Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Pablo84 12.05.2012 08:01

Ja mam swoją koszulkę umbro z Białą Gwiazdą i traktuję ją jak największy skarb :D. Już naprawdę sporo osób chciało się ze mną wymienić- nawet za orginalną meczową koszulkę Nike z "Erą".
Koszulka jest bezcenna :))

SharksiK 14.05.2012 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1248851)
A ile to koszulek z SSA się sprzedaje?

To zależy od sezonu i piłkarzy jacy wtedu u nas grają.
Jedni oddają kibicom swoje trykoty częściej inni nie robią tego wogóle...a wiiadomo że podarowną koszulkę trzeba pożniej odkupić.

DeadOrAlive 14.05.2012 08:50

Odkupić może i trzeba, ale nasi piłkarze nie muszą odkładać na nią na przykład z dwóch pensji, tylko idą do sklepu i za miesięczną pensje mogą kupić ze 100 meczówek.

Chrisman 22.05.2012 15:58

http://farm9.staticflickr.com/8015/7...b32016d5_m.jpghttp://farm9.staticflickr.com/8158/7...f4ce97b2_m.jpg

emailowiec 22.05.2012 16:19

Chrisman przeczytaj temat tego wątku, a zwłaszcza dwa ostatnie słowa.

piotrek06 22.05.2012 19:53

Jedno pytanie czy koszulki pokazywane przez WisłaKosz.pl( http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater ) przy okazji podawania informacji o nowych koszykarkach to nowe stroje naszych dziewczyn czy poprostu jakieś pierwsze lepsze wykorzystane tylko do przedstawienia graficznego nowych "nabytków"

heoij 26.06.2012 13:51

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6312225804.jpg

Nowy sponsor i koszulki czy treningówki albo tylko na Puchar Polski ?

bellic88 26.06.2012 15:53

Naprawdę wierzysz w to że Herbalife weszło by na koszulki jako główny sponsor? Byłoby fajnie ale szczerze wątpie... A co do strojów to wydaje mi się że na pierwszy rzut oka widać że to treningówki (poza tym nasze cudne "odwołujące się do historii" stroje mamy dzięki genialnej umowie z Adidasem na dwa sezony...)

JOSE 841 26.06.2012 17:06

raczej pucharówki z logiem Herbalife na PP. Wisła zapewne szuka dalej dużego sponsora na koszulki który zrekompensuje transferowe okienko. Aczkolwiek wszystko sie okaże przed nowym sezonem

bellic88 26.06.2012 18:50

Szuka. Jasne. Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do tematu szukania sponsora przez naszą kadrę zarządzającą klubem. Jeśli nie znaleźli sponsora w chyba najbardziej dogodnym momencie czyli grze w el LM a poźniej grupie LE to śmiem wątpić abyśmy pozyskali teraz po zakończeniu sezonu tak nisko jakiegoś znaczącego sponsora który wyłoży satysfakcjonującą sume (i na tyle wysoką by BC uznał ją za lepszą opcję niż darmową reklamę TF). No ale może zdarzy się cud i zagości wkońcu jakieś nowe logo na naszych trykotach...

RYBA 26.06.2012 20:17

No niestety, ze sponsorami na koszulkach to zawsze mieliśmy pecha, zastanawiam się tylko na ile ten pech polega na nieumiejętnych działaniach (lub ich braku) zarządu.

vote-for-mikey 26.06.2012 20:46

Biorąc pod uwagę, że każdego dużego sponsora, którego mieliśmy kasowano nad odgórnie?

Era nie przedłużyła kontraktu, bo pojawiła się "Orange Ekstraklasa"
Tyskie nie przedłużyło kontraktu, bo wszędzie w okół się mówiło o tym, że Żywiec zostanie sponsorem tytularnym ekstraklasy.
BAH skasowany przez ustawę hazardową.

JrQ- 26.06.2012 21:49

A to nie są po prostu koszulki Herbalife do celów reklamowych?

Voin 27.06.2012 14:03

Takie LA Galaxy ma logo Herbalife na koszulkach ;)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...39566341_o.jpg

szprotson 27.06.2012 14:22

W przyszłym tygodniu Jadźka zaprezentuje nowe stroje nowego partnera jakim zostanie na dniach ...Under Armour :)

tak offtopicowo dla niektórych znających markę :) djibutti napewno przeczyta ;]

bellic88 27.06.2012 14:58

Oglądnijcie sobie zdjęcia z testów w skotnikach. Przecież to te same co na tym zdjęciu z Maorem i Czarkiem tylko mają logo Herbalife. Swoją drogą fajnie mogłyby się prezentować nasze stroje z takim logiem ale wątpie żeby Herbalife weszło do nas jako główny sponsor. Nie to co LA Galaxy które chyba jest jednak bardziej rozponawalne w świecie.

Watts 27.06.2012 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1260090)
A to nie są po prostu koszulki Herbalife do celów reklamowych?

To, można odwołać panikę ;)

Hector 06.07.2012 15:16

Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014? :P



http://iv.pl/images/14184958077163310255.png
http://iv.pl/images/31587960205376966908.png
http://iv.pl/images/82415034481751337894.png

cinekw 06.07.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hector (Post 1261881)
Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014? :P

Szczerze mówiąc to dużo bardziej podoba mi się nasz obecny wzór, brakuje mu jednak białej gwiazdy zamiast herbu tak jak na twoim projekcie.

Faitmen 06.07.2012 20:56

Gdyby rzeczywiście miałby na koszulkach zagościć Sony, to nawet bym przebolał te koszulki... ale w zeszłym roku dużo ciekawszych propozycji widziałem tu na forum...

brylant17 06.07.2012 21:57

Niebieska i Biała zajefajna,ale można co najwyżej o takiej pomarzyć....

JrQ- 07.07.2012 10:52

Weźcie dawajcie jakąś Żabkę, Łowicz albo coś w tym stylu, a nie Sony...

gypsy 07.07.2012 12:46

A mnie się tam podoba motyw z tym psem na koszulce, ale wiadomo, że nigdy takiej nie zrobią ;) No i sponsor zacny.

syryls 07.07.2012 13:17

W dzisiejszych czasach koszulka ma być prosta i estetyczna. Sorry ale ja bym czegoś takiego nie chciał oglądać. Chociaż pomysł masz fajny.
Proszę koszulka pierwsza lepsza(MC): http://www.footballkitnews.com/wp-co...ed-2012-13.jpg
Żadnych dodatków prócz loga 2 sponsorów i loga klubu, z Białą Gwiazdą można by pomyśleć i nic więcej.

Hector 07.07.2012 15:50

Te koszulki robiłem sobie specjalnie pod FM2012 i może jednak przesadziłem z dodatkami, ale pomyślałem, że wrzucę je tutaj, bo byłem ciekaw Waszych opinii. ;)

Kociewiak 10.08.2012 14:18

Nie związane z Wisłą ale z adidasem. W poniedziałek podczas prezentacji drużyny Lechii zostaną także zaprezentowane nowe stroje.
Narazie widać tylko coś takiego... :)
http://lechia.pl/_items/2010_news/650p/lg119354.jpg

Watts 13.08.2012 21:44

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...25403370_n.jpg

Dla mnie koszulki z wszelakimi kołnierzykami są po prostu automatycznie zajebiste. Te nasze tegoroczne na przykład, to zostawiłbym już na stałe :P

Proud 13.08.2012 21:58

Mam podobnie ;)

Dlatego właśnie pomimo braku Białej Gwiazdy kupiłem sobie niedawno naszą meczówkę. Uwielbiam taki retro styl.

Kapcok7 14.08.2012 16:38

http://www.odchudzanko.pl/koszulka-w...zedaz,370.html

Rafał_TS 14.08.2012 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1268763)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...25403370_n.jpg

Dla mnie koszulki z wszelakimi kołnierzykami są po prostu automatycznie zajebiste. Te nasze tegoroczne na przykład, to zostawiłbym już na stałe :P

Co to wyłonił nam się kolejny najstarszy klub w Polsce?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl