Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

TSNH 17.07.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 936482)
Aris juz dziala :))
http://img43.imageshack.us/img43/310/jagm.jpg
oficjalna Jagi

W wolnym tlumaczeniu "Klęknijcie przed Bogiem wojny, bo nie będzie litosci"

:)))

Mario Nh 17.07.2010 11:13

Ja coś czuje, że Amicolech zremisuje na wyjeździe bramkami a u siebie będzie taki kocioł, że wygrają.
Cóż, my zapewne dalej będziemy grać "u siebie" czyli na wygnaniu...

Aris czyli żółty ogień.

prober 17.07.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 936519)
W wolnym tlumaczeniu "Klęknijcie przed Bogiem wojny, bo nie będzie litosci"

:)))

To jak rozumiem zapowiedź tego, co wezmą ze sobą w bagażnikach kibice na mecz wyjazdowy? ;)

Fugiel 17.07.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 936518)
dla wiekszosci trenerow i pilkarzy na swiecie lepiej jest grac najpierw na wyjezdzie, jest lepiej i juz
to jest cos takiego jakby dwie druzyny walczyly o Mistrzostwo i jedna z tych druzyn rozgrywala swoj mecz 4 h wczesniej od drugiego, i ten drugi juz ze swiadomoscia wyniku z meczu rywala rozgrywal swoj godzine pozniej.. ja to tak widze , i szczerze powiedziawszy nie chcialbym znac wyniku z 1 meczu ktory decydowalby o Mistrzostwie, bo wychodzi trema, spuszczenie powietrza, a tak jest power, tak samo pod wzgledem kibicowskim jest lepiej, dajmy na to u siebie remisujemy 2-2 i zaloze sie ze zamiast przykladowo tysiaca osob (znajac juz wynik) pojechaloby o polowe mniej bo majac wpierw wyjazd nie zna sie co logiczne wyniku z 1 meczu i jest wieksza mobilizacja

oczywiscie to nie znaczy ze to jakas regula ze jak sie 1 mecz gra na wyjezdzie to znaczy ze sie awansuje dalej, po prostu lepiej zrobic wpierw swoje na wrogim terenie i miec swiety spokoj (wszystko co najgorsze za nami) a potem juz na swoim, przy swoich kibicach, na wlasnym stadionie dokonczyc
dlatego Amice sie poszczescilo (trener Sparty co oczywiste w****iony ze 1 mecz na wyjezdzie).. nie ma na to reguly jak wspomnialem ale jako ze Amika gra na 1 mecz na wyjezdzie to ich szanse (dla mnie osobiscie) podskoczyly o 10-20 procent wiecej


OK dziekuje za wyjasnienie :) choc wydaje mi sie ze rownie dobrze moza powiedziec, ze lepiej jest u siebie rozwalic kogos paroma bramkami a na wyjezdzie zagrac na remis :) tak czy siak mam nadzieje, ze obojetne gdzie gramy pierwszy mecz bez problemu ich przejdziemy. Wydaje mi sie, ze czas dziala na nasza korzysc i z tygodnia na tydzien powinno byc lepiej.

emj10 17.07.2010 12:22

Z czysto statystycznego punktu widzenia zespół który gra 1 mecz na wyjeździe ma zawsze handicap nad drugą drużyną. Jeśli przyjmiemy że oba mecze odbyłyby się na neutralnych boiskach, a zespoły miałyby zbliżony do siebie potencjał piłkarski to szanse można określić na 50:50. Jednak w tym wypadku zespół, który będzie grał drugi mecz u siebie (vide Amica) w przypadku potencjalnej dogrywki i karnych na własnym stadionie może przechylić szalę na swoją korzyść. Ile zwiększy to teoretyczne szane na awans? Może z 10-20% w stosunku do sytuacji kiedy oba mecze byłyby na neutralnym boisku.

Areo 17.07.2010 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 936600)
Z czysto statystycznego punktu widzenia zespół który gra 1 mecz na wyjeździe ma zawsze handicap nad drugą drużyną. Jeśli przyjmiemy że oba mecze odbyłyby się na neutralnych boiskach, a zespoły miałyby zbliżony do siebie potencjał piłkarski to szanse można określić na 50:50. Jednak w tym wypadku zespół, który będzie grał drugi mecz u siebie (vide Amica) w przypadku potencjalnej dogrywki i karnych na własnym stadionie może przechylić szalę na swoją korzyść. Ile zwiększy to teoretyczne szane na awans? Może z 10-20% w stosunku do sytuacji kiedy oba mecze byłyby na neutralnym boisku.

To nie musi być handicap bo dogrywka na własnym terenie ma też drugą stronę medalu. Wystarczy, że goście strzelą jedną bramkę i gospodarz będzie musiał wcisnąć 2 gole by nie odpaść. Premiowanie goli wyjazdowych nie przestaje się liczyć w dogrywce. Dlatego gdyby nie gol Murawskiego w ostatnich sekundach meczu na 4:2 to Lech odpadłby z Austrią Wiedeń.

Filippo123321 17.07.2010 14:45

Ktos tu pisal, ze Jaga trafila slabo kibicowsko, zatem polecam - http://www.youtube.com/watch?v=pnI--BqTakI.

Szymek_R22 17.07.2010 14:52

Dokładnie, jeśli ktoś twierdzi, że ekipa która jedzie na 500 kilometrowy wyjazd w 25 koła (!!!) i każda z tych osób fanatycznie dopinguje jest ,,średnia" , to ja gratuluje rozeznania :shock:

felipe 17.07.2010 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 936706)
Dokładnie, jeśli ktoś twierdzi, że ekipa która jedzie na 500 kilometrowy wyjazd w 25 koła (!!!) i każda z tych osób fanatycznie dopinguje jest ,,średnia" , to ja gratuluje rozeznania :shock:


Do tego mówimy o kibicach z miasta o ludności dwóch dzielnic Krakowa.Ponadto, poza Arisem są tam jeszcze co najmniej 2 dobre ekipy (PAOK, Iraklis).
Czołówka grecka to poziom póki co nieosiągalny dla polskich klubów na każdym polu - zarówno sportowym, jak i kibicowskim. Ale mimo wszystko jest plus - kto jak kto, ale Jaga wstydu (pod względem dopingu) nie przyniesie.

Ogryzek 17.07.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 936772)
Do tego mówimy o kibicach z miasta o ludności dwóch dzielnic Krakowa.Ponadto, poza Arisem są tam jeszcze co najmniej 2 dobre ekipy (PAOK, Iraklis).
Czołówka grecka to poziom póki co nieosiągalny dla polskich klubów na każdym polu - zarówno sportowym, jak i kibicowskim. Ale mimo wszystko jest plus - kto jak kto, ale Jaga wstydu (pod względem dopingu) nie przyniesie.

Faktycznie, Saloniki to miasto wielkości połowy Krakowa 350 tysięcy mieszkańców (około). I do tego 2 ekipy PAOK i Iraklis. A mimo to Aris prezentuje się naprawdę dobrze (na filmiku). Aż mnie to zaskoczyło.

1q2 17.07.2010 23:04

Same Saloniki duże nie są ale aglomeracja ma powyżej 1 mln więc pewnie stąd tyle luda na mecze łazi.
Co do losowania.

1.Amica - mogli gorzej i lepiej, natomiast ja uważam że mają szanse ze Spartą - Liga Czeska od jakiegoś czasu kuleje a i sama Sparta w zasadzie to grubym fartem tego mistrza zdobyła.Zespół jak najbardziej w zasięgu Amiki , tak jak i uważam że mają realną szansę na awans do LM.
Kibicowsko - wiadomo, świetny i nie drogi wyjazd

2.Ruch - Do końca nie wiadomo z kim.Jeśli Austria się spręży to pewnie z nią i tu szanse już mniejsze na awans.Kibicowsko jak najbardziej na + dla Ruchu

3.Jaga - ciężko powiedzieć bo ten Aris to taka niewiadoma jest ale pewnie będzie faworytem.Kibicowsko wyjazd przedni ale koszty już spore.

4.My - Najpewniej Azerbejdżan , jesteśmy faworytem ale to nie są już pionki pokroju Litwinów, tylko bardziej takie zadziory jak Estończycy czy Gruzini więc tu na stojąco nie przejdziemy ich.
Pierwszy mecz u siebie więc tu nie ma co kombinować tylko siąść na nich od 1 minuty, szczególnie że obrona to jedna wielka prowizorka.Kibicowsko - sam wyjazd to pewnie ogromne przeżycie ale to raczej tylko czarter z drużyną - jeśli klub na to pójdzie - ogólnie drogi biznes jak **** ale podróż jakiej większość śmiertelników nie uświadczy;)

zidanemarcin 18.07.2010 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 937143)
Liga Czeska od jakiegoś czasu kuleje a i sama Sparta w zasadzie to grubym fartem tego mistrza zdobyła.Zespół jak najbardziej w zasięgu Amiki , tak jak i uważam że mają realną szansę na awans do LM.

Swietny argument, no bo przeciez Polska liga wcale nie kuleje, a Amika po mistrza kroczyla pewnie od pierwszej do ostatniej kolejki :lol:

1q2 18.07.2010 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 937195)
Swietny argument, no bo przeciez Polska liga wcale nie kuleje, a Amika po mistrza kroczyla pewnie od pierwszej do ostatniej kolejki :lol:

Dlatego pisałem że 'w zasięgu'.Jeśli nie rozumiesz znaczenia tego słowa to sory

AZS_Lublin 18.07.2010 16:02

Seeded teams coef. Unseeded teams coef.
------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ----------------
FC Basel *3 Sui 48.675 Rosenborg BK ** Nor 23.980
Anderlecht *3 Bel 42.580 FC Salzburg ** Aut 19.915
FC København *3 Den 34.470 Litex Lovech ** Bul 15.900
Hapoel Tel-Aviv ** Isr 27.775 Dinamo Zagreb ** Cro 14.466
Sparta Praha ** Cze 27.395 Partizan Belgrade ** Srb 13.800


Czy w przypadku pokonania Sparty Praga, Lech bedzie rozstawiony na podstawie tej tabelki?
(przejęcie rankingu)

emj10 18.07.2010 16:34

Lech nie przejmuje rankingu Sparty z tego względu, że losowanie odbywa się przed zakończeniem 3 rundy eliminacji do LM.

micmac 18.07.2010 17:05

Jak dla mnie to Amica nie trafiła aż tak fajnie. W końcu to Sparta będzie faworytem. Czesi mają niezłych piłkarzy, np. Słowak Kucka, którego możemy pamiętać z występów w reprezentacji na Mistrzostwach Świata. Jest tam też paru zawodników ocierających się i grających w reprezentacji Czech. Procentowo stawiał bym na 60 do 40 dla Sparty. Wisła trafiła bardzo dobrze. Co prawda wyjazd do Azerbejdżanu trochę odstrasza, ale w końcu Amica też miała wyjazd i poradziła sobie z Interem (chodź było trudno). Quarabag jak najbardziej do ogrania szanse 70 do 30 dla Wisełki. Co do Ruchu to przy ich grze i wzmocnieniach trafili fatalnie. I obojętnie czy trafią na Austrię czy Siroki będą mieli strasznie trudno awansować do 4 rundy. Szanse w przypadku meczu z Austrią 75 do 25 dla Austrii, a w przypadku Bośniaków 55 do 45 dla Siroki Brijeg. Co do meczu Jagi to jedna wielka niewiadoma. Po pierwsze forma Jagi jest jedną wielką niewiadomą. Niby zrobili pare transferów ale czy to są dobre transfery to się dopiero okaże. Szanse Jagielloni upatrywał bym w tym, że o ile się nie mylę liga Grecka dość puźno bo dopiero pod koniec sierpnia rozpoczyna rozgrywki, więc piłkarze Arisu mogą być w bardzo kiepskiej formie w przeciwieństwie do rozpoczynającej sezon Jagi.

Tak czy owak każda drużyna ma szansę przejść do następnej rundy. Jeżeli przejdą 3 nasze ekipy będzie to wielki sukces, 2 drużyny w następnych rundach to minimum a jeżeli przejdzie tylko jedna to będzie porażka, albo raczej coroczna norma polskich ekip w pucharach... Jedno jest pewne. Jeżeli nawet awansujemy do następnych rund, to potrzebne są wzmocnienia. I to poważne wzmocnienia a nie uzupełnienia składów.
Myślę, że Wisła awansuje do tej 4 rundy ale bez wzmocnień, to w 4 rundzie nie mamy żadnych szans chyba, że stanie się cud i wylosujemy jakieś totalne ogórki typu Quarabag w co wątpię bo Wisła jest nie rozstawiona... :/

1q2 18.07.2010 17:23

Niestety awansować do grupy z pozycji takiej jak nasza to praktycznie misja niewykonalna - jedynie mega fart w losowaniu.Z drugiej strony awans do LM wydaje się nieco trudniejszy niż myśmy mieli(i mieli byśmy gdyśmy przeszli Estończyków) ale powiedzmy sobie szczerze.

Jedynie Anderlecht wydaje się poza zasięgiem, drugi zespół z którym było by ciężko jak cholera to Red Bull a reszta to tak wszystko pół na pół - na papierze oczywiście

tofik 18.07.2010 17:28

Jeśli chodzi o tę rundę to Lech wylosował całkiem trudnego przeciwnika. Mogli trafić zdecydowanie lepiej. Ale to dobrze, niech pokarzą, na co ich stać :)
Pewnie niektórzy kojarzą, rok temu Sparta odpadła z LM z PAO. Szczególnie u siebie zrobili dobre wrażenie:
Trochę się kojarzy z naszą potyczką :)
http://www.youtube.com/watch?v=04SVtDwlh70
http://www.youtube.com/watch?v=XKVtA0KXE6E

Jaroo1 18.07.2010 17:38

Cytat:

Niestety awansować do grupy z pozycji takiej jak nasza to praktycznie misja niewykonalna - jedynie mega fart w losowaniu
ja bym az tak nie dramatyzowal. Tak jak piszesz trzeba miec farta w losowaniu. My go na ogol nie mamy ale mysle ze od tamtego sezonu zaczelo nam sprzyjac szczescie. Oczywiscie odpadlismy z mocna Levadia :P ale tak naprawde gdybysmy wtedy ich przeszli i mieli taka sama droge jak oni to te zespoly byly naprawde w naszymz asiegu. W tym roku idzie jak na razie rownie zajebiscie. Mega slabi Litwini, teraz mocniejsi niz Litwini ale nadal ciency Azerowie (moze Irlandczycy) wiec trzeba miec nadzieje ze i w 4 rundzie bedzie sprzyjalo szczescie (oczywiscie jeszcze w niej nie jestesmy ale skoro jestesmy faworytami w 2 i 3 rundzie to chyba mozna sobie wybiec dalej w przyszlosc). 2 lata temu grajac z solidnym Tottenhamem nie doznalismy blamazu (mozna mowic ze wtedy bylismy mocniejsi ale tak naprawde to ciezko to porownywac) wiec nie lekajmy sie tak. Jesli Ci chlopacy beda grac z pelna determinacja i zaangazowaniem to spokojnie przy odrobinie szczescia mozemy awansowac do fazy grupowej. Oczywiscie prawdopodobienstwo ze nie awansujemy jest wieksze ale mysle ze mamy tak z 30% szans a to wcale nie tak malo :)

lad21ewt 18.07.2010 21:03

Losowanie dla polskich klubów było szczęśliwe teraz to tylko trzeba pomóc szczęściu Lech nieźle trafił dobrze że rewanż ma u siebie jak strzeli bramkę na wyjeździe albo zremisuje to będzie dobrze spodziewam się jednak wyrównanego dwumeczu jak z Austrią Wisła jako rozstawiona mogła lepiej trafić ale i tak jest dobrze polskie kluby mają patent na azerbejdżańskie kluby - awans bez dyskusji Ruch trafił najlepiej jak mógł liczę że zagrają z Sirokami Może Ruch nie gra jeszcze tak jakby wszyscy chcieli ale czas działa na ich korzyść Jagiellonia - Aris wiadomo że nic nie wiadomo Jaga gra dobrze w sparingach Aris nic szczególnego w Europie nie osiągnął, średniak ligi greckiej do pokonania
Przy takim losowaniu realne jest żeby 4 polskie kluby grały w 4 rundzie a tam trzeba mieć szczęście albo liczyć na cud (Lech w przypadku awansu ma zagwarantowane gr LE j 6 meczy)

Szkoda że wszystkie mecze w LE polskie kluby grają najpierw grają u siebie a rewanże na wyjeździe Ciekawe jak będzie z transmisjami w tv ? Wątpię żeby 3 mecze puścili jednego dnia ale chciałbym się mylić

crazykaro 18.07.2010 21:27

Lech niech odpada jak najszybciej i gra LE. Nie potrzeba nam wzrostu siły głównego rywala do tytułu. I nawet mogą sobie awansować do LE ale nie do LM. Pozoastałym polskim zespołom życzę jak najwięcej zwycięstw. W końcu niech jakiś lepszy sezon w pucharach potwierdzi regułę że jesteśmy jako polska liga słabi :lol:

sessegnon 18.07.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lad21ewt (Post 937859)
Szkoda że wszystkie mecze w LE polskie kluby grają najpierw grają u siebie a rewanże na wyjeździe Ciekawe jak będzie z transmisjami w tv ? Wątpię żeby 3 mecze puścili jednego dnia ale chciałbym się mylić

Wszystko zależy tylko od dobrych chęci klubów.Ostatnio Polsat chciał pokazać zarówno Wisłe jak i Ruch, ale działacze tych drugich ustalili taką godzine meczu(20:00), że transmisji z Chorzowa nie będzie.Polsat proponował godz. 17, a w zamian za to transmisje w kanale otwartym.

Co do Jagi to jeszcze nie wiadomo kto pokaze ich mecze i czy w ogole ktos pokaze.Najblizej jest oczywiscie Polsat.

Jezeli mialyby byc 3 transmisje to nie moze byc takich jaj, ze w Ruchu buntuja sie, ze to oni powinni grac o 20, bo w poprzednim sezonie grali niby atrakcyjniejszą piłke.
W pilce jak w boksie.TV rozdaje karty.

KrasnalFN 18.07.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lad21ewt (Post 937859)
Szkoda że wszystkie mecze w LE polskie kluby grają najpierw grają u siebie a rewanże na wyjeździe Ciekawe jak będzie z transmisjami w tv ? Wątpię żeby 3 mecze puścili jednego dnia ale chciałbym się mylić

Wszystkie mecze będą zapewne na Polsacie Futbol (ten kanał na czas LE może uruchomić az 5 rownoległych kanałów), Lecha na Polsacie i przynajmniej jeden mecz LE tez na Polsacie. W sumie jedyny mecz który może nie być transmitowany to chyba tylko Siroki - Ruch, bo Polsat pewnie nie będzie produkował sygnału a nie wiadomo czy zrobią to Bośniacy.

Co do posta wyżej: nie ma opcji żeby mecze LE i eliminacje LM były pokazywane gdzie indziej niż na Polsacie, Polsat jako platforma ma całkowite prawa do transmisji tylko dla siebie w Polsce.

sessegnon 18.07.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrasnalFN (Post 937926)
Co do posta wyżej: nie ma opcji żeby mecze LE i eliminacje LM były pokazywane gdzie indziej niż na Polsacie, Polsat jako platforma ma całkowite prawa do transmisji tylko dla siebie w Polsce.

Otóż mylisz się kolego:D Polsat kupił licencje, która obejmuje mecze od IV rund kwalifikacyjnych.Wszystko co wcześniej, moze zakupic dowolna stacja i nie jest wazne czy to Polsat, TVP czy TVN.Przyklad z zeszlego roku kiedy to nSport pokazywal mecz Legii z Broendby.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrasnalFN (Post 937926)
Wszystkie mecze będą zapewne na Polsacie Futbol (ten kanał na czas LE może uruchomić az 5 rownoległych kanałów), Lecha na Polsacie i przynajmniej jeden mecz LE tez na Polsacie. W sumie jedyny mecz który może nie być transmitowany to chyba tylko Siroki - Ruch, bo Polsat pewnie nie będzie produkował sygnału a nie wiadomo czy zrobią to Bośniacy.

Mogą pokazywac mecze na swoich kanalch serwisowych, ale będą to robić dopiero od fazy grupowej, poniewaz dostaną gotowy sygnał z meczu.
Obecnie to na Polsacie spoczywa mus produkowania sygnalu(od IV rundy robi to UEFA) a to troche kosztuje.Zeby sie zwrocilo to najlepiej pokazac mecz w kanale otwartym gdzie za reklamy dostana wiecej kasy.
Tak jak pisalem wczesniej.Jezeli kluby chca byc pokazywane w TV to musza dostosowac sie do wymogow telewizji w postaci godziny rozegrania meczu.

To by było na tyle:)

AZS_Lublin 19.07.2010 13:38

Co do tych transmisji fajnie było kilka lat temu jak 4 nasze ekipy grały z powodzeniem w pucharach. Pamiętam taki jeden czwartkowy wieczór z pucharem UEFA, gdzie jak się o 15 włączyło TV tak dopiero po 23 go wyłączyło.
Chyba o 15 grała Polonia gdzieś na wschodzie, o 17 dano mecz Legii o 19 Wisły a o 21 z Hiszpani szedł mecz Amicy.
Otwarty polsat puści conajwyżej 1 mecz 1 dnia. Pewną furtką dla TV jest możliwość rozgrywania meczów LE we wtorek. Ja chciałbym zobaczyć oczywiście mecz Wisły na polsacie otwartym np we czwartek o 20:45, we środe niech dadzą tego Lecha w Pradze a we wtorek Jagę i dla mnie miodzio.

lad21ewt 19.07.2010 17:30

Z jednej strony to dobrze że wszystkie mecze są w Polsce Polsat może dogadać się z klubami i puścić 3 mecze jeden po drugim Ale jak znowu będą takie jaja jak z Ruchem że oni chcą mecz o 20 a Polsat o 17 Polsat daje kasę na transmisje i on wymaga od klubów żeby one podporządkowały się (jak nie chcą transmisji to ich szkoda i kibiców ) Strach pomyśleć o rewanżach 3 runda el to raczej powinny być wszystkie mecze tylko godziny transmisji mogą być niekorzystne dla Polsatu może 1 puszczą góra 2

John1906 19.07.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 936378)
Jaga kibicowsko trafiła zajebiście jak dla mnie. Co prawda daleko, ale Aris ma ekipę - lekko mówiąc - niezłą. Ruchu z 2tys powinno jechać do Wiednia, tak samo jak Amiki do Pragi. My trafiliśmy fatalnie niestety, ale (mam nadzieję) powetujemy sobie to w IV rundzie.

Nie chodziło mi, że Aris jest średnią ekipą, tylko, że daleki wyjazd dla Jagi i na pewno nie pokażą się tam tak dobrze jak np Amica w Pradze.

Jestem ciekawy za to Arisu w Białymstoku. Może być ciekawie :)

Robert_wislak 19.07.2010 19:05

Jagiellonia prawdopodobnie będzie miała nieczynny sektor gości z powodu budowy stadionu, a nawet jeśli wymagają tego przepisy UEFA to nie będzie on duży

!!IRIVER!! 19.07.2010 22:35

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,LE...l?ticaid=1a8d7

No proszę. Zaraz się okaże, iż Ruch "kuchennymi" drzwiami dostanie się do kolejnej rundy :)

John1906 19.07.2010 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 938623)
Jagiellonia prawdopodobnie będzie miała nieczynny sektor gości z powodu budowy stadionu, a nawet jeśli wymagają tego przepisy UEFA to nie będzie on duży

UEFA to nie PZPN sektor dla gości musi być.

mitmichael 20.07.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 938858)
UEFA to nie PZPN sektor dla gości musi być.

Podobno Delegat UEFY był juz na stadionie w Białymstoku i Jagiellonia moze grac w LE wiec moze bedzie trybuna dla gosci. Inaczej chyba by UEFA inaczej postapiła.

sessegnon 20.07.2010 21:32

Dla tych co się śmiali z Ruchu:P
Torshavn 1-0 Salzburg
Co prawda nie odpadli(pierwszy mecz 5:0), ale już wyobrażam sobie co dzieje się na austriackich forach:D

Mario Nh 20.07.2010 21:40

U Bukmacherów kurs na Wisłę i Ruch 1,10, na Amicę 1,25. Jak nic świadczy to o sile polskich zespołów :P

!!IRIVER!! 21.07.2010 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 939560)
Dla tych co się śmiali z Ruchu:P
Torshavn 1-0 Salzburg
Co prawda nie odpadli(pierwszy mecz 5:0), ale już wyobrażam sobie co dzieje się na austriackich forach:D

warto również zwrócić uwagę jakiej katastrofy dopuściło się Dinamo Zagrzeb. Pierwszy mecz wygrali 5-1, a drugi... przegrali 3-0 z NK Koper.. Masakra.

ale awansowały dziś raczej faworyzowane ekipy.

lorddavy 21.07.2010 00:49

No ale Bohemians w dupe 0;4 z mistrzem Walii to chyba największa niespodzianka w pucharach jak na razie... W tym roku padają naprawdę szokujące wyniki... Dlatego remis Ruchu na Malcie można potraktować jako sukces :P

AS82 21.07.2010 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 939560)
Dla tych co się śmiali z Ruchu:P
Torshavn 1-0 Salzburg
Co prawda nie odpadli(pierwszy mecz 5:0), ale już wyobrażam sobie co dzieje się na austriackich forach:D

Jakbym wygral 5:0 w pierwszym meczu to nei wiem czy by mi sie chcialo biegac w drugim ,wiec stad pewnie to 0:1 , tak jak my z Barca: 0:4 i 1:0

sessegnon 21.07.2010 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 939723)
Jakbym wygral 5:0 w pierwszym meczu to nei wiem czy by mi sie chcialo biegac w drugim ,wiec stad pewnie to 0:1 , tak jak my z Barca: 0:4 i 1:0

Mimo wszystko z pasterzami z Wysp Owczych nie wypada przegrywać:P

Jak ktoś nie cierpi Amiki to dziś w Polsacie Sport o 20:00 mecz Sparta Praga-Metalurgs Lipawa.

Areo 21.07.2010 12:38

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Dobre rozstrzygnięcie. Jadze akurat dobrze życzę w pucharach, a grając na obcym stadionie ich szanse na awans byłyby minimalne. Mam nadzieję, że UEFA nam też nie będzie robiła kłopotów z dopuszczeniem R22.

!!IRIVER!! 21.07.2010 13:14

Swoją drogą - skoro decyzja w sprawie Jagi jest pozytywna, to nie wyobrażam sobie, aby nam to odrzucono...

Lech pewnie dziś dopnie swego. Albo wygra skromnie po mękach 1:0, albo rozsypie się worek z bramkami. Innego scenariusza nie widze.

Gucio25 21.07.2010 13:27

^ odrzucono. a właściwie nie odrzucono, bo w ogole nie dostano szansy na opiniowanie. do UEFY w ogóle nie zgłosiliśmy na III rundę R22, bo nie było do tego podstaw - m.in. licencji PZPN.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl