Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

WioReXXX 20.01.2010 13:09

Fatalnie, po prostu fatalnie.

Juz abstrahując od bezsensowności tego wyjazdu i sprawdzania takich piłkarzy jak: (ojej! to niesamowite, że oni JEDNAK się nie nadają) Przyrowski, Pawełek, Robak, Mierzejewski, Brzyski, Kiełb, Tosik, ale gra naszych jest po prostu tragiczna. Jest 26 minuta, a my porządnego strzału nie mieliśmy.

Jedyni z tej kadry mający jakieś tam szanse rzeczywistego grania w pierwszej reprezentacji to Lewandowski, Brożek, Sadlok, PESZKO(zdecydowanie najlepsza postać tego "zgrupowania"). I tyle. Być może również Małecki i Rybus. Chociaż ci akurat gracze w kontekście reprezentacji mnie nie przekonują.

A jeżeli chodzi już o pierwszą reprezentację to jak najszybciej trzeba sprawdzić Piszczka(dla mnie pewniak na EURO 2012- będzie w świetnym eiku dla piłkarza), Janczyka, Smolarka(nawet bez klubu, grając w reprze był lepszy niż wielu), Przemka Kaźmierczaka(czemu tak zniknął? dla mnei gość jest świetny, umie w pomocy bronić i atakować. skoro nie gra dlaczego Wisła się nim nie zainteresuje? Zastępca Sobola czy Cantoro jak znalazł, i w końcu będzie ktoś kto potrafi uderzyć z dystansu).

John1906 20.01.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 844112)
Wlasnie mialem napisac, ze po tym turnieju, wartosc Sadloka powinna spasc drastycznie...narazie zalicza 2 kompromitujace wystepy, a z potegami to nie gralismy.

Inna sprawa...co w kadrze robi ktos taki, jak Bandrowski? Nawet jesli to jest reprezentacja tylko polskiej ligi(chociaz ja tak nie uwazam, bo niektorych slabiutkich pilkarzy powolal Smuda), to ten czlowiek nie powinien miec w niej miejsca. Czesto nie lapal sie do skladu Lecha, a kiedy gral, to nie byl absolutnie wyrozniajacym sie pilkarzem ekstraklasy(a chyba tacy powinni grac w kadrze?). Na mysl o tym, ze jeszcze niedawno w reprezentacji grali defensywni pomocnicy klasy Kaluznego czy Sobolewskiego, a dzisiaj taki Bandrowski...to naprawde...

2 akcje w ciagu 30 minut spotkania ze 105 druzyna w rankingu FIFA... :D!

pytasz co tam robi Bandrowski, to ja pytam co tam Pawełek robi? :)

dobry trans: ITI... Ty wiesz co !!!

felipe 20.01.2010 13:18

a na trybunach: "iti... ty wiesz co!"

:lol:

Glik strzelił, teraz to już naprawde uwierzą, że on ze 2 mln euro jest warty...

Maciu¶ 20.01.2010 13:19

Jest!!! Wepchneli!!!

ciacho 20.01.2010 13:20

Ale farfocel:lol: Teraz Glik za mniej jak 10 mln eurasów nigdzie nie pójdzie:lol:

sndr 20.01.2010 13:20

Komentator krzyczał jakby nasi strzelili gola w finale MŚ, no ale tak - Tajlandia gra nic, my też gramy nic, to trzeba się chyba cieszyć, że z tego piachu wpadła bramka. Trochę smutno mi oglądać ten mecz :O

Maciu¶ 20.01.2010 13:22

Zle gra Malecki a przeciez przeciwnik jest slaby jak nie wiem co.

WioReXXX 20.01.2010 13:26

Glik co najmniiej jakby już bramkę na EURO 2010 strzelił. Smutne.

For_FuN_ 20.01.2010 13:26

To wyszkolenie(a wlasciwie brak) techniczne Rybusa jest strasznie irytujace...a Smuda bedzie nas meczyl tym pilkarzem przez najblizsze lata. Zamiast grac z pierwszej, to musi przyjac i w dodatku sobie ja poprawic, zanim odegra do kogokolwiek.

Hudy 20.01.2010 13:32

nie ma co sie dzwic ze sie tak cieszyl jak Smuda wmowil sobie i pilkarzom ze "Bojowe Slonie" sa faworytem i teraz po bramce moze uwierza nasze Orły ze da sie wygrac i wzniosa sie na wyzszy poziom
ciezko sie to oglada

Magic19 20.01.2010 13:33

Małecki niestety zawodzi na całej lini... żeby tylko w Wiśle grał o niebo lepiej...

airborne4009 20.01.2010 13:37

Dno dna,a komentator to sie spuszcza przy kazdej naszej akcji,jakbysmy grali co najmniej w finale MS. Peszko to jedyny gracz z przyszloscia w tej kadrze.

koyoot 20.01.2010 13:37

hmmm, czy my ogladamy ten sam mecz? Malecki i Rybus to dwaj wyrozniajacy sie pilkarze. Owszem Maleckiemu troche sie trzesa nogi, ale na litosc boska, to jego pierwsze treningi po urlopie.

WioReXXX 20.01.2010 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Magic19 (Post 844131)
Małecki niestety zawodzi na całej lini... żeby tylko w Wiśle grał o niebo lepiej...

Prawda, Mały tragedia.
Jak pierwsza połowa meczu z Danią w ataku mi się bardzo podobała, to teraz nasi nic nie potrafią reozegrać. Niezrozumiałe.

I zaprzestańmy w końcu raz na zawsze tych zgrupowań ligowców. Strata czasu, piieniędzy, a i przygotowania trenerów ligowych są rozbijane przez takie niewiadomo co.

kuba126 20.01.2010 13:51

Mały gol:):)

Pan Jotka 20.01.2010 13:51

Oni może graja pierwsze mecze w tym roku, ale niektórzy wyglądają jakby grali w piłkę nożna pierwszy raz w życiu... Małecki strzela gola kuriozum.

Maciu¶ 20.01.2010 13:52

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Żmijka 20.01.2010 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 844129)
ciezko sie to oglada

Eeeee tam :D

Zestawienie nazwisk tych go¶ci, poziomu meczu, komentarza, tego bambusa co sędziuje daje lepsze efekty niż niejeden kabaret :rotfl: Tylko trzeba wrzucić na luz :-p

Ooooo goooooooooooooooooooooooooooool! Mały!
(nie iem który farfocel "pikniejszy" :lol:)

WioReXXX 20.01.2010 13:54

Wywiad po meczu z Patrykiem: "No i już wiecie kim ja ku*** jestem".

Nasi grają po prostu tragicznie. Nawet stałe fragmenty tamci wykonują lepiej, pomysłowo, celniej.

zim zum 20.01.2010 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 844143)
Oni może graja pierwsze mecze w tym roku, ale niektórzy wygl±daj± jakby grali w piłkę nożna pierwszy raz w życiu... Małecki strzela gola kuriozum.

Gdzie kuriozum. Przecież komentator z machnięcia się Rybusa zrobił dogranie i tak jest co chwile. Kto¶ od nas się machnie, a ten mówi "dogranie".

Dubi 20.01.2010 13:54

mnie zastanawia jaki udział przy golu Małego miał Rybus ?
nie trafiając w piłkę ? może czegoś nie zauważyłem ...

Pan Jotka 20.01.2010 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 844150)
Gdzie kuriozum. Przecież komentator z machnięcia się Rybusa zrobił dogranie i tak jest co chwile. Kto¶ od nas się machnie, a ten mówi "dogranie".

Lepszy był (chyba) Iwanski--zrobil wyskok jak Bruce Lee. Chyba za duzo kuchni azjatyckiej ;-)

Krissu 20.01.2010 14:04

Nie mogę tego oglądać.

Ci tajscy piłkarze - oni wszyscy wyglądają tak samo.

I te piszczące nastolatki na trybunach.

Maciu¶ 20.01.2010 14:12

Jodlowiec 1.5 mln euro? hahahahahahahahahaha

zim zum 20.01.2010 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 844163)
Jodlowiec 1.5 mln euro? hahahahahahahahahaha

a Lewandowski 5? :lol:

John1906 20.01.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 844160)
Nie mogę tego oglądać.

Ci tajscy piłkarze - oni wszyscy wyglądają tak samo.

I te piszczące nastolatki na trybunach.

Co kraj to obyczaj :D
Brożek na ławie a Sadlok na lewej, zastanawiające.

za co niby czerwona dla Peszki?

brasilia79 20.01.2010 14:25

ale Peszko jest zjebany

Pan Jotka 20.01.2010 14:26

Pierwsza przemyślana akcja i pierwszy normaly strzał.Autorem gola Robak. Da się strzelić jednak gola z NORMALNEJ czyli SKŁADNEJ AKCJi

WILU TS 20.01.2010 14:29

8mln Euro ( Lewandowski) i Peszko to jest po prostu żenada....nie wiem czy jedno proste podanie zaliczyli,król rzutów wolnych - Iwański to samo:lol:

Komentatora nawet nie skomentuję,on sie nadaje na wiejskie dyskoteki jako DJ a nie komentator meczów na żywo...

fanTS1906 20.01.2010 14:31

Ewidentnie sedzia kupiony i fifa na to pewnie jak zwykle nic

Żmijka 20.01.2010 14:31

Sędzia moim idolem! :D

:lol:

:rotfl:

John1906 20.01.2010 14:32

sędzia ładny drukarz :lol:

felipe 20.01.2010 14:32

A narzekacie na naszych sędziów :lol:

Maciu¶ 20.01.2010 14:32

Jak stracilismy bramke bo nie ogladalem?

gigant 20.01.2010 14:34

Nasi sędziowie przy tym czarnym szamanie to wirtuozi.

WILU TS 20.01.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 844175)
Jak stracilismy bramke bo nie ogladalem?

Pierwszy rzut karny obroniony przez Przyrowskiego,nie wiedzieć czemu sędzia daje mu żółtko i każe powtórzyć karnego i gol.

gigant 20.01.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 844178)
Pierwszy rzut karny obroniony przez Przyrowskiego,nie wiedzieć czemu sędzia daje mu żółtko i każe powtórzyć karnego i gol.

I mam wrazenie że kazałby powtarzac do bólu, tzn do wpadnięcia bramki.

John1906 20.01.2010 14:36

j... sędziego i cał± Tanzanie jego :lol:

tak to nawet u nas nie drukuj±:D

aadrian321 20.01.2010 14:40

Tego sędziego to chyba z najbardziej tępej wioski w afryce wyciągnęli

felipe 20.01.2010 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 844184)
http://www.youtube.com/watch?v=ULH-5EvtB30

A Lewandowski ponownie praktycznie do końca meczu, mimo że 2 razy przewinęło się jego nazwisko w drugiej połowie.

Bo dla Smudy jest pewniakiem do gry w ataku.
Nie wchodzę w dywagacje czy słusznie czy nie - to kadra Smudy i to on wybiera.

Niemniej jednak bior±c ten fakt pod uwagę trener czyni słusznie, ze daje mu grać jak najdłużej... Na inncyh pozycjach takiego komfortu już nie ma, to rotuje i szuka.


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl