Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

alberto 14.06.2011 20:37

http://www.malopolskatv.pl/18-06-mks...-wisla-krakow/ - być może będzie transmisja ze sławkowa

JarekTSW 16.06.2011 18:58

Cytat:

Jednym z etapów przygotowań krakowskiej Wisły do nowego sezonu będzie turniej piłkarski, który rozegrany zostanie w stolicy Estonii, Tallinnie. W jego ramach Wisła rozegra dwa spotkania.

Pierwszym rywalem mistrzów Polski będzie czwarty zespół poprzedniego sezonu w Rumunii, Rapid Bukareszt. Spotkanie to rozegrane zostanie 6 lipca.

W drugiej parze aktualny lider estońskiej Meistriliiga - Flora Tallinn zmierzy się z mistrzem Belgii - KRC Genk.

Zwycięzcy spotkają się w meczu finałowym, który zaplanowano na 8 lipca. Przegrani rywalizować zaś będą w spotkaniu o miejsce trzecie.
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20286

tofik 17.06.2011 12:57

Dobór przeciwników na plus, i Flora i Genk startują w elm LM. Wypadałoby wygrać 1sze spotkanie, by zmierzyć sie w finale z Genkiem. Ciekawe jak byśmy wypadli na ich tle.

xanti1906 18.06.2011 13:42

Wiadomo co z tą transmisją ze sparingu?

yogul 18.06.2011 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1112483)
Wiadomo co z tą transmisją ze sparingu?


a nie łaska zobaczyć kilka postów wyżej na stronę małopolska.tv?? ....

"A teraz najważniejsze Małopolska.TV będzie w Sławkowie. Postaramy się zrealizować transmisję na żywo z tego spotkania, jednak gwarancji dać nie możemy. Według naszych informacji zasięg mobilnego internetu w okolicy stadionu w Sławkowie jest zbyt niski by można to spotkanie transmitować. Postaramy się jednak znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie. Szanse na powodzenie naszej próby oceniamy uczciwie na 20%. Gdyby transmisji nie udało się zrealizować na stronie naszej e-telewizji pojawi się retransmisja całego spotkania."

mitmichael 18.06.2011 14:41

Skład jest juz na oficjalnej, Melikson chyba jest jeszcze oszczedzany, Pareiko, Genkov i Kirm odpoczywaja a Bogus chyba nie jest jeszcze w 100% sprawny by grac - oczywiscie Lamey i Iliev od 1 minuty - fajnie byłoby jednak zobaczyc ich w akcji

fanfan 18.06.2011 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1112507)
Skład jest juz na oficjalnej, Melikson chyba jest jeszcze oszczedzany, Pareiko, Genkov i Kirm odpoczywaja a Bogus chyba nie jest jeszcze w 100% sprawny by grac - oczywiscie Lamey i Iliev od 1 minuty - fajnie byłoby jednak zobaczyc ich w akcji

Boguski nie wytrzymał chodzenia po górach więc dostał kilka dni odpoczynku co nie napawa optymizmem . Jeśli nie przepracuje dobrze okresu przygotowawczego to możemy zapomnieć w tej rundzie o dobrze grającym Rafale w barwach Wisły .

xanti1906 18.06.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1112504)
a nie łaska zobaczyć kilka postów wyżej na stronę małopolska.tv?? ....

"A teraz najważniejsze Małopolska.TV będzie w Sławkowie. Postaramy się zrealizować transmisję na żywo z tego spotkania, jednak gwarancji dać nie możemy. Według naszych informacji zasięg mobilnego internetu w okolicy stadionu w Sławkowie jest zbyt niski by można to spotkanie transmitować. Postaramy się jednak znaleźć jakieś alternatywne rozwiązanie. Szanse na powodzenie naszej próby oceniamy uczciwie na 20%. Gdyby transmisji nie udało się zrealizować na stronie naszej e-telewizji pojawi się retransmisja całego spotkania."

łaska, ale ktoś może mieć inne info.

fan01 18.06.2011 15:30

Ktoś coś więcej o tym Stanku, co gra dzisiaj jest w stanie napisać?
z profili na 90minut rzuca sie tylko w oczy ze w ubieglym sezonie nie pogral sobie za duzo..

blanco 18.06.2011 15:44

Jak komuś się nudzi to polecam jednym okiem zerkać na shoutbox na MalopolskaTV , dawno takiej pokemoniady nie widziałem. DumaMiastaKrakowa osiągnął absolutny szczyt.

Eternit 18.06.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1112523)
Jak komuś się nudzi to polecam jednym okiem zerkać na shoutbox na MalopolskaTV , dawno takiej pokemoniady nie widziałem. DumaMiastaKrakowa osiągnął absolutny szczyt.

Bo teraz na naszym SB jest lepiej? Jedyny plus, że teraz to się odbywa na SB i szybko zniknie, niż jakby miało wisieć w jakimś temacie meczowym.

blanco 18.06.2011 15:54

Kurde nawet nie zauważyłem,że u nas też jest SB , to rzeczywiście tłumaczy tą ciszę w tym temacie.

vote-for-mikey 18.06.2011 15:59

Świetna sprawa - będzie spokój w meczowym, będzie mniej płaczów w transferowym.

Kiedy będą treningi w Krakowie? Bo to chyba jedyna opcja, żeby przekonać się jak grają nowe nabytki w najbliższym czasie :)

JarekTSW 18.06.2011 16:17

To jest dobry pomysł. Zostawić SB na stałe i spokój na forum pewny :D

fan01 18.06.2011 16:30

Garguła jako kapitan Wisły to bardzo niesmaczny żart...

For_FuN_ 18.06.2011 16:32

Meczyk na rozbieganie...myslalem, ze to moze chociaz III liga, a tu sie okazuje, ze A-klasa ;-). W takim przypadku moze do 15 goli uda sie dobic ;)? Ciekawe, jak Slawkow prezentowal sie w tych rozgrywkach :D.

kacpaw91 18.06.2011 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1112521)
Ktoś coś więcej o tym Stanku, co gra dzisiaj jest w stanie napisać?
z profili na 90minut rzuca sie tylko w oczy ze w ubieglym sezonie nie pogral sobie za duzo..

Jak oglądałem kilka skrótów z meczów MESY to zwróciłem uwagę na jego technikę. Z tego co patrzyłem to zaczął grać bodajże pod koniec sezonu.

szczepek19 18.06.2011 17:10

szybko się zgrali :D a tak na poważnie, dopiero teraz zacznie się ciężka praca przed el. LM ;]

mariutto 18.06.2011 17:15

Jestem dobrych myśli.
Melikson wracaj do zdrowia!

mistico 18.06.2011 17:16

z relacji na oficjalnej stronie :

"Korzystając z tego, że na boisku jest spokojnie, napiszemy Wam, że dzisiejszy mecz mógł się nie odbyć. Ktoś ukradł jedną z bramek, pociął na kawałki i wrzucił do kanału obok stadioniku MKS-u. Żeby uratować sytuację, rano osoby z klubu przeniosły bramkę z boiska treningowego na główne i przyspawali w miejsce ukradzionej."

:):)

mariutto 18.06.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1112552)
z relacji na oficjalnej stronie :

"Korzystając z tego, że na boisku jest spokojnie, napiszemy Wam, że dzisiejszy mecz mógł się nie odbyć. Ktoś ukradł jedną z bramek, pociął na kawałki i wrzucił do kanału obok stadioniku MKS-u. Żeby uratować sytuację, rano osoby z klubu przeniosły bramkę z boiska treningowego na główne i przyspawali w miejsce ukradzionej."

:):)

Ha ha.:D
Ktoś nie chciał dopuścić do rozegrania tego meczu.:D:D
Pewnie jakiś spisek!
A może rząd?

Teqcontroller 18.06.2011 18:33

http://galeria.wislakrakow.com/20110618/nikol/11.jpg

'' Ja .......e , gdzie ja jestem'' :D

Ventigo 18.06.2011 18:37

Rozwaliło mnie to zdjęcie :D

TOMEK 11 18.06.2011 19:22

Cupiał się w Sławkowie urodził to musiał przyjechać :D

Karherop 18.06.2011 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariutto (Post 1112551)
Jestem dobrych myśli.
Melikson wracaj do zdrowia!

Melikson jest zdrowy , po prostu odpoczywa

Bardzo dobrze zrobił klub odpuszczając paru zawodnikom udział w tym sparingu . Co prawda zawodnicy Sławkowa za bardzo nas nie kopali , ale szkoda zamęczyc piłkarzy którzy praktycznie nie mieli urlopu .


Pierwszym poważnym sparingiem będzie spotkanie z Litexem za tydzień . Drużna na tym samym etapie przygotowań , nasz potencjalny rywal w III rundzie eliminacji . Moim zdaniem najważniejszy dwumecz tego sezonu .

Jeśli drużyna pewnie wygra to spotkanie to na pewno morale wzrośnie , a i kibice powinni zacząć bardziej wierzyć we własną drużyne .

Adasss 18.06.2011 20:06

Chciałem zauważyć, że Maaskant był nieco zawiedziony postawą Małeckiego w dzisiejszym sparingu:

„Przed meczem powiedziałem Patrykowi, żeby strzelił osiem goli. Strzelił sześć bramek, więc nie można powiedzieć, że jest w świetnej formie”

;-)

Lysy 18.06.2011 22:39

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...la_skrot_meczu

Zawodnik z numerem "27" to Adrian Stanek? Bo bardzo ładnie prezentował się na prawej pomocy.

fialo 18.06.2011 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1112659)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...la_skrot_meczu

Zawodnik z numerem "27" to Adrian Stanek? Bo bardzo ładnie prezentował się na prawej pomocy.

Tak, to on.

Podobnie korzystnie zaprezentował się Michał Chrapek (nr 14) :)

Mam nadzieję, że będą oni dostawać więcej szans od Maaskanta, bo potencjał jest.

nero 19.06.2011 09:05

Parę amatorskich zdjęć z trybuny :-p
Wyrażam zgodę na umieszczenie zdjęć na głównej stronie TWSD :)

http://s2.ifotos.pl/img/1_hwpspqe.jpg

http://s3.ifotos.pl/img/2_hwpshpp.jpg

http://s2.ifotos.pl/img/3_hwpshpq.jpg

http://s2.ifotos.pl/img/4_hwpshhp.jpg

http://s2.ifotos.pl/img/5_hwpshhh.jpg

http://s2.ifotos.pl/img/6_hwpshhx.jpg

http://s3.ifotos.pl/img/7_hwpshhn.jpg

Karny Małeckiego

alberto 19.06.2011 14:24

Retransmisja, a więc pełne 90 minut z meczu w Sławkowie - http://www.malopolskatv.pl/retransmi...wkow-wisla-09/

tofik 19.06.2011 16:22

Podobał mi się inteligentny komentarz bodaj Małeckiego po meczu. Coś w stylu "Sławków obchodzi 90te urodziny wiec to 9:0 myślę, że wystarczy"

KamiK 22.06.2011 12:29

Jak by ktoś ogarnięty w tym temacie mi napisał, czy na pewno jest o 17 mecz czy tak sobie tylko pisze na oficjalnej;) i jeszcze jedna prośba... podanie dokładnego adresu gdzie będzie rozgrywany mecz (a najlepiej jak można komunikacją dojechać z Arhnem). Z góry dzięki.

Karherop 23.06.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1115295)
Fajnie że oficjalna podała kadre jaka pojechała do Holandii... szacun!

Wie ktoś kto z młodych pojechał?

na pewno jest Czekaj , Chrapek chyba też . Brud to wiadomo . Różnica jest na pewno w Skołorzyńskim , którego nie widziałem na żadnym zdjęciu . Osobiście goscia nie lubię , więc nawet sie ciesze że nie pojechał do Holandii.

Zapomniałbym o Kowalskim , chyba też go zabrali ze sobą :rotfl:


Bramkarze:
Sergei Pareiko, Filip Kurto, Milan Jovanić

Obrońcy:
Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Kew Jaliens, Dragan Paljić, Michael Lamey, Mateusz Kowalski, Michał Czekaj.

Pomocnicy:
Łukasz Garguła, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Maor Melikson, Patryk Małecki, Michał Chrapek, Daniel Brud.

Napastnicy:
Rafał Boguski, Tsvetan Genkov, Ivica Iliev

tak to chyba wygląda

Semper Fidelis 1985 23.06.2011 17:02

A było coś o Mączyńskim? co z nim w ogóle?

mitmichael 23.06.2011 20:58

No to mozna powiedziec, ze Jovanovic i Nunez sa juz po pierwszym treningu a fotka pokazujaca siedzacego i ogladajacego pilkarzy Stana Valckxa tylko to potwierdza + informacja, ze dołaczyli do druzyny. Pewnie w sobote jeszcze ich nie zobaczymy ale przynajmniej do meczu ze Skonto beda mieli troche czasu na zgranie sie z druzyna - 2 i poł tygodnia to bardzo duzo. Ciekawe czy bedzie dodana fotka potwierdzajaca to co napisałem

Grantar 23.06.2011 21:11

a Boguski trenuje ?

Coś tych napadziorów mało mamy .........

baro1995 23.06.2011 21:13

Czasu jest bardzo dużo,więc spokojnie się zgrają :) Liczę,że zobaczymy ich w akcji w meczu z Liteksem,chociażby kilkanaście/kilkadziesiąt minut.

Karherop 25.06.2011 11:03

Dzis sparing z Litexem , Maaskant ma do dyspozycji 24 zawodników . Powinien wystawić dwie 11 aby zarazem zgrywać trzon zespołu , a z drugiej strony miec przegląd w jakiej kto jest formie na tle mistrza Bułgarii .

Wynik dzisiaj jest nieistotny , chociaz jesli będziemy grac pierwszą połowę najmocniejszym składem tak jak i Litex to ciekawe czy ktoś będzie miał zdecydowaną przewagę nad rywalem .

Pareiko - Lamey , Jaliens , Jovanovic , Paljic - Sobolewski , Wilk , Melikson - Małecki , Genkov , Kirm

Jovanic - Burliga , Kowalski , Bunoza , Czekaj - Nunez , Jirsak , Brud - Garguła , Boguski , Iliev

tak ja to widzę , nie zagrają Chrapek i Kurto

Zychu 25.06.2011 11:37

Ja tak z innej paki czy wie ktos czy mecz bedzie gdzies transmitowany ?

aguero20 25.06.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zychu (Post 1116299)
Ja tak z innej paki czy wie ktos czy mecz bedzie gdzies transmitowany ?

Ten mecz chyba nie będzie transmitowany bo szukałem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl