![]() |
zbyt kontuzjogenny jest Kuba na premiership
nadałby sie napewno, bo grac potrafi, tylko ...jest polakiem |
Frankowski wraca do Polski
Cytat:
|
Czy to prawda że Wisła ma zagwarantowany procent ze sprzedaży Błaszczykowskiego jeśli Borusia Dortmund zdecyduje się go sprzedać dalej? I jeśli tak jest, to jakie wielkości wchodzą w grę?
|
Cytat:
|
Cytat:
Będziemy mieć kasę na transfery:D |
Czyli po nieudanych negocjacjach w sprawie przedłużenia kontraktu nie masz żadnego urazu do zespołu "Białej Gwiazdy"?
- Oczywiście, że nie. Jeżeli byłaby możliwość absolutnie chciałbym do Wisły wrócić. całość tutaj : http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...m-pilkarzem-a/ |
Raczej Boguś będzie miał kasę na transfery.
Transfer nowego basenu np. albo Maybacha. A Kubie życzę wszystkiego co najlepsze może go spotkać, bo to wspaniały chłopak i Wiślak. Teraz życie powinno mu wszystko wynagrodzić, a transfer do FCL na pewno byłby taką swoistą nagrodą. Powodzenia! E: Pa, pa, pa Kamilku. |
|
Cytat:
Czyzby juz zarobil na wystarczajaca ilosc pampersow? |
Łukasz Sosin ze swoim Anarthosisem awansował do Ligi Mistrzów! Strasznie słaba ta cypryjska liga.:lol: :lol: :lol:
Kamil powodzenia jutro! |
Cytat:
No i nie wiem, dlaczego skasowano tego posta w pierwszym wydaniu - przecież tylko wyrażam swoją opinię. STOP dla kopaczy wycierających sobie dupę naszym klubem! |
Cytat:
Cytat:
Że posty sensowne usuwają :-) Cytat:
I żeby ten post nie poszedł do kosza, napiszę coś związanego z tematem. Co z Kuźbą? Kopie jeszcze? |
o Boże wielkie mi halo , Anthrosis to 2 Perzalka , jednosezonowiec z massssa farta w losowaniu i jednym dobrym dniem . A Sosin..respect za gole w lidze z W-y Afrodyty ale jednak nadal śmie mtwierdzić ze nasza liga jest mocniejsza ,.
A co do Kosy , taaaa.... mysle ze Omonia była by u nas miSZCZem a Famagusa Sosina W-ce + puchar Polski. Wybaczcie ale ja jednak podchodze sceptycznie do rewelacji na temat ligii cypryjskiej , choc ten sezon jest dośc dla nich udany . |
Cytat:
Dajcie spokój Kosie. Sportowo On a Łobo to niebo a ziemia. Mentalnie zresztą tak samo - gość co nie klęka przed żadnym rywalem vs zbity pies. Niestety Kosa poza tym jest leniuchem rozrywkowym gościem i to Go kładzie. Zieniu też miał taką jesień 2007 bo było drugie skrzydło i miał więcej miejsca, a poza tym wrzuty i 9 asyst Kosy. Teraz widzicie co Zieniu gra i obawiam się, że jak drugie skrzydło nie będzie grało to tak już pozostanie. A Dan Petrescu bierze udział w reklamie rumuńskiej sieci komórkowej Cosmotel. |
|
Adrian Mrowiec przeszedł właśnie z Kowna do Hearts
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...an/7586011.stm |
Kosowski załadował bramkę Red Star Belgrad i kolejna cypryjska sensacja zaraz stanie się faktem.
Cypryjczycy naprawde fenomenalnie teraz grają edit. A w meczu Debreczen - Young Boys bramke strzela Dudu :D |
Kosowski wlasnie strzelil bramke Crvenie. Pamietacie co mowil tuz po przyjsciu do APOELu? Ze bedzie chcial osiągnąc to samo co z Wisla. I jest na bardzo dobrej drodze. Niech mi ktos powie ze cypryjczycy są słabi. 3 na 3 zespoły grają dalej (w tym jedna w LM). A co u nas?? 2 zespoly dalej (z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU). Teraz to wyjazd na Cypr nie jest emeryturą ale awansem sportowym a przejscie do polskiej ligi?? heh... ani awans ani emerytura. Oby tak dalej a zaczniemy sie druzyn z Malty, San Marino itp
|
Cytat:
Więc postrzeganie tego w ten sposób jest troszkę nie na miejscu... |
Będzie dogrywka. CG wyrównała na 2:2.Ja już też ogłosiłam tryumf Apoela:evil:
|
Wembley, Barcelona i długo, długo nic
Cytat:
|
z całym szacunkiem ale Olimpiakos to lepszy zespół niż Beitar zas AEK Ateny i Crvena Zvezda to silniejsi przeciwnicy anizeli FK Moskwa i Grashoppers Zurich.
|
No niestety, ale taka prawda, nawet Cypr nas wyprzeda w piłce klubowej...
|
To mój pierwszy post tutaj i nie jest on może zbyt odkrywczy, ale...
Po meczu pewnej warszawskiej drużyny w PUEFA zobaczyłem wywiad z jej trenerem i pomyślałem: jakie my mamy szczęście! Przecież on mógł u nas pracować - dzięki Bogu nie pracuję... |
Kamil Kosowski strzelił bramke dla swojej drużyny w dzisiejszym meczu z Red Star Belgrad.
|
Juz nie długo Cypr bedzie nas wyprzedzał w piłce klubowej ..... Polskie kluby rosna w siłe :)
|
W dogrywce CZ-Apoel 3:3.Mecz zakończony. Apoel awansuje do dalszych gier w Pucharze UEFA. Kamil strzela kolejnego ważnego gola.
Najserdeczniejsze gratulacje. To ci dopiero dziadowska liga na tym Cyprze!:lol: :lol: :lol: :lol: :D |
Dudu strzelił bramkę dla Debrecen ale jego zespół przegrał: Debrecen 2 - 3 Young Boys Bern
|
trener Hereenveen rezygnuje z Matusiaka.We wrześniu czeka Radka operacja pachwin.Ostatnio miał propozycje z drugiej ligi hiszpańskiej z Alaves
|
..... i podobno rozwiazal kontrakt i chce zakonczyc kariere
http://sport.onet.pl/0,0,1815482,wiadomosc.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl