Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Wicked 17.06.2009 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 746801)
Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany.

Informacja była, niestety budować nie będą. Więcej informacji w temacie poświęcony budowie nowej hali

radek89 17.06.2009 10:59

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3412996286.jpg

Tak się dzisiaj zastanawiałem nad odległością trybun od boiska. Skoro trybuny za bramkami maja 100 metrów szerokości, to każdy sektor ma 20 metrów. Boisko kończy się niemal w tym samym miejscu co pleksa między D1 i D2. W takim razie w tym momencie nowo budowana trybuna jest 20 metrów od boiska. Mozna sobie więc wyobrazić ile to będzie 17 metrów (zapewne w miejscu band reklamowych). To taka moja ciekawostka ;)

Ivory1906 17.06.2009 11:15

A ja pracuje nad naszym stadionem dalej...narazie mam zrobione D dol naroznika (w tym miejscu chcialem pogratulowac panu O wogole zdolal jakos ten naroznik zrobic :P bo bylo niezmiernie ciezko :D ) i mam juz prefabrykaty na C. Tutaj macie Widok z pierwszego rzedu. Odleglosc to rowne 17 m do lini boiska. A tak wogole to ile ma byc tych rzedow dostawianych bo mi wychodzi ze jeszcze 3 rzedy sie zmieszcza...

http://img530.imageshack.us/img530/8573/wislaa.th.png

A przy okazji trybuny za bramkami przerobilem lekko. Tzn zrobilem tak samo jak na C I BA bedzie taka sama fasada chcialem zobaczyc jak to by wygladalo jakby to wszystko bylo takie samo :)

http://img200.imageshack.us/img200/2051/wisla2.th.png

Pozniej dam wiecej fot :)

Wrona 17.06.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 746827)
A tak wogole to ile ma byc tych rzedow dostawianych bo mi wychodzi ze jeszcze 3 rzedy sie zmieszcza...

Brawo. Mają właśnie być 3 rzędy więcej. :)

saklak1906 17.06.2009 14:14

IVORY1906

Na tym drugim obrazku jest mala niescislosc a mianowicie plyta boiska ma byc wyposrodkowana.Przesunie sie kilka metrow w kierunku starego C

Sinoos 17.06.2009 14:33

@saklak, przecież właśnie tak jest zrobione :)

arth_ur 17.06.2009 14:56

http://www.youtube.com/watch?v=Ah_g6axkNgg - gdyby kokoś interesowało co się dzieje z resztkami trybuny AiB Tak na marginesie fajna ta maszynka :)


http://www.youtube.com/watch?v=MhfMZRUb_tE - widok na C od strony parku, nagrywałem z za krat więc szału ni ma jak to się mówi. Na razie dopiero początek budowy trybunki a całość już robi wrażenie.

matern 17.06.2009 17:14

sinoos masz racje jest troche przesunieta plyta ale za malo od strony C niby sie zgadza bo jest kilka metrow za pleksa miedzy d4/d5 a ad strony a/b jest nawet troche za polowa d1 widac to tez po bramce zse nie jest idealnie na srodku d3 wiec jeszcze z 2-3 matry za malo przesunął @saklak

Fuks 17.06.2009 20:43

Mam pytanie - czy były gdzies publikowane jakies projekty wyglądu ławek rezerwowych na nowym stadionie? Czy to nie wchodzi w zakres prac architekta projektujacego całość, i Wisła (czy miasto jako wlasciciel obiektu) robi jakie chce?

banasik 17.06.2009 22:51

Ławki rezerwowych nie wchodzą w skład projektu, bo dziś mogą być jedne, a jutro można zamówić inne, z podgrzewanymi poddupnikami

Kuba 18.06.2009 02:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 746827)
A

A przy okazji trybuny za bramkami przerobilem lekko. Tzn zrobilem tak samo jak na C I BA bedzie taka sama fasada chcialem zobaczyc jak to by wygladalo jakby to wszystko bylo takie samo :)

http://img200.imageshack.us/img200/2051/wisla2.th.png

Pozniej dam wiecej fot :)


patrzac na te wizualke
coraz bardziej obawiam sie, ze


- albo dachy z trybun D i E beda przeszkadzac w widocznosci widzom zasiadajacym w naroznikach

- albo zamiast naroznikow z prawdziwego zdarzenia powstanie jakas farsa :)

Wicked 18.06.2009 06:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 747182)
patrzac na te wizualke
coraz bardziej obawiam sie, ze

- albo dachy z trybun D i E beda przeszkadzac w widocznosci widzom zasiadajacym w naroznikach

- albo zamiast naroznikow z prawdziwego zdarzenia powstanie jakas farsa :)

i opierasz to na podstawie wizualek przygotowanych przez forumowicza??

luknazim 18.06.2009 08:39

Odrywając was troszkę od dyskusji... czyżby zaczynali obniżać murawę, czy tylko na razie ją ściągają, wie coś ktoś na ten temat?

Fuks 18.06.2009 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luknazim (Post 747200)
Odrywając was troszkę od dyskusji... czyżby zaczynali obniżać murawę, czy tylko na razie ją ściągają, wie coś ktoś na ten temat?

nie wiem czy to co widac na kamerze z obrazem sektora C to sciaganie murawy, ale moze zrobią tak jak na Lechu, gdzie po zerwaniu murawy całe boisko wyłozyli betonowymi płytami...

Emilio 18.06.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 747240)
nie wiem czy to co widac na kamerze z obrazem sektora C to sciaganie murawy, ale moze zrobią tak jak na Lechu, gdzie po zerwaniu murawy całe boisko wyłozyli betonowymi płytami...

W Poznaniu kładli betonowe płyty, dlatego że stanie tam ciężki sprzęt, który będzie podnosił zajebiście ciężką konstrukcję dachu i te płyty mają być zabezpieczeniem przed zniszczeniem systemu podgrzewającego murawę. U nas chyba takiej potrzeby nie ma.

Ivory1906 18.06.2009 12:39

KUBA: Uwierz mi ze nie bedzie. Mimo ze tylko sie wzorowalem na danych z stadionwisly.info to zrobilem tak jak maja narozniki wygladac i widocznosc jest idealna :)

Brzeszczot 18.06.2009 12:42

1 Załącznik(ów)
Wyglada jakby zyletka lezala na murawie i nia sciagali trawe xD

emailowiec 18.06.2009 12:54

haha to nie jest żadna żyletka tylko kawałek masztu oświetleniowego :) A dokladniej pomost ściągnięty z owego masztu.

Wicked 18.06.2009 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 747301)
haha to nie jest żadna żyletka tylko kawałek masztu oświetleniowego :) A dokladniej pomost ściągnięty z owego masztu.

Poważnie?? Chyba nie do końca zrozumiałeś kontekst wypowiedzi;-)

MarciN90 18.06.2009 13:45

wie ktos moze (byl tu chyba kiedys jeden budowlaniec z trybuny c :) ) czemu trybuna caly czas pnie sie w gore ale tylko w 3/4 szerokosci? Tzn dlaczego blizej trybuny E nie sa stawiane kolejne prefabrykaty tylko jest tam jeden wielki syf?:)

WILU TS 18.06.2009 13:47

Pewnie dlatego że ten największy żuraw ze Szczecina ma jakiś zasięg,przejedzie potem na prawo i będzie(to tylko moja teoria)

Ivory1906 18.06.2009 14:05

Wczesnije obiecane obrazki ze stadionu :)
Widok z przedprzedostatniego miejsca w narozniku :

http://img99.imageshack.us/img99/7748/przed.th.png

a tu widok z ostatniego miejsca w narozniku :)

http://img265.imageshack.us/img265/7445/ostatni.th.png

a tu cale C

http://img25.imageshack.us/img25/1770/86517756.th.png

saklak1906 18.06.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 747317)
Pewnie dlatego że ten największy żuraw ze Szczecina ma jakiś zasięg,przejedzie potem na prawo i będzie(to tylko moja teoria)

Dokladniejest tak jak piszesz, nie ma sensu jezdzic tym dzwigiem tam i spowrotem tylko dla tego zeby budowa szla rowno.
Skonca po jednej stronie to przejada na druga i dokoncza.

Ludzie czy wy mie macie innych problemow?

sawko 18.06.2009 14:38

zapytał sie ktos kulturalnie to go zbesztali:)

a moim zdaniem w naroznikach byly reflektory ktore byly zdejmowane niedawno i dlatego postep prac w tym terenie jest jaki jest, na dzisiejszych zdjeciach widac ze tam dopiero jest robione zbrojenie pod wylewke chyba, czyli cos co bylo robione w kwietniu na dlugoscidawnej C

Bekas 18.06.2009 17:59

To jest niesamowite, dzien po dniu ogladac jak nasz stadion pnie sie w gore. Mam pytanie - po obnizeniu murawy bedzie miejsce jeszcze na 3 rzedy siedzen. Tak logicznie by bylo, zeby to bylo na wszystkich trybunach. Z drugiej strony, czy to bedzie w ogole mozliwe, zeby do D, E cos dobudowac od dołu ? A co z fosą przed E i D, jest zasypana, ale po obnizeniu murawy trzeba bedzie chyba ja wyburzyc (z tego co pamietam to ona jest betonowa).

licoo 18.06.2009 18:11

Ktoś wie na jakiej wysokości będą umieszczone kamery tv? Mam nadzieję że na co najmniej takiej jak jest teraz, albo jeszcze wyżej.

saklak1906 18.06.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 747411)
Ktoś wie na jakiej wysokości będą umieszczone kamery tv? Mam nadzieję że na co najmniej takiej jak jest teraz, albo jeszcze wyżej.


Jeszcze stadionu nie wybudowali a Ty sie pytasz gdzie kamery beda??? myslenie nie boli

PhantomRanger 18.06.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 747411)
Ktoś wie na jakiej wysokości będą umieszczone kamery tv? Mam nadzieję że na co najmniej takiej jak jest teraz, albo jeszcze wyżej.

To nie czytałeś, że mają nadawać z pawilonu medialnego w końcu po coś go budowali:D

JacaTS 18.06.2009 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 747423)
Jeszcze stadionu nie wybudowali a Ty sie pytasz gdzie kamery beda??? myslenie nie boli

Czy Ty sie musisz, facet, caly czas spinac? Jezeli irytuje Cie jakies pytanie to po co lejesz od razu jad na forum. Czesto mozna znalezc w Twoich postach jakies tam glebsze, logiczne przemyslenia, ale zdecydowanie za szybko popadasz w furie ;)

Sorki za osobista wycieczke i to jeszcze w takim temacie, ale mysle, ze zbastowanie dobrze na Ciebie wplynie. Bedziesz mial watrobe zdrowsza i wiecej panienek poderwiesz.

Pozdrawiam

Wicked 18.06.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 747423)
Jeszcze stadionu nie wybudowali a Ty sie pytasz gdzie kamery beda??? myslenie nie boli

A co sadzisz że po wybudowaniu dopiero zadecydują? Może na dachu, może krzesełko sobie jedno wybiorą? Miejsce pod kamery na pewno jest przewidziane, tak jak na E i D, pytanie tylko gdzie, dla tych co mecze mogą oglądać tylko w TV wysokość kamery ma znaczenie. Ostatnio jakaś dziwna tendencja jest, do jechania po wszystkich którzy chcą się czegoś dowiedzie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl