Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Karherop 25.05.2023 20:28

Wyjazdy to inna para kaloszy. Lepiej mieć jakiekolwiek przetarcie w dogrywce i karnych niż go nie mieć.

Nad resztą nie chce mi się rozwodzić, mamy inne zdanie.

FraMat 25.05.2023 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601875)
OK, a podstawowy skład z teraz na błocku w Puszczy dostał w trąbę. Także nadal nie wiem o co chodzi, bo idąc dalej Twoją logiką wyjdzie nam że obecny skład jest gorszy niż ten który grał wtedy :D

Realia są takie że tamten mecz był bez przełożenia na ligę, Puszczę wynik walił.

Tyle, że w każdym z 10 kolejnych meczów tego składu z Puszczą, w trąbę Puszcza dostałaby przynajmniej 9 razy. No chyba, że znowu zrobiliby na swoim boisku orkę pod sadzenie ziemniaków.

pepe72 26.05.2023 23:36

Dlatego trzeba grać na naszej trawie.
Będzie przygotowana dokładnie tak jak chcemy.

Skawa Wadowice 27.05.2023 07:29

Statystyki pomeczowe po poprzednich derbach na Cichej z gks katowice:

Ruch 1:0 Gks
strzały 15/4 -14/6

Uważam, że na nasze szczęście dzisiaj Ruch będzie miał bardzo ciężko. Dochodzi ogromna presja. Liczę, że gks wygra

Drozd 27.05.2023 08:06

Biorąc pod uwagę decydentów, bardziej im leży Wisła z 30 000 stadionem niż Ruch grający domowe mecze w Gliwicach. Takie jest moje zdanie.

Jak wygramy obydwa mecze to wejdziemy bez baraży

pepe72 27.05.2023 18:31

Dzięki Gieksa!
Teraz dwa zwycięstwa i zamykamy temat w tym sezonie!

Vuko 27.05.2023 18:42

Prebaraże. xd

Markus 27.05.2023 18:43

Niezły numer... :shock: Wszystko znów tylko w nogach naszych piłkarzy. Dzięki postawie Katowic mamy ogromną szansę na awans bezpośredni, mam nadzieję, że tego nie spieprzą.

Elendil 27.05.2023 18:51

grubo. Po raz kolejny los wyciąga do nas rękę, pomimo kluczowych porażek z Ruchem i ŁKS.

Jak tym razem tego nie wykorzystamy, to, cóż, po prostu na awans nie zasługujemy.

wolfy 27.05.2023 19:37

Tak jak przewidywałem - Ruch nie wygra wszystkiego do końca.
Byłoby super gdyby nasze gamonie to wykorzystały.

MaLk 27.05.2023 19:43

Tak jak mówiła statystyka - Ruch nie wygrał wszystkiego do końca ;)

Teraz rozpoczynają się zawody na największego frajera sezonu. Zaczął Arsenal, poprawiło Atletico, dzisiaj przebiła ich BVB (ich frajerstwo akurat trudno będzie przebić), swoje dołożyły Płock i Wieczysta, ale wydaje się, że na krajowym podwórku liczy się już tylko Ruch i my.

Kto wykorzysta szansę, a kto się wypieprzy tuż przed metą...?

Karherop 27.05.2023 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vuko (Post 1601954)
Prebaraże. xd

Czyli baraże z szansa na repasaże

Nie no w Katowicach stał się dziś cud i to jeszcze za sprawą wychowanka Wisły

I kto mówił że z pokolenia CLJ 10-0 z craxa nikt nie przyniosl Wiśle korzyści :>

KOALIK 27.05.2023 20:22

Brak bezpośredniego awansu byłby największą kompromitacją w historii Wisły. Dzięki Dominik!

Już wiemy kto zasłużył na nagrodę za awans.

Z pewnością nie wujek Jurek i brat Dawidek.

Hehe hehe hehe hehe hehe hehe hehe hehe
hehe hehe hehe hehe hehe hehe hehe hehe

Wojtas 27.05.2023 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601976)
Czyli baraże z szansa na repasaże

Nie no w Katowicach stał się dziś cud i to jeszcze za sprawą wychowanka Wisły


fakt faktem ze GKS zwyczajnie zasłuzył na te 3 pkt,ale ten los jest niezwykły bo gola strzela nasz wychowanek otwierając nam autostrade do Ekstraklasy a w zasadzie ostatnią prostą.


jutro waga meczu wzrasta o 100%.

gizmowisla 27.05.2023 20:40

i jakie sa te idiotyczne zapowiedzi - procenty teraz ???

Arkadiusz.Czerepach 27.05.2023 20:43

jak sie na 90 minut robi te takie tabele za dowolnie wybrany okres ?

FraMat 27.05.2023 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601985)
jak sie na 90 minut robi te takie tabele za dowolnie wybrany okres ?

wchodzisz w daną Ligę, potem masz u góry: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

w "Statystyki" i układasz sobie Tabelę wg dat, albo wg kolejek

Karherop 27.05.2023 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1601982)
fakt faktem ze GKS zwyczajnie zasłuzył na te 3 pkt,ale ten los jest niezwykły bo gola strzela nasz wychowanek otwierając nam autostrade do Ekstraklasy a w zasadzie ostatnią prostą.


jutro waga meczu wzrasta o 100%.

Los tym bardziej oddaje. Te wszystkie wygrane Ruchu w 97 minutach...

Jaroo1 27.05.2023 21:01

Skupiliście się tylko na Ruchu... zaraz się może okazać, że Ruch to tak zjebał temat, że za tydzień posrany przegrywa mecz i ląduje na 5 miejscu w tabeli. Nam teoretycznie to i 3 pkt mogą wystarczyć do awansu ale praktycznie to zaraz się może okazać, że tak samo groźna jak Ruch będzie Puszcza, a już tak samo jest TBB.

Także znowu jest sytuacja, że to nas gonią i znowu ten peleton składa się z 3 drużyn. Przegrana Ruchu dała nam dużo ale jeśli my nie wygramy 2 meczów teraz to wielce prawdopodobne jest, ze chociaż jedna z drużyn Ruch-TBB-Puszcza nas wyścigną.

Dlatego Ruch Ruchem ale tu jeszcze jest wiele pracy do wykonania.

Drozd 27.05.2023 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601971)
Tak jak przewidywałem - Ruch nie wygra wszystkiego do końca.
Byłoby super gdyby nasze gamonie to wykorzystały.

Największego gamonia już dawno nie ma. Dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

A kolega niech sobie czeka cztery lata, a może więcej.

Arkadiusz.Czerepach 27.05.2023 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1601986)
wchodzisz w daną Ligę, potem masz u góry: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

w "Statystyki" i układasz sobie Tabelę wg dat, albo wg kolejek

podziękować

Arkadiusz.Czerepach 27.05.2023 21:38

Panowie nie oszukujmy sie , nie ma co płakać o te 3 porazki (z top3 tabeli rundy jesiennej)

wykonaliśmy fantastyczną pracę w tym roku i to należy docenić

https://i.ibb.co/yszpwq1/23.png

do tego jeszcze jutrzejszy mecz (zapewne 3pkt)

to jest przepaść !

Drozd 27.05.2023 21:44

A w poprzedniej rundzie traciliśmy punkty z Chojniczanką,Chrobrym i Sandecją. O czym tu gadać.

Nazywać aktualną drużynę gamoniami. Może tylko pajac bez pojęcia.

pepe72 27.05.2023 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601998)
Panowie nie oszukujmy sie , nie ma co płakać o te 3 porazki (z top3 tabeli rundy jesiennej)

wykonaliśmy fantastyczną pracę w tym roku i to należy docenić

https://i.ibb.co/yszpwq1/23.png

do tego jeszcze jutrzejszy mecz (zapewne 3pkt)

to jest przepaść !

Jeszcze dwa zwycięstwa i runda marzenie!

Karherop 27.05.2023 23:16

Sam przewidywałem że do wygranej trzeba 13 wygranych w 16 meczach, ale i po porażce z ŁKSem nie sądziłem, że te bilans przy aż 3 porażkach może da (na razie matematyczny) awans. W głowie mi siedziało że zabraknie 1-2 pkt. I oby nie zabrakło....

Wszystko w naszych rękach, nogach... głowach.

noname7 27.05.2023 23:30

.
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1601964)
grubo. Po raz kolejny los wyciąga do nas rękę, pomimo kluczowych porażek z Ruchem i ŁKS.

Jak tym razem tego nie wykorzystamy, to, cóż, po prostu na awans nie zasługujemy.

Po pierwsze to ile razy ten los nas ZGWAŁCIŁ i to w jakich okolicznosciach , a dwa - to przede wszystkim my sami sobie pomoglismy w tej rundzie. A , ze ta liga jest 10x bardziej buraczana niz ekstra , no to jest jak jest ; )

wolfy 27.05.2023 23:37

Liczę na 6 punktów w ostatnich dwóch meczach. To wspaniale że tyle wystarczy.
Reszta w nogach piłkarzy.

wolfy 28.05.2023 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1602017)
Liczę na 6 punktów w ostatnich dwóch meczach. To wspaniale że tyle wystarczy.
Reszta w nogach piłkarzy.

No i się zesrało. Gratulacje dla dna trenerskiego jakim jest Sobolewski i reszcie ofiar które biegały jak dzieci we mgle.
Awans jest bardzo mało realny z takich patałachem na ławce.

marek2a 28.05.2023 23:09

szanse na awans 24h temu 80%, teraz 25%.trzeba sie pozbierać, psychicznie i mentalnie

wolfy 28.05.2023 23:21

Dajmy se siana z rozważaniem nie tyle awansu z drugiego miejsca co awansu w ogóle.
Nie mamy trenera.
Nie da się awansować bez trenera.

Nie ośmieszajmy się. Te miernoty nie są tego warte.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl