Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

pepe72 15.05.2023 21:42

O ten, który będzie 28 maja nie musieliśmy walczyć. ;)

A plan maksimum to awans z top2.

Arkadiusz.Czerepach 16.05.2023 07:35

no i baraże zapewnione , możemy jednak troszke odetchnąć :) można powiedzieć vide Jaro że teraz już znowu wszystko w naszych nogach ;)


btw Jaroo , mylisz logike z tzw 'chlopskim rozumem'

Wojtas 16.05.2023 21:04

Trzeba sie skichać byle zajac to 3 miejsce.2 mecze przy 30+ tys kibicach to bedzie petarda.

i byle nie grac meczu w Niecieczy z Puszczą ,zachowaj nas Panie.

Karherop 16.05.2023 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1601461)
Trzeba sie skichać byle zajac to 3 miejsce.2 mecze przy 30+ tys kibicach to bedzie petarda.

i byle nie grac meczu w Niecieczy z Puszczą ,zachowaj nas Panie.

Z 30+ będzie mozs jeden, drugi mecz. Pierwszy barażowy możliwe że będzie w terminie wtorkowym o godzinie 18 ustalonym max 3 dni wcześniej z wątpliwym zielonym światłem na tyle osób (musiałaby być zgoda policji od strzała).

W Niecieczy w Puszcza nie zagramy, o to można być spokojnym.

Zaklinając rzeczywistość, co dało pozytywny skutek w meczu z TBB:

Podbeskidzie nas gładko ogra, mają silny, kompletny zespół, ograją nas wysoko do zera. Bez Fernandeza nawet nie wychodzmy ma boisko. Tu nie będzie czego zbierać.

pepe72 17.05.2023 01:06

Pierwszy baraż jest 6 czerwca 18:00 a drugi o 20:45.
Raczej na pewno zagramy o 20:45 bo Polsat.
8 jest święto państwowe więc jakby ktoś pomyślał to by to przeniósł na środę ...

Karherop 17.05.2023 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1601464)
Pierwszy baraż jest 6 czerwca 18:00 a drugi o 20:45.
Raczej na pewno zagramy o 20:45 bo Polsat.
8 jest święto państwowe więc jakby ktoś pomyślał to by to przeniósł na środę ...

Samo wyznaczenie meczu na 3 dni po ostatnim meczu ligowym jest jakimś kuriozum. Jeszcze będziemy wracać z Lubelszczyzny kilkaset kilometrów. Będzie jeden trening przed barazem i mecz.

A gdzie tam zaangażowanie cateringu i ochrony do obsługi i zabezpieczenia imprezy na 30k. Tego się nie robi w 2 dni.

Jaroo1 17.05.2023 11:39

Chyba wychodzą z założenia, że w I lidze to grają wioski i małe miasta ze stadionem powiedzmy na kilkanaście tys osób - co prawda procedury organizacyjne nadal te same ale mniej roboty przy dystrybucji biletów, cateringu, zwerbowania x sztuk ochroniarzy itp

swiety37 19.05.2023 08:17

AGKŚ gra ostatni mecz w Niecieczy. Potem powrót do Gdyni i przy ewentualnych barażach po 3 dniach wyjazd do Krakowa/Niepołomic/Niecieczy. I znowu powrót do siebie i ewentualny finał baraży znowu w Małopolsce.

krysztal 19.05.2023 09:34

Nie no raczej po ostatniej kolejce ewentualnie zostaną na południu
Z innych tematów.Już tylko 3 drużyny mogą przekroczyć granicę 61 pkt

Elendil 19.05.2023 11:11

gdyby udało się awansować bezpośrednio, to ciekaw jestem, czy był taki przypadek, że dokonała tego drużyna, która rozpoczynała wiosnę na 10 miejscu.

nero 19.05.2023 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1601516)
gdyby udało się awansować bezpośrednio, to ciekaw jestem, czy był taki przypadek, że dokonała tego drużyna, która rozpoczynała wiosnę na 10 miejscu.

Górnik Zabrze w 2016/2017 po zimie miał 8 miejsce i awansował z 2 miejsca.

Patryko 19.05.2023 21:59

Sprawa jest jasna - jutro nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów.

AS82 19.05.2023 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1601533)
Sprawa jest jasna - jutro nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów.

Dokładnie, inaczej można zamykać ten temat :-P

FraMat 19.05.2023 22:21

A co się stało, bo ja w pracy?

Karherop 20.05.2023 06:35

Wczorajszy wynik nic nie zmienił w kontekście dzisiejszego meczu. I tak nas interesuje w Bielsku jeden wynik.

Jaroo1 20.05.2023 06:54

Chłopcy i dziewczęta, cały czas jest tak samo od kilku kolejek, musimy wygrywać wszystko i liczyć że rywale coś przegrają. Jeśli coś chcemy/musimy przegrać to musimy liczyć że rywale przegrają jeszcze więcej niż my.
Dlatego też mogła wpaść jakaś porażka wcześniej, i mogła być to nawet porażka z Chojniczanka, wyszło akurat, że były aż 3 wtopy z całą czołówka... no cóż.

krysztal 20.05.2023 09:30

Od kilku a dokładnie od 4 bo po 27 kolejce to byliśmy na miejscu dający bezpośredni awans i to inni musieli więcej

Smok 20.05.2023 10:09

Statystyczne gadanie, że na konic kazdy punkt ma taka sama wartość.
A ja chętnie bym zamienił 3 punkty z Chrobrym na 3 z Ruchem....

krysztal 20.05.2023 10:28

Ja bym chętnie zamienił 3 punkty z Chojniczanką na 3 remisy z Ruchem ŁKS-em i Puszczą

doktor granat 20.05.2023 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601536)
Wczorajszy wynik nic nie zmienił w kontekście dzisiejszego meczu. I tak nas interesuje w Bielsku jeden wynik.

Oprócz tego, że w kontekście miejsca 2 jedna z czterech szans, że Ruch się wywali przepadła.
@ kryształ
Oczywiście masz rację, tym gorzej.

krysztal 20.05.2023 10:39

Trzech szans....

ArturBarlinek 20.05.2023 20:32

liga będzie ciekawsza :D

Karherop 20.05.2023 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1601541)
Oprócz tego, że w kontekście miejsca 2 jedna z czterech szans, że Ruch się wywali przepadła.
@ kryształ
Oczywiście masz rację, tym gorzej.

Można dyskutować o tym kiedy jest większa presja, wydaje mi się wtedy gdy masz coś na wyciągnięcie ręki, niż gdy cel jest iluzoryczny.

Grunt to że dajemy sobie szansę walki o 2 miejsce. Bardzo możliwe że tym meczem też wykonaliśmy ogromny krok w kierunku utrzymania 3 miejsca

Elendil 21.05.2023 19:14

wszystkie zespoły z miejsc 1-5 wygrały, więc de facto nic się nie zmieniło dla nas. Dalej najprawdopodobniej nie będziemy mogli mieć ani jednej wtopy, jeżeli chcemy mieć 3 miejsce. No chyba, że jednak GKS zagra z Ruchem jak o życie, to kto wie...

wolfy 21.05.2023 19:20

Nadal uważam że komplet punktów w dwóch najbliższych meczach da nam drugie miejsce. Zobaczymy czy mam rację.
Zakładam że Ruch zaliczy jeszcze jedną wtopę.

Harcownik 21.05.2023 20:08

Derby Śląska to nasza szansa.

Karherop 21.05.2023 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601643)
Nadal uważam że komplet punktów w dwóch najbliższych meczach da nam drugie miejsce. Zobaczymy czy mam rację.
Zakładam że Ruch zaliczy jeszcze jedną wtopę.

Jeśli tak by się nie stało, to by znaczyło że Ruch w ostatnich 7 meczach sezonu wyciąga 16-18 pkt z 21. Finisz godny awansu.

I będzie im trzeba pogratulować, bo nie będzie to przypadkowy awans, choć ciężko sobie wyobrazić że z taką grą czeka ich inny los po awansie niż natychmiastowy spadek.

Żeby nie było tak pesymistycznie, to Bayern potrafil przewalić mistrzostwo u siebie w przedostatniej kolejce sezonu to i Ruch może przewalić awans na finiszu ;)

Patryko 21.05.2023 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601643)
Nadal uważam że komplet punktów w dwóch najbliższych meczach da nam drugie miejsce. Zobaczymy czy mam rację.
Zakładam że Ruch zaliczy jeszcze jedną wtopę.

Obawiam się, że nie ma na to szans. Grają z dwoma ekipami, które już są na wakacjach i raczej nie będą się zbytnio napinać.

sandomingo 21.05.2023 20:53

GKS coś tam się.postawi ale mimo wszystko Ruch wygra. Także awans mają praktycznie w kieszeni.
Natomiast my potrzebujemy kompletu, żeby utrzymać 3 miejsce. Puszcza gra ze Skrą i Chrobrym, więc też zdobędą 6 punktów.

MaLk 21.05.2023 22:01

Widziałem dzisiaj jak grała BVB przed strzeleniem bramki i po strzeleniu bramki, która dawała im awans na pierwsze miejsce.

Po strzeleniu bramki byli tak przerażeni tym, że mają wynik, który może im dać mistrzostwo, że przez długi czas nie potrafili prosto kopnąć piłki grając z przewagą jednego zawodnika. Sparaliżowało ich, gdyby nie bramkarz, spokojnie mogli to wtopić.

Wczoraj Bayern pewnie zmierzał po mistrzostwo po strzeleniu bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie jedna kontra sprawiła, że stanęli. Znowu - rozpacz w oczach i bezradność. Głupie faule. Przegrana.

Tak że tego. Nie ma tak, że samo się wygra i awans jest w kieszeni, kimkolwiek się nie jest.

Będzie jak będzie, ale - jeśli nie wejdą w grę jakieś odpuszczenia meczów - mecze same się nie wygrają. Trzeba dołożyć swoje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl