Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Mario Nh 28.09.2011 11:26

Ostatnio oglądałem w akcji piłkarzy Shrewsbury w pucharowym pojedynku z Arsenalem i zwróciłem uwagę na kołnierzyki ich koszulek. Prawdopodobnie usztywnione, mniejsze, praktycznie w ogóle nie łopoczą na wietrze.

Zresztą ten sam problem mieli ostatnio piłkarze koszernych.

miodzio 28.09.2011 14:34

Schalke też ma takie zwiewne kołnierzyki jak my.. ktoś kiedyś wspomniał by je taśmą podklejać ;D

Chrisman 28.09.2011 15:31

http://www.przegladsportowy.pl/m/Rep...6808571640.jpg

Chrisman 28.09.2011 15:38

Fulham ma zarąbiste 3 stroje zaprojektowane przez fanów

szprotson 28.09.2011 16:45

zawiodłem sie
kołnierzyk jest ch**owy czyli odstaje i jest zbyt duży.

\\\TSW/// 05.10.2011 14:33

Wiem że już za późno na takie dywagacje ale wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł na koszulki. Szczególnie a propos rozwiązania sprawy z logiem/białą gwiazdą. Może było by to rozwiązanie kompromisowe alby logo było wyszyte złotymi nićmi przynajmniej w mojej wyobraźni wyglądało by to bardzo dobrze . Myślę że skoro nie ma większej szansy na zastąpienie obecnego loga gwiazdą mogła by to być ciekawa alternatywa

Zrobiłem taki podgląd :


jestem ciekaw Waszej opinii

http://img831.imageshack.us/img831/739/aaaaa1e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam

szprotson 05.10.2011 15:05

jesli sam to narysowałes to szacun

pan Dudi 05.10.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez \\\TSW/// (Post 1173970)
Wiem że już za późno na takie dywagacje ale wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł na koszulki. Szczególnie a propos rozwiązania sprawy z logiem/białą gwiazdą. Może było by to rozwiązanie kompromisowe alby logo było wyszyte złotymi nićmi przynajmniej w mojej wyobraźni wyglądało by to bardzo dobrze . Myślę że skoro nie ma większej szansy na zastąpienie obecnego loga gwiazdą mogła by to być ciekawa alternatywa

Zrobiłem taki podgląd :


jestem ciekaw Waszej opinii


Pozdrawiam

Bardzo fajny rysunek, ale tutaj nie o kompromis chodzi, tylko o przywrócenie naszego tradycyjnego symbolu! Biała Gwiazda przez dziesiątki lat nie znajdowała się na karku/ ramieniu/ barku piłkarzy Wisły, tylko na ich sercach i tam ma być przywrócona. Poza tym, nie bardzo rozumiem na czym miałaby ta kompromisowa alternatywa polegać. :) Ma zostać logo SA ze złotymi nićmi i co dalej?

El'kabat 05.10.2011 15:39

Najładniejsze to beda stroje Adidasa dla Polski z okazji euro 2012. Klasyka z orzełkiem na piersi w oldskulowe paski. Beda po 99 kolo grudnia/stycznia

http://img651.imageshack.us/img651/5...ie006ns.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wonski_eNHa 05.10.2011 16:15

świetny rysunek, trochę a'la la La Roja.

Problem osób tutaj piszących polega na tym, że chcemy Białej Gwiazdy na piersi. Tylko/aż tyle. Nie oczekujemy kosmicznych koszulek, tylko BG na piersi. Precz z logiem SA na koszulkach!

\\\TSW/// 05.10.2011 18:32

z kompromisem chodziło mi o to że skoro nie można się tego loga pozbyć to można spróbować je "ucywilizować" ;)

Chrisman 08.10.2011 15:18

http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg

miodzio 10.10.2011 13:55

Ciekaw jestem jak nasz stadion prezentowałby się na koszulce ;D

Krakow-Berlin 10.10.2011 15:05

Jak to bylo z unikatem dla Wisly? Szkocja bedzie miala podobna koszulke jak my.

http://www.footballshirtculture.com/...rt-leaked.html

szprotson 10.10.2011 16:47

koszulki Szkocji się różnią to raz.
a dwa, nawet jeśli by były podobne to Szkocja miała by takie jak Wisła a nie odwrotnie.

Chrisman 10.10.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1175576)
Jak to bylo z unikatem dla Wisly? Szkocja bedzie miala podobna koszulke jak my.

http://www.footballshirtculture.com/...rt-leaked.html

oj oj przypatrz sie dokladnie

Norek28 11.10.2011 15:26

Mam pytanie, są może do kupienia koszulki repliki oficjalnych po niższych cenach? Chodzi mi o coś takiego, jak tu na allegro: http://allegro.pl/adidas-koszulka-wi...868483470.html ?

willow 11.10.2011 18:51

Mnie się te koszulki Fulham bardzo podobają. Wyobrażam je sobie z postacią Reymana. Jak dla mnie, cud malina...

bonzaj 14.10.2011 20:54

Nie wiem czy w odpowiednim miejscu piszę ale czy spotkaliście się z tym wyrobem :
http://www.copafootball.com/public/c...427511_big.jpg

Niestety nie jest to koszulka retro Wisły a drużyny MVV Maastricht.

Swoją drogą polecam sobie zobaczyć jak wygląda ich koszulka meczowa :)
http://www.mvv.nl/

Ale do czego zmierzam. Ta retro koszulka jest zrobiona przez firmę COPA. Można ja kupić tu:

http://www.retrofootballclub.com/en/...page.tpl&pop=0

W związku z tym że przy zamówieniu grupowym jest zniżka to może byli by chętni na taka replikę z Białą Gwiazdą :) przy 10 -10% przy 15-15% przy 20-20% i darmowa wysyłka.

Za ok 200 zł nie powiem ale przyjemna rzecz :) Robię małe rozeznanie czy byli by chętni dołączyć do zamówienia . PRV.

farben 17.10.2011 16:42

Wisła Kraków: Zobacz archiwalne zdjęcia wiślackich strojów!

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...fca36939,1,3,5

Panowie: do wyboru, do koloru. 70 zdjęć piłkarzy Wisły. Pełen przegląd strojów meczowych z całej historii klubu. Najlepsze: przedwojenne i obecne. Najbardziej obciachowe: lata 70. i 90. Super zbiór.

piotrek06 17.10.2011 17:35

Jaka firma dostarcza nowe stroje Naszym Koszykarkom? bo z tego co pamiętam w poprzednich sezonach graliśmy w nike a te są jakieś nowe, dziwne i... brzydkie(?)

spartan 17.10.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1178000)
Jaka firma dostarcza nowe stroje Naszym Koszykarkom? bo z tego co pamiętam w poprzednich sezonach graliśmy w nike a te są jakieś nowe, dziwne i... brzydkie(?)

http://www.uffo.pl/

Producent bez komentarza...

Chrisman 17.10.2011 22:17

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...f006817_g1.jpg

Chrisman 17.10.2011 22:20

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...9414deb_g1.jpg

Chrisman 17.10.2011 22:21


jak AC Milanhttp://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...8013043_g1.jpg

Chrisman 17.10.2011 22:31

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...bb91a20_g1.jpg

Skalpel-Krk 18.10.2011 20:12

Polecam dla Kolekcjonerów ! Koszulki Meczowe Kokoszki i Pawełka Reprezentacyjna.

http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=1884422231

Pozdrawiam

Skalpel-Krk 18.10.2011 20:14

I dla Fanów kobiecej koszykówki Koszulka Janell Burse z Fazy Final Four z Walencji

http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html

Jazon 22.10.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1177979)
Wisła Kraków: Zobacz archiwalne zdjęcia wiślackich strojów!

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...fca36939,1,3,5

Panowie: do wyboru, do koloru. 70 zdjęć piłkarzy Wisły. Pełen przegląd strojów meczowych z całej historii klubu. Najlepsze: przedwojenne i obecne. Najbardziej obciachowe: lata 70. i 90. Super zbiór.

Rewelacja, od dawna czegoś takiego szukałem!

neq. 23.10.2011 13:55

Czemu gramy w ŁOdzi w takich dziwnych koszulkach ? Bez kołnierzyka i z jakimiś paskami z tyłu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl