Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

licoo 07.11.2011 10:35

To adidas dał nam tylko nowy wzór do pierwszego stroju (czerwonego)? Wczoraj zagrali w niebieskich bez kołnierzyka, czyli w starych. Czy się jednak mylę i te też są nowe?

Voin 07.11.2011 10:50

Mamy 3 stroje. Pierwszy czerwony z kołnierzykiem, drugi biały z kołnierzykiem i trzeci niebieski z białymi paskami łączącymi się z tyłu. Wszystkie są "nowe".

Daif1906 12.11.2011 09:35

stroje nie powalaja ale i tak kupilem:P

marcin 1986 12.11.2011 14:14

Mam takie pytanie. Wie ktoś może czy można gdzieś w necie znaleźć koszulki meczowe Lechii te nowe w rozmiarze xxl?? bo w sklepie Lechii tylko xl największe

Kfok 12.11.2011 14:34

przespie 2 osoby przed- po meczu śląsk - isełka- 783-303-750

fanTS1906 17.11.2011 19:36

Cytat:

Jak prezes najlepszego polskiego klubu ostatnich 15 lat i szef rady nadzorczej Ekstraklasy SA zapatruje się na najgoręcej komentowaną sprawę - usunięcie Orła z koszulek reprezentacji Polski?

Bogdan Basałaj, prezes Wisły Kraków i przewodniczący rady nadzorczej Ekstraklasy SA: - Oczywiście, obiema rękami jestem za przywróceniem Orła. Dziwię się PZPN-owi, że dopuścił do jego usunięcia. Gdyby do mnie przyszedł ktoś z marketingu i zaproponował np. zmianę barw klubu, to poprosiłbym go, aby się rozpędził i uderzył o ścianę. Myślę, że już niedługo sam PZPN zmieni decyzję i przywróci godło.
Zatem ja się pytam gdzie jest Biała Gwiazda na koszulkach?!

Dariook 18.11.2011 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 1192425)
Zatem ja się pytam gdzie jest Biała Gwiazda na koszulkach?!

To powinniśmy się spodziewać na głowie BC jebitnego guza! Wkrótce.

dynek.pl 23.11.2011 09:48

Wczoraj przyszedł śmieszny newsletter z klubu: "Kolekcja ligi europejskiej już w sprzedaży" - to dobrze, ze zdążyli przed ostatnim meczem bo inaczej byłaby to kolekcja retro :D

Ramones 15.12.2011 02:12

wiedzieli ze bedzie awans do nastepnej fazy i dlatego wypuscili tak pozno :D

KOMINEK 15.12.2011 09:58

oj dynek.pl ale się wygłupiłeś :-)

crazykaro 15.12.2011 12:11

Wracając do strojów to bardzo mi się nie podobają te fruwające kołnierzyki. Szkoda że tak mało graliśmy w tej wersji wyjazdowej tej niebieskiej asymetrycznej, w której rozegralismy mecz z ŁKS. Ta wersja koszulek wygląda zarąbiście. Nic nie wystaje, nie sterczy i w dodatku bardzo oryginalny wygląd

bellic88 18.12.2011 14:36

Ja mam takie pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałem się upewnić czy nasze piękne nowe koszulki będziemy mieć te same również w kolejnym sezonie? Na końcu filmiku który prezentuje nowe koszulki a jest puszczany na telebimach jest napisane coś w stylu "Koszulka meczowa Wisła Kraków 2011-2013" albo się mylę.

tomek100 18.12.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1203308)
Ja mam takie pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałem się upewnić czy nasze piękne nowe koszulki będziemy mieć te same również w kolejnym sezonie? Na końcu filmiku który prezentuje nowe koszulki a jest puszczany na telebimach jest napisane coś w stylu "Koszulka meczowa Wisła Kraków 2011-2013" albo się mylę.

Tak, z tego co mi wiadomo to jest to koszulka na dwa sezony (obecny i następny).

bellic88 18.12.2011 16:05

To w takim razie jeśli nie było tutaj to pisane to NIEZŁĄ SIERE klub odstawił... Wydaje mi się że lepiej byśmy wyszli na tym jakbyśmy podpisali umowę z lotto, umbro albo macronem a nie adidasem który ma nas głęboko w otworze odbytniczym a na dodatek jeszcze te ceny:/

RYBA 18.12.2011 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1201964)
Wracając do strojów to bardzo mi się nie podobają te fruwające kołnierzyki. Szkoda że tak mało graliśmy w tej wersji wyjazdowej tej niebieskiej asymetrycznej, w której rozegralismy mecz z ŁKS. Ta wersja koszulek wygląda zarąbiście. Nic nie wystaje, nie sterczy i w dodatku bardzo oryginalny wygląd

A mnie się podobają, wyglądają jakoś tak inaczej dzięki temu, jak dla klubu z bogatymi tradycjami moim zdaniem pasują jak ulał:)

Squirtle88 18.12.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1203438)
A mnie się podobają, wyglądają jakoś tak inaczej dzięki temu, jak dla klubu z bogatymi tradycjami moim zdaniem pasują jak ulał:)

Tradycji nie ma odkąd logo z twojego avataru jest na koszulkach Wisły , tradycja to Biała Gwiazda.

RYBA 18.12.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1203460)
Tradycji nie ma odkąd logo z twojego avataru jest na koszulkach Wisły , tradycja to Biała Gwiazda.

Gwiazdy na szczęście z loga nie zabrali, ale fajnie że nawiązujesz bo warto też przypomnieć stroje umbro które to miały gwiazde na ramieniu, też jedne z lepszych w całej historii, ale TRADYCJA drogi kolego to przede wszystkim MY, i to na Nas ( bardziej niż na firmie produkującej odzież czy spółki wymyślającej logo) ciąży obowiązek jej podtrzymywania i przekazywania kolejnym Wiślackim pokoleniom:)

lukaku 18.12.2011 19:47

Business is business, przyjaciele;).

Tasio1906 18.12.2011 19:50

i tradycją jest całkiem inny herb i taki powinniśmy pokazywać nowym pokoleniom kibiców. Rozumiem że powstała SSA i dopisać to pod prawidłowym historycznym herbem

RYBA 18.12.2011 20:07

Byłoby bardzo miło , ale niestety w dzisiejszych czasach z komercją nie wygramy

Tasio1906 18.12.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1203475)
Byłoby bardzo miło , ale niestety w dzisiejszych czasach z komercją nie wygramy

może wygramy... Wiara. I walka o powrót do korzeni

gypsy 31.12.2011 15:36

Mnie się wydaje, że przywrócenie białej gwiazdy na koszulki nie jest niemożliwe, ale wymaga długiej i intensywnej pracy. Gdybyśmy my, jako kibice NOTORYCZNIE się o to upominali, na każdym meczu się tego dopominając z coraz większą intensywnością, to po krótszym bądź dłuższym czasie, zarząd by się ugiął...

"Biała Gwiazda zamiast loga, hej, hej!"

Kapcok7 28.01.2012 18:30

Wisła ponownie w starym komplecie niebieskim, może im zostały, a Sergiej z naszywką LE. Widać że Adidas średnio sie stara.

WislaFan123 28.01.2012 18:32

Dokladnie to samo na czacie chacie mialem napisac.... bieda straszna :D

neq. 28.01.2012 20:34

a wam się w dupie nie poprzewracało ?! mecz towarzyski w przerwie sezomu, bez kibiców, dobrze że w znacznikach nie grali ;)

jaszczur90 29.01.2012 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1213356)
Wisła ponownie w starym komplecie niebieskim, może im zostały, a Sergiej z naszywką LE. Widać że Adidas średnio sie stara.

Trzeba oszczędzać.. ciekawe czy zostały im jeszcze jakieś komplety z Umbro :D

foxtrot_green 10.02.2012 12:34

http://img163.imageshack.us/img163/2...d55b4ao.th.jpg

Reklama Herbalife na koszulkach. O ile dobrze wyczytałem ma się pojawiać w rozgrywkach Pucharu Polski.

Źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...d.html#galeria

Kapcok7 16.02.2012 12:52

Ostatnio mnie zaciekawiło to że zdjęcie grupowe w nowych strojach jest na tle banerów z LM:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...WISLA_TEAM.jpg

Niby nic dziwnego, ale z Apoelem graliśmy 17 sierpnia i wtedy był opklejony stadion, a nowe stroje zaprezentowano 12 września wiec wychodzi na to ze stadion opklejono znowu tymi banerami co im zostało żeby przyszpanować :D troche dziwne bo mogli obkleić z LE. Bo to ze mieli juz zaprojektowane stroje wcześniej to niemożliwe, bo każdy wie że Adidas miał duże spóźnienie.

Zwierze 16.02.2012 12:57

Nie wiem kiedy było robione zdjęcie ale banery należą do UEFA więc 12 września nie było ich w Krakowie...

piotrek06 16.02.2012 13:09

A mówi wam coś pojęcie Photoshop??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl