![]() |
Ja mam swoją koszulkę umbro z Białą Gwiazdą i traktuję ją jak największy skarb :D. Już naprawdę sporo osób chciało się ze mną wymienić- nawet za orginalną meczową koszulkę Nike z "Erą".
Koszulka jest bezcenna :)) |
Cytat:
Jedni oddają kibicom swoje trykoty częściej inni nie robią tego wogóle...a wiiadomo że podarowną koszulkę trzeba pożniej odkupić. |
Odkupić może i trzeba, ale nasi piłkarze nie muszą odkładać na nią na przykład z dwóch pensji, tylko idą do sklepu i za miesięczną pensje mogą kupić ze 100 meczówek.
|
|
Chrisman przeczytaj temat tego wątku, a zwłaszcza dwa ostatnie słowa.
|
Jedno pytanie czy koszulki pokazywane przez WisłaKosz.pl( http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater ) przy okazji podawania informacji o nowych koszykarkach to nowe stroje naszych dziewczyn czy poprostu jakieś pierwsze lepsze wykorzystane tylko do przedstawienia graficznego nowych "nabytków"
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6312225804.jpg
Nowy sponsor i koszulki czy treningówki albo tylko na Puchar Polski ? |
Naprawdę wierzysz w to że Herbalife weszło by na koszulki jako główny sponsor? Byłoby fajnie ale szczerze wątpie... A co do strojów to wydaje mi się że na pierwszy rzut oka widać że to treningówki (poza tym nasze cudne "odwołujące się do historii" stroje mamy dzięki genialnej umowie z Adidasem na dwa sezony...)
|
raczej pucharówki z logiem Herbalife na PP. Wisła zapewne szuka dalej dużego sponsora na koszulki który zrekompensuje transferowe okienko. Aczkolwiek wszystko sie okaże przed nowym sezonem
|
Szuka. Jasne. Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do tematu szukania sponsora przez naszą kadrę zarządzającą klubem. Jeśli nie znaleźli sponsora w chyba najbardziej dogodnym momencie czyli grze w el LM a poźniej grupie LE to śmiem wątpić abyśmy pozyskali teraz po zakończeniu sezonu tak nisko jakiegoś znaczącego sponsora który wyłoży satysfakcjonującą sume (i na tyle wysoką by BC uznał ją za lepszą opcję niż darmową reklamę TF). No ale może zdarzy się cud i zagości wkońcu jakieś nowe logo na naszych trykotach...
|
No niestety, ze sponsorami na koszulkach to zawsze mieliśmy pecha, zastanawiam się tylko na ile ten pech polega na nieumiejętnych działaniach (lub ich braku) zarządu.
|
Biorąc pod uwagę, że każdego dużego sponsora, którego mieliśmy kasowano nad odgórnie?
Era nie przedłużyła kontraktu, bo pojawiła się "Orange Ekstraklasa" Tyskie nie przedłużyło kontraktu, bo wszędzie w okół się mówiło o tym, że Żywiec zostanie sponsorem tytularnym ekstraklasy. BAH skasowany przez ustawę hazardową. |
A to nie są po prostu koszulki Herbalife do celów reklamowych?
|
Takie LA Galaxy ma logo Herbalife na koszulkach ;)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...39566341_o.jpg |
W przyszłym tygodniu Jadźka zaprezentuje nowe stroje nowego partnera jakim zostanie na dniach ...Under Armour :)
tak offtopicowo dla niektórych znających markę :) djibutti napewno przeczyta ;] |
Oglądnijcie sobie zdjęcia z testów w skotnikach. Przecież to te same co na tym zdjęciu z Maorem i Czarkiem tylko mają logo Herbalife. Swoją drogą fajnie mogłyby się prezentować nasze stroje z takim logiem ale wątpie żeby Herbalife weszło do nas jako główny sponsor. Nie to co LA Galaxy które chyba jest jednak bardziej rozponawalne w świecie.
|
Cytat:
|
Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014? :P
http://iv.pl/images/14184958077163310255.png http://iv.pl/images/31587960205376966908.png http://iv.pl/images/82415034481751337894.png |
Cytat:
|
Gdyby rzeczywiście miałby na koszulkach zagościć Sony, to nawet bym przebolał te koszulki... ale w zeszłym roku dużo ciekawszych propozycji widziałem tu na forum...
|
Niebieska i Biała zajefajna,ale można co najwyżej o takiej pomarzyć....
|
Weźcie dawajcie jakąś Żabkę, Łowicz albo coś w tym stylu, a nie Sony...
|
A mnie się tam podoba motyw z tym psem na koszulce, ale wiadomo, że nigdy takiej nie zrobią ;) No i sponsor zacny.
|
W dzisiejszych czasach koszulka ma być prosta i estetyczna. Sorry ale ja bym czegoś takiego nie chciał oglądać. Chociaż pomysł masz fajny.
Proszę koszulka pierwsza lepsza(MC): http://www.footballkitnews.com/wp-co...ed-2012-13.jpg Żadnych dodatków prócz loga 2 sponsorów i loga klubu, z Białą Gwiazdą można by pomyśleć i nic więcej. |
Te koszulki robiłem sobie specjalnie pod FM2012 i może jednak przesadziłem z dodatkami, ale pomyślałem, że wrzucę je tutaj, bo byłem ciekaw Waszych opinii. ;)
|
Nie związane z Wisłą ale z adidasem. W poniedziałek podczas prezentacji drużyny Lechii zostaną także zaprezentowane nowe stroje.
Narazie widać tylko coś takiego... :) http://lechia.pl/_items/2010_news/650p/lg119354.jpg |
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...25403370_n.jpg
Dla mnie koszulki z wszelakimi kołnierzykami są po prostu automatycznie zajebiste. Te nasze tegoroczne na przykład, to zostawiłbym już na stałe :P |
Mam podobnie ;)
Dlatego właśnie pomimo braku Białej Gwiazdy kupiłem sobie niedawno naszą meczówkę. Uwielbiam taki retro styl. |
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl