![]() |
Białe bardzo fajne. Gwiazda mogłaby lepiej wyglądać jakby była nie ma czerwonym kole ale miała czerwoną obwódkę. Takie moje zdanie. Tylko ta cena... W sklepie on-line 259 PLN... Uważam że jeśli rzuciliby je po 199 to sprzedawałyby sie o 20-40% lepiej.
|
A co wy macie do tych pasów na białej koszulce? Wreszcie coś nowego. Wszystkie z tych wielkich klubów eksperymentują z drugim i trzecim kompletem. Taka sama kolorystycznie ma być tylko domowa, reszta powinna być inwencją twórczą. Tak jest w każdym wielkim klubie.
A pasy sąsiadki są po pierwsze czerwono białe, po drugie nie są poziome. Nie ma żadnego złego skojarzenia. |
Pionowe Mruck, pionowe :D
|
Jeżeli kogoś bolą poziome pasy na koszulce w szaro-białej kolorystyce to czerwono-białe na rękawkach podst. koszulki to już w ogóle herezja... Koszulki świetne, na żywo lepsze niż na fotkach :)
Tak po dłuższym przyjrzeniu się żółtym bramkarskim strojom - przydałoby się czerwone kółko dookoła gwiazdy bo ją słabo widać. Ale to szczegóły :) |
Może ktos powiedzieć. Byłem w pracy i chciałbym się dowiedzieć czy Sadlok był na prezentacji ? A jak nie czy było coś o nim mowa?
|
Był, bo na fotkach na oficjalnej pozuje z paniami : )
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5578261625.jpg |
Spodenek nie zmieniono? Dziwne. Trzeci taki jak pisałem.
Na bramkarskim nie ma kółka: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5578289004.jpg |
Kółko jest, naszyte od spodu jako podstawa, ale przydałoby się w jakimś innym kolorze, bo słabo widać Gwiazdę i gwiazdkę nad nią.
|
w sumie zamiast katalogowych niebieskich strojów mogłyby fajnie wyglądać te, które ma Misiek. Trzecie - czarne z czerwonym, tego jeszcze nie było. Jak dla mnie wyszłoby kozacko :)
|
Pójdę dalej - czarne z delikatnymi, cieniutkimi paskami czerwono-biało-niebieskimi ;)
|
Cytat:
Koszulki są okey chociaż nie wiem co adidas widzi w tych koronkach ze tyle tego nayebali https://farm1.staticflickr.com/538/1...470f5164_b.jpg |
Cytat:
A z koronką to coś nowego po prostu i tyle... Co sezon jakieś nowości próbują wsadzić :) Ja i tak jestem zadowolony, że nie ma tego dziadowskiego logo T-M na przodzie koszulki, było ohydne... |
W sumie koszulki czarne z paskami Adasia w niebiesko-biało-czerwonych barwach... jako 3 strój dobre.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Up nie będzie bo tmobile juz nie jest sponsorem ekstraklapy
|
O jakie koronki wam chodzi?
|
O te https://farm4.staticflickr.com/3730/...4da57a45_b.jpg
Blondyna faktycznie się trafiła :D ciekawe czy to kibica czy tylko wynajęta "modelka" |
;)ja tu nie widzę żadnych koronek
|
Zajebiste stroje, rewelacyjna prezentacja i w końcu godna frekwencja! Nowy sezon, nowe rozdanie! :)
|
Zdjęcia z prezentacji nowych strojów Wisły:
http://i60.tinypic.com/25s0gvo.png http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/zdjecia/galeria/7919/prezentacja-nowych-strojow-wisly-krakow-na-sezon-201516 |
czekam na nowego sponsora i łykam biała
|
Ludzie, a idzie gdzieś kupić taką koszulkę http://www.prodirectsoccer.com/pl/Pr...133.aspx?spr=1 albo tą białą, ale bez napisu TF i znaczka ekstraklasy?
|
Biala kupiona, dosc nietypowa jak dla nase + ostatnia z Telefonika :D
|
chomik : oczywiscie nie mozna kupic koszulki meczowej z logotypami?
|
kupilem online w sklepie jak przyjdzie wysle ci zdjecie na prv.
|
Bramkarska Miśka fajna ;)
|
Cytat:
http://historiawisly.pl/wiki/images/...ro%C5%BCek.jpg |
Kupując meczowke w WŚ masz tylko sponsora czyli TF . Z logotypami czyli Tm keno jedynie od pilkarza lub licytacja tak jak ja kupilem Żemło.
|
ja właśnie potrzebuje bez sponsora
|
Swego czasu takie meczówki bez Telefoniki sprzedawano na hali w Reymonta 22. Tylko, że nie było to od razu, tylko gdzieś po pół roku od wejścia ówczesnych koszulek tak więc musiałbyś poczekać i może też takie będą.
https://www.facebook.com/sklepr22/ph...e=1&permPage=1 |
Na Allegro są często meczówki bez sponsora, lub np. w Krakowie w YesSport
|
Sponsor jest pewnie zrobiony z vinylu także łatwo można go wtedy odlepić. Tutaj macie poradnik jak to zrobić:
http://tumblr.alexwright.ca/post/295...rom-epl-shirts A tu trochę inna wersja: https://www.youtube.com/watch?v=9z4aemfDdAc Klej powinien zejść po przejechaniu miejsca jakimś spirytem. |
Nie po to chcę wydać prawie 300 zł żeby niszczyć koszulkę
http://www.prodirectsoccer.com/pl/pr...133.aspx?spr=1 znalazłem już, ale cholernie droga |
Musisz poczekać kilka tygodni jak wejdą do sprzedaży w innych sklepach.
|
Czy jest ktoś kto kupił karnet na sezon ale nie ma zamiaru wykorzystywać vouchera na zakup koszulki i byłby skłonny taki voucher oddać bądź sprzedać za niższą cenę? priv
|
http://www.iss-sport.pl/shop,show,18585_61d0s no i już frunie do mnie
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1564976880.jpg
Według mnie 1szy komplet genialny:) Piękność tkwi w prostocie :) |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6074022330.jpg
Czy jest możliwość, aby czcionka w Ekstraklasie była inna? Na jakiej zasadzie to działa? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl