![]() |
Regulamin Ekstraklasy
Cytat:
|
http://legia.com/uploads/articles/60...1452520908.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ger/2(150).jpg Warszawska drużyna ma inny styl numerów...... |
|
Legia ma ten komplet na europejskie puchary i Puchar Polski
|
Co za durny przepis... Ja rozumiem, że czcionka ma być czytelna itd. ale ograniczanie klubów do korzystania z jednej jest moim zdaniem przesadą.
|
Cytat:
|
Gdzie kupie koszulke z tego sezonu ale z dlugim rekawem, biala lub czerwona? Wislacki swiat ma takie?
|
|
http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...103504891.html
Czy kiedykolwiek na koszulkach meczowych była reklama Herbalife ? Czy jesto zwykła treningowa? |
Ja pamiętam że logo Herbalife w 2012 roku zostało umieszczone na rękawkach 1 drużyny w ramach meczów Pucharu Polski.
Nie przypominam sobie, aby Herbalife weszło na czoło koszulki, nawet treningowej, choć mogę się mylić. ;) http://sportmarketing.pl/zdjecia/news/4374.jpg Jednak było ! |
Nie było, to tylko na potrzeby kampanii reklamowej.
|
btw. Czaruś Wilk wyglądał jak polska wersja Justina Biebera, a walecznością i determinacją przykrywał większość piłkarzy których mamy dziś... :) (wiem, że nie ten temat, ale musiałem)
|
W związku z coraz częściej pojawiającymi się plotkami na temat naszego, rzekomo nowego partnera technicznego jakimi ma zostać hiszpańska firma JOMA chciałbym Was zapytać o opinię, jak Wy to widzicie.
Oto ostatnie modele, bardziej znanych ekip które kojarzę: http://www.amalamaglia.it/wp-content...it-2012-13.jpg http://cdn.football-shirts.co.uk/fan...ampdoria15.jpg http://ecx.images-amazon.com/images/...dL._SY450_.jpg Jeśli ktoś z Was jest grafikiem, to czekam na wasze wizualizacje koszulki Joma z BG. Z góry dzięki. |
W ogole tego nie widze. Z racji sponsoringu pewnej reprezentacji powinni do meczowki dodawac akordeon.
Graficznie wygladaja jak projektowane w paintcie. Stosunek cena-jakosc-szata graficzna powala. Oczywiście in minus. |
Oglądam właśnie La liga Espanyol-Sevilla....
...i dopiero teraz zauważyłem że oni także mają Jomę http://4.bp.blogspot.com/-X9q0PBWZwa...25281%2529.jpg https://img.vavel.com/19497660292-4c...9195109368.jpg akurat ten model podoba mi się, dość estetyczny |
1 Załącznik(ów)
Taki też znalazłem model koszulki Joma
http://www.teamwearireland.com/ekmps...te-61954-p.jpg i mała przeróbka Załącznik 2021 |
dobrze, że zakupiłem aktualny model bo lepszej koszulki możemy długo nie mieć...
|
A gdzie niby są te plotki że mamy mieć koszulki z Jomy?
|
Cytat:
|
Tu na tym forum można było spotkać takie głosy, ostatnio na twitterze również.
Nowy prezes Dunin-Suligostowski, zarządzający również koszykarską Wisłą pozyskał Jomę na obecny sezon dla naszych koszykarek, więc przewiduje się, że teraz to samo uczyni w przypadku piłkarzy. To jak do tej pory tylko plotki, ale sezon już się kończy więc szybko przekonamy się jak to będzie naprawdę. Jeśli będzie to prosty, a zarazem eleganci model jak np. Espanyolu (1 komplet) to jestem za, natomiast jeśli to będzie zalatywać bazarem, tandetą jak w przypadku Getafe to wizerunkowo wiele stracimy. |
Coś w temacie nowego partnera tech. ruszyło? Są jakieś przecieki?
|
Cytat:
|
Jak dla mnie moglibyśmy spokojnie sezon jeszcze z Adasiem przedłużyć, bo te stroje wciąż wydają się ładne i szczerze
|
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dla przykładu: http://www.prodirectsoccer.com/pl/pr...mbs/135087.jpg |
Cytat:
http://store.palermocalcio.it/en/mat...y-2015-16.html Już widzę oczami wyobraźni choćby kontury Białej Gwiazdy:) To jest hiszpańska firma, a jak wiemy oni na projektowaniu się znają;) Patrz - samochody SEATA :) Mało znana toteż może dopłacać do reklamy na polskim rynku i zawsze coś grosza możemy zyzkać. |
Hah, Seata akurat Niemcy robią. ;)
|
Cytat:
|
W cywilizowanych krajach pojawiają się już stroje na sezon 2016/17.
Tutaj Swansea i Joma właśnie: https://2.bp.blogspot.com/-WykWmk8pz...25282%2529.JPG |
Jak dla mnie obecna koszulka mogłaby zostać na jeszcze jeden sezon. Jest piękna, nie mam jej właściwie nic do zarzucenia.
A Joma jako sponsor techniczny... No cóż, przeboleję, jeśli faktycznie klub na tej umowie będzie zarabiał. W innym wypadku wolałabym wspomnianego NB czy chociażby Nike. |
Nowe stroje Piasta od Jomy.
https://pbs.twimg.com/media/CkRMbM7WYAAf8c2.jpg:large Nasze mogą być podobne, jeśli pogłoski okażą się prawdą. |
Badziewnie to wygląda ;-(
|
Bieda straszna te koszulki Piasta, jak z jakiegoś bazaru.
Mogliby chociaż herb wyszyć. |
Zgodnie z oczekiwaniami bieda straszna. Może jak wchodzą na nasz rynek po przerwie (parę lat temu ubierali bodaj Jagiellonię) to poprzestaną na jednej drużynie, tak jak Legea ;)
|
materiał dramat
|
Cytat:
Wisła dostaje od Adidasa 1,3mln PLN rocznie, a daje skyboxa i troche biletów VIP. Dla porównania, Legia dostaje 3mln, ale mają nieporównywalnie wieksze zasiegi i sprzedaż. Ale fakt, umowa się kończy i nie wiadomo jak to będzie.. |
Te stroje Piasta to póki co tylko treningowe. Meczowe mają zaprezentować w lipcu, co nie zmienia faktu, że wyglądają tandetnie i mam nadzieję, że nie będziemy mieć z Jomą nic wspólnego.
|
Cytat:
Być może było to nieprawdą, więc jeśli tak to widocznie, ktoś zaproponował nam lepsze warunki niż Adidas, chyba że ta firma zostaje i ogłoszą to w najbliższych dniach. Czas najwyższy. |
UFA. Tyle w temacie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl