![]() |
Cytat:
|
http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3412996286.jpg
Tak się dzisiaj zastanawiałem nad odległością trybun od boiska. Skoro trybuny za bramkami maja 100 metrów szerokości, to każdy sektor ma 20 metrów. Boisko kończy się niemal w tym samym miejscu co pleksa między D1 i D2. W takim razie w tym momencie nowo budowana trybuna jest 20 metrów od boiska. Mozna sobie więc wyobrazić ile to będzie 17 metrów (zapewne w miejscu band reklamowych). To taka moja ciekawostka ;) |
A ja pracuje nad naszym stadionem dalej...narazie mam zrobione D dol naroznika (w tym miejscu chcialem pogratulowac panu O wogole zdolal jakos ten naroznik zrobic :P bo bylo niezmiernie ciezko :D ) i mam juz prefabrykaty na C. Tutaj macie Widok z pierwszego rzedu. Odleglosc to rowne 17 m do lini boiska. A tak wogole to ile ma byc tych rzedow dostawianych bo mi wychodzi ze jeszcze 3 rzedy sie zmieszcza...
http://img530.imageshack.us/img530/8573/wislaa.th.png A przy okazji trybuny za bramkami przerobilem lekko. Tzn zrobilem tak samo jak na C I BA bedzie taka sama fasada chcialem zobaczyc jak to by wygladalo jakby to wszystko bylo takie samo :) http://img200.imageshack.us/img200/2051/wisla2.th.png Pozniej dam wiecej fot :) |
Cytat:
|
IVORY1906
Na tym drugim obrazku jest mala niescislosc a mianowicie plyta boiska ma byc wyposrodkowana.Przesunie sie kilka metrow w kierunku starego C |
@saklak, przecież właśnie tak jest zrobione :)
|
http://www.youtube.com/watch?v=Ah_g6axkNgg - gdyby kokoś interesowało co się dzieje z resztkami trybuny AiB Tak na marginesie fajna ta maszynka :)
http://www.youtube.com/watch?v=MhfMZRUb_tE - widok na C od strony parku, nagrywałem z za krat więc szału ni ma jak to się mówi. Na razie dopiero początek budowy trybunki a całość już robi wrażenie. |
sinoos masz racje jest troche przesunieta plyta ale za malo od strony C niby sie zgadza bo jest kilka metrow za pleksa miedzy d4/d5 a ad strony a/b jest nawet troche za polowa d1 widac to tez po bramce zse nie jest idealnie na srodku d3 wiec jeszcze z 2-3 matry za malo przesunął @saklak
|
Mam pytanie - czy były gdzies publikowane jakies projekty wyglądu ławek rezerwowych na nowym stadionie? Czy to nie wchodzi w zakres prac architekta projektujacego całość, i Wisła (czy miasto jako wlasciciel obiektu) robi jakie chce?
|
Ławki rezerwowych nie wchodzą w skład projektu, bo dziś mogą być jedne, a jutro można zamówić inne, z podgrzewanymi poddupnikami
|
Cytat:
patrzac na te wizualke coraz bardziej obawiam sie, ze - albo dachy z trybun D i E beda przeszkadzac w widocznosci widzom zasiadajacym w naroznikach - albo zamiast naroznikow z prawdziwego zdarzenia powstanie jakas farsa :) |
Cytat:
|
Odrywając was troszkę od dyskusji... czyżby zaczynali obniżać murawę, czy tylko na razie ją ściągają, wie coś ktoś na ten temat?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
KUBA: Uwierz mi ze nie bedzie. Mimo ze tylko sie wzorowalem na danych z stadionwisly.info to zrobilem tak jak maja narozniki wygladac i widocznosc jest idealna :)
|
1 Załącznik(ów)
Wyglada jakby zyletka lezala na murawie i nia sciagali trawe xD
|
haha to nie jest żadna żyletka tylko kawałek masztu oświetleniowego :) A dokladniej pomost ściągnięty z owego masztu.
|
Cytat:
|
wie ktos moze (byl tu chyba kiedys jeden budowlaniec z trybuny c :) ) czemu trybuna caly czas pnie sie w gore ale tylko w 3/4 szerokosci? Tzn dlaczego blizej trybuny E nie sa stawiane kolejne prefabrykaty tylko jest tam jeden wielki syf?:)
|
Pewnie dlatego że ten największy żuraw ze Szczecina ma jakiś zasięg,przejedzie potem na prawo i będzie(to tylko moja teoria)
|
Wczesnije obiecane obrazki ze stadionu :)
Widok z przedprzedostatniego miejsca w narozniku : http://img99.imageshack.us/img99/7748/przed.th.png a tu widok z ostatniego miejsca w narozniku :) http://img265.imageshack.us/img265/7445/ostatni.th.png a tu cale C http://img25.imageshack.us/img25/1770/86517756.th.png |
Cytat:
Skonca po jednej stronie to przejada na druga i dokoncza. Ludzie czy wy mie macie innych problemow? |
zapytał sie ktos kulturalnie to go zbesztali:)
a moim zdaniem w naroznikach byly reflektory ktore byly zdejmowane niedawno i dlatego postep prac w tym terenie jest jaki jest, na dzisiejszych zdjeciach widac ze tam dopiero jest robione zbrojenie pod wylewke chyba, czyli cos co bylo robione w kwietniu na dlugoscidawnej C |
To jest niesamowite, dzien po dniu ogladac jak nasz stadion pnie sie w gore. Mam pytanie - po obnizeniu murawy bedzie miejsce jeszcze na 3 rzedy siedzen. Tak logicznie by bylo, zeby to bylo na wszystkich trybunach. Z drugiej strony, czy to bedzie w ogole mozliwe, zeby do D, E cos dobudowac od dołu ? A co z fosą przed E i D, jest zasypana, ale po obnizeniu murawy trzeba bedzie chyba ja wyburzyc (z tego co pamietam to ona jest betonowa).
|
Ktoś wie na jakiej wysokości będą umieszczone kamery tv? Mam nadzieję że na co najmniej takiej jak jest teraz, albo jeszcze wyżej.
|
Cytat:
Jeszcze stadionu nie wybudowali a Ty sie pytasz gdzie kamery beda??? myslenie nie boli |
Cytat:
|
Cytat:
Sorki za osobista wycieczke i to jeszcze w takim temacie, ale mysle, ze zbastowanie dobrze na Ciebie wplynie. Bedziesz mial watrobe zdrowsza i wiecej panienek poderwiesz. Pozdrawiam |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl