Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Arkadiusz.Czerepach 11.05.2023 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1601089)
Tylko niepoprawni optymiści wierzą, że wygramy z Termalicą. Nie, nie wygramy. Możecie robić screeny. Czuję tu maks remis.

tak tylko niepoprawni optymisci ale też wszyscy bukmaherzy (fachowcy) :rotfl:

krysztal 11.05.2023 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1601097)
Tak, tak. Ciekawe kto ma te bramki strzelać? Fernandez, który wykorzysta jedną sytuację na dziesięć? Rodado kopiący się po czole, który jak nie ma piłki metr od bramki to nic nie wciśnie?
Igbekeme strzelający jakby bramka była do rugby? Bez jaj. A obrona z pewnością nie zagra na zero, nie w tym ustawieniu personalnym.

Niech broni Krzoska a strzela Biedrzycka,wali mnie to.Mają wygrać i koniec

sandomingo 11.05.2023 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601098)
tak tylko niepoprawni optymisci ale też wszyscy bukmaherzy (fachowcy) :rotfl:

Ci sami, którzy widzieli Wisłę faworytem w Niepołomicach, Gliwicach i Łodzi?

leszekpw 11.05.2023 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601098)
tak tylko niepoprawni optymisci ale też wszyscy bukmaherzy (fachowcy) :rotfl:

Ci sami, którzy stawiali Wisłę w roli faworyta z ŁKS, a jak się skończyło, wiadome.

Karherop 11.05.2023 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1601097)
Tak, tak. Ciekawe kto ma te bramki strzelać? (..)

Wisła w ilości strzelonych bramek (52) jest na 3 miejscu w lidze za ŁKSem i Stala (po 54 bramki).

Potencjalni strzelcy bramek oraz ich aktualny dorobek (wykreslilem nieobecnych w tym Mule i Junke)
20 - Luis Fernández, 6 - Ángel Rodado, 3 - Bartosz Jaroch, Mateusz Młyński, Boris Moltenis, Miki Villar, Michał Żyro, , 1 -Konrad Gruszkowski, James Igbekeme, Dawid Szot, Tachi, do tego Pan Samobój - 2

Rozumiem przywalanie do obrony, choć i tu jesteśmy na 6 miejscu w lidze (35 straconych) za Ruchem (31), Puszcza, GKS Katowice (32) oraz TBB i ŁKSem (33).

Obrona nie zagra na zero, ale nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że nie stać nas na zdobycie bramki u siebie. To zakłamywanie rzeczywistości.

Mam nadzieję że wlałem nadzieję w dobry wynik.

PS. A co ma stawianej w roli faworyta do końcowego rezultatu? Nic. Tylko tyle że ocenia się większe szanse na ich wygrana od przeciwnikow. Jeśli ŁKS przegrał w Sosnowcu tzn że przed meczem nie był faworytem w starciu z nimi bo finalnie nie wygrał? Absurd

szym_ek 11.05.2023 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601098)
tak tylko niepoprawni optymisci ale też wszyscy bukmaherzy (fachowcy) :rotfl:

Tak tak fachowcy

Wcale bukmacherzy nie biorą pod uwagę, że Wisła ma 100 razy więcej kibiców i Ci kibice będą bardziej skłonni do postawienia na swoją drużynę ...

Wbijcie sobie do łba, że kurs u bukmachera nie zależy tylko od formy piłkarskiej. No chyba, że myślicie, że analizują tysiące drużyn, tysiące meczów, miliony zawodników pod względem piłkarskim :haha:

Vashut 11.05.2023 14:01

bede na stadionie, wróci Mula albo Junka jeden z nich na pewno i wygramy 2-1

nero 11.05.2023 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1601110)
Tak tak fachowcy

Wcale bukmacherzy nie biorą pod uwagę, że Wisła ma 100 razy więcej kibiców i Ci kibice będą bardziej skłonni do postawienia na swoją drużynę ...

Wbijcie sobie do łba, że kurs u bukmachera nie zależy tylko od formy piłkarskiej. No chyba, że myślicie, że analizują tysiące drużyn, tysiące meczów, miliony zawodników pod względem piłkarskim :haha:

Dokładnie, kiedyś słyszałem, że rolą bukmacherów jest doprowadzić do takiej sytuacji, żeby niezależnie od wyniku byli na plusie.

wolfy 11.05.2023 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1601112)
Dokładnie, kiedyś słyszałem, że rolą bukmacherów jest doprowadzić do takiej sytuacji, żeby niezależnie od wyniku byli na plusie.

To chyba oczywiste. A na jeleniach stawiających na Wislę z ŁKS-em, Ruchem czy Puszczą zarobil.

@Karherop - BBT na pewno robi w pory na widok tych statystyk. Szacun.

Karherop 11.05.2023 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601114)
@Karherop - BBT na pewno robi w pory na widok tych statystyk. Szacun.

A co ma piernik do wiatraka?

Albo nie strzelamy bramek i jesteśmy w tym aspekcie w ogonie ligi albo sobie piszemy głupoty.

wolfy 11.05.2023 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601116)
A co ma piernik do wiatraka?

Albo nie strzelamy bramek i jesteśmy w tym aspekcie w ogonie ligi albo sobie piszemy głupoty.

Strzelamy głównie słabeuszom, tracimy z topem.

Karherop 11.05.2023 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601121)
Strzelamy głównie słabeuszom, tracimy z topem.

Wygrywamy u siebie, przegrywamy na wyjezdzie.

Arkadiusz.Czerepach 11.05.2023 16:23

śmieszne, że temat gdzie niby sami statystycy, a nie rozumiecie probabilistyka

ArturBarlinek 13.05.2023 05:17

Co tam nowego?

wolfy 13.05.2023 07:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1601224)
Co tam nowego?

Nic, ważne są teraz wyniki Ruchu i Puszczy.

Karherop 13.05.2023 07:56

Nie ma czego analizować, poza tym że praktycznie zaklepalismy sobie minimum 5 miejsce.

Dzisiaj chyba nie ma kibica który nie będzie spoglądał na livescore.

inspektor erektor 13.05.2023 08:29

Poprawcie pls jeśli się mylę



Jeśli Stal dziś nie wygra, to mamy zapewnione minimum baraże

Jaroo1 13.05.2023 08:33

Trzema porażkami zrobiliśmy sobie taką sytuację, że teraz praktycznie do ostatniej kolejki będą się ważyły losy zajęcia miejsca 2-5. Chyba, że któraś z drużyn Ruch, Wisła, Tbb, Puszcza na własne życzenie się wypisze z tego wyścigu i przegra że 2-3 mecze pod rząd w kolejkach 31-33.

A podejrzewam, że będzie to tak, że w jednej kolejce zgubią punkty jedni, w innej odrobią, a zgubią drudzy i tak to się będzie przeplatało. Także mało kolejek zostało aby uciec komuś gdy różnice punktowe są niewielkie.

Karherop 13.05.2023 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1601233)
Poprawcie pls jeśli się mylę



Jeśli Stal dziś nie wygra, to mamy zapewnione minimum baraże

Stal jest na 6 miejscu i ma obecnie 8 punktów straty do nas i nawet jak dziś przegra to może zdobyć do końca 9 punktów

Jeśli Arka max dziś zremisuje a PBB też max zremisuje to mamy zapewnione baraże.

ciacho 13.05.2023 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1601224)
Co tam nowego?

Nic nowego... kolejny tydzień, kolejna sinusoida:-p

wolfy 13.05.2023 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601237)
Stal jest na 6 miejscu i ma obecnie 8 punktów straty do nas i nawet jak dziś przegra to może zdobyć do końca 9 punktów

Jeśli Arka max dziś zremisuje a PBB też max zremisuje to mamy zapewnione baraże.

Ale dla nas lepiej żeby Arka wygrała. Ale będzie trudno.

krysztal 13.05.2023 11:17

Tak patrzę na te statystyki Arki i Ruchu i chyba bym wolał żeby ten mecz odbywał sie w Gliwicach.Arka ma u siebie tylko 3 zwycięstwa a na wyjeżdzie aż 9

wolfy 13.05.2023 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1601256)
Tak patrzę na te statystyki Arki i Ruchu i chyba bym wolał żeby ten mecz odbywał sie w Gliwicach.Arka ma u siebie tylko 3 zwycięstwa a na wyjeżdzie aż 9

No, o tym pisałem. Jak przegrają z Ruchem to nie będzie to jakieś wielkie zaskoczenie.

FraMat 13.05.2023 11:36

No, ale Arce też zależy na barażach.
Oby się nie przemotywowali, bo grając na swoim normalnym poziomie, także poziomie agresji, są w stanie rozjechać Ruch bez wysiłku.

Karherop 13.05.2023 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601248)
Ale dla nas lepiej żeby Arka wygrała. Ale będzie trudno.

Oczywiście.

Arka kiepsko gra u siebie ale ma stosunkowo nowa miotle + ten mecz to jest praktycznie być albo nie być dla ich w barażach.

wolfy 13.05.2023 16:05

GKS Katowice remisuje z Puszczą. Z jednej strony szkoda, bo przegrywali, z drugiej - stracili do nas dwa punkty.
Jeszcze żeby Arka nie sfrajerzyła, o co będzie trudno bo grają u siebie.

EDIT: Arka sfrajerzyła, zgodnie z obawami.

Marek96 13.05.2023 18:59

Czyli musimy wygrać 3 ostatnie mecze a Ruch przynajmniej raz przegrać.Lepiej nastawić się już teraz na baraze , w razie czego może się miło zaskoczymy a napewno nie zawiedziemy :D

Elendil 13.05.2023 19:06

Jeśli ktoś po rundzie jesiennej nadal ktoś myślał o awansie bezpośrednim, to sam jest sobie winien ;)

Wygrywać do końca, baraże to nie koniec świata - byle by rozgrywać je u siebie.

Harcownik 13.05.2023 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek96 (Post 1601309)
Czyli musimy wygrać 3 ostatnie mecze a Ruch przynajmniej raz przegrać.Lepiej nastawić się już teraz na baraze , w razie czego może się miło zaskoczymy a napewno nie zawiedziemy :D

Ba. Ale kiedy ostatnio wygraliśmy bez Luisa? Kto będzie robił grę? Chyba trzeba będzie zagęścić i zagrać piątką w pomocy z jednym napastnikiem. Jeśli Benito to raczej po przerwie.

No chyba że zagramy z kontry ;)
Pbb też na musiku.

Drozd 13.05.2023 19:23

Problem w tym, że bronić tomy się raczej nie potrafimy. Trzeba zagrać normalnie i wykorzystać okazje, to wygramy. A Ruch może przegrać z każdym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl