Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

63.5 Kg 18.01.2015 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czechu (Post 1387992)
Kiedy będzie zaprezentowana nowa wersja koszulek z adidasa? Inne kluby z e-klasy miały przed sezonem a My nie

A kto Ci powiedział ze ma być??

Błaszczu_WIŚLAK 18.01.2015 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1387989)
kilka pytań i odpowiedzi
1.Skąd wiadomo ze dla Adidasa Legia jest najwazniejszym klubem w Polsce??

Legia oprócz tego że dostaje stroje to ma kilka milionów od adidasa, Wisła nie ma nic...

czechu 18.01.2015 16:37

Nikt, ale myślałem że coś wiecie

filoo 19.01.2015 12:53

hmm, jak zauważymy na zdjęciach treningów Wisły, to dostali nowy komplet ciuchów treningowych, takze pewnie zaaraz te z zeszlego roku pojawią się w Futurze (?)

R33 19.01.2015 13:31

Ja tam różnicy żadnej nie widzę.

16.01.2015:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4059719978.jpg

15.10.2014 (zdjęcie z jesieni bo w lecie nie znalazłem zdjęcia jak byli w bluzach, ale koszulki też były z tej kolekcji):
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3666111298.jpg

KoPer 19.01.2015 14:41

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4059711670.jpg

Do obecnych strojów został domówiony komplet nowych bluz, które są zapinane pod samą szyję.

szprotson 19.01.2015 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1387998)
Legia oprócz tego że dostaje stroje to ma kilka milionów od adidasa, Wisła nie ma nic...

nie wiem skąd ten kit wyciągnąłeś, ale z chęcią o tym poczytam :)
Może jeszcze w euro ?

heoij 19.01.2015 14:57

Jeżeli już porównujecie Wisłę z Legią, porównajcie sobie ich sklep klubowy z naszym:

http://legia.com/aktualnosci/nowy-sk...-otwarty-39801

Kapcok7 20.01.2015 20:59

A co Adidas ma nam wybudować sklep? Sklepik klubowy to inicjatywa klubu, jaki my mamy każdy wie, w tej kwestii jesteśmy na szarym końcu.

PiVoSH92 20.01.2015 21:19

Spokojnie, jest jeszcze Podbeskidzie, a i u nas coś w tym aspekcie ruszyło. Gorzej już nie będzie.

OpEnTaNy 21.01.2015 08:21

cos mi smierdzi w powietrzu :D

https://www.youtube.com/watch?v=5H9xr5oUXbo

KOMINEK 21.01.2015 08:47

ale przecież blaszak jest taki piękny. O czym mowa najwięcej ludzi przewija się tam gdzie kupuje się bilety, a u nas coś żałosnego jest w rogu z dwoma koszulkami i 5 szalikami.


Pewnie ilość młodych kibiców gra w jakiś klubach i kupują sobie korki zwykle raz na rok. Nie można zrobić dedykowanej serii adidasa dla Wisły? Pewnie że są miejsca gdzie za takie buty można dostać by w....... ale wiele miejscowości jest w większości wiślackie a dla młodych to byłby szpan takie buty mieć. Zrobić promocje z Brożkiem Stiliciem Głową .

Można powiązać kupno karnetu ze zniżkami na buty piłki itd.

szprotson 21.01.2015 10:10

panowie ale jest jedna dosc duza roznica
w Warszawie po miescie spokojnie smigasz w bluzie Legii. W Krakowie śmigasz chwilę...
Niech kazdy sie uderzy w piers i pochwali ile ma wiśackich gadżetów....po co Nam sklep przez prawdziwe S skoro nie bedziemy w nim zostawic pieniedzy :)

KOMINEK 21.01.2015 11:24

a pamiętacie jak wprawie w każdym hipermarkecie było stoisko z gadżetami Wisły ? P Krakowie w stroju Wisły nie pójdziesz ale ja po swojej miejscowości chodzę do pracy zresztą czasem też

szprotson 21.01.2015 12:07

nie no jasne ze sie chodzi ale nie jest to taki sam procent jak w W-wie, POZnaniu czy Wrocku. Chyba przyznasz mi racje?
A co do wysepek to łezka się w oku kręci.

R33 21.01.2015 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1388240)
Pewnie ilość młodych kibiców gra w jakiś klubach i kupują sobie korki zwykle raz na rok. Nie można zrobić dedykowanej serii adidasa dla Wisły? Pewnie że są miejsca gdzie za takie buty można dostać by w....... ale wiele miejscowości jest w większości wiślackie a dla młodych to byłby szpan takie buty mieć. Zrobić promocje z Brożkiem Stiliciem Głową .

Można powiązać kupno karnetu ze zniżkami na buty piłki itd.

To by nie przeszło:
- takie korki na pewno kosztowałoby znacznie drożej niż normalne (Adidas i tak ma już teraz wysokie ceny za normalne rzeczy)
- jakąś tam określenie dużą ilość, żeby to było opłacalne trzeba by było wyprodukować, a nie wiadomo czy taka by zeszła
- wątpię czy każdemu na boisku osiedlowym będzie się uśmiechało granie w korkach Wisły

Co do powiązania karnetu ze zniżkami to jesienią dawali zniżki na wybrane produkty ze Strefy Kibica. Jeżeli chodzi Ci o to, żeby zniżki były na produkty Adidasa to też ciężko będzie o coś sensownego bo Adidas ma rzeczy drogie i zniżki mogłyby być raptem znikome co dużego magnesu by nie spowodowało.

A tak jeszcze co do sklepu na Legii to ja np. osobiście nie chciałbym aby z Wiślackiego sklepu (który w pewnym sensie jest częścią stadionu) sprzedawać rzeczy Adidasa. Za to sprzedaż rzeczy ze wszystkich sekcji jak najbardziej, ale też taki sklep już mamy (Reymonta 22).

szprotson 21.01.2015 15:31

R33- ale w sklepie Legii nie ma samego adidasa. Jest produkt Legii i sa produkty sponsora technicznego spersonalizowane pod Legię
marketingowo jest to super ruch.

liber 22.01.2015 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1388246)
panowie ale jest jedna dosc duza roznica
w Warszawie po miescie spokojnie smigasz w bluzie Legii. W Krakowie śmigasz chwilę...
Niech kazdy sie uderzy w piers i pochwali ile ma wiśackich gadżetów....po co Nam sklep przez prawdziwe S skoro nie bedziemy w nim zostawic pieniedzy :)

No trochę by się znalazło :>

ABGwislakABG 22.01.2015 19:35

Odzież się zużywa, zwłaszcza w czasach sterowanego terminu przydatności.

Poza tym- Warszawa korzysta z napływu tzw. 'kibiców sukcesu", tych z okolicznych miejscowości, którzy nie złapali bakcyla chodzenia na mecze, jeżdżenia na wyjazdy etc. i ma target.

W takiej skali zapewne tego nie zrobimy. Chodzi o to, by zostawiając już taką kasę za produkt (który zrobiony jest tandetnie, projekt masakryczny, wybór porażający) czuć satysfakcję z zakupu. By np. taki gimborurkowiec wydając lekką ręką kilka stów za "air maxy" czuł się wniebowzięty, że ma trendy sprzęt w klubowych barwach za jakąś tam dodatkową kasę.

Myślisz, że po co robili akcje ze skinami na urządzenia przenośne czy play station?

Nie wyjdzie- trudno. Przynajmniej mogą wtedy sobie powiedzieć z czystym sumieniem, że próbowali. I inaczej podejść do kibiców.

Choć patrząc na akcje TWSD i żal 10zł...

Kapcok7 15.02.2015 19:24

W końcu nowe twarze w sklepie online.

Paweł 15.02.2015 19:40

Jest postęp, chociaż Piotrek Brożek się ostał http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...isla_czerwony/

R33 15.02.2015 19:55

Nie tylko on:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...olo_I_druzyny/
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wa_bawelniana/ (w sumie w klubie jeszcze pracuje)

Neo1221 15.02.2015 20:35

Na nowy sezon koszulki nie ma zaprezentowanej, ale na 22014/15 jest już w sprzedaży ;P

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/koszulka/

Co do koszulek, to:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28119
W 2013 było przedłużenie na 3 lata umowy więc jeszcze rok musimy się z Adidasem przemęczyć i z jego cenami... Wydaje mi się jednak, że obecne koszulki miały obowiązywać dwa sezony ... ale głowy dać uciąć nie dam :P

KOMINEK 15.02.2015 21:10

ale jak chcecie w autletach adidasa możan taniej koszulki kupić

Fiti 15.02.2015 21:53

KOMINEK, z obecnego sezonu?

Jeśli tak to w jakiej cenie?

Neo1221 15.02.2015 22:28

Ostatnio jak byłem to były białe w Factory po 129 zł. Kiedyś jeszcze można było kupić z kołnierzem czerwone i białe... w outletach przeważnie po 129 zł wyprzedają meczówki :)

Fiti 15.02.2015 22:53

Jak byłem to były białe po 129zl ale w rozmiarach dla słonia afrykańskiego, a czerwonych w ogóle brak. Ale to było dawno, nie wiem jak teraz?

KOMINEK 15.02.2015 23:30

białe były 3 tyg temu M,S XL

gypsy 16.02.2015 11:42

Jakby za ceną szła jakość i wygląd, to by nie było problemu. Te koszulki powinny chodzić po 129 zł normalnie, no chyba, że dodatkowa stówka jest za Białą Gwiazdę ;)

ABGwislakABG 16.02.2015 11:45

Za Białą Gwiazdę jest 25-40zl. I to za haft.

Alonso19 25.05.2015 19:17

Jjak wygląda sytuacja z poszukiwaniem nowego sponsora technicznego, ktoś coś wie? Zostaje Adidas czy jakaś nowa firma?

krzaq12 25.05.2015 19:25

Witam wszystkich na forum ;)

Jeżeli chodzi o naszego partnera technicznego to firma adidas ma ważną umowę z nami jeszcze przynajmniej 1 rok i na nowy sezon powinna przygotować nowy model strojów. ;)

R33 25.05.2015 19:30

Z tym nowym modelem stroju to pewne info? Bo właśnie zastanawiałem się dlaczego dali promocję na meczówki.

krzaq12 25.05.2015 19:50

Zapewne zaproponowali zniżkę bo za miesiąc będą nowe modele pewnie po 259 i chcą sprzedać jak najwięcej tych ,,starych". Normalny zabieg, kilka razy już w przeszłości podobnie robili. ;)

WISŁAZWE 25.05.2015 20:03

Z moich informacji wynika, że będziemy mieli nowe stroje ;)

Ale cudów się nie spodziewajcie.

siemstein 25.05.2015 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1401972)
Z moich informacji wynika, że będziemy mieli nowe stroje ;)

Ale cudów się nie spodziewajcie.

Słyszałem, że samograje mają być. Buchalik będzie w tych strojach grał jak Neuer, a Barrientos jak CR7.

Stelio 25.05.2015 20:56

A wiadomo czy Gwiazda zostaje?

Kac 26.05.2015 06:28

nie wyobrażam sobie żeby nie została...

borubar1968 26.05.2015 18:03

Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...

https://www.classicfootballshirts.co...el-96-away.jpg

arth_ur 26.05.2015 18:55

To jakiś żart z tym lotto ? ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl