![]() |
http://www.malopolskatv.pl/18-06-mks...-wisla-krakow/ - być może będzie transmisja ze sławkowa
|
Cytat:
|
Dobór przeciwników na plus, i Flora i Genk startują w elm LM. Wypadałoby wygrać 1sze spotkanie, by zmierzyć sie w finale z Genkiem. Ciekawe jak byśmy wypadli na ich tle.
|
Wiadomo co z tą transmisją ze sparingu?
|
Cytat:
a nie łaska zobaczyć kilka postów wyżej na stronę małopolska.tv?? .... "A teraz najważniejsze Małopolska.TV będzie w Sławkowie. Postaramy się zrealizować transmisję na żywo z tego spotkania, jednak gwarancji dać nie możemy. Według naszych informacji zasięg mobilnego internetu w okolicy stadionu w Sławkowie jest zbyt niski by można to spotkanie transmitować. Postaramy się jednak znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie. Szanse na powodzenie naszej próby oceniamy uczciwie na 20%. Gdyby transmisji nie udało się zrealizować na stronie naszej e-telewizji pojawi się retransmisja całego spotkania." |
Skład jest juz na oficjalnej, Melikson chyba jest jeszcze oszczedzany, Pareiko, Genkov i Kirm odpoczywaja a Bogus chyba nie jest jeszcze w 100% sprawny by grac - oczywiscie Lamey i Iliev od 1 minuty - fajnie byłoby jednak zobaczyc ich w akcji
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ktoś coś więcej o tym Stanku, co gra dzisiaj jest w stanie napisać?
z profili na 90minut rzuca sie tylko w oczy ze w ubieglym sezonie nie pogral sobie za duzo.. |
Jak komuś się nudzi to polecam jednym okiem zerkać na shoutbox na MalopolskaTV , dawno takiej pokemoniady nie widziałem. DumaMiastaKrakowa osiągnął absolutny szczyt.
|
Cytat:
|
Kurde nawet nie zauważyłem,że u nas też jest SB , to rzeczywiście tłumaczy tą ciszę w tym temacie.
|
Świetna sprawa - będzie spokój w meczowym, będzie mniej płaczów w transferowym.
Kiedy będą treningi w Krakowie? Bo to chyba jedyna opcja, żeby przekonać się jak grają nowe nabytki w najbliższym czasie :) |
To jest dobry pomysł. Zostawić SB na stałe i spokój na forum pewny :D
|
Garguła jako kapitan Wisły to bardzo niesmaczny żart...
|
Meczyk na rozbieganie...myslalem, ze to moze chociaz III liga, a tu sie okazuje, ze A-klasa ;-). W takim przypadku moze do 15 goli uda sie dobic ;)? Ciekawe, jak Slawkow prezentowal sie w tych rozgrywkach :D.
|
Cytat:
|
szybko się zgrali :D a tak na poważnie, dopiero teraz zacznie się ciężka praca przed el. LM ;]
|
Jestem dobrych myśli.
Melikson wracaj do zdrowia! |
z relacji na oficjalnej stronie :
"Korzystając z tego, że na boisku jest spokojnie, napiszemy Wam, że dzisiejszy mecz mógł się nie odbyć. Ktoś ukradł jedną z bramek, pociął na kawałki i wrzucił do kanału obok stadioniku MKS-u. Żeby uratować sytuację, rano osoby z klubu przeniosły bramkę z boiska treningowego na główne i przyspawali w miejsce ukradzionej." :):) |
Cytat:
Ktoś nie chciał dopuścić do rozegrania tego meczu.:D:D Pewnie jakiś spisek! A może rząd? |
|
Rozwaliło mnie to zdjęcie :D
|
Cupiał się w Sławkowie urodził to musiał przyjechać :D
|
Cytat:
Bardzo dobrze zrobił klub odpuszczając paru zawodnikom udział w tym sparingu . Co prawda zawodnicy Sławkowa za bardzo nas nie kopali , ale szkoda zamęczyc piłkarzy którzy praktycznie nie mieli urlopu . Pierwszym poważnym sparingiem będzie spotkanie z Litexem za tydzień . Drużna na tym samym etapie przygotowań , nasz potencjalny rywal w III rundzie eliminacji . Moim zdaniem najważniejszy dwumecz tego sezonu . Jeśli drużyna pewnie wygra to spotkanie to na pewno morale wzrośnie , a i kibice powinni zacząć bardziej wierzyć we własną drużyne . |
Chciałem zauważyć, że Maaskant był nieco zawiedziony postawą Małeckiego w dzisiejszym sparingu:
„Przed meczem powiedziałem Patrykowi, żeby strzelił osiem goli. Strzelił sześć bramek, więc nie można powiedzieć, że jest w świetnej formie” ;-) |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...la_skrot_meczu
Zawodnik z numerem "27" to Adrian Stanek? Bo bardzo ładnie prezentował się na prawej pomocy. |
Cytat:
Podobnie korzystnie zaprezentował się Michał Chrapek (nr 14) :) Mam nadzieję, że będą oni dostawać więcej szans od Maaskanta, bo potencjał jest. |
Parę amatorskich zdjęć z trybuny :-p
Wyrażam zgodę na umieszczenie zdjęć na głównej stronie TWSD :) http://s2.ifotos.pl/img/1_hwpspqe.jpg http://s3.ifotos.pl/img/2_hwpshpp.jpg http://s2.ifotos.pl/img/3_hwpshpq.jpg http://s2.ifotos.pl/img/4_hwpshhp.jpg http://s2.ifotos.pl/img/5_hwpshhh.jpg http://s2.ifotos.pl/img/6_hwpshhx.jpg http://s3.ifotos.pl/img/7_hwpshhn.jpg Karny Małeckiego |
Retransmisja, a więc pełne 90 minut z meczu w Sławkowie - http://www.malopolskatv.pl/retransmi...wkow-wisla-09/
|
Podobał mi się inteligentny komentarz bodaj Małeckiego po meczu. Coś w stylu "Sławków obchodzi 90te urodziny wiec to 9:0 myślę, że wystarczy"
|
Jak by ktoś ogarnięty w tym temacie mi napisał, czy na pewno jest o 17 mecz czy tak sobie tylko pisze na oficjalnej;) i jeszcze jedna prośba... podanie dokładnego adresu gdzie będzie rozgrywany mecz (a najlepiej jak można komunikacją dojechać z Arhnem). Z góry dzięki.
|
Cytat:
Zapomniałbym o Kowalskim , chyba też go zabrali ze sobą :rotfl: Bramkarze: Sergei Pareiko, Filip Kurto, Milan Jovanić Obrońcy: Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Kew Jaliens, Dragan Paljić, Michael Lamey, Mateusz Kowalski, Michał Czekaj. Pomocnicy: Łukasz Garguła, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Maor Melikson, Patryk Małecki, Michał Chrapek, Daniel Brud. Napastnicy: Rafał Boguski, Tsvetan Genkov, Ivica Iliev tak to chyba wygląda |
A było coś o Mączyńskim? co z nim w ogóle?
|
No to mozna powiedziec, ze Jovanovic i Nunez sa juz po pierwszym treningu a fotka pokazujaca siedzacego i ogladajacego pilkarzy Stana Valckxa tylko to potwierdza + informacja, ze dołaczyli do druzyny. Pewnie w sobote jeszcze ich nie zobaczymy ale przynajmniej do meczu ze Skonto beda mieli troche czasu na zgranie sie z druzyna - 2 i poł tygodnia to bardzo duzo. Ciekawe czy bedzie dodana fotka potwierdzajaca to co napisałem
|
a Boguski trenuje ?
Coś tych napadziorów mało mamy ......... |
Czasu jest bardzo dużo,więc spokojnie się zgrają :) Liczę,że zobaczymy ich w akcji w meczu z Liteksem,chociażby kilkanaście/kilkadziesiąt minut.
|
Dzis sparing z Litexem , Maaskant ma do dyspozycji 24 zawodników . Powinien wystawić dwie 11 aby zarazem zgrywać trzon zespołu , a z drugiej strony miec przegląd w jakiej kto jest formie na tle mistrza Bułgarii .
Wynik dzisiaj jest nieistotny , chociaz jesli będziemy grac pierwszą połowę najmocniejszym składem tak jak i Litex to ciekawe czy ktoś będzie miał zdecydowaną przewagę nad rywalem . Pareiko - Lamey , Jaliens , Jovanovic , Paljic - Sobolewski , Wilk , Melikson - Małecki , Genkov , Kirm Jovanic - Burliga , Kowalski , Bunoza , Czekaj - Nunez , Jirsak , Brud - Garguła , Boguski , Iliev tak ja to widzę , nie zagrają Chrapek i Kurto |
Ja tak z innej paki czy wie ktos czy mecz bedzie gdzies transmitowany ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl