![]() |
Cytat:
Jak wygrywam wszystko do konca to awansujemy. |
Cytat:
Ten jeden punkt może nam zabraknąć do awansu. Gdybyśmy (tfu) nie awansowali przez baraże to będzie długo i bardzo bolało. Dobrze że mentalnie się wszyscy nastawiają już na baraże. Trochę się zarazem dziwię JK że jest ostatnio tak zestresowany, skoro i tak już mało leży w jego rękach. Swoją robotę zrobił. |
Cytat:
|
Może się nie zrozumieliśmy.
Sytuację mamy taką, że Wisła może wygrać wszystko, a i tak mieć tylko baraże. Już dość mało jest w naszych rękach i nawet ewentualna strata punktów pewnie niewiele by zmieniła w kwestii nawet baraży z 3 miejsca. (Zakładam że Puszcza nie może wygrywać wszystkiego jak leci). W głowie może to dawać jednak jakieś poczucie pogodzenia z losem, które zmniejsza napięcie. Nie wiem ile osób na miejscu JK tak by się stresowalo, ale JK doklada sobie jeszcze snem po 4h i tu widzę problem. |
Cytat:
A teraz zrób sobie założenie, że przy negatywnym efekcie końcowym (na który faktycznie JK ma już teraz wpływ umiarkowany - jeśli ogarnął środki na pensje to wiele więcej nie zrobi) mamy prawdopodobnie utratę płynności i zakręt jak pod koniec 2018. Byłbyś w stanie na miejscu JK się wyluzować? Ja nie. |
Ruch gra dwa mecze derbowe. Zarówno Katowice jak i Tychy to Śląsk. Każda z tych ekip, pomimo tego że grają o pietruszkę, będzie chciała z Ruchem wygrać. A dzięki temu że Ruch musi a Katowice i Tychy nie muszą - to nie będą łatwe mecze dla Chorzowa.
|
Cytat:
|
.
Cytat:
|
Wygraliśmy teoretycznie najtrudniejszy z trzech meczów ale przeciwnicy też nie tracili punktów, więc nic się nie zmieniło.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdKod:
Wisła 3 Ruch 2 Bruk-Bet 4 Puszcza 5Skra gra dziś z Chrobrym. Jeśli wygra to będzie jeszcze na dole ciekawie. Jeśli przegra to będzie mogła postraszyć jedynie Odrę. W tym momencie (przed meczem) bezpieczny jest GKS Katowice na 9 miejscu (40 punktów) Wiadomo, że obecne drużyny z miejsc 1-5 będą na miejscach 1-5, chociaż jeszcze nie wiadomo w jakiej kolejności. Skra, Arka i Podbeskidzie nie będą wyżej niż na 6 miejscu. GKS Katowice nie ma już szans na baraże. |
Cytat:
|
Gks jest w stanie wygrac z Ruchem. Miejmy nadzieje ze motywacyjna gadka kibicow z pilkarzami po poprzednim meczu gksu zadziala. Na mecz z tychami nie licze. Generalnie i tak nastawiam sie na 3 miejsce i baraze. Bardziej obawiam sie puszczy i gry na tym krtoflisku niz niecieczy gdzie jakbysmy zagrali u nich to i tak zalejemy ta wioske bardzo dobra liczba to pilkarze beda sie czuli jak w domu
Zreszta wyobrazcie sobie co sie bedzie dzialo z murawa w niepolomicach jak sie okaze ze graja u siebie z nami. Przeciez zrobia tam festyn specjalnie tydzien wczesniej. |
Puszcza ma przed sobą dwa rozrywkowe mecze, które z łatwością wygra. Dlatego Wisła nie może pozwolić sobie na stratę punktów.
Zagłębie i Łęczna nie grają już praktycznie o nic, a nawet po dzisiejszym meczu Skry może się okazać, że są już na wakacjach. Tak, że wszystko w naszych nogach, oby nie zabrakło motywacji. |
Tak, że wszystko....
... sorry, musiałem |
Dziękuję za zwrócenie uwagi. poprawione
|
Powiem tak - patrzmy na siebie. Bo potknąć się może każdy, w tym my.
Trochę więcej pokory bo robimy z siebie jakąś maszynkę do wygrywania, a zaraz się okaże, że faktycznie przejdziemy jak burza, a rozjebiemy się na jednym i ostatnim meczu w barażach ( oby tak nie było, odpukać). Cholera wie, czy lepsze derby z ciśnieniem czy grające na luzie Zagłębie czy Łęczna..A trzeba też patrzeć za plecy, a nie tylko z nastawieniem, że wszystkich po kolei pozamiatamy. |
Cytat:
|
Skupienie do końca, bo jeszcze się okaże, że zamiast dwóch meczy u siebie, trzeba będzie grać na wyjeździe...
|
Teraz wychodzi jak bardzo szkoda tych 3 porażek na wyjazdach. No nic, trzeba liczyć, że Ruch jednak wtopi w którymś z meczów. My teoretycznie najtrudniejszy mecz wygraliśmy. Także też musimy dojechać do końca i kolejne 2 wygrać. Będzie ciekawie.
|
Najbardziej wychodzi tragiczna jesień. 4pkt stracone z Sandecja ,3 z leczna , 3 z Chojniczanka , dalej nawet nie wyliczam. Wystarczyłoby gdybyśmy po jesieni mieli 3 pkt więcej i by nie było takiej nerwówki teraz..
|
Cytat:
Życzeniowo tak widzę 33 kolejkę. GKS pokonuje Ruch Skra remisuje z Puszczą Resovia remisuje z TBB Reszta mnie wali.Jeśli to siądzie osobiście deklaruję zakup Wiślackiego Różańca |
Jak ktos piłkarzom doniesie o tych deklaracjach (młotki, różańce, smoki...) to się przed wyjściem na murawe porzygają i posrają z nerw, że im nie wyjdzie... :rotfl:
|
Jeśli po 33. kolejce wskoczylibyśmy na drugie miejsce, to przyznam szczerze jestem ciekaw, czy nasi by wytrzymali presję w ostatnim meczu.
Mecz finansowo absolutnie o wszystko, o kilkanaście grubych baniek. Na wyjeździe. Zero miejsca na pomyłki, na nieudane interwencje etc. Taka presja może niestety pętać nogi. |
Masz rację lepiej oszczędzić sobie tych nerwów i zagrać w barażach ;)
|
Presja robi różnicę.
Ogladałem wczoraj Augsburg vs Dortmund. Po wtopie u siebie Bayernu (sic!!!) Dortmundowi otworzyła sie brama do majstra. Versus Augsburg, który nie rozpaczliwie, ale jednak broni się przed spadkiem. Ma duze szanse. 2/3 meczu Dortmund gra w przewadze. Dominacja, bez wiekszych efektów. Po przerwie jednak udaje się i pada gol. W tym momencie Dortmundowi podcięło nogi. Realna wizja majstra tak ich spętała, że już prawie do końca meczu rozpaczliwie się bronią przed OSŁABIONYM Augsburgiem!!!! Tam mogło paść ze 4-5 bramek dla Augsburga. Dopiero błąd pod sam koniec meczu dał szczęśliwa drugą bramke dla Dortmundu. Na kniec doliczonego czasu trzecia , gdy Augsburg już własciwie stanął. Tak, że jesli taki Bayern czy Borussia potrafią się zesrać z presji, to tym bardziej może to zrobić Ruch. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kolejność meczów 33 kolejki:
piątek 26 maja 18:00 Sandecja - Podbeskidzie 20:30 Arka - ŁKS sobota 27 maja 15:00 Resovia - Termalica 17:30 GKS K. - Ruch 20:00 Chrobry - Górnik Ł niedziela 28 maja 12:40 Wisła - Zagłębie 15:00 Odra - Chojniczanka 18:00 GKS T. - Stal poniedziałek 29 maja 18:00 Skra - Puszcza |
Niedziela?
12.40? A to nie pora na jajeczko/rosołek? |
Cytat:
|
Niestety, Skra dała d...y więc utrzymały się już wszystkie drużyny poza Odrą.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl