![]() |
Nie no uderzenie to on ma :D, a jeżeli Lewandowski jest zawieszony panie Iwański czy jak ci tam to czemu gra ??
|
Lewandowski pokazuje co sie będzie działo jak nie wytransferują go do Dortmundu :D
|
nie zauwazyliście, jak u Kuby zalatuje niemieckim akcentem?
|
Lewandowski gra jak Lewandowski. Mamy pokaz co się dzieje z tymże grajkiem jak się koło niego postawi jakiegokolwiek obrońcę. Zresztą już Jop obnażył jego moc ))))
|
Momentami nawet niezla gra naszej druzyny. Niepotrzebnie strzelaja na pale, wiecej spokoju by sie przydalo. Z calym szacunkiem dla Zewlakowa to nie wiem czy ogrywanie go w kontekscie EURO to dobry pomysl. Jak dojda Obraniak, Murawski i Wasilewski to bedzie lepiej, potencjal nawet jest.
|
Ta, i Lewandowskiego chcą wytransferować za bagatela 4,5 mln ojro. A Marcelo to czwarta władza sprzedaje za 2,5 mln. To przecież jest paranoja.
edit: Jak oni wolno grają. Zero sytuacji podbramkowych, nie widać kompletnie jakiegokolwiek pomysłu na grę. A Euro 2012 się zbliża. Coś czuje, że tak samo jak Austriacy będziemy protestować przeciwko wystąpieniu naszych orłów, byle tylko, żeby się nie zbłaźnili. Nie mogę się doczekać wpier**** od Hiszpanii. To będzie coś pięknego :). |
Głos z Dortmundu: Kogo my kur*a chcemy kupić ? :rotfl:
A tak serio to 1 połowę można podsumować: Kuba, Piszczek duuuuża przepaść Reszta drużyny jeszcze większe przepaść Lewandowski No i narodziło się kilka ładnych akcji, ale co z tego skoro to Finlandia była bliżej prowadzenia :p |
Cytat:
Lewy gra na tym samym poziomie co Matuszczyk. Dudka moim zdaniem najgorszy, a Piszczkowi pomijajac 2 rajdy i 2 podania nic wiecej nie wyszlo :) Oczywiscie mozna jeszcze pod to podpiac strzal... ten celny oczywiscie :D |
Rybus to jakiś element taktyki rozweselającej przeciwników i kibiców ;) ?
Cytat:
|
Cytat:
Inny mecz oglądałeś. |
Widziałem mecz od jakiejś 40 minuty i powiem, że największe wrażenie na plus zrobił na mnie Mierzejewski. Chłopak już w lidze pokazywał, że ma coś w sobie, dzisiaj to potwierdził. Dobra dynamika, dobra technika i pomysł jak to wykorzystać na boisku. Fajnie zagrał też Sadlok, nie jego pozycja, więc momentami był trochę zagubiony, ale jak się rozegrał to kopał jak profesor. Reszta niestety co najwyżej poprawnie, szczególnie nie popisali się napastnicy, którzy grając trójką zamiast ze sobą współpracować- rywalizowali.
|
Prawda jest taka że właściwie tylko Kuba grał do momentu jak miał siły. Poza tym Mierzejewski faktycznie dziwnie dobrze i to by było na tyle. A do obrońców Lewandowskiego pytanie: to kto waszym zdaniem był gorszy od niego, bo ja nie mam pomysłu.
|
Żenujący mecz. Z takimi ogórasami jak Finowie nasi mają obowiązek zwyciężać i to w niezłym stylu. Co z tego, że były okazje?
Mecz oglądnąłem tylko z patriotycznego obowiązku i żałuję, bo były inne opcje (Hiszpania na Polsat Sport). Pochwalić można Mierzejewskiego i Jodłowca. Rozczarowany jestem Matuszczykiem - zagrał bojaźliwie, bez ikry, w ofensywie bezproduktywny. Mecz też nie wyszedł Lewandowskiemu i Błaszczykowskiemu, motorom napędowym naszej kadry. A już przegięciem był występ Ireneusza Jelenia. Kto mu kazał biegać pod nasze pole karne i odbierać piłkę? To rola obrońców i defensywnych pomocników. Po takich rajdach w obronie Irek nie miał sił, by na prędkości minąć fińskich defensorów. |
Smuto się robi jak cały świat się przygotowuje na mundial a my gdzieś na prowincji gramy mocno przeciętny mecz z Finlandią.
Na plus Błaszczykowski, Piszczek, Mierzejewski, Jodłowiec, Sadlok, może Jeleń. Na minus Dudka i Lewandowski (choć druga połowa trochę lepiej). |
Widziałem mecz od 70 minuty i mam kilka wniosków, którymi chciałbym się podzielić.
1. Maciek Rybus grał najgorszą możliwą piłkę, gubił się, ślizgał, zagrywał niecelnie, brakowało mu tylko na ukoronowanie całości samobója. 2. Akcent z Wisły - Małecki wszedł tylko na chwilę, ale podobało mi się jak przeglądał pole karne przy tym ostatnim dośrodkowaniu. 3. Sobiech - widać, że mu dużo brakuje, przyjęcie dobre, strzał katastrofalny. Nie ma go co oceniać po jednej akcji na jaką miał czas, ale... już mi podpadł ;-) 4. Sadlok - fantastyczny. W pewnym momencie Szczęsny świetnie go skwitował "zachowuje się jakby miał 90 meczów w Reprezentacji". Mam nadzieję, że on trafi do Wisły! Graczy występujących poza polską nie oceniam :-) |
Lewandowski wydawał się mało skoncentrowany pewnie w głowie miał transfer.
|
dla mnie bardzo dobry mecz rozegral Adrian Mierzejewski
Sadlok takze dobrze zagral, w pierwszej polowie bardzo widoczny byl Jodlowiec z przodu Jelen i Blaszczykowski dobrze Lewandowskiemu nie wyszlo. |
A najbardziej mnie smieszy to podniecanie komentatora ( Iwanski? )
MY gralismy z Finlandią którą powinnismy pyknąc przynajmniej 2-0, a ten matoł sie cieszy ;/ |
Brac tego Mierzejewskiego, akurat bedzie za Sobola za rok - dwa. Jak Wojciechowskiemu nie zalezy, tak szasta kasa i za tyle kupuje to moze i go tanio sprzeda :)
|
Dla mnie Mierzejewski rozegrał dobry mecz. Szkoda że nie trafił do Wisły a był za darmo do ściągnięcia z Płocka. No ale wcześniej przespaliśmy darmowego Peszke (też z Płocka) to nie ma w tym nic dziwnego. Ale tak po prawdzie to trochę kuriozalne - nie mamy kasy na dobrych kopaczy (skrzydłowych). A jak mamy to kupujemy 2 "wirtuozów" jak Łobo i Kirm (skrzydłowych) kiedy w z Płocku (w odstępie roku) można było wziąć obu za darmo (Peszko i Mierzejewski):D
PS I o obu pisałem na tym forum - no ale w tym czasie już zaczął tu na forum pokutować mit "Polscy piłkarze to syf, dobrzy tylko cudzoziemcy". Mam nadzieje że niektórzy ochłoną i zobaczą że paszporty nie grają. Po prostu dobrze grają dobrzy piłkarze. (Chętnie oddałbym Łobo z Kirmem za Peszkę i Mierzejewskiego) Sadlok zagrał jako defensywny pomocnik przyzwoicie. No ale jego też pewnie prześpimy:) |
Niech MAŁECKI uczy sie od Mierzejewskiego jak powinno sie wykonywac rzuty rożne! wykonuje ja poprostu zajebiscie. ostre,na 6-8 metr. jesli chodzi o cornery Małego to zostawie je bez komentarza...(tymi wysokimi lobami zygac sie chce)
co do meczu to pozytywnie. duzo ciekawych akcji.szkoda ze bez goli. na + Jodłowiec,Sadlok,Mierzejewski,Jeleń,Błaszczu. |
Zgadzam się, że należy chwalić Mierzejewskiego, ale bez przesady. Wypadł dobrze na tle przeciętnych Finów, o tym nie można zapominać. Te centry fajne, ale wiele z nich dochodziło do celu dlatego, że fińscy drwale tkwili w miejscu i patrzyli na naszych.
|
Ogryzek... to bierzesz Rybusa? :)
|
Cytat:
A Ty po tym meczu pewnie zrezygnowałbyś z Sobiecha? Z Rybusem może być problem jak z Majewskim - duże miasto mu nie służy. Kraków trochę mniejszy, odnajdzie się i jeszcze mógłbyś żałować:) PS Oczywiście w tym meczu Rybus słabiutko, ale jak dobrze popracuje to pokaże na co go stać |
Mierzejewski, Błaszczykowski, Żewłakow, Jodłowiec, Matuszczyk, Sadlok, Piszczek i reszta :P Najgorszy Dudka :)
|
Nie zrezygnowałbym, bo Sobiecha widziałem w 3-4 meczach w tym sezonie i nie mam aż takiego rozeznania. Natomiast zapewniam Cię, że Rybus pokazał w tym występie wszystko co pokazywał cały rok. To była wręcz kwintesencja rybusowego sezonu. Dramat na kazdym polu i spuchnięcie po 10 minutach grania.
Z Rybusem jest problem, że jest debilem. Zaczął zarabiać 20 tys miesięcznie i woli sushi od treningu. |
Cytat:
Ale jak wiesz jest młody (o rok młodszy od Małeckiego) to może mu jeszcze naskoczy dobrze pod deklem i się weźmie za siebie. |
Słabiutki występ przeciwko poważnie osłabionej Finlandii
Poza Mierzejewskim, żaden z naszych nie potrafi dokładnie dośrodkować. Znakomita większość wrzutek na aferę. Żałosne. Dudka na lewej obronie to kompletne nieporozumienie (już kilka razy to potwierdzil). Dziwne, że na te 3 mecze Smuda powołał tylko jednego lewonożnego kopacza - Sadloka, a w dodatku wstawił go do drugiej linii (całkiem nieźle wypadł). Zmiany przeprowadzone zdecydowanie za późno. Wydawało się, że ci słabsi, pukający do kadry, jak Sobiech, Nowak, Małecki itd. zagrają w tym meczu dłużej, no bo kiedy ich sprawdzać, w Murcii ? Obrona fatalna, przy niemal każdej akcji Finów pachniało utratą gola. Ciekawe z kim i jak słabo nasi musieliby zagrać, żeby komentatorzy nie piali z zachwytu. |
Mnie się bardzo podobał Sadlok. Chłopak rozgrywać potrafi i co ważne, ma niezłą kiwkę. Widać, że to nie jest już drewno a'la Mariusz Lewandowski czy inni polscy "defensywni pomocnicy". To na pewno na plus. Na minus skuteczność, bo dzisiejsza Finlandia ( albo jak to powiedział Błaszczu: Finlandczycy ) powinni dostać 3-0 i wracać do domu.
|
Cytat:
Tez wole sushi od treningow a debilem nie jestem. |
Sushi jest zajebiaszcze - w przeciwieństwie do Rybusa )))
|
Na plus
Kuba,Jeleń,Piszczek,Mierzejewski Minus Lewandowski,Rybus Co do obrony do póki był Żewłakow to jakoś to się kleiło,ale jak zszedł zaczęło się sypać. |
Wszystko wyglądało naprawdę spoko do pola karnego. Dużo strzałów nieprzygotowanych, zbyt często słabe wrzutki. Podobała mi się gra Sadloka jako pomocnika, Mierzejewskiego no i Kuby. Widać było, że Jeleń i Lewy są już myślami w innych klubach. Dudka jak zwykle słabo. W pierwszej połowie brakowało ataków z lewej strony, ale to wynikało z ustawienia Jelenia. Z racji wyniku mecz trzeba jednak ocenić jako słaby. Jednak cieszy zdecydowana poprawa względem poprzednich meczów w utrzymaniu się przy piłce oraz w próbach jej odzyskania. Ostry pressing na połowie rywala przynosił efekty i przy skutecznych napastnikach można było strzelić gola albo dwa.
|
Rozumiem, ze chce nauczyc powstrzymywania sie od głupich komentarzy Smuda Małeckiego - nawet rozmawiał z nim ale powinien go wczesniej wpuscic np zamiast Rybusa, ktory jak dla mnie na pewno nie jest lepszy od Patryka. Mały wszedł i od razu zaliczyłby super asyste. No nic - miejmy nadzieje, ze Patryk dostanie wieksza szanse w dwoch pozostałych spotkaniach towarzyskich. Ciekawe jak bedzie wygladał mecz z Hiszpania, ktora dzisiaj strasznie sie meczyła z Arabia Saudyjska. Wydawałoby sie, ze spokojnie wygraja a tu przeciwnik ich zaskoczył. A moze jakims cudem wygramy z nimi jak z Włochami w 2003 roku :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie będę chyba oryginalny jak powiem, że w tym meczu in plus zaskoczyli mnie Mierzejewski i Jodłowiec. Dobrze zagrał też Kuba, choć to zaskoczeniem żadnym nie jest. Ogólnie cieszy gra, utrzymywanie się przy piłce, pressing i widoczne wypracowane pewne schematy rozegrania ataku. Zobaczymy, co teraz pokażą na tle zdecydowanie silniejszych rywali. Na początku było o pozytywnych zaskoczeniach, to teraz będzie o rozczarowaniach, szczególnie o Jeleniu - więcej się spodziewałem po tym gościu. Co do Lewandowskiego, to nie pokazał więcej ani mniej niż w meczu z Wisłą. Myślę, że w Poznaniu wybito sobie z głowy kwoty większe niż te - i tak wysokie - 4,5mln. euro. Dla przykładu Błaszczykowskiego sprzedaliśmy za 3mln., a Marcelo ponoć mógłby odejść za 2,5mln. Wydaje mi się też, że Smuda trzymał go czekając aż coś strzeli albo błyśnie jakąś akcją. żeby ułatwić mu transfer. Przez tą chwilę, która grał podobał mi się jeszcze Sadlok. Jak się rozkręciłł, to fajny luz, do tego rozegranie, a i kiwka niezła - mógłby się u nas jeszcze rozwinąć. Sobiecha trudno ocenić bo był krótko na boisku, choć setkę zdążył spieprzyć. Gdyby jednak miał trafić do nas, któryś z nich, to wyższe notowania ma u mnie jednak Sadlok.
|
Cytat:
|
Póki co - o dziwo - dobrze wygląda nasza gra. Wysoki pressing, dużo podań. Serbowie nie istnieją.
|
kto komentuje z Iwańskim? Juskowiak?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl