Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

MichauSzczu 20.08.2009 20:08

Bandrowski najgorszy na boisku :> Kompletny piach ; /

iiYama 20.08.2009 20:16

Przydałby się nam środkowy napastnik pokroju Josepha Akpali. Marzenie Skorży biega z numerem 15 na białej koszulce.

Wg. transfermarkt 4 bańki eurasów.

brylant17 20.08.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 781697)
Bandrowski najgorszy na boisku :> Kompletny piach ; /

Dlamnie cała drużyna to piach :P co mnie obchodzi Lech jestem za Brugge xD

wolfy 20.08.2009 20:22

Generalnie - mecz do jednej bramki. Brugge na pewno nie jest słabe, jak sugerowali to niektórzy dziennikarze - grają bardzo dobry, techniczny futbol.
Akpala faktycznie świetny, taki typowy środkowy napastnik.

Aaarrgh 20.08.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 781696)
Bruggia bije Lecha organizacją gry. Z Lechem trzeba grac ofensywnie i agresywnie jak Polonia niedawno. Przycisniete poznanskie panienki nic nie zdzialaja.

Taka prawda. W ekstraklasie zespoły które wychodzą na Lecha z drżeniem nóg i zostawiają mu dużo miejsca i czasu dostają kilka do zera. Stilić, Peszko, Lewandowski nie muszą się męczyć na krajowym podwórku, bo większość zespołów gra z nimi defensywnie. Polonia tydzień temu i dziś Brugia grają twardo i już gwiazdek nie widać...

Krissu 20.08.2009 20:24

Kasprzik pokazał co znaczy mieć dobrego bramkarza. Bez niego byłoby "Wronki 0:1 Brugia".

martin_6 20.08.2009 20:25

Cytat:

Taka prawda. W ekstraklasie zespoły które wychodzą na Lecha z drżeniem nóg i zostawiają mu dużo miejsca i czasu dostają kilka do zera. Stilić, Peszko, Lewandowski nie muszą się męczyć na krajowym podwórku, bo większość zespołów gra z nimi defensywnie. Polonia tydzień temu i dziś Brugia grają twardo i już gwiazdek nie widać...
Właściwie dokładnie to samo można powiedzieć o nas :)

Na razie Amica bez okazji do strzelenia gola...

For_FuN_ 20.08.2009 20:26

Co tu duzo mowic, absolutna dominacja Brugii w pierwszej polowie. Pilkarze z Belgii bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, swietna organizacja gry, tempo i jakosc rozgrywania akcji tez robia wrazenie, gra z pierwszej pilki...Lech o klase gorszy. Poznaniakom trudno stworzyc jakakolwiek akcje, bo 4-5 podan i strata. Bierze sie to glownie z tego, ze zbyt statytycznie poruszaja sie po boisku. Brakuje tez mozgu tej druzyny - Rafala Murawskiego i jest to az nadto widoczne. Teraz wychodzi slabosc naszej ligi, bo nie ma tak ulozonej druzyny w Polsce, a co dopiero mowic o 16 druzynach tworzacych ekstraklase. Amica nieprzywyczajona do takich trudnych warunkow.

Akpala i Vargas, to pilkarze ktorzy naprawde robia wrazenie.

iiYama 20.08.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 781705)
A już miałem nadzieje że Lewandowskiemu się odnowi kontuzja i skończy karierę.
By to ****.
Trochę wykończenia ze strony FC Brugge a będzie dobrze. Power!

Masz plusa za szczerość :)

A apropo innych meczów największą póki co niespodzianką jest remis MKS Koszyc ( MFK Kosice ;) u siebie z Romą 3-3.

leyzer87 20.08.2009 20:27

Na mnie znacznie większe od Akpali robi Vargas. W porównaniu z Stiliciem, to niebo a ziemia.

kibic sukcesu 2007 20.08.2009 20:28

Polska liga robi się po prostu z każdym rokiem coraz większym piłkarskim zadupiem. Wielkie "gwiazdy" naszej ligi wychodzą na mecz i jadą z nimi europejskie średniaki. Lech w pierwszej połowie nie miał wiele do powiedzenia. I oby tak dalej.

Maciuś 20.08.2009 20:28

Jak Zielinski chce cos tu ugrac to niech zmieni ustawienie na 4-5-1 bo te 4-4-2 skonczy sie porazka na bank, belgowie maja za duzo wolnego pola na rodku.

Pan Jotka 20.08.2009 20:29

Kasprzik zdecydowanie najlepszy. Zespol Zielinskiego nie pokazuje dosłownie :NIC!! Nie powiem, ale po razpierwszy w zyciu kibicuje zepolowi grajacemu z polska druzyna .

ciacho 20.08.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 781696)
Bruggia bije Lecha organizacją gry. Z Lechem trzeba grac ofensywnie i agresywnie jak Polonia niedawno. Przycisniete poznanskie panienki nic nie zdzialaja.

Ludzie popatrzcie czasem na siebie. Parafrazując: co nasze krakowskie panienki zdziałały w meczu z Levadią?

!!IRIVER!! 20.08.2009 20:33

Przerażająco słaby Lech. Jestem zaskoczony taką beznadzieją i zarazem ciekawy, czy coś zmienią w drugiej połówce.

Ps. Galatasaray po 2 golach Keity prowadzi 2:0 z Levadią, ale porównywanie Galaty do Debreczyna czy Wisły to lekkie nadużycie :-)

Bati_NS_TSW 20.08.2009 20:33

Nic nie zdziałały, i kryje to ktoś ?

Jazon 20.08.2009 20:36

Po pierwszej połowie można stwierdzić, że Amika jest zdecydowanie słabszym zespołem, ale przy odrobinie szczęścia, którego kuchenkom często nie brakuje, mogą to spotkanie wygrać.

Kamson 20.08.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 781720)
Ludzie popatrzcie czasem na siebie. Parafrazując: co nasze krakowskie panienki zdziałały w meczu z Levadią?

A co ma piernik do wiatraka? Naszych krytykowaliśmy po naszym meczu, Lecha po ich meczu...

brylant17 20.08.2009 20:50

:lol: Brawo Renfigo

wolfy 20.08.2009 20:51

Lech się rozkręcił.

EDIT:
Arboleda utyka.

kieu 20.08.2009 20:59

Faul Golika na czerwień?

Zwierze 20.08.2009 20:59

To jest czerwona kartka!

wolfy 20.08.2009 21:00

Sędzia ewidentnie cieszy się jeszcze nową lodówką...

AS82 20.08.2009 21:00

70 minuta ,a ani razu nie bylo pozdrowien dla zgód :lol: ze Pejsow nie pozdrawiaja to idzei zrozumiec ,ale nawet Areczki :lol:

Jaroo1 20.08.2009 21:01

Mysle ze na wyjezdzie zagraja lepiej Lechici bo oni u siebie naprawde zawodza, nawet z tymi Norwegami dostali baty a na wyjezdzie 6 goli im walneli...
coz nie rozumiem tylko Was co sie tak slaba gra Lecha emocjonujecie hehe co to nas obchodzi, niech sobie graja, jak wygraja to dobrze bo beda w lidze slabsi jesli czeka ich 6 meczow w LE, i jesli wygramy w lidze w tym roku My albo nawet i Legia to wtedy znowu ten poznanski balon peknie baaardzo glosno bo przeciez awansowaliby do LE9 Sa tacy zajebisci!!) a w lidze znowu przypał (uhahaha- kocham to :D), jak nie awansuja to tez dobrze bo ten ich balonik juz peknie i nie beda sie nazywac wielkim Lechem, i bedzie mozna im na necie pociskac hehe i w lidze bedzie bardziej zacieta- wyrownana- rywalizacja wiec jesli juz wygramy to po prawdziwej walce a nie ze ktos sie zajechal bo musial grac wiecej meczow wiec my wygralismy lige ;)
Mi sie marzy zeby teraz Brugge strzelilo 2 gole, cioekawe jaki byłby doping we Wronkach uhahaha

Zwierze 20.08.2009 21:04

Mnie tylko obchodzi że sędzia nie chce oddać kuchenki a jutro będę czytał że jedyna nadzieja białych grała pikny futball na świtowym poziomie i trzeba im kibicować bo są super

P.S. NO ok ale czasem człowiek chce coś poczytać o innych rzeczach a tu... A co do tego że nikt nie mi nie kazał kibicować... Dzisiaj mi kazał Borek hehe

Jaroo1 20.08.2009 21:08

łeeee, co Ci maja kazac im kibicowac hehe, sluchaj jakby tak naprawde spomyslec to te media sa ch.. warte i moga sobie mowic co chca, moga mowic ze Lech jest super, ze gra swietnie a wszystko zweryfikuje boisko, moga znowu robic ochy i achy a my robimy swoje, nie ogladamy sie na nikogo i cieszymy sie z 13 MP :)

AS82 20.08.2009 21:20

Dno na trybunach jesli chodzi o doping.Nie wiem po ile byly bilety we Wronkach, wiec moze pojechala ekipa piknikowa ,ale doping ledwo slyszalny

wisl@k_TS 20.08.2009 21:21

Hahahahahaha, wiedziałem.

Aimable 20.08.2009 21:21

Dziwny mecz, obydwie drużyny jakby bez ambicji. Belgowie są o klasę lepsi technicznie ale grają jak dla mnie ze zyt dużą nonszalancją i bez zęba. Poza ty ich akcje są grożne tylko do 20 m, potem kicha, podobnie jak z wolnymi, które wykonują beznadziejnie. Martwi mnie to bo jedna przypadkowa bramka na wyjeździe i znów będziemy mieli ochy i achy na temat kuchenek.
No i jeszcze gorzej........


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl