![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Potencjalni strzelcy bramek oraz ich aktualny dorobek (wykreslilem nieobecnych w tym Mule i Junke) 20 - Luis Fernández, 6 - Ángel Rodado, 3 - Bartosz Jaroch, Mateusz Młyński, Boris Moltenis, Miki Villar, Michał Żyro, , 1 -Konrad Gruszkowski, James Igbekeme, Dawid Szot, Tachi, do tego Pan Samobój - 2 Rozumiem przywalanie do obrony, choć i tu jesteśmy na 6 miejscu w lidze (35 straconych) za Ruchem (31), Puszcza, GKS Katowice (32) oraz TBB i ŁKSem (33). Obrona nie zagra na zero, ale nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że nie stać nas na zdobycie bramki u siebie. To zakłamywanie rzeczywistości. Mam nadzieję że wlałem nadzieję w dobry wynik. PS. A co ma stawianej w roli faworyta do końcowego rezultatu? Nic. Tylko tyle że ocenia się większe szanse na ich wygrana od przeciwnikow. Jeśli ŁKS przegrał w Sosnowcu tzn że przed meczem nie był faworytem w starciu z nimi bo finalnie nie wygrał? Absurd |
Cytat:
Wcale bukmacherzy nie biorą pod uwagę, że Wisła ma 100 razy więcej kibiców i Ci kibice będą bardziej skłonni do postawienia na swoją drużynę ... Wbijcie sobie do łba, że kurs u bukmachera nie zależy tylko od formy piłkarskiej. No chyba, że myślicie, że analizują tysiące drużyn, tysiące meczów, miliony zawodników pod względem piłkarskim :haha: |
bede na stadionie, wróci Mula albo Junka jeden z nich na pewno i wygramy 2-1
|
Cytat:
|
Cytat:
@Karherop - BBT na pewno robi w pory na widok tych statystyk. Szacun. |
Cytat:
Albo nie strzelamy bramek i jesteśmy w tym aspekcie w ogonie ligi albo sobie piszemy głupoty. |
Cytat:
|
Cytat:
|
śmieszne, że temat gdzie niby sami statystycy, a nie rozumiecie probabilistyka
|
Co tam nowego?
|
Cytat:
|
Nie ma czego analizować, poza tym że praktycznie zaklepalismy sobie minimum 5 miejsce.
Dzisiaj chyba nie ma kibica który nie będzie spoglądał na livescore. |
Poprawcie pls jeśli się mylę
Jeśli Stal dziś nie wygra, to mamy zapewnione minimum baraże |
Trzema porażkami zrobiliśmy sobie taką sytuację, że teraz praktycznie do ostatniej kolejki będą się ważyły losy zajęcia miejsca 2-5. Chyba, że któraś z drużyn Ruch, Wisła, Tbb, Puszcza na własne życzenie się wypisze z tego wyścigu i przegra że 2-3 mecze pod rząd w kolejkach 31-33.
A podejrzewam, że będzie to tak, że w jednej kolejce zgubią punkty jedni, w innej odrobią, a zgubią drudzy i tak to się będzie przeplatało. Także mało kolejek zostało aby uciec komuś gdy różnice punktowe są niewielkie. |
Cytat:
Jeśli Arka max dziś zremisuje a PBB też max zremisuje to mamy zapewnione baraże. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak patrzę na te statystyki Arki i Ruchu i chyba bym wolał żeby ten mecz odbywał sie w Gliwicach.Arka ma u siebie tylko 3 zwycięstwa a na wyjeżdzie aż 9
|
Cytat:
|
No, ale Arce też zależy na barażach.
Oby się nie przemotywowali, bo grając na swoim normalnym poziomie, także poziomie agresji, są w stanie rozjechać Ruch bez wysiłku. |
Cytat:
Arka kiepsko gra u siebie ale ma stosunkowo nowa miotle + ten mecz to jest praktycznie być albo nie być dla ich w barażach. |
GKS Katowice remisuje z Puszczą. Z jednej strony szkoda, bo przegrywali, z drugiej - stracili do nas dwa punkty.
Jeszcze żeby Arka nie sfrajerzyła, o co będzie trudno bo grają u siebie. EDIT: Arka sfrajerzyła, zgodnie z obawami. |
Czyli musimy wygrać 3 ostatnie mecze a Ruch przynajmniej raz przegrać.Lepiej nastawić się już teraz na baraze , w razie czego może się miło zaskoczymy a napewno nie zawiedziemy :D
|
Jeśli ktoś po rundzie jesiennej nadal ktoś myślał o awansie bezpośrednim, to sam jest sobie winien ;)
Wygrywać do końca, baraże to nie koniec świata - byle by rozgrywać je u siebie. |
Cytat:
No chyba że zagramy z kontry ;) Pbb też na musiku. |
Problem w tym, że bronić tomy się raczej nie potrafimy. Trzeba zagrać normalnie i wykorzystać okazje, to wygramy. A Ruch może przegrać z każdym.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl