![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Moje zdanie jest proste, postawa niektórych zawodników ma drugie dno i tyle. Bardziej im się chciało grać, tylko nie wiedzieli jak. Teraz wiedzą jak, ale co mecz to inny daje dupy jak przedstawiciel A klasy. Dlaczego? Bo Rude i Królewskiemu nie może się udać za dobrze. Wygranie pucharu już tak przechyliło szalę na ich stronę, że w lidze musi być ostra kompromitacja, żeby można było wieszać psy, i na Rude i na Królewskim. Tak wiem teoria spiskowa... Ale inaczej zagrania Urygi wytłumaczyć nie mogę. W meczu z Pogonią nasze wozy z węglem jakoś dały radę zatrzymać Grosickiego, który do wolnych nie należy. Więc opowiadanie, że gra wysoko linią obrony jest przyczyną patologicznej postawy jest fałszywe. Różnica jest jedynie taka, że z Pogonią była koncentracja, a w lidze wywalone jaja. |
Czy w tym spisku udział biorą też Raton - który nagle stracił miejsce w bramce, Eneko, który sam z siebie też błędy rażące popełniał, Junca, to samo, oraz ciency Alfaro, Villar i Baena?
Uryga im kazał grać źle? |
Alfaro,Villar i Baena to już prawie Polacy.Junca też już ponoć pije mleko,doi krowy i słucha Chopina.
|
Cytat:
Nie porównuj tego co zrobił Junca do Urygi, Krzyżanowskiego czy Sobczaka. Junca jest za bardzo nakręcony, a tamci odwrotnie. No może zapaśnik Sobczak walczy, ale przy okazji przeszkadza zamiast pomagać. A Alaro Vilar i Baena? Myślisz że nie widzą co się dzieje? Piłka nożna to sport zespołowy, wystarczy jeden kaleka i reszta niewiele zmieni. Cytat:
|
Jaki związek z tematem mają ostatnie wpisy? Trzymajmy się trochę tematu a nie piszmy o wszystkim wszędzie.
|
Udowadniamy że statystycznie Hiszpanie są równie chujowi co Polacy.
|
wychodzi mi że jak Tychy zremisują z Łęczną , to absolutnie wszystkie inne wyniki moga byc 'niekorzystne' a i tak mamy 6 miejsce (oczywiscie jak wymeczymy wygrana z TBB)
|
Wszystkim to wychodzi.
Remis w Tychach daje nam najwięcej opcji, tj. miejsce między 4 a 6. https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=4126 |
Dlatego w Tychach nie bedzie remisu.
|
a mi się wydaje że wszystkie wyniki będą pod nas, Mam wrażenie że ostatnio w salonach fryzjerskich chcą nas wypchnąć wyżej ale niestety jesteśmy zbyt tragiczni sportowo żeby z tego skorzystać
|
1) wygramy
2) NIE padnie remis miedzy Tychy - Leczna 3) wejdzie 1 z 2 wymagalnych dla nas wynikow w pozostalych 3 interesujących nas spotkaniach. To moje typy. |
No koniec końców Zaskroniec ma głupie szczęście i wystarczy, ze spełnią się dwa warunki tzn my wygramy a Łęczna z Tychami zremisuje. Ale... jeśli oni nie zremisują to już z pół ligi musi zagrać pod nas żebyśmy wyścignęli kogoś z Płocka, Motoru, Odry itd.
I tak fart jest niesamowity, że pomimo dwóch w.......ów i 0 pkt na finiszu, nadal jakieś szansę są. Taka właśnie ot jest liga paralityków, z której i tak nie umiemy wyjść wyżej. |
Cytat:
Jedyne osoby które pompują nas wyzej to nasi kibice i paru dziennikarzy, którzy na co dzień nawet nie oglądaja 1 ligi i nie wiedzą co się w niej wyrabia. Cokolwiek się wydarzy w niedzielnej kolejce to formalnie wypada przypomnieć że baraże to jeszcze nie awans. I nie mówcie nawet po tym że jakikolwiek cel został zrealizowany.. |
Generalnie jest bardzo długa lista nie podyktowanych rzutów karnych (zwłaszcza na Sobczaku), kartek - w tym czerwonych przeciw nam. Ze Zniczem nie podyktowali trzech karnych po zagraniach ręką. Ze Stalą w zeszłym sezonie powinien być karny na Sobczaku. Z Sosnowcem stoper oburącz powalił Sobczaka w polu karnym - nawet VAR się nie zainteresował. Czerwona na Jarochu wbrew wytycznym PZPN/UEFA.
Granica przyzwoitości już dawno została przekroczona. |
Oczywiście że się zgadzam co do czerwonej kartki dla Jarocha że to było naciągane w ciul, najbardziej chodzi mi o ostatni mecz, nieuznany gol dla Katowic i brak ręki młodego ewidentnie wyglądały na to że sędzią się stara żebyśmy nie wypadli z miejsca barażowego
|
chyba że nie chodziło o nas a o Gks żeby się za bardzo nie zbliżył do Arki :D wszystko może być
|
Cytat:
Myślę że pomógł brak poważnych protestów ze strony Katowic (wiedzieli że i tak nam nastrzelają po czerwonej) i mała odległość między Krzyżanowskim a strzelcem. Sędzia i gracze GKS-u uznali że starczy tych prezentów. |
|
Easy money...
|
Cytat:
22/23 BBT i Wisła 23/24 Wisła i Miedź 24/25 Wisła i Arka.... |
Cytat:
|
Cytat:
Równie dobrze można pisać że xG jest z dupy, ale wypada znać genezę tworzenia tego miernika. |
Cytat:
Jedynym wytłumaczeniem dla fenomenu ich popularności jest chyba to, że są wrzucane od dawna i nie miały wcześniej żadnej konkurencji, to i ludzie się przyzwyczaili, wklejając je gdzie popadnie... Aż sobie teraz wrzuciłem w wyszukiwarkę pierwszy z brzegu przykład. Na 3 kolejki przed końcem ubiegłego sezonu w ESA Legia 17,2% szans na podium, Warta 1,4% szans na spadek. Katowic czy Arki nawet nie chce mi się sprawdzać ;) Oczywiście wiem, że w tym konkretnym przypadku wrzuconym wyżej przez Pepe nie jest to żaden model Klimka, tylko zestawienie notowań bukmacherów. A o tym, jak bardzo te się nie sprawdzają w przypadku Wisły i dlaczego już kiedyś pisałem. Inna bajka. |
Cytat:
Tu jeszcze zagregowane kursy wielu buków z początku miesiąca, chyba z Meczyków(?) Kod:
Nazwa klubu Kurs na awans |
Stawiac domy na Płock, to niewiarygodne że płacą za nich 7-14 zł
Oni robią skład na rozwalenie ligi w kwietniu. Oby się to słabo zestarzało. |
Wiecie może, który z buków płaci tyle za Płock? Jakąś stówę można rzucić na to :)
|
Cytat:
Bez przesady:D |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście - solidna oferta za Rodado może to w każdej chwili zmienić. |
TBB widzę stabilnie 3 mecze 9 pkt i bilans bramkowy 10-0,może to jest jakaś nadzieją dla nas,że z ogarniętym trenerem trochę pocierpimy ale z czasem będzie dobrze.Inna sprawa,że terminarz i te zjebane euro puchary mogą już po kilku tygodniach grania zamknąć nam drogę nawet do baraży.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
No ale został i jak widać robi w TBB robotę |
Sezon ledwo się zaczął a my już mamy 11 pkt straty do miejsca premiowanego awansem a do lidera 14.
|
I trzy kolejki zaległe i w puli 9 punktów.
|
Cytat:
Trzy zaległe kolejki - mamy między 2 a 11 punktów straty NA CHWILĘ OBECNĄ. W momencie ich rozegrania różnica może być inna, albo może w ogóle jej nie być. |
Cytat:
Te mecze też trzeba rozegrać i może to dziwne ale i wygrać żeby te punkty dopisać.A zagrać trzeba z wydaje się solidną w tym sezonie Miedzią,zdecydowanie mocnym Górnikiem Łęczna i łapiącym rytm Łks-em(falstart w pierwszych kolejkach ale ostatnie dwie to już 4-2 i 3-0). |
Cytat:
Takie porównania mają sens przy równej liczbie rozegranych meczy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl