Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

siemstein 26.05.2015 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borubar1968 (Post 1402055)
Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...

https://www.classicfootballshirts.co...el-96-away.jpg

Dajże spokój.

ABGwislakABG 26.05.2015 19:23

mamy tak zajebisty marketing, że i taka wersja jak powyżej mnie nie zdziwi. Biała Gwiazda, ale haftowana i klasyczna koszulka bez żadnych udziwnień i biorę. Jakie tępaki muszą "pracować" w marketingu, że tego nie rozumieją?

Levis88 26.05.2015 19:30

Fajne te Lotto :) licze, że trzeci komplet zrobią jakiś kolorowy - jaskrawy zielony albo łososiowy...

crazykaro 26.05.2015 19:37

Umowa z adidasem konczy sie dopiero za rok

Alonso19 26.05.2015 22:42

O Lotto sam myślałem, ale nie to co pokazałeś, spójrzcie sobie na nowy komplet Hoffenheim czy Genoi, wyglądają naprawdę porządnie. Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.
W sumie jest jeszcze Kappa i Macron, też w tym sezonie ciekawe wzory mają jak mówimy o włoskich markach.

Ketjow123 27.05.2015 10:58

Jesli chodzi o koszulki to nasi moga grać nawet w koszulkach marki Tesco, byly tylko była Biała Gwiazda i sponsor.

Barti 27.05.2015 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1402072)
Fajne te Lotto :) licze, że trzeci komplet zrobią jakiś kolorowy - jaskrawy zielony albo łososiowy...

co takiego??? nasze kolory to niebieski biały i najważniejszy czerwony! nawet jeśli żartowałeś, to był bardzo głupi żart. Stroje Wisły maja mieć kolory tradycyjne a nie takie, w których aktualnie gustuje gimbaza, bo są akurat na topie...

TS&ZKS 27.05.2015 12:45

Jak dla mnie mogą grać w różowych workach na ziemniaki. ALE SŁOWEM KLUCZ JEST GRAĆ. Jeżeli będą grać, a nie pozorować gre to stroje mam za przeproszenie w d****. I nie ważne czy Adidas, czy Nike, czy Puma, czy Tesco Value :P

kangurekm 27.05.2015 16:02

Ludzi od marketingu mamy jakich mamy, ale może komuś wpadnie do głowy pomysł żeby zacząć współpracę z 4F - firma z regionu, marka w Polsce bardzo rozpoznawalna i z tego co czytałem kilka miesięcy temu zamierzają wejść w rynek sportów drużynowych. Taka współpraca to mógłby być powiew świeżości i przy normalnych cenach (góra 180/190 złotych za koszulkę) mogłoby być zapotrzebowanie na takie trykoty :D

R33 27.05.2015 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1402090)
Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.

Normalnie tak by było, tyle, że w 2013 r. stroje z herbem SA były już gotowe, dopiero potem nastąpiła decyzja o powrocie Białej Gwiazdy i dlatego nie mogła być bezpośrednio naszyta.

ABGwislakABG 27.05.2015 16:25

Model koszulki do bani. Prosta, zwykła, Biała Gwiazda haftowana.

Levis88 27.05.2015 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1402112)
co takiego??? nasze kolory to niebieski biały i najważniejszy czerwony! nawet jeśli żartowałeś, to był bardzo głupi żart. Stroje Wisły maja mieć kolory tradycyjne a nie takie, w których aktualnie gustuje gimbaza, bo są akurat na topie...

Tak,to był żart... Na poważnie to mi wystarczy że wstawią fajny haft Białej Gwiazdy i będzie ok a po zakończeniu umowy z adidasem chciałbym under armour.

Alonso19 27.05.2015 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1402122)
Normalnie tak by było, tyle, że w 2013 r. stroje z herbem SA były już gotowe, dopiero potem nastąpiła decyzja o powrocie Białej Gwiazdy i dlatego nie mogła być bezpośrednio naszyta.

To pamiętam, na ISS chyba nadal można kupić obecny model koszulki bez BG a z logiem.

cancer 30.05.2015 10:33

Te mi się podobają, prostota i ładny efekt końcowy:
http://2.bp.blogspot.com/-63YvF1749_...25282%2529.jpg
czy te
http://cdn.football-shirts.co.uk/fan...laEuropa15.jpg

Co Wy na to?

kangurekm 02.06.2015 12:04

http://i62.tinypic.com/dw5s8i.jpg
Już w ofercie sklepu Pro Direct Soccer, więc można uznać że to nasz nowy Trykot na przyszły sezon. Jestem dość mile zaskoczony wyglądem tej koszulki :)

stalsanok1946 02.06.2015 12:10

jeśli to ma być nasza meczówka na przyszły sezon to bardzo mi się podoba, oczywiście brakuje tutaj tylko jednego - sponsora :)

Ketjow123 02.06.2015 12:16

Pytanie. Kojarzy mi się że jakaś drużyna ma już podobne koszulki.
Tylko nie pamiętam jaka.

Ktoś kojarzy może ?

63.5 Kg 02.06.2015 12:25

Jeżeli to faktycznie nasza koszulka to o dziwo jest bardzo dobra...

sayek89 02.06.2015 12:26

Jeśli to nasza nowa koszulka na przyszły sezon to stwierdzam że najlepsza jak do tej pory ;)

Ketjow123 02.06.2015 12:27

No koszulka trzeba przyznać bardzo estetyczna i ciekawa...

silver03 02.06.2015 12:42

Na prawdę dobra...

wolfu 02.06.2015 12:45

Prześliczna! :D

filemon 02.06.2015 12:58

Rewelacja!!!

PiVoSH92 02.06.2015 14:09

Byle nie dojebali jakimś oczojebnym sponsorem... zawsze można wpasować logo w barwy klubu (jak Lechia) a boję się, że np. jakiś niebiesko-zielony na przykład napis zniszczyłby cały efekt.

zelek 02.06.2015 14:17

Koszulka naprawdę prezentuje się kozacko! :)

siemstein 02.06.2015 14:23

Ale kurewsko droga za to :D

mic 02.06.2015 14:36

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/beaf35f8d7e5.jpg

Jakby taka była rezerwowa.... :D

fansorina 02.06.2015 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1402707)
http://i62.tinypic.com/dw5s8i.jpg
Już w ofercie sklepu Pro Direct Soccer, więc można uznać że to nasz nowy Trykot na przyszły sezon. Jestem dość mile zaskoczony wyglądem tej koszulki :)

Bardzo ładna, a i Tele-Fonika będzie pasować. :)

Paweł 02.06.2015 15:16

Więcej zdjęć ze strony tego sklepu: http://www.prodirectsoccer.com/pl/Pr...133.aspx?spr=1

St Yabol 02.06.2015 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez po kliknięciu na zamówienie
Zamów teraz. Wysyłka nastąpi 08 lipca 2015.

czyli jeszcze nie można kupić, ale koszulka na prawdę bardzo ładna. Żeby tylko sponsor był...

fialo 02.06.2015 15:43

O co wam chodzi z tym sponsorem. Barcelona się sprzedała i ma Qatar Airways, to ktoś musiał tradycje niehanbienia sie sponsorami przejąć :D

A koszulka kozacka - jak będzie u nas w sklepie to kupuje od razu :)

Kac 02.06.2015 15:45

Coca-Cola by się idealnie wpasowała... marzenia...

radek2323 02.06.2015 15:59

Super koszulka -Wreszcie!

letischoo 02.06.2015 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1402735)
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/beaf35f8d7e5.jpg

Jakby taka była rezerwowa.... :D

Prawdopodobnie nie.


http://www.voetbalshirtjes.com/wp-co...16-600x395.jpg


Co ciekawe te zdjęcia w internecie są już od 27 kwietnia ;)

http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/

KibicRP 02.06.2015 16:50

co to za pasiak

Kac 02.06.2015 16:57

ta biała w pasy to jakiś dramat... won z tym.

krzaq12 02.06.2015 17:52

Koszulka ogólnie bardzo ładna, z przyjemnością zakupię ;) Pytanie jeszcze jaki będzie sponsor

mitmichael 02.06.2015 18:11

Ta czerwona fantastyczna, moze bedzie do wygrania w konkursie o Wisle w sezonie 2015/2016 :D

szorstki 02.06.2015 18:51

Naprawdę ? Jeśli to nowa koszulka to chyba po raz pierwszy od "tyskiego" sprawię sobie.

!!IRIVER!! 02.06.2015 21:38

W sam raz na 110-lecie... byłoby zacnie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl