Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 20.08.2009 17:26

Lech-Brugge 1
Guingamp-Hamburg 2
Trabzon-Toulouse 1
Paok-Heerenveen 1

za 5 zł do wygrania 53.45 zł

brylant17 20.08.2009 18:15

co o tym myślicie?

http://images48.fotosik.pl/184/63f82b690423e826.jpg

zmienić/dodać coś?

krkgiba 20.08.2009 18:48

obawiałbym się Lazio z tego kuponu, a na Werder grałbym HC

Jaroo1 20.08.2009 19:09

Cytat:

To ja jeszcze lepiej:D Ide na hardcore:) 13 meczy:-D
:P i tak to kurde jest :D im wiecej meczow nawet po kursie 1.01 to zawsze neispodzianka wejdzie ;/ to juz moje dawne "odkrycie" ze lepiej dac wieksza stawke a mnie meczykow niz sie lasic ze sie za 1 zł dorobimy w jeden dzien tysiecy zł :D hehe no tak to jest, logicznie rzecz biorac jak 1 mecz obstawimy to mamy szanse 1 do 3 jak 2 to chyba 1 do 9 ze trafimy i tak dalej itak dalej i pewnie przy takich 13 meczach to jest takie rpawdopodobienstwo jak w lotka bys trafil hehe, niestety latwo kasy na bukmacherce sie nie dorobi czlowiek ;)

jaro1985r 20.08.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 781268)
45zł do przodu

Jutro:
Mfk Koszyce-Roma 2 1,50
Rapid-Aston Villa 2 2,15
Dinamo Bukareszt-Slovan Liberec 1 1,70
2 z 3 za 399zł do wygrania 1257,29zł !


Jak tu grac skoro Roma i Dinamo przegrywaja od 5 minuty a Aston Villa od 1 minuty po 0-1 :D
Na dzisiaj jeszcze cos takiego

Galatasaray-Levadia 1 1,15
Werder-Aktobe 1 do przerwy i 1 na koniec 1,32
za 480złdo wygrania 730zł !

piątek-sobota

Arka-Wisła 2 1,65
Bełchatów-Piast 1 1,75
Beskid Andrychów-Juventa Starachowice 1 2,00
2 z 3 za 501 zł do wygrania 1617,81 zł !!!

brylant17 20.08.2009 20:19

Sczególnie Koszyce-Roma miałem stawiać na Rome ale nie wiedziałem ,że gra o 16

jk93 20.08.2009 21:28

hahaha ale nerwy podczas Lecha! dzieki temu kupon zostaje w grze. PO JAKIM CZASIE NA BAH DOSTALISCIE TEN BONUS 5 EURO PO WYSLANIU MAILA? BO WYSLALEM I NIC.

swinia 20.08.2009 21:42

Tez macie w BAH takie coś??
1100233 Lech Poznan - Club Brugge (Typ) 1 1,75 http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_3.gif 20-08-09 20:30 (0:0) 0:0

Kaszalot 20.08.2009 22:03

juz sie to zmienilo, teraz jest zupelnie nierozliczone

btw jaki bonus?

jk93 20.08.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 781163)
Jeżeli ktoś gra w Bet-at-home i chce 5€ bonusu to niech wejdzie w załącznik. Kosztowało mnie to 2,5 ale postanowiłem się podzielić. Sprawdzone działa:-)

o to mi chodzi :-)

Jaroo1 20.08.2009 22:15

Cytat:

Benfica Lissabon - Vorskla-Naftohaz Poltava 1
Everton FC - SK Sigma Olomouc 1
FC Twente Enschede - FK Karabakh 1
Fulham FC - Amkar Perm 1
Galatasaray - FC Levadia Tallinn 1
Genoa CFC - Odense BK 1
SS Lazio Roma - IF Elfsborg 1

troche ryzykowne bo az 7 meczow ale coz moze sie uda
za 10 zł do wygrania 54
:D no i sie oplacalo :D

brylant17 20.08.2009 22:15

Zagrałem


Benfica - Vorskla Poltava 1
Everton - Sigma Olomouc 1

30 zł do przodu kurde mogłem zagrać z resztą ehh ale jest git :D trzeba teraz coś na weekend skminić :P

Robbie92 20.08.2009 22:30

hamburger 2
partizan 1x
villareal x2
lech 1x
benfica 1
steaua 1
fenerbahce x2
szachtar x2
valencia x2


elegancion :D

brylant17 20.08.2009 22:48

Robbie92, ile wyciągnołeś jeżeli można wiedzieć :P

Obstawiłem co nieco ale mało :P


http://images39.fotosik.pl/180/4ec06a41dd8b14ed.jpg

felipe 20.08.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła V (Post 781548)
to ja na dzisiaj 6 zdarzeń;)

stabek-valencia 2 1.70
twente-fk qarabaq 1 1.22
sivaspor-szachtar d. 2 2.15
genoa-odense 1 1.55
bilbao-tromsoe 1 1.30
guingamp-HSV 2 1.67


za 4zl zakladana wygrana 54zl

komentarze mile widziane;)

No gratulacje, 13 krotne przebicie wkładu budzi szacunek.

Wisła V 21.08.2009 07:21

stabek-valencia 2 1.70 0;3
twente-fk qarabaq 1 1.22 3;1
sivaspor-szachtar d. 2 2.15 0;3
genoa-odense 1 1.55 3;1
bilbao-tromsoe 1 1.30 3;2
guingamp-HSV 2 1.67 1;5


i weszlo wszystko;) bilbao przegrywal do 87 minuty a wygral;) i 54zl w kieszeni

JacaTS 21.08.2009 10:01

http://www.wzbmilenium.pl/index.php?m=9&odeslat=1

Patrze na ten kupon i tu nie ma bata, zeby cos nie weszlo.

grogoriogreg 21.08.2009 10:04

a ja puscilem taki:
lech : brugge handicap na Lecha - nei weszło
Trabzon - touluze - handicap, touluze nie przegra wiecej niz 1 bramka
sion - fenerbache - 2
werder - aktobe - 1
galasataray - levadia - goscie nie strzela bramki
fulham amkar - 1

Gdyby leszek strzelil 2 wpadloby po kursie 15 :)

Miałem jeszcze drugi, ale tak jak wielu graczy przejechalem sie na romie

Jaroo1 21.08.2009 10:10

Standard Liege - Royal Charleroi SC 1
Bohemians Dublin - Galway United 1
Shelbourne Dublin - Kildare County 1
Singapore Armed Forces - Home United 1

za 10 zł do wygrania 33

godik1906 21.08.2009 10:15

Flota S.-Pogon Sz. 1
FK Baku-Basel 2
Genk-Lille 2
Genoa-Odense 1
Fulham-Amkar Perm 1
Sivasspor-Szachtar X2
Jeszcze tylko Flota i 60zł w kieszeni

bartek89TS 21.08.2009 10:24

Koszyce-AS Roma 2 (3:3)
PAOK S.-Heerenveen 1 (1:1)
St.Bukareszt-St.Patricks 1
D.Bukareszt-Liberec 1 (0:2)
Twente-FK Karabach 1
Benfica-Poltava 1
Galatasaray-Levadia Talli 1
Lazio Rzym-Elfsborg 1
Ajax-Slovan 1
Bremen-Aktobe 1
Everton-Olomouc 1
Fulham-Perm 1
Bilbao-Tromso 1

Roma,PAOK,Dinamo B. i po wszystkiemu...:/:evil:

peFFka 21.08.2009 11:12

Piłka Nożna, Polska, I Liga

Motor - Dolcan Zabki
Typ: under 3.5, Kurs: 1,25

Sandecja - Flota
Typ: under 3.5, Kurs: 1,28

Kurs Ogólny: 1.60

AKO może niezbyt duże, ale kupon ma według mnie 90% szans. :-)

NowaHutaWNH 21.08.2009 12:05

Dortmung-Vfb Stuttgart 02
Arka-Wisła 2
Polonia Bytom - Korona 1
Jaga-Śląsk 1
Odra-Legia 2
Liverpool-Aston Villa 1

stawka 5 zł, ewentualna wygrana: 126 zł

mytomy 21.08.2009 12:16

http://forum.interia.pl/watek-chrono...rum.interia.pl
Moze sie przyda. Typy Darka Wolowskiego

LuKaS TSW 21.08.2009 12:57

ja na dziś :
Olhao-Leiria ilość goli mniej niż 2,5
Aberystwyth-Welshpool 1
Shelbourne-Kildare 1
Ingolstad-Dortmund am. 1

za 20 zł do wygrania 94,20 zł

ramon01 21.08.2009 13:18

Arka Gdynia - Wisla Krakow 2 1.60
Shelbourne - Kildare County 1 1.20

ako 1.92


Altach - SKN St. Polten 1 1.40
Wacker Tirol - Gratkorn 1 1.36
Airbus UK - Rhyl FC 2 1.60
Bohemians - Galway United 1 1.25

ako 3.81

L. Horna - S. Greul 2 1.60

bula1010 21.08.2009 13:42

TSG 1899 Hoffenheim - FC Schalke 2
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 1
arka- WISŁA (under/over 2.5) 2
Standard Liege - Royal Charleroi SC 1
FC Wacker Innsbruck - FC Pax 1

kurs 21.05 za 5zł do wygrania 105.25zł

no to jedziemy jeszcze jeden na dziś :

arka- WISŁA (under/over 2.5) 2
Standard Liege - Royal Charleroi SC (under/over 2.5) 2
TSG 1899 Hoffenheim - FC Schalke 2
FC Nantes - FC Istres 1
Empoli - Piacenza Calcio 1

kurs 22.10 za 5zł do wygrania 110.50zł

jaro1985r 21.08.2009 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 781703)
Jak tu grac skoro Roma i Dinamo przegrywaja od 5 minuty a Aston Villa od 1 minuty po 0-1 :D
Na dzisiaj jeszcze cos takiego

Galatasaray-Levadia 1 1,15
Werder-Aktobe 1 do przerwy i 1 na koniec 1,32
za 480złdo wygrania 730zł !

piątek-sobota

Arka-Wisła 2 1,65
Bełchatów-Piast 1 1,75
Beskid Andrychów-Juventa Starachowice 1 2,00
2 z 3 za 501 zł do wygrania 1617,81 zł !!!

do tego dzisiaj:
Arka-Wisla 2 1,62
Zagłębie-Ruch 1 2,30
za 30,03zł do wygrania 111,89zł

jutro
St.Etienne-Boulougne 1 1,73
Auxerre-Lyon 2 1,92
Wigan-Manchester Unt 2 1,57
2z3 za 699zł do wygrania 2109,13zł !!!

El'kabat 21.08.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 781413)
To ja jeszcze lepiej:D Ide na hardcore:) 13 meczy:-D

Koszyce-AS Roma 2
PAOK S.-Heerenveen 1
St.Bukareszt-St.Patricks 1
D.Bukareszt-Liberec 1
Twente-FK Karabach 1
Benfica-Poltava 1
Galatasaray-Levadia Talli 1
Lazio Rzym-Elfsborg 1
Ajax-Slovan 1
Bremen-Aktobe 1
Everton-Olomouc 1
Fulham-Perm 1
Bilbao-Tromso 1

za 2zł, do wygrania 75
(wczorajsze mecze LM spier..... mi 3 kupony:evil:)

Dodaj jeszcze 899 meczy i wygrasz na pewno...lepiej juz to dwa zlote na lody wydac..

Edit :
Jaro zycze powodzenia na kuponie nr 2 bo szansa jest spora,a stawka warta zagrania :)

ramon01 21.08.2009 16:44

Greul siadł
L. Horna - S. Greul 2 1.60

to puscimy jeszcze takie cos

Berlin, Men's High Jump
Kyriakos Ioannou (CYP) - Yaroslav Rybakov (RUS) 2 1.45
Standard - Charleroi 1 1.30
Crugnola Marco - Koellerer Daniel 2 1.40

ako 2.64

brylant17 21.08.2009 17:09

Dla "jaj" puściłem taki kuponik

http://images41.fotosik.pl/180/543c11e3dfeca2d6.jpg

1q2 21.08.2009 21:47

****a, ****a, ****a ,****a(mam nadzieje że moderacja tu nie zagląda)....czarnego sezonu cd a dziś dosyć grubo pojechałem - nie wiem jak ten Standard tego nie wygrał - oglądałem ostatnie jakieś 20-25 minut i to co się działo to jakieś nieporozumienie.To co zrobił jeden koleś to pomnożyć największą zjebaną okazje przez np Brożka ,przez 5:/

Dobrze że jutro też jest dzień:)

bartek89TS 21.08.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 782220)
Dodaj jeszcze 899 meczy i wygrasz na pewno...lepiej juz to dwa zlote na lody wydac..

Edit :
Jaro zycze powodzenia na kuponie nr 2 bo szansa jest spora,a stawka warta zagrania :)

Co Ty nie powiesz...jakiś Ty mądry...Będę chciał to postawie nawet 994 mecze...Takie idiotyczne uwagi możesz sobie darować.

Jaroo1 21.08.2009 21:57

dokladnie ja tez przez Standart wtopilem ;/ szkoda

na jutro 3 kupony, co by emocji było duzo, duze meczow to duzo kuponow :P

1:
Polonia- Lechia 1
ManC- Wolverhampton 1

za 128 zł do wygrania 266 zł

2:
FC Nürnberg - Hannover 96 1
Borussia Dortmund - VFB Stuttgart 1
GKS Belchatow - Piast Gliwice 1
Polonia Bytom - Kielce Korona 1
Birmingham City - Stoke City 1

system 3z5
za 20 zł do wygrania 161 zł

3:
Arsenal FC - Portsmouth 1
Celtic Glasgow - FC St. Johnstone 1
AS Saint Etienne - US Boulogne 1
FC Zürich - FC Luzern 1
Wisla Plock - Stal Stalowa Wola 1

za 10 zł do wygrania 49 zł

trial 22.08.2009 00:37

Bełchatów-Piast Gl. 1
Arsenal-Portsmouth H (0-1,5) 1
Mainz-Bayern M. 2
za większe pieniądze, co myślicie?

jaro1985r 22.08.2009 00:41

dzisiaj zabawowo:
Arka-Wisla 2 1,62
Zagłębie-Ruch 1 2,30
za 30,03zł do wygrania 111,89zł

piątek-sobota

Arka-Wisła 2 1,65
Bełchatów-Piast 1 1,75
Beskid Andrychów-Juventa Starachowice 1 2,00
2 z 3 za 501 zł do wygrania 1617,81 zł

sobota
St.Etienne-Boulougne 1 1,73
Auxerre-Lyon 2 1,92
Wigan-Manchester Unt 2 1,57
2z3 za 699zł do wygrania 2109,13zł !

nie dziekuję El'kabat. 2kupony, które mogą naprawdę dobrze siąść! Co będzie, zobaczymy! A dzisiaj WISłA zatopiła arkę!!!

wisl@k_TS 22.08.2009 00:44

Arka - Wisła 2
Sandecja - Kluczbork 1

Motor - Dolcan 2
Auxerre - Lyon 2
St. Gallen - Aarau 1


ako: 17.51

Bordeaux - Nice 1
Juventus - Chievo 1
Inter- Bari 1
Galatasaray - Kayseri 1
Ajax - Sparta 1

ako: 3,78

LuKaS TSW 22.08.2009 12:43

Jaro ten kupon "polski" szczególnie warty zagrania,tym bardziej że już Ci Wisła weszła,Beskid myślę że podtrzyma passę wygranych meczy u siebie,a na wyjazdach pewnie będzie cienko grać.Życzę powodzenia :)

ja na dziś skromnie jeden kuponik:
Bełchatów-Piast 1
Flota-Pogoń obie drużyny strzelą gola
Mainz-Bayern 2
Hafnarfjordur-Grindavik 1

za 20 zł do wygrania 88,80 zł

opinie mile widziane:)

zawsze0statniii 22.08.2009 13:36

Na dziś:

1. Arsenal - Portsmouth hendicap - 1 :)
2.Jagiellonia - Ślask - 1x :)
3.Polonia - Lechia - 1 :P
4. GKS Katowice -Górnik Ł. -1x :)

AKO: 3,9

zidanemarcin 22.08.2009 13:50

System 4z5:

Arsenal - Portsmouh (0:1) 1
Mainz - Bayern 2
CSKA - Chimki 1
Crystal Palace - Newcastle 02
Rennes - Marsylie 02

Stawka: 20 zł
PWK: 57,68 zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl