![]() |
"To są dwa różne stadiony. Stadion Wisły jest większy, bardziej monumentalny. Ten przy Łazienkowskiej to nowoczesna konstrukcja., Jednak ostateczną ocenę wydam, kiedy oba obiekty wypełnią się kibicami. Przy pełnej akustyce można oceniać walory stadionu."
Wypowiedź Pana Macieja na temat stadionów. |
-Którego piłkarze z Wisły Krakow wziąby pan do Legii?
-Wisła ma kilku ciekawych zawodników, którzy mogliby grać w Legii, ale nie wezmę żadnego. -który stadion bardziej się panu podoba Legii czy Wisły -To są dwa różne stadiony. Stadion Wisły jest większy, bardziej monumentalny. Ten przy Łazienkowskiej to nowoczesna konstrukcja., Jednak ostateczną ocenę wydam, kiedy oba obiekty wypełnią się kibicami. Przy pełnej akustyce można oceniać walory stadionu. |
Przy pełnej akustyce, to chyba tylko nasz będzie mógł ocenić, niezależnie od tego, kiedy będzie skończony :lol:
No i oczywiście liczy na doping kibiców :lol: To się chyba przeliczy, skoro co raz to nowe akcje ITI odpierdala. Oj, nie poradzi sobie Maciuś, ani z kibicami, ani piłkarzami. |
Cytat:
Na czacie wypowiadal sie ze jest do dyspozycji w roli mediatora pomiedzy kibicami i zarzadem :lol: |
Cytat:
|
A co tam słychać u Bartosza Iwana? gdzie gra? strzela coś? Słuch o nim zaginął wiem, że grał w Widzewie...
|
Na wiosnę przeszedł z GKSu Katowice do Piasta i spadł z Ekstraklasy. Strzelił jednego gola w meczu z Lechią.
|
a ktos posiada info, jak tam Illie sobie radzi w Rubinie?
|
wywiad z Adamem Musiałem, legendarnym lewym obrońcą Wisełki jak był trenerem Lechii Gdańsk.
http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1..._druzyna_a.jpg http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1..._druzyna_b.jpg a tu jak odchodził http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1...i_z_lechii.jpg |
czy to nasz Kalu Uche właśnie gra z Agrentyną na MŚ ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak to ten zawodnik, który grał u nas, a teraz jest zawodnikiem Almerii. |
Drago Okuka został trenerem greckiej Kavali
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...usza-smolarka/ |
|
Kaziu Moskal drugim
http://wislaportal.pl/news.php?id=17930 |
|
Cytat:
super wiesc ,nie moglem zdzierzyc Janasa juniora na wislackiej ławce tutaj jest miejsce dla takich oddanych ludzi jak wlasnie Kaziu bardzo sie ciesze :) |
Nie było na ten temat nic wspomniane, ale zdaniem wczorajszego Dziennika Polskiego (którego dopiero teraz mam okazję przejrzeć) znanym nam dobrze Michałem Jonczykiem zainteresowana jest ... Cracovia.
GAzeta Krakowska z kolei (oprócz potwierdzenia wątku Cracovii) dorzuca info, jakoby Michał znalazł się także na celowniku Górnika Zabrze, Bełchatowa i Lecha Poznań. Trochę szkoda, że nie zrobiono nic by został w Krakowie. Taką lekką ręką zdolnych 18 latków się nie puszcza. |
|
Cytat:
Sam chciał odejść. Na siłę nikogo się nie trzyma. |
|
Cytat:
... to nie pierwszy przypadek, gdy młodzi po prostu chcą z Wisły uciekać. Nie pogadać o wypożyczeniu tylko zwyczajnie nie mieć już więcej z tym klubem nic wspólnego. I tu jest problem. |
Co poradzić, trener Skorża taką miał politykę wobec młodych.
|
Dziwnie się człowiek czuje patrząc na Arka w innej niż Wisły koszulce. Ktoś wie na ile bardziej atrakcyjne niż u nas zarobki może tam liczyć?
|
Cytat:
|
Na n-sporcie był dzisiaj obszerny wywiad z Maćkiem Skorżą. Chyba w programie o Legii ( w każdym razie w tle była plansza z 'legia.com' NL i leżały gazetki NL na stoliku). Wyjaśnił tam parę rzeczy, przyznał sie do porażek i ujawnił parę ciekawych informacji ;) Ogólnie jak na 'prolegijny program' to był bardzo 'prowiślacki' ;)
|
W kwestii Jonczyka- nie on sam chciał odejść, tylko Wisła z niego zrezygnowała. Gwoli przyzwoitości
|
Cytat:
Cytat:
|
Mimo wszystko, ale będąc trenerem Legii, w Legijnym programie powiedzieć że Wisła ma wspaniałych kibiców i że Wisła będzie zawsze w jakiś sposób jego klubem, to trzeba albo być autentycznie szczerym albo pop...m ;)
|
"Sentymentu do stolicy nie krył w Wiśle", teraz sentymentu do Wisły nie kryje w stolicy. ;)
|
Dlatego najlepszy trener to taki ktory nic nie mowi tylko skupia sie na swojej robocie
zeby jak potem bedzie na bezrobociu co w pracy trenerskiej jest dosyc mozilwe ,nie miec za soba spalonych mostów w postaci tekstow np ze "druzyne XX to kocham a YY to nienawidze i niegdy tam nie przejde" |
Kalu Uche - pierwsza bramka na Mundialu
|
"Bohater ostatniej akcji" pozostaje w Ekstraklasie
http://www.90minut.pl/news/126/news1...w-Gorniku.html |
Jak wiadomo ostatnio jest spór na linii SKWK a Wislakrako.com... Mam pytanie odnośnie trenera Łaciaka... Za co nie był on ulubieńcem Stowarzyszenia?? Bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie a myślę że wiele osób chciałoby sobie wyrobić zdanie w tej kwestii czy słuszne były "żądania" o jego usunięcie..
|
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2180
Janusz Świerad obchodzi dzisiaj czterdziestkę...kto go jeszcze pamieta? |
Cytat:
Takie kiedyś Wisła robiła transfery !!! |
Niewiem czy było ale..
http://borussia.com.pl/n-3002-jakub-...kawalerem.html |
|
Michał Jonczyk w Górniku Zabrze
http://www.90minut.pl/news/126/news1...w-Gorniku.html |
No to nasze 2 talenty, które miały być nadzieją naszego ataku wylądowały w Górniku. Szkoda
Mam nadzieję, że Leszczak nie zdemoralizuje Jonczyka i przynajmniej kadra będzie miała z niego pożytek jak będzie się rozwijał jak dotychczas. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl