange- jak najwięcej informacji proszę ;)



podbijam (pińset znaków)

mic 05.04.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 704033)
podbijam (pińset znaków)

http://www.google.pl/search?q=gadu+g...ient=firefox-a

Np pierwszy link, dwie sekundy szukania

w0lno. 06.04.2009 15:38

Ukradziono Wam kiedyś telefon?
Policja pomogła Wam w odnalezieniu telefonu [przez jakiś tam numer identyfikacyjny...]?

w0lno. 06.04.2009 15:52

Osobiście dzisiaj miałem taką 'przyjemność'. Właśnie jadę na policję. Mam nadzieję, że coś wskórają...
Podobno po tym numerze identyfikacyjnym mają powiedzieć, gdzie jest teraz telefon.
Ehh... :(

mic 06.04.2009 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 704430)
Osobiście dzisiaj miałem taką 'przyjemność'. Właśnie jadę na policję. Mam nadzieję, że coś wskórają...
Podobno po tym numerze identyfikacyjnym mają powiedzieć, gdzie jest teraz telefon.
Ehh... :(

Niestety, ale szykuj sie na to ze komorki wiecej nie zobaczysz. Dla nich jest to blahostka i takimi sprawami sie nie zajmuja. Jedynie moze "przy okazji" cos sie znalezc. Po numerze IMEI sa w stanie namierzyc ta komorke, ale jak ktos Ci ukradl to napewno ta komorka jest juz wylaczona, wiec ew wskaze ostatnie miejsce w ktorym byla. Ponadto zmiana nr IMEI to jest pare sekund, wiec wtedy juz jej nie wytropia.

w0lno. 06.04.2009 18:04

Ch... bombki strzelił... Nie dość, że czekałem na policji z 1,5 godziny, aż mnie ktoś wysłucha to jeszcze dowiedziałem się, że jeśli telefon nie został skradzionym, a zwyczajnie zgubiony to oni nic nie zrobią. Nie wiem, co mam robić. Czy złożyć zeznanie, że mnie okradziono [a jeśli tak nie będzie to będę miał niewesoło... bo złożyłem fałszywe zeznanie... ehh], czy nie?
Co byście zrobil na moim miejscu? Powiem szczerze, że sam nie wiem jak to było. Przecież jakby mi ktoś wyjmował telefon z kieszeni, to bym chyba czuł!?

mileniumm 06.04.2009 18:29

Mam prośbę, jeśli ktoś się dobrze zna na telefonach niech napiszę, który tel opłaca się bardziej brać mam do wyboru dwa: Nokia 6500 slide i LG KU990 Viewty. Z góry dzięki

mileniumm 06.04.2009 18:56

Baterię? hmm z tego co wiem w LG trzyma krócej bateria.

mic 06.04.2009 19:09

W sumie ciezko jest porownac te dwa telefony bo sa zupelnie rozne. Musisz sam zdecydowac czego oczekujesz bardziej od telefonu. Dodam tylko, zebys sie nie "napalal" na dotykowy ekran, bo wbrew pozorom nie jest wcale taki praktyczny. Mialem Treo 750, mam Iphona (oba dotykowe) i mam tez Nokie N95-2 (zwykly), i najpraktyczniejsza jest wlasnie Nokia. Lepiej (wygodniej) pisze sie smsy na zwyklej klawiaturze, bardziej mozna wyczuc i nie patrzec na ekran. Niby kwestia przyzwyczajenia, ale mi jakos przez ponad rok sie nie udalo :P Aparat pomimo mniejszej matrycy, wydaje mi sie ze lepszy bedzie w Nokii, gdyz jest na optyce Carl-Zeissa. Natomiast Nokia nie oferuje HSDPA

brumir 07.04.2009 22:09

Witam, który z tych telefonów moglibyście polecić najbardziej? Interesuje mnie przede wszystkim dobry aparat, i nie pogardziłbym też dobrym odtwarzaczem mp3.

LG KU990, Nokia N73 Music, SE W595, SEW910i

Nitrox 07.04.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brumir (Post 705080)
Witam, który z tych telefonów moglibyście polecić najbardziej? Interesuje mnie przede wszystkim dobry aparat, i nie pogardziłbym też dobrym odtwarzaczem mp3.

LG KU990, Nokia N73 Music, SE W595, SEW910i


Zdecydowanie polecan Nokie n73. Sam mam ten telefon przez dwa lata, zadnych ustrek, działa bez zarzutu mimo tego ze duzo przeszedł. odtwarzacz mp 3 dobry, zdjecie bardzo dobre wychodzą.

WILU TS 07.04.2009 23:08

Ja właśnie przedłużyłem sobie ofertę w Orange i wybrałem właśnie LG KU990 - po prostu bajka :)
Aparat miażdży nie widać praktycznie różnicy między moim Samsungiem 8.1mpix,mp3 świetnie brzmi,jedyny mankament to słuchawki ale można sobie przejściówkę zakupić za 3 zł:P

shad 08.04.2009 00:38

I znów ja;)

Najlepsza przeglądarka internetowa dla symbiana UIQ? Zainstalowałem Operę 9,5 i przyznam, że działa wolniej niż oryginalna w moim SE g900. Wiem, że fajny jest Skyfire, ale nie ma wersji pod UIQ i pewnie nie będzie. Więc co polecacie, czekać na Fennec'a?

pff 08.04.2009 07:13

Jak myślicie która lepsza?:

Nokia 6210 Navigator z zestawem ; Nokia E51 ; LG KS360 ; Sony Ericsson C902


Najbliżej mi aktualnie do Navigatora

JackDaniels 10.04.2009 08:42

Ja bym wybrał Nokie 6210 Navigator, E51 Bardzo dobry telefon tylko w porownaniu do tej navigator to mniejszy wyswietlacz i gorszy aparat a c902 dobry telefon tylko nie za taka cene wlozyli mu 5mpix a reszta to jest to samo co w SE nic nowego a LG jakos nie przekonuje :)

DYRU 10.04.2009 09:26

Mam E51 i Navigatora. Z jednego i z drugiego jestem zadowolony. zalezy jaki CI sie podoba i co potrzebujesz mieć w telefonie. ja zawsze wychodzę z założenia, że aparat czy kamera w telefonie to tylko gadżety. bo do robienia zdjęc używam aparaty cyfrowego, a do filmów kamery.

pff 10.04.2009 12:11

Akurat wszystkie je mam w tej samej cenie. Ale raczej Navigator:)

w0lno. 10.04.2009 19:58

Jaki telefon wybralibyście do 600zł!?
Chciałbym spróbować czegoś nowego, czyli telefon musi posiadać którąś z `funkcji`:
slider / dotykowy ekran / symbian / qwerty

Proszę o pomoc. Z góry dzięki ;]

EDYTKA: Zapomniałem dodać jak dotąd miałem zawsze SE [świetne telefony;], teraz chciałbym [choć niekoniecznie] przetestować inne marki, jak NOKIA, SAMSUNG.

shad 10.04.2009 20:05

Jeśli lubisz SE to polecam model g900.

don'Talar 13.04.2009 13:02

Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje.

travcka 13.04.2009 15:01

Witam!

Mam do kupienia LG KE970 Shine, z salonu, nowy kupiony w lutym. Za 250zl. Warto? Bo potrzebuje na gwalt telefonu

z gory dzieki

mic 13.04.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez travcka (Post 708056)
Witam!

Mam do kupienia LG KE970 Shine, z salonu, nowy kupiony w lutym. Za 250zl. Warto? Bo potrzebuje na gwalt telefonu

z gory dzieki

Babski (jak dla mnie), poza tym slabiutka bateria, sredni aparat

W sumie 250 to nie duzo, ale mysle ze mozna cos lepszego kupic, ew troche dolozyc

btw, co potrzebujesz w telefonie?

travcka 13.04.2009 15:16

mialem Nokie 6300 i jak dla mnie byl to idealny telefon, wytrzymaly, prosty, jednak utopienia w szklance juz nie wytrzymal :)

moze oplacalo by sie tego LG wziasc i sprobowac sprzedac za jakies lepsze pieniazki?

mic 13.04.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez travcka (Post 708069)
mialem Nokie 6300 i jak dla mnie byl to idealny telefon, wytrzymaly, prosty, jednak utopienia w szklance juz nie wytrzymal :)

moze oplacalo by sie tego LG wziasc i sprobowac sprzedac za jakies lepsze pieniazki?

Mozesz sprobowac, ale max zarobisz na nim z 50 zl. Chocby na allegro ceny zaczynaja sie od 300 zl, a w zestawach czesto sa karty.

Poza tym Nokia to Nokia, a nie jakies bzdety typu LG. Jeszcze SE sa w miare, reszte to o kant dupy rozbic. Zorientuj sie w cenach tych modeli.

picasso 13.04.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez don'Talar (Post 708024)
Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje.

dla mnie obsługa se jest prościutka,ale 770 to trzeci telefon tej firmy jaki posiadam.gdy natomiast córce kupiłem nokię,to się wkurzałem kto takie menu wymyślił.tak więc wydaje mi się,że to wszystko rzecz przyzwyczajenia.
co do 770-ki.jak już wcześniej pisałem mam go od roku i jest to pierwszy telefon który autentycznie polubiłem.nie mam do niego zastrzeżeń,może poza tym że trochę ściera mi się klawiatura,ale ja go naprawdę bardzo intensywnie eksploatuję.innych narzekań brak.

Etiop 13.04.2009 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez don'Talar (Post 708024)
Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje.

Kupiłem sobie w październiku 2007 Nokię 6300 i miałem ją do marca tego roku. Byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Bateria pod koniec użytkowania trzymała mi 4 dni. Telefon prosty w obsłudze, bluetooth, mp3, radio, aparat 2MP. Zmieniłem ją na Nokię 6220classic, by po niecałym miesiącu użytkowania powrócić do 6300. Jest to najlepszy telefon Nokii jaki kiedykolwiek miałem. Innych marek telefonów nie miałem.

WzT 14.04.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez don'Talar (Post 708024)
Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje.

Zdecydowanie K770i !!

Musiał byś naprawdę mieć farta żeby trafić na 6300 z dobrą baterią, z reguły jest padaka, bateria o stosunkowo nie za dużej pojemności a wyświetlacz nie mały do tego z 16 mln kolorów robi swoje.

Za SE przemawia równie fajny wyświetlacz z tym że nie tak energochłonny lepszy aparat, bardzo mała awaryjność.
Według mnie jeśli chodzi o telefony średniej klasy to jeden z najlepszych jaki wypuścił SE.
Do tego dochodzi fakt że mimo że to nie seria muzyczna to dźwięk jest jednak lepszy niż w 6300.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez travcka (Post 708056)
Witam!

Mam do kupienia LG KE970 Shine, z salonu, nowy kupiony w lutym. Za 250zl. Warto? Bo potrzebuje na gwalt telefonu

z gory dzieki

Nie warto!

Jeden z najbardziej awaryjnych telefonów.
Bardzo niewygodny w użytkowaniu do tego ciężki i bardzo szybko się rysuje.
Ja na twoim miejscu bym odpuścił.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl