Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

LuKaS TSW 20.01.2010 15:18

Wszyscy źli ,ze wszystkich śmiech ale przyjdzie ostatni weekend lutego wyjdą ci sami piłkarze na ligowe boiska i znowu będą Bogami,oh ah Patryś Małecki i reszta.Nie wiem czego wy się spodziewaliście że będą grać jak Barcelona? Przecież to jest zbieranina(przepraszam za słowo) ludzi którzy grają ze sobą po raz pierwszy w takim składzie,no i proponuje teraz wyjechać z mroźnej Polski gdzieś w ciepłe rejony i zapierdzielać cały czas na wysokich obrotach,nie da się organizmu nie oszukasz.
Co do oceny meczu to na plus mimo wszystko Glik i Mierzejewski,a nie Mierzejewski nie może być dobry bo jest z Cracovii.., na minus sędzia,no ale tolerancja wobec czarnego udzieliła się i komentatorowi pod sam koniec gdy powiedział że sędziemu trzeba po prostu wybaczyć.

IncognitoTSW 20.01.2010 15:23

Poziom meczu żenujący, Lewandowski i Małecki jak gwiazdorzy.

Szymonito 20.01.2010 15:34

Wszystkie bramki, plik bez hasła
Kod:

http://hotfile.com/dl/25030170/155eea6/2010-01-20_Tajlandia-Polska_1-3.zip.html

jachting 20.01.2010 16:20

komentator moim zdanie powinien skupić się głównie na komentowaniu . Niektórzy zdecydowanie za dużo oceniają to piłkarzy, to zespół , przez co potrafią rozkojarzyć a przy tym sugerują (trudno odsiać póżniej te głupoty ).
Dla mnie to jest dobry trening aby przy ich zrzędzeniu zachowac spokój i oglądać mecz .

Te mecze są o tyle dobre że Smuda przejży kadre B,C ,bo tak poza tym to niewiele one znaczą . Ja tak czy inaczej zawsze oglądam mecze Polski bo po prostu lubie .

szprotson 23.01.2010 10:08

co za kiepy tam sedziuja z tym Singaporem to w szoku
Pawełek = Przyrowski

żal tvp

my nie mamy obroncow. no nie mamy.

Pauwe 23.01.2010 10:25

komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...

Kluvi 23.01.2010 10:43

dobrze że nie kupiliśmy Sadloka i Glika toż to drewienko że ho ho

a co grają to szkoda słów hehe

szprotson 23.01.2010 10:44

ale sa jaja

niedowiary co mamy słabą kadre

martinius028 23.01.2010 11:02

Pamiętajmy że wszyscy nasi piłkarze są jeszcze przed okresem przygotowawczym stąd być może te ogólnie złe wrażenia?

WISŁA 1906 NH 23.01.2010 11:02

Dajcie spokój naszym, przerwali im gre w PES-a, Smuda kazał im wyjść na boisko a biednym się nie chce, dziewczyny daleko w Polsce, brak galerii handlowych po co biegać ? nie ma motywacji. Dobrze że niezapomnieli wziąść z Polski żelu do włosów bo głupio by sie prezentowali w TV. Po meczu już koniec zgrupowania wieczorem będą mogli porzucać ananasami w okna

WILU TS 23.01.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pauwe (Post 845601)
komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...

Teraz to jeszcze luz,strach pomyśleć jak zabraknie Szpakowskiego czy Szaranowicza,przecież tych jego wypocin i pseudo podkręcania komentarza nie da się słuchać !! Skrzeczący głosik jak żaba w stawie !

Marszałek 23.01.2010 11:16

Zal jak się słyszy jakiegoś chłopca, który mówi w studio ,że Glikiek interesują się zespoły z Anglii:) a Jodłowiec miał ofertę z Napoli. Jakieś mimimum przyzwoitości,bo o rzetelności nie ma co mówić.

Maciuś 23.01.2010 11:20

Nowak zmarnowal juz dwie setki w tej polowie.

szprotson 23.01.2010 11:33

haha Pietia prawą nogą...ale ten przeciwnik mocny

szczaq21 23.01.2010 11:40

Widac Mały jest w formie.:D

For_FuN_ 23.01.2010 11:41

Malecki pudlo sezonu ;)... z 3m i pilka nad poprzeczka :D. Ale to przeciez jego poczatki w kadrze, poza tym poczatek okresu przygotowawczego. Gleszych wnioskow nie nalezy wyciagac.

WILU TS 23.01.2010 11:42

Wiesz 8mln Euro(Lewandowski) by sobie zapewne nogę przy tym strzale złamał więc nie jest źle :P

Tylko_Wisła! 23.01.2010 11:44

Noi Mały strzelił bramę chyba chciał dośrodkować ale liczy sie że strzelił :D

For_FuN_ 23.01.2010 11:52

Ten Tomasz Nowak to rezerwowy Polonii Bytom :D? Widac, widac...braki w technice porazajace...

Smuda fajnych pilkarzy powoluje ;).

Nie ogladalem pierwszej polowy, ale po drugiej, to mozna smialo stwierdzic, ze Singapur mialby problemy w naszej IV lidze...to amatorzy tam graja?

Maciuś 23.01.2010 11:53

Czy tez wyjazd cos potwierdzil? Chyba tylko to ze slabi zawodnicy sa jeszcze slabsi.

P@vel K@sprzyk 23.01.2010 12:02

Szkoda że nie wpuścili Mariusza :) Wtedy każdy Wiślak miałby gola na koncie w tym meczu :)

WILU TS 23.01.2010 12:04

Komentarz o 1B i meczu z nią na Ursynowie mnie zmiażdżył:rotfl:

fanfan 23.01.2010 12:09

Gra Małeckiego woła o pomstę do nieba. Jemu nic , kompletnie nic nie wychodziło. Nie strzelił chyba z metra do pustej bramki, nawet lekkie dośrodkowanie z boku pola karnego mu nie wyszło dzięki czemu strzelił bramkę , kilka razy podął do przeciwnika , czasami nie wiedział co zrobić z piłką nawet raz przeszkodził Pietii w dojściu do piłki, sam Piotrek Brożek miał do małego kilka razy spore pretensje że ten mu źle podał albo nawet nie podał i w ogóle porażka. Nawet piłkarz Mistrza Polski bez przygotowania powinien coś sobą reprezentować, chyba że nie wytrzymał "presji" :D Jak się nie poprawi to czego go ława w Wiśle, nic więcej .

DeadOrAlive 23.01.2010 12:23

Razi mnie ta nonszalancja w grze naszych reprezentantów.
To piętka, to jakieś dziwne zagrania, jakby byli mistrzami świata. Smuda powinien przywrócić ich na ziemie...

felipe 23.01.2010 12:23

Nie rozumiem narzekania.

Czy wy naprawde sie spodziewaliście, że zbieranina kopaczy z polskiej ligi, oderwana w środku zimy od PESa(jak ktoś to ładnie ujął wcześniej) zagra tu pare piłek z klepki, zaprezentuje kombinacyjne akcje itp? Że Małecki, który w szczycie formy nie potrafi przyjąc dobrze piłki teraz będzie czarował jak Messi? Tosik, Sadlok, Nowak jeden z drugim, itp itd zagrali tak jak umieją, czyli słabo.

Nie widzę powodów do narzekania, wszak cały turniej przebiegł planowo! Bęcki od w miare rozgarniętych Duńczyków, wygrane z amatorami. Poziom przewidywalny, wyniki oczywiste, wystarczyło sobie poprostu nie robić nadziei na jakieś przejawy wirtuozerii.

JAR0 23.01.2010 12:31

Co Wy narzekacie, przed strzeleniem bramki przez Piotrka Brożka wymieniliśmy więcej podań jak Barcelona :-D

ToTylkoJa 23.01.2010 12:37

może jestem mało obiektywny, ale wg mnie najlepszym zawodnikiem na placu był Maciej Iwański.

Gwiaździsty 23.01.2010 12:40

Wy tak na poważnie grą reprezentacji się przejmujecie he, he, he. Czy tak z nudów bo liga nie gra ? :)

Szymonito 23.01.2010 15:16

Polska - Singapur 6-1 (2010.01.23)
Wszystkie bramki w 1 pliku, bez hasła
Kod:

http://hotfile.com/dl/25437615/b3c1031/2010-01-23_Polska-Singapur_6-1.zip.html

Dubi 23.01.2010 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 845663)
może jestem mało obiektywny, ale wg mnie najlepszym zawodnikiem na placu był Maciej Iwański.

co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że Iwański jest swietnym piłkarzem na poziomie takim, jakie nasze turniejowe spotkania. Reszta lepiej nie wypadła.
Szukac dalej.

Pauwe 23.01.2010 19:01

Ostatnie 10 minut meczu nadawałoby się na kasetę "futbolowe jaja"...

GemHZR 24.01.2010 01:40

Też właśnie końcówkę widziałem i obrona Singapuru skojarzyła mi się z tym filmikiem http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4 :D

0 22 24.01.2010 16:11

Czyli mecz 'kupiony' :)

1q2 25.01.2010 02:01

http://www.weszlo.com/news/4379

Jak dla mnie tym razem - nic dodać nic ująć.

For_FuN_ 27.01.2010 11:51

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html - jesli to jest prawda, to kolejne kompromitujace zachowanie ze strony Smudy, a to dopiero kilka miesiiecy pracy... Cos mi sie wydaje, ze Franciszek nie doczeka do EURO.

Maciuś 27.01.2010 11:54

Bardzo dobrze Smuda zrobil, drugi raz juz nas nie zaprosza na to gowno.

wolfy 27.01.2010 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 847413)
Bardzo dobrze Smuda zrobil, drugi raz juz nas nie zaprosza na to gowno.

A mnie się nie podoba, gdy ktokolwiek z orzełkiem na piersi zachowuje się jak burak.

szprotson 27.01.2010 16:57

Oczywiscie.
Reprezentujac kraj reprezentuje kazdego Polaka.
Zachował sie jak burak, bo jest burak.
tyle.

na takie tajlandzkie turniejej, to powinni w znacznikach biegać, bez NIKE, orzełków, herbów ani czegokolwiek co moglo by oznaczac, ze ta przypadkowa zbieranina ludzi nazywa sie REPREZENTACJA

AYALA 02.02.2010 10:20

Smuda jedzie do Polańskiego.
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,75...lanskiego.html

koyoot 08.02.2010 11:57

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,R...wiadomosc.html

Dla reprezentacji Polski i nie tylko to bardzo wazna wiadomosc. Kto wie czy to nie jest pierwsza udana rzecz jaka zrobil PZPN w ciagu ostatnich 15 lat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl