![]() |
|
|
Allo,
Do wydania jest trochę kosmetyków, perfumów i gadżetów: https://docs.google.com/spreadsheet/...VJ5cUFXNVVLTnc |
Cytat:
|
|
|
Cytat:
podbijam !!! |
Oficjalna koszulka Mistrz Polski 2011 (13 tytuł)
|
http://allegro.pl/bluza-house-rozm-l...107172210.html
Bluza House ;) |
Najtańsze AGD RTV na Allegro.!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19121046 |
Witam, Mam Do Sprzedania Szalik Polski. Pasiak.
Szalik jest nowy, nie był noszony itp. Itd. cena 25 zł Zdjęcia: http://i42.tinypic.com/2eek4fm.jpg http://i43.tinypic.com/157luop.jpg http://i41.tinypic.com/w9vfjr.jpg pisac na pw. |
SPRZEDAM SAMSUNG MONTE S5620 DOTYKOWY
stan idealny folia na wyświetlaczu i tylnej obudowie, wgrane kilka aplikacji i gier, używany koło miesiąca, posiada gwarancję sprzedaje komplet z salonu czyli pudło papiery ładowarka słuchawki instrukcje itp dodatkowo gratis karta pamięci cena do ustalenia zapraszam na priv |
http://img857.imageshack.us/img857/3594/51161012.jpg
Sprzedam taką bluzę raz zakładaną Rozmiar z metki XL (183cm) Propozycje cenowe PW |
Sprzedam STARE VLEPKI I BILETY Wisły Kraków
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4522003 |
Do sprzedania fajny netbook Asus w niewielkich pieniądzach, wzięty wczoraj w T-Mobile przy umówienie na Internet.
Dla Wiślaka 50zł taniej! http://allegro.pl/nowy-netbook-asus-eeepc-1001pxd-blk168s-gw-24-msc-i2115467220.html |
http://i39.tinypic.com/2dv8om1.jpg
http://i39.tinypic.com/2dk0oqr.jpg http://i39.tinypic.com/xwzp.jpg Sprzedam. Koszulka XXL Wszystko nowe, nieużywane - dziś odebrane. Priv |
Mam do oddania sporą kupkę "piłek noznych" i "magazynów tempo". Nie chce mi się przeglądać, ale tak na szybko patrząc to nr głownie 2003-2005. Nie jest tego może jakoś wiele, ale kilkadziesiąt sztuk na pewno.
Oddam za free, ewentualnie za przysłowiowe piwo ;) albo wino średnio drogie. |
http://allegro.pl/bluza-house-rozm-l...118785855.html
Bluza House WARTO |
|
sprzedam nowy wózek jane slalom pro
http://allegro.pl/show_item.php?item=2119231492 |
http://p.alejka.pl/i2/p_new/61/51/bl...k-su11_0_b.jpg
Sprzedam lub wymienię tą bluzę,nówka,rozmiar L. Model: AD Stricker |
http://p.alejka.pl/i2/p_new/57/21/cs...znik-6_0_b.jpg
Sprzedam książkę Davida Sawyera McFarlanda, taką jak na powyższym obrazku. Nieużywana. |
http://i43.tinypic.com/14xm7go.jpg - 5 zł = 15 kwadratowych i jedna podłużna.
Chętni na priv - będą jutro do kupienia przed C |
|
Cytat:
|
Sprzedam medal Wisły Kraków za wicemistrzostwo 2009/2010 !!!
http://allegro.pl/srebrny-medal-wisl...117597618.html http://desmond.imageshack.us/Himg14/...jpg&res=medium |
Chciałbym kupić nowe rękawiczki z herbem Wisły, ale tym stowarzyszenia. Wiecie może gdzie takie kupię?
|
Ok. Już wiem gdzie je kupię.:D
|
SPRZEDAM rękawice EVERLAST
http://www.everlast.pl/pl/p/REKAWICE-ERGO-PU/352 takie jak tutaj , jak nowe , zapach nowości ! najlepiej to zamienie na sztange prostą z obciążeniem do 40 kg |
Sprzedam nową,nie używaną (w folii) kupioną za 139 zł,grę "need for speed pro street na pc" !
Zainteresowani oferty na priv. |
Do sprzedania Konsola (czarna) firmy Sony - PlayStation3 80GB
Konsola kupiona w 2010 roku, jej stan oceniam na idealny, bez żadnych wad. Dokładam nowy kabel HDMI. W zestawie: Konsola, pudełko, kable, papiery itd., 4 pady firmy Sony oraz 1 firmy Hama, Gra FIFA12 oraz UNCHARTED 3, Medal Of Honor Airborne oray wersja limitowana Buzz z pełnym kompletem ~ cena do uzgodnienia ~ odbiór osobisty ~ możliwość wystawienia na aukcje http://zapodaj.net/images/5e362a606541.jpg |
Nieaktualne :)
|
Witam, mam do sprzedania Mercedesa klasy E. Silnik o pojemności 2.9 TDI. Przebieg 345 tyś km. Rok produkcji 1998. Samochód można obejrzeć w Krakowie w centrum.
|
http://p.alejka.pl/i2/p_new/61/51/bl...k-su11_0_b.jpg
Sprzedam lub wymienię tą bluzę,nówka,rozmiar L. Model: AD Stricker |
Do sprzedania kalendarze na rok 2012 " TO MY KIBOLE " + Vlepki GRATIS! za 1 zł
http://allegro.pl/show_item.php?item=2157744848 Ostatnie sztuki |
Mam do sprzedania koszulkę Futbolowi Fanatycy - Unia Tarnów
Rozmiar M. Stan bardzo dobry sprzedaje ponieważ jest na mnie za mała. http://img.uniatarnow.eu/images/zdjcie0001.jpg cena 25zł tylko gg; 684299 albo email: [email protected] |
|
Sprzedam koszulkę z SPP.
GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE - TAM WISŁĘ POŚLE. Rozmiar XXL. Nie noszona ! NÓWKA |
|
Witam . wymienię spodnie bojówki NÓWKI jak w linku poniżej ( nie moja aukcja ) o dokładnie takich samym parametrach jak jest napisane w aukcji za 2 szaliki Wisły ;) chętni niech piszą na PRIV !
http://allegro.pl/bojowki-ciemno-sza...110110492.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl