![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nikt, ale myślałem że coś wiecie
|
hmm, jak zauważymy na zdjęciach treningów Wisły, to dostali nowy komplet ciuchów treningowych, takze pewnie zaaraz te z zeszlego roku pojawią się w Futurze (?)
|
Ja tam różnicy żadnej nie widzę.
16.01.2015: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4059719978.jpg 15.10.2014 (zdjęcie z jesieni bo w lecie nie znalazłem zdjęcia jak byli w bluzach, ale koszulki też były z tej kolekcji): http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3666111298.jpg |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4059711670.jpg
Do obecnych strojów został domówiony komplet nowych bluz, które są zapinane pod samą szyję. |
Cytat:
Może jeszcze w euro ? |
Jeżeli już porównujecie Wisłę z Legią, porównajcie sobie ich sklep klubowy z naszym:
http://legia.com/aktualnosci/nowy-sk...-otwarty-39801 |
A co Adidas ma nam wybudować sklep? Sklepik klubowy to inicjatywa klubu, jaki my mamy każdy wie, w tej kwestii jesteśmy na szarym końcu.
|
Spokojnie, jest jeszcze Podbeskidzie, a i u nas coś w tym aspekcie ruszyło. Gorzej już nie będzie.
|
|
ale przecież blaszak jest taki piękny. O czym mowa najwięcej ludzi przewija się tam gdzie kupuje się bilety, a u nas coś żałosnego jest w rogu z dwoma koszulkami i 5 szalikami.
Pewnie ilość młodych kibiców gra w jakiś klubach i kupują sobie korki zwykle raz na rok. Nie można zrobić dedykowanej serii adidasa dla Wisły? Pewnie że są miejsca gdzie za takie buty można dostać by w....... ale wiele miejscowości jest w większości wiślackie a dla młodych to byłby szpan takie buty mieć. Zrobić promocje z Brożkiem Stiliciem Głową . Można powiązać kupno karnetu ze zniżkami na buty piłki itd. |
panowie ale jest jedna dosc duza roznica
w Warszawie po miescie spokojnie smigasz w bluzie Legii. W Krakowie śmigasz chwilę... Niech kazdy sie uderzy w piers i pochwali ile ma wiśackich gadżetów....po co Nam sklep przez prawdziwe S skoro nie bedziemy w nim zostawic pieniedzy :) |
a pamiętacie jak wprawie w każdym hipermarkecie było stoisko z gadżetami Wisły ? P Krakowie w stroju Wisły nie pójdziesz ale ja po swojej miejscowości chodzę do pracy zresztą czasem też
|
nie no jasne ze sie chodzi ale nie jest to taki sam procent jak w W-wie, POZnaniu czy Wrocku. Chyba przyznasz mi racje?
A co do wysepek to łezka się w oku kręci. |
Cytat:
- takie korki na pewno kosztowałoby znacznie drożej niż normalne (Adidas i tak ma już teraz wysokie ceny za normalne rzeczy) - jakąś tam określenie dużą ilość, żeby to było opłacalne trzeba by było wyprodukować, a nie wiadomo czy taka by zeszła - wątpię czy każdemu na boisku osiedlowym będzie się uśmiechało granie w korkach Wisły Co do powiązania karnetu ze zniżkami to jesienią dawali zniżki na wybrane produkty ze Strefy Kibica. Jeżeli chodzi Ci o to, żeby zniżki były na produkty Adidasa to też ciężko będzie o coś sensownego bo Adidas ma rzeczy drogie i zniżki mogłyby być raptem znikome co dużego magnesu by nie spowodowało. A tak jeszcze co do sklepu na Legii to ja np. osobiście nie chciałbym aby z Wiślackiego sklepu (który w pewnym sensie jest częścią stadionu) sprzedawać rzeczy Adidasa. Za to sprzedaż rzeczy ze wszystkich sekcji jak najbardziej, ale też taki sklep już mamy (Reymonta 22). |
R33- ale w sklepie Legii nie ma samego adidasa. Jest produkt Legii i sa produkty sponsora technicznego spersonalizowane pod Legię
marketingowo jest to super ruch. |
Cytat:
|
Odzież się zużywa, zwłaszcza w czasach sterowanego terminu przydatności.
Poza tym- Warszawa korzysta z napływu tzw. 'kibiców sukcesu", tych z okolicznych miejscowości, którzy nie złapali bakcyla chodzenia na mecze, jeżdżenia na wyjazdy etc. i ma target. W takiej skali zapewne tego nie zrobimy. Chodzi o to, by zostawiając już taką kasę za produkt (który zrobiony jest tandetnie, projekt masakryczny, wybór porażający) czuć satysfakcję z zakupu. By np. taki gimborurkowiec wydając lekką ręką kilka stów za "air maxy" czuł się wniebowzięty, że ma trendy sprzęt w klubowych barwach za jakąś tam dodatkową kasę. Myślisz, że po co robili akcje ze skinami na urządzenia przenośne czy play station? Nie wyjdzie- trudno. Przynajmniej mogą wtedy sobie powiedzieć z czystym sumieniem, że próbowali. I inaczej podejść do kibiców. Choć patrząc na akcje TWSD i żal 10zł... |
W końcu nowe twarze w sklepie online.
|
Jest postęp, chociaż Piotrek Brożek się ostał http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...isla_czerwony/
|
Nie tylko on:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...olo_I_druzyny/ http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wa_bawelniana/ (w sumie w klubie jeszcze pracuje) |
Na nowy sezon koszulki nie ma zaprezentowanej, ale na 22014/15 jest już w sprzedaży ;P
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/ Co do koszulek, to: http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28119 W 2013 było przedłużenie na 3 lata umowy więc jeszcze rok musimy się z Adidasem przemęczyć i z jego cenami... Wydaje mi się jednak, że obecne koszulki miały obowiązywać dwa sezony ... ale głowy dać uciąć nie dam :P |
ale jak chcecie w autletach adidasa możan taniej koszulki kupić
|
KOMINEK, z obecnego sezonu?
Jeśli tak to w jakiej cenie? |
Ostatnio jak byłem to były białe w Factory po 129 zł. Kiedyś jeszcze można było kupić z kołnierzem czerwone i białe... w outletach przeważnie po 129 zł wyprzedają meczówki :)
|
Jak byłem to były białe po 129zl ale w rozmiarach dla słonia afrykańskiego, a czerwonych w ogóle brak. Ale to było dawno, nie wiem jak teraz?
|
białe były 3 tyg temu M,S XL
|
Jakby za ceną szła jakość i wygląd, to by nie było problemu. Te koszulki powinny chodzić po 129 zł normalnie, no chyba, że dodatkowa stówka jest za Białą Gwiazdę ;)
|
Za Białą Gwiazdę jest 25-40zl. I to za haft.
|
Jjak wygląda sytuacja z poszukiwaniem nowego sponsora technicznego, ktoś coś wie? Zostaje Adidas czy jakaś nowa firma?
|
Witam wszystkich na forum ;)
Jeżeli chodzi o naszego partnera technicznego to firma adidas ma ważną umowę z nami jeszcze przynajmniej 1 rok i na nowy sezon powinna przygotować nowy model strojów. ;) |
Z tym nowym modelem stroju to pewne info? Bo właśnie zastanawiałem się dlaczego dali promocję na meczówki.
|
Zapewne zaproponowali zniżkę bo za miesiąc będą nowe modele pewnie po 259 i chcą sprzedać jak najwięcej tych ,,starych". Normalny zabieg, kilka razy już w przeszłości podobnie robili. ;)
|
Z moich informacji wynika, że będziemy mieli nowe stroje ;)
Ale cudów się nie spodziewajcie. |
Cytat:
|
A wiadomo czy Gwiazda zostaje?
|
nie wyobrażam sobie żeby nie została...
|
Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...
https://www.classicfootballshirts.co...el-96-away.jpg |
To jakiś żart z tym lotto ? ...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl