![]() |
Zastanawiam się nad wzięciem telefonu HTC TouchHD :) Miał ktoś styczność z owym modelem lub mógłby coś ciekawego na jego temat napisać ?:>
|
Ktoś się zna na certyfikatach w symbianach?
|
Cytat:
|
Cytat:
podbijam (pińset znaków) |
Cytat:
Np pierwszy link, dwie sekundy szukania |
Ukradziono Wam kiedyś telefon?
Policja pomogła Wam w odnalezieniu telefonu [przez jakiś tam numer identyfikacyjny...]? |
Osobiście dzisiaj miałem taką 'przyjemność'. Właśnie jadę na policję. Mam nadzieję, że coś wskórają...
Podobno po tym numerze identyfikacyjnym mają powiedzieć, gdzie jest teraz telefon. Ehh... :( |
Cytat:
|
Ch... bombki strzelił... Nie dość, że czekałem na policji z 1,5 godziny, aż mnie ktoś wysłucha to jeszcze dowiedziałem się, że jeśli telefon nie został skradzionym, a zwyczajnie zgubiony to oni nic nie zrobią. Nie wiem, co mam robić. Czy złożyć zeznanie, że mnie okradziono [a jeśli tak nie będzie to będę miał niewesoło... bo złożyłem fałszywe zeznanie... ehh], czy nie?
Co byście zrobil na moim miejscu? Powiem szczerze, że sam nie wiem jak to było. Przecież jakby mi ktoś wyjmował telefon z kieszeni, to bym chyba czuł!? |
Mam prośbę, jeśli ktoś się dobrze zna na telefonach niech napiszę, który tel opłaca się bardziej brać mam do wyboru dwa: Nokia 6500 slide i LG KU990 Viewty. Z góry dzięki
|
Baterię? hmm z tego co wiem w LG trzyma krócej bateria.
|
W sumie ciezko jest porownac te dwa telefony bo sa zupelnie rozne. Musisz sam zdecydowac czego oczekujesz bardziej od telefonu. Dodam tylko, zebys sie nie "napalal" na dotykowy ekran, bo wbrew pozorom nie jest wcale taki praktyczny. Mialem Treo 750, mam Iphona (oba dotykowe) i mam tez Nokie N95-2 (zwykly), i najpraktyczniejsza jest wlasnie Nokia. Lepiej (wygodniej) pisze sie smsy na zwyklej klawiaturze, bardziej mozna wyczuc i nie patrzec na ekran. Niby kwestia przyzwyczajenia, ale mi jakos przez ponad rok sie nie udalo :P Aparat pomimo mniejszej matrycy, wydaje mi sie ze lepszy bedzie w Nokii, gdyz jest na optyce Carl-Zeissa. Natomiast Nokia nie oferuje HSDPA
|
Witam, który z tych telefonów moglibyście polecić najbardziej? Interesuje mnie przede wszystkim dobry aparat, i nie pogardziłbym też dobrym odtwarzaczem mp3.
LG KU990, Nokia N73 Music, SE W595, SEW910i |
Cytat:
Zdecydowanie polecan Nokie n73. Sam mam ten telefon przez dwa lata, zadnych ustrek, działa bez zarzutu mimo tego ze duzo przeszedł. odtwarzacz mp 3 dobry, zdjecie bardzo dobre wychodzą. |
Ja właśnie przedłużyłem sobie ofertę w Orange i wybrałem właśnie LG KU990 - po prostu bajka :)
Aparat miażdży nie widać praktycznie różnicy między moim Samsungiem 8.1mpix,mp3 świetnie brzmi,jedyny mankament to słuchawki ale można sobie przejściówkę zakupić za 3 zł:P |
I znów ja;)
Najlepsza przeglądarka internetowa dla symbiana UIQ? Zainstalowałem Operę 9,5 i przyznam, że działa wolniej niż oryginalna w moim SE g900. Wiem, że fajny jest Skyfire, ale nie ma wersji pod UIQ i pewnie nie będzie. Więc co polecacie, czekać na Fennec'a? |
Jak myślicie która lepsza?:
Nokia 6210 Navigator z zestawem ; Nokia E51 ; LG KS360 ; Sony Ericsson C902 Najbliżej mi aktualnie do Navigatora |
Ja bym wybrał Nokie 6210 Navigator, E51 Bardzo dobry telefon tylko w porownaniu do tej navigator to mniejszy wyswietlacz i gorszy aparat a c902 dobry telefon tylko nie za taka cene wlozyli mu 5mpix a reszta to jest to samo co w SE nic nowego a LG jakos nie przekonuje :)
|
Mam E51 i Navigatora. Z jednego i z drugiego jestem zadowolony. zalezy jaki CI sie podoba i co potrzebujesz mieć w telefonie. ja zawsze wychodzę z założenia, że aparat czy kamera w telefonie to tylko gadżety. bo do robienia zdjęc używam aparaty cyfrowego, a do filmów kamery.
|
Akurat wszystkie je mam w tej samej cenie. Ale raczej Navigator:)
|
Jaki telefon wybralibyście do 600zł!?
Chciałbym spróbować czegoś nowego, czyli telefon musi posiadać którąś z `funkcji`: slider / dotykowy ekran / symbian / qwerty Proszę o pomoc. Z góry dzięki ;] EDYTKA: Zapomniałem dodać jak dotąd miałem zawsze SE [świetne telefony;], teraz chciałbym [choć niekoniecznie] przetestować inne marki, jak NOKIA, SAMSUNG. |
Jeśli lubisz SE to polecam model g900.
|
Panowie potrzebna pomoc. Chce sobie kupic teleofn i mam na oku Nokie 6300 black i SE K770i. Nigdy wczesnije SE nie miałem zawsze Nokia. Podajcie mi wszystkie mozliwe plusy i minusy telefonow. Obsługe czy prosta ( w szczególności SE) itd.
Z góry dziękuje. |
Witam!
Mam do kupienia LG KE970 Shine, z salonu, nowy kupiony w lutym. Za 250zl. Warto? Bo potrzebuje na gwalt telefonu z gory dzieki |
Cytat:
W sumie 250 to nie duzo, ale mysle ze mozna cos lepszego kupic, ew troche dolozyc btw, co potrzebujesz w telefonie? |
mialem Nokie 6300 i jak dla mnie byl to idealny telefon, wytrzymaly, prosty, jednak utopienia w szklance juz nie wytrzymal :)
moze oplacalo by sie tego LG wziasc i sprobowac sprzedac za jakies lepsze pieniazki? |
Cytat:
Poza tym Nokia to Nokia, a nie jakies bzdety typu LG. Jeszcze SE sa w miare, reszte to o kant dupy rozbic. Zorientuj sie w cenach tych modeli. |
Cytat:
co do 770-ki.jak już wcześniej pisałem mam go od roku i jest to pierwszy telefon który autentycznie polubiłem.nie mam do niego zastrzeżeń,może poza tym że trochę ściera mi się klawiatura,ale ja go naprawdę bardzo intensywnie eksploatuję.innych narzekań brak. |
Cytat:
|
Cytat:
Musiał byś naprawdę mieć farta żeby trafić na 6300 z dobrą baterią, z reguły jest padaka, bateria o stosunkowo nie za dużej pojemności a wyświetlacz nie mały do tego z 16 mln kolorów robi swoje. Za SE przemawia równie fajny wyświetlacz z tym że nie tak energochłonny lepszy aparat, bardzo mała awaryjność. Według mnie jeśli chodzi o telefony średniej klasy to jeden z najlepszych jaki wypuścił SE. Do tego dochodzi fakt że mimo że to nie seria muzyczna to dźwięk jest jednak lepszy niż w 6300. Cytat:
Jeden z najbardziej awaryjnych telefonów. Bardzo niewygodny w użytkowaniu do tego ciężki i bardzo szybko się rysuje. Ja na twoim miejscu bym odpuścił. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl