![]() |
O ten, który będzie 28 maja nie musieliśmy walczyć. ;)
A plan maksimum to awans z top2. |
no i baraże zapewnione , możemy jednak troszke odetchnąć :) można powiedzieć vide Jaro że teraz już znowu wszystko w naszych nogach ;)
btw Jaroo , mylisz logike z tzw 'chlopskim rozumem' |
Trzeba sie skichać byle zajac to 3 miejsce.2 mecze przy 30+ tys kibicach to bedzie petarda.
i byle nie grac meczu w Niecieczy z Puszczą ,zachowaj nas Panie. |
Cytat:
W Niecieczy w Puszcza nie zagramy, o to można być spokojnym. Zaklinając rzeczywistość, co dało pozytywny skutek w meczu z TBB: Podbeskidzie nas gładko ogra, mają silny, kompletny zespół, ograją nas wysoko do zera. Bez Fernandeza nawet nie wychodzmy ma boisko. Tu nie będzie czego zbierać. |
Pierwszy baraż jest 6 czerwca 18:00 a drugi o 20:45.
Raczej na pewno zagramy o 20:45 bo Polsat. 8 jest święto państwowe więc jakby ktoś pomyślał to by to przeniósł na środę ... |
Cytat:
A gdzie tam zaangażowanie cateringu i ochrony do obsługi i zabezpieczenia imprezy na 30k. Tego się nie robi w 2 dni. |
Chyba wychodzą z założenia, że w I lidze to grają wioski i małe miasta ze stadionem powiedzmy na kilkanaście tys osób - co prawda procedury organizacyjne nadal te same ale mniej roboty przy dystrybucji biletów, cateringu, zwerbowania x sztuk ochroniarzy itp
|
AGKŚ gra ostatni mecz w Niecieczy. Potem powrót do Gdyni i przy ewentualnych barażach po 3 dniach wyjazd do Krakowa/Niepołomic/Niecieczy. I znowu powrót do siebie i ewentualny finał baraży znowu w Małopolsce.
|
Nie no raczej po ostatniej kolejce ewentualnie zostaną na południu
Z innych tematów.Już tylko 3 drużyny mogą przekroczyć granicę 61 pkt |
gdyby udało się awansować bezpośrednio, to ciekaw jestem, czy był taki przypadek, że dokonała tego drużyna, która rozpoczynała wiosnę na 10 miejscu.
|
Cytat:
|
Sprawa jest jasna - jutro nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów.
|
Cytat:
|
A co się stało, bo ja w pracy?
|
Wczorajszy wynik nic nie zmienił w kontekście dzisiejszego meczu. I tak nas interesuje w Bielsku jeden wynik.
|
Chłopcy i dziewczęta, cały czas jest tak samo od kilku kolejek, musimy wygrywać wszystko i liczyć że rywale coś przegrają. Jeśli coś chcemy/musimy przegrać to musimy liczyć że rywale przegrają jeszcze więcej niż my.
Dlatego też mogła wpaść jakaś porażka wcześniej, i mogła być to nawet porażka z Chojniczanka, wyszło akurat, że były aż 3 wtopy z całą czołówka... no cóż. |
Od kilku a dokładnie od 4 bo po 27 kolejce to byliśmy na miejscu dający bezpośredni awans i to inni musieli więcej
|
Statystyczne gadanie, że na konic kazdy punkt ma taka sama wartość.
A ja chętnie bym zamienił 3 punkty z Chrobrym na 3 z Ruchem.... |
Ja bym chętnie zamienił 3 punkty z Chojniczanką na 3 remisy z Ruchem ŁKS-em i Puszczą
|
Cytat:
@ kryształ Oczywiście masz rację, tym gorzej. |
Trzech szans....
|
liga będzie ciekawsza :D
|
Cytat:
Grunt to że dajemy sobie szansę walki o 2 miejsce. Bardzo możliwe że tym meczem też wykonaliśmy ogromny krok w kierunku utrzymania 3 miejsca |
wszystkie zespoły z miejsc 1-5 wygrały, więc de facto nic się nie zmieniło dla nas. Dalej najprawdopodobniej nie będziemy mogli mieć ani jednej wtopy, jeżeli chcemy mieć 3 miejsce. No chyba, że jednak GKS zagra z Ruchem jak o życie, to kto wie...
|
Nadal uważam że komplet punktów w dwóch najbliższych meczach da nam drugie miejsce. Zobaczymy czy mam rację.
Zakładam że Ruch zaliczy jeszcze jedną wtopę. |
Derby Śląska to nasza szansa.
|
Cytat:
I będzie im trzeba pogratulować, bo nie będzie to przypadkowy awans, choć ciężko sobie wyobrazić że z taką grą czeka ich inny los po awansie niż natychmiastowy spadek. Żeby nie było tak pesymistycznie, to Bayern potrafil przewalić mistrzostwo u siebie w przedostatniej kolejce sezonu to i Ruch może przewalić awans na finiszu ;) |
Cytat:
|
GKS coś tam się.postawi ale mimo wszystko Ruch wygra. Także awans mają praktycznie w kieszeni.
Natomiast my potrzebujemy kompletu, żeby utrzymać 3 miejsce. Puszcza gra ze Skrą i Chrobrym, więc też zdobędą 6 punktów. |
Widziałem dzisiaj jak grała BVB przed strzeleniem bramki i po strzeleniu bramki, która dawała im awans na pierwsze miejsce.
Po strzeleniu bramki byli tak przerażeni tym, że mają wynik, który może im dać mistrzostwo, że przez długi czas nie potrafili prosto kopnąć piłki grając z przewagą jednego zawodnika. Sparaliżowało ich, gdyby nie bramkarz, spokojnie mogli to wtopić. Wczoraj Bayern pewnie zmierzał po mistrzostwo po strzeleniu bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie jedna kontra sprawiła, że stanęli. Znowu - rozpacz w oczach i bezradność. Głupie faule. Przegrana. Tak że tego. Nie ma tak, że samo się wygra i awans jest w kieszeni, kimkolwiek się nie jest. Będzie jak będzie, ale - jeśli nie wejdą w grę jakieś odpuszczenia meczów - mecze same się nie wygrają. Trzeba dołożyć swoje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl