![]() |
Cytat:
|
mamy tak zajebisty marketing, że i taka wersja jak powyżej mnie nie zdziwi. Biała Gwiazda, ale haftowana i klasyczna koszulka bez żadnych udziwnień i biorę. Jakie tępaki muszą "pracować" w marketingu, że tego nie rozumieją?
|
Fajne te Lotto :) licze, że trzeci komplet zrobią jakiś kolorowy - jaskrawy zielony albo łososiowy...
|
Umowa z adidasem konczy sie dopiero za rok
|
O Lotto sam myślałem, ale nie to co pokazałeś, spójrzcie sobie na nowy komplet Hoffenheim czy Genoi, wyglądają naprawdę porządnie. Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.
W sumie jest jeszcze Kappa i Macron, też w tym sezonie ciekawe wzory mają jak mówimy o włoskich markach. |
Jesli chodzi o koszulki to nasi moga grać nawet w koszulkach marki Tesco, byly tylko była Biała Gwiazda i sponsor.
|
Cytat:
|
Jak dla mnie mogą grać w różowych workach na ziemniaki. ALE SŁOWEM KLUCZ JEST GRAĆ. Jeżeli będą grać, a nie pozorować gre to stroje mam za przeproszenie w d****. I nie ważne czy Adidas, czy Nike, czy Puma, czy Tesco Value :P
|
Ludzi od marketingu mamy jakich mamy, ale może komuś wpadnie do głowy pomysł żeby zacząć współpracę z 4F - firma z regionu, marka w Polsce bardzo rozpoznawalna i z tego co czytałem kilka miesięcy temu zamierzają wejść w rynek sportów drużynowych. Taka współpraca to mógłby być powiew świeżości i przy normalnych cenach (góra 180/190 złotych za koszulkę) mogłoby być zapotrzebowanie na takie trykoty :D
|
Cytat:
|
Model koszulki do bani. Prosta, zwykła, Biała Gwiazda haftowana.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Te mi się podobają, prostota i ładny efekt końcowy:
http://2.bp.blogspot.com/-63YvF1749_...25282%2529.jpg czy te http://cdn.football-shirts.co.uk/fan...laEuropa15.jpg Co Wy na to? |
http://i62.tinypic.com/dw5s8i.jpg
Już w ofercie sklepu Pro Direct Soccer, więc można uznać że to nasz nowy Trykot na przyszły sezon. Jestem dość mile zaskoczony wyglądem tej koszulki :) |
jeśli to ma być nasza meczówka na przyszły sezon to bardzo mi się podoba, oczywiście brakuje tutaj tylko jednego - sponsora :)
|
Pytanie. Kojarzy mi się że jakaś drużyna ma już podobne koszulki.
Tylko nie pamiętam jaka. Ktoś kojarzy może ? |
Jeżeli to faktycznie nasza koszulka to o dziwo jest bardzo dobra...
|
Jeśli to nasza nowa koszulka na przyszły sezon to stwierdzam że najlepsza jak do tej pory ;)
|
No koszulka trzeba przyznać bardzo estetyczna i ciekawa...
|
Na prawdę dobra...
|
Prześliczna! :D
|
Rewelacja!!!
|
Byle nie dojebali jakimś oczojebnym sponsorem... zawsze można wpasować logo w barwy klubu (jak Lechia) a boję się, że np. jakiś niebiesko-zielony na przykład napis zniszczyłby cały efekt.
|
Koszulka naprawdę prezentuje się kozacko! :)
|
Ale kurewsko droga za to :D
|
|
Cytat:
|
Więcej zdjęć ze strony tego sklepu: http://www.prodirectsoccer.com/pl/Pr...133.aspx?spr=1
|
Cytat:
|
O co wam chodzi z tym sponsorem. Barcelona się sprzedała i ma Qatar Airways, to ktoś musiał tradycje niehanbienia sie sponsorami przejąć :D
A koszulka kozacka - jak będzie u nas w sklepie to kupuje od razu :) |
Coca-Cola by się idealnie wpasowała... marzenia...
|
Super koszulka -Wreszcie!
|
Cytat:
http://www.voetbalshirtjes.com/wp-co...16-600x395.jpg Co ciekawe te zdjęcia w internecie są już od 27 kwietnia ;) http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/ |
co to za pasiak
|
ta biała w pasy to jakiś dramat... won z tym.
|
Koszulka ogólnie bardzo ładna, z przyjemnością zakupię ;) Pytanie jeszcze jaki będzie sponsor
|
Ta czerwona fantastyczna, moze bedzie do wygrania w konkursie o Wisle w sezonie 2015/2016 :D
|
Naprawdę ? Jeśli to nowa koszulka to chyba po raz pierwszy od "tyskiego" sprawię sobie.
|
W sam raz na 110-lecie... byłoby zacnie :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl