![]() |
Cytat:
Przecież dopiero co był... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
dobrego rapu nigdy za wiele :) |
Słyszeliście już nową płytkę Rahima? Jak odczucia? :) Moim zdaniem Rah po raz kolejny pokazał klasę, wspaniały album na bardzo równym i wysokim poziomie :). A kawałki takie jak "Sekundy", "DarkSide" czy "Fejm" z Dabem i Grubsonem - perełki! :) Zresztą na całej płycie jest o wiele więcej innych kawałków godnych polecenia, bardzo polecam :) Rahim dał radę! :)
|
Cytat:
|
no tej fejm z dabem i grubym to jest masakra! :) Jak tylko przyrobię jakiś hajs to zamawiam płytkę z maxflo.
|
Koncert Ostrego w Studio
http://www.klubstudio.pl/uploads/ima...r/ostr_400.jpg |
mam pytanie co to koncertu Ostrego właśnie - żeby wejść trzeba być pełnoletnim, czy panowie ochroniarze ze Studia nie są jacyś bardzo restrykcyjni?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą nigdzie nie wyczytałem że koncert od 18... Co do przeszukań, to faktycznie już nie tylko "macają" ostanio usłyszałem od pana w czarnym "fraku" :"Pokaż mi to miej gdzie trzymasz drobne":D |
a był już ktos po bilety w studio ??
|
widze że godnie bedziemy reprezentować TWSD na ostrowski.... i ja się melduje:) ale po bilety jeszcze nie byłem i mam nadzieje że nie zejdą w kilka dni...
|
również się tam wybieram ;) a co do biletów, to z tego co pamiętam na ostatnim koncercie ostrego w studio bilety były do kupienia jeszcze na wejściu więc myślę że teraz też nie będzie problemu z zakupem
|
ja tam wole nie czekać na ostatnią chwile ;] w następnym tyg. pewnie się wybiorę :)
|
W jakich godzinach sprzedaja bilety w Studiu? Nie musze rezerwowac przez neta tylko podejsc i kupic na miejscu?
|
http://www.youtube.com/watch?v=mFWDYbZdwLk
$zajka - Jeden Cel [ft. Lukasyno] Jak dla mnie naprawdę zajebiste :) |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=DAAyT1i_eXw
Pih - Brutalna Leksyka ft. WhiteHouse, Dj Perc Co sądzicie ? ;] pokazał klase:) --- Ps. co do koncertu OSTRego w Studio, był już ktoś po bilety ?? ja się wybieram w tym tyg. ale jest sens ? |
Co do PIHa to jak dla mnie bomba ;) Wszystko fajnie zrobione mi się podoba !
|
uwielbiam ten utwór Klenczona, takie życiowe słowa.
http://zen11.wrzuta.pl/audio/8oJkHM6...cia_w_nieznane |
Cytat:
Chyba ze mozna jakos zarezerwowac, a zaplacic i odebrac przed wejsciem? Sry za takie pytanie ale bylem doslowanie raz w Klubie Studio, zarezerwowalem wtedy bilety na hip-hop.pl i odebralem i zaplacilem przed samym koncertem, ale teraz niestety takiej mozliwosci z tego co widze nie ma. ed: patrzylem na ich stronie i nic nie znalazlem na temat godzin. Dzieki za odp:) ed2: 13:30 -> zamkniete.... |
Otwarte od 12 od poniedziałku bodajże do soboty, w niedziele od 18 z tego co dobrze widziałem.
Poza tym wujek google nie gryzie, 10 sekund szukania. Wczoraj kupiłem bilet w Studio, 35zł, jeszcze tego trochę w folii mieli. |
Moja rozmowa z "kimś" ze studia, w sobote :) nie wiem kto się tam czai po 2stronie ; )
Cytat:
Cytat:
|
punkt sprzedaży tzn że nie możesz kupić online, tylko musisz się garnąć do jakiegoś empika albo mediamartku i tam kupisz ;)
|
a widział ktoś bilety w empiku/mediamarkt ?
Bo wydaje mi się że tam chyba nie ma ;D http://www.youtube.com/watch?v=p_vUrMs4tAg Rychu Peja SoLUfka - Hip Hop |
Ja kupilem w sobote w Empiku w Galerii Krakowskiej. Adresy i numery telefonow -> http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-ku...kie/index.html
|
ja już nigdzie nie znalazłem.
|
Jutro przed koncertem Ostrego ma być w sprzedaży 100 biletów. Ma ktoś do sprzedania ? :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl