![]() |
Bandrowski najgorszy na boisku :> Kompletny piach ; /
|
Przydałby się nam środkowy napastnik pokroju Josepha Akpali. Marzenie Skorży biega z numerem 15 na białej koszulce.
Wg. transfermarkt 4 bańki eurasów. |
Cytat:
|
Generalnie - mecz do jednej bramki. Brugge na pewno nie jest słabe, jak sugerowali to niektórzy dziennikarze - grają bardzo dobry, techniczny futbol.
Akpala faktycznie świetny, taki typowy środkowy napastnik. |
Cytat:
|
Kasprzik pokazał co znaczy mieć dobrego bramkarza. Bez niego byłoby "Wronki 0:1 Brugia".
|
Cytat:
Na razie Amica bez okazji do strzelenia gola... |
Co tu duzo mowic, absolutna dominacja Brugii w pierwszej polowie. Pilkarze z Belgii bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, swietna organizacja gry, tempo i jakosc rozgrywania akcji tez robia wrazenie, gra z pierwszej pilki...Lech o klase gorszy. Poznaniakom trudno stworzyc jakakolwiek akcje, bo 4-5 podan i strata. Bierze sie to glownie z tego, ze zbyt statytycznie poruszaja sie po boisku. Brakuje tez mozgu tej druzyny - Rafala Murawskiego i jest to az nadto widoczne. Teraz wychodzi slabosc naszej ligi, bo nie ma tak ulozonej druzyny w Polsce, a co dopiero mowic o 16 druzynach tworzacych ekstraklase. Amica nieprzywyczajona do takich trudnych warunkow.
Akpala i Vargas, to pilkarze ktorzy naprawde robia wrazenie. |
Cytat:
A apropo innych meczów największą póki co niespodzianką jest remis MKS Koszyc ( MFK Kosice ;) u siebie z Romą 3-3. |
Na mnie znacznie większe od Akpali robi Vargas. W porównaniu z Stiliciem, to niebo a ziemia.
|
Polska liga robi się po prostu z każdym rokiem coraz większym piłkarskim zadupiem. Wielkie "gwiazdy" naszej ligi wychodzą na mecz i jadą z nimi europejskie średniaki. Lech w pierwszej połowie nie miał wiele do powiedzenia. I oby tak dalej.
|
Jak Zielinski chce cos tu ugrac to niech zmieni ustawienie na 4-5-1 bo te 4-4-2 skonczy sie porazka na bank, belgowie maja za duzo wolnego pola na rodku.
|
Kasprzik zdecydowanie najlepszy. Zespol Zielinskiego nie pokazuje dosłownie :NIC!! Nie powiem, ale po razpierwszy w zyciu kibicuje zepolowi grajacemu z polska druzyna .
|
Cytat:
|
Przerażająco słaby Lech. Jestem zaskoczony taką beznadzieją i zarazem ciekawy, czy coś zmienią w drugiej połówce.
Ps. Galatasaray po 2 golach Keity prowadzi 2:0 z Levadią, ale porównywanie Galaty do Debreczyna czy Wisły to lekkie nadużycie :-) |
Nic nie zdziałały, i kryje to ktoś ?
|
Po pierwszej połowie można stwierdzić, że Amika jest zdecydowanie słabszym zespołem, ale przy odrobinie szczęścia, którego kuchenkom często nie brakuje, mogą to spotkanie wygrać.
|
Cytat:
|
:lol: Brawo Renfigo
|
Lech się rozkręcił.
EDIT: Arboleda utyka. |
Faul Golika na czerwień?
|
To jest czerwona kartka!
|
Sędzia ewidentnie cieszy się jeszcze nową lodówką...
|
70 minuta ,a ani razu nie bylo pozdrowien dla zgód :lol: ze Pejsow nie pozdrawiaja to idzei zrozumiec ,ale nawet Areczki :lol:
|
Mysle ze na wyjezdzie zagraja lepiej Lechici bo oni u siebie naprawde zawodza, nawet z tymi Norwegami dostali baty a na wyjezdzie 6 goli im walneli...
coz nie rozumiem tylko Was co sie tak slaba gra Lecha emocjonujecie hehe co to nas obchodzi, niech sobie graja, jak wygraja to dobrze bo beda w lidze slabsi jesli czeka ich 6 meczow w LE, i jesli wygramy w lidze w tym roku My albo nawet i Legia to wtedy znowu ten poznanski balon peknie baaardzo glosno bo przeciez awansowaliby do LE9 Sa tacy zajebisci!!) a w lidze znowu przypał (uhahaha- kocham to :D), jak nie awansuja to tez dobrze bo ten ich balonik juz peknie i nie beda sie nazywac wielkim Lechem, i bedzie mozna im na necie pociskac hehe i w lidze bedzie bardziej zacieta- wyrownana- rywalizacja wiec jesli juz wygramy to po prawdziwej walce a nie ze ktos sie zajechal bo musial grac wiecej meczow wiec my wygralismy lige ;) Mi sie marzy zeby teraz Brugge strzelilo 2 gole, cioekawe jaki byłby doping we Wronkach uhahaha |
Mnie tylko obchodzi że sędzia nie chce oddać kuchenki a jutro będę czytał że jedyna nadzieja białych grała pikny futball na świtowym poziomie i trzeba im kibicować bo są super
P.S. NO ok ale czasem człowiek chce coś poczytać o innych rzeczach a tu... A co do tego że nikt nie mi nie kazał kibicować... Dzisiaj mi kazał Borek hehe |
łeeee, co Ci maja kazac im kibicowac hehe, sluchaj jakby tak naprawde spomyslec to te media sa ch.. warte i moga sobie mowic co chca, moga mowic ze Lech jest super, ze gra swietnie a wszystko zweryfikuje boisko, moga znowu robic ochy i achy a my robimy swoje, nie ogladamy sie na nikogo i cieszymy sie z 13 MP :)
|
Dno na trybunach jesli chodzi o doping.Nie wiem po ile byly bilety we Wronkach, wiec moze pojechala ekipa piknikowa ,ale doping ledwo slyszalny
|
Hahahahahaha, wiedziałem.
|
Dziwny mecz, obydwie drużyny jakby bez ambicji. Belgowie są o klasę lepsi technicznie ale grają jak dla mnie ze zyt dużą nonszalancją i bez zęba. Poza ty ich akcje są grożne tylko do 20 m, potem kicha, podobnie jak z wolnymi, które wykonują beznadziejnie. Martwi mnie to bo jedna przypadkowa bramka na wyjeździe i znów będziemy mieli ochy i achy na temat kuchenek.
No i jeszcze gorzej........ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl