Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

PiVoSH92 07.07.2015 12:06

Oj tam Tyskie, Fly Emirates od razu. Albo Qatar Airlines. W ostateczności Etihad Airlines.

Stelio 07.07.2015 12:10

Kocham to po prostu, przy każdej zmianie strojów ludzie wrzucają tutaj koszulki z potencjalnymi sponsorami, zawsze pojawi się jakiś "informator" który rozsieje plotę która może brzmieć w miarę wiarygodnie i pol forum w euforii a potem prezentacja i BUM, stara dobra telefoniczka jak zawsze:haha:

szprotson 07.07.2015 12:14

dziwisz sie ?
Ludzie teraz łapia sie na wszystko ....a.
Jakby na TT "zenonKRK" napisał ze "Wisła rozmawia z Deloitte" to tez by łyknęli. Stone Island jako sponsor? No pewnie a na rękawach Rolex.
I pozniej jeden z drugim powiela dalej udając kumacza "wg. moje info rozmawiamy z potentatem na rynku zegarków oraz bardzo znana marka odzieżowa"
I spirala się kręci aż w końcu ktoś pisze nt. temat artykuł dodając co nieco od kolegów którzy coś gdzieś usłyszeli i balon leci do góry. A potem janki płaczą że Kluivert nie przyszedł

Reserve 07.07.2015 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1406991)
Ciekawe czy nowa plotka okaże się prawdą.

http://www.pl.image-share.com/upload/431/254.jpg

Nie podniecałbym się. Gołym okiem widać że jest to przeróbka. Naprawdę, bardzo mizerna obsługa Photoshopa

mic 07.07.2015 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1407014)
Nie podniecałbym się. Gołym okiem widać że jest to przeróbka. Naprawdę, bardzo mizerna obsługa Photoshopa

Chyba nie do konca skumales ;)

wolfu 07.07.2015 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1407014)
Nie podniecałbym się. Gołym okiem widać że jest to przeróbka. Naprawdę, bardzo mizerna obsługa Photoshopa

chodzi po prostu o to, że Tyskie rzekomo ma być sponsorem... trykot zrobił ktoś dla picu na szybko

sayek89 08.07.2015 12:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aringu//85112/

Nowy strój bramkarski?

Reserve 08.07.2015 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1407016)
chodzi po prostu o to, że Tyskie rzekomo ma być sponsorem... trykot zrobił ktoś dla picu na szybko

No cóż, wybaczcie, sesja potrafi zniszczyć człowieka...

wolfu 09.07.2015 15:25

https://www.youtube.com/watch?v=87D_...ature=youtu.be

Alonso19 09.07.2015 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1407113)

Tak. Jest to model Top 15, standardowy katalog.

Fiti 10.07.2015 17:34

Można gdzieś obejrzeć ta prezentacje?

sayek89 10.07.2015 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1407332)
Można gdzieś obejrzeć ta prezentacje?

w Galerii Bronowice ;)

Fiti 10.07.2015 17:44

Skoro tylko tak to dawajcie fotki kochani

63.5 Kg 10.07.2015 18:10

No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Ketjow123 10.07.2015 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407336)
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Zupełnie się z tobą nie zgadzam, biała bardzo przyjemna.

63.5 Kg 10.07.2015 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ketjow123 (Post 1407337)
Zupełnie się z tobą nie zgadzam, biała bardzo przyjemna.

Z szarymi pasami?

Bartosz 10.07.2015 18:14

A zdjęcia koszulek (domowej i wyjazdowej) już od końca kwietnia na serwerach:

http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/ :-)

sayek89 10.07.2015 18:14

Biała odważna i coś nowego.

63.5 Kg 10.07.2015 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1407340)
A zdjęcia koszulek (domowej i wyjazdowej) już od końca kwietnia na serwerach:

http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/ :-)

Czerwona znalem ale ta biala to mi jakos uciekla...
Aczkowliek dalej nie wiem co Wisła ma wspólnego z szarym kolorem...

_ukoL 10.07.2015 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407336)
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Lepsza z szarymi niż różowymi pasami. Mnie się bardzo podoba. Wreszcie coś innego.
Komplet wyjazdowy może być odważniejszy. Grunt, że domowe są wyjebiste!

63.5 Kg 10.07.2015 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1407343)
Lepsza z szarymi niż różowymi pasami. Mnie się bardzo podoba. Wreszcie coś innego.
Komplet wyjazdowy może być odważniejszy. Grunt, że domowe są wyjebiste!

Może jak zobaczę na zywo to się przekonam...
Jestem stary to i zawsze pamiętam biel jako biel...

brylant17 10.07.2015 18:22

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...63872455_o.jpg

Zwitter 10.07.2015 18:23

A mnie się podoba, coś nowego. Piszecie, że biały nijak się ma do Wisły, ale biały to po prostu odcień i tyle.

63.5 Kg 10.07.2015 18:23

Niebieski to samo co czerwony??
Patrze na coraz więcej zdjęć i chyba jednak zbyt szybki osad co do białych...

PS.Wydaje mi się ze 3 komplet stary został tak?

Mixu 10.07.2015 18:26

Ogólnie stroje na plus. Bardzo mi się podobają i w końcu jest haftowana Biała Gwiazda.

krzaq12 10.07.2015 18:28

Wiecie może, czy nowe koszulki będzie można zakupić przed 1 meczem nowego sezonu, najlepiej jutro? ;)

Bartosz 10.07.2015 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1407349)
Wiecie może, czy nowe koszulki będzie można zakupić przed 1 meczem nowego sezonu, najlepiej jutro? ;)

Od soboty 11 lipca koszulki będzie można nabyć w Wiślackim Świecie. Cena koszulki wynosi 249 zł. Wszyscy sympatycy Białej Gwiazdy, którzy zdecydują się na kupno karnetu na SEZON 2015/2016 na mecze Wisły, otrzymają 10-procentową zniżkę na nową kolekcję firmy adidas.

Davss875 10.07.2015 18:32

Wkońcu mamy sponsora na koszulkach hehehe

As 10.07.2015 18:37

Biala MEGA KOZACKA swietny design!
Podstawowa tak jak sie spodziewalismy, tez spoko.

rafalek 10.07.2015 19:19

Jedyne to trochę kwas, że w tych konkursach jako nagrody dawali stare koszulki, a nie nowe...

El'kabat 10.07.2015 19:20

Mam już czerwoną i na żywo prezentuje się naprawdę zajebiście :) Sama prezentacja spoko, Fedorowicz wygwizdany jak zaczął coś przynudzać.
Co do Sadloka - wymowne podczas prezentacji " dobrze by było, gdyby był z nami".

rafalek 10.07.2015 19:35

El'kabat - ja zrozumiałem nie "Dobrze by było, gdyby był z nami" tylko, że Moskal na pytanie Sołtysika odpowiedział, że oczywiście jest z nami

mitmichael 10.07.2015 19:38

Dla mnie stroje swietne, zwłaszcza czerwona koszulka a juz na pewno lepsza od poprzedniej. Na pewno kupie ale w blizej nieznanym terminie. A białe jak ktos na fb napisał podobne do tych co ma Bayern :D

picasso 10.07.2015 19:42

nas powinna interesowac tylko czerwona bo w takich wszyscy powinni chodzić na mecze

fialo 10.07.2015 19:48

Bardzo estetyczne koszlki. Bez zbednego wydziwiania. Biorę !

TS&ZKS 10.07.2015 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407336)
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...


Czerwona wygląda super. Biała również bardzo fajna. Na niebieską nawet nie zwracam większej uwagi bo zobaczę ją 1-2 razy w ciągu sezonu ;) A szary do Wisły ma tyle co np.różowy do Realu Madryt :p

Ogólnie stroje wyglądają przyjemnie, ale nie to jest najważniejsze. Jak już wcześniej pisałem, jeżeli będą grać dobrze to jak dla mnie mogą grać w workach po ziemniakach :P

Paweł 10.07.2015 19:51

http://lovekrakow.pl/images/tmp/3614...42_770_512.jpg

Biało-szara o dziwo bardzo fajna.

fansorina 10.07.2015 19:52

http://lovekrakow.pl/images/tmp/9114...77_770_512.jpg

Stroje bramkarzy.

cinekw 10.07.2015 20:06

Koszulki świetne, i domowe i wyjazdowe.

R33 10.07.2015 20:09

Po tym sezonie umowa z Adidasem wygasa? Bo w 2013 podpisali na 3 lata, a chyba nigdzie nie pisano o przedłużeniu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl