![]() |
Ostatnio oglądałem w akcji piłkarzy Shrewsbury w pucharowym pojedynku z Arsenalem i zwróciłem uwagę na kołnierzyki ich koszulek. Prawdopodobnie usztywnione, mniejsze, praktycznie w ogóle nie łopoczą na wietrze.
Zresztą ten sam problem mieli ostatnio piłkarze koszernych. |
Schalke też ma takie zwiewne kołnierzyki jak my.. ktoś kiedyś wspomniał by je taśmą podklejać ;D
|
|
Fulham ma zarąbiste 3 stroje zaprojektowane przez fanów
|
zawiodłem sie
kołnierzyk jest ch**owy czyli odstaje i jest zbyt duży. |
Wiem że już za późno na takie dywagacje ale wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł na koszulki. Szczególnie a propos rozwiązania sprawy z logiem/białą gwiazdą. Może było by to rozwiązanie kompromisowe alby logo było wyszyte złotymi nićmi przynajmniej w mojej wyobraźni wyglądało by to bardzo dobrze . Myślę że skoro nie ma większej szansy na zastąpienie obecnego loga gwiazdą mogła by to być ciekawa alternatywa
Zrobiłem taki podgląd : jestem ciekaw Waszej opinii http://img831.imageshack.us/img831/739/aaaaa1e.jpg Uploaded with ImageShack.us Pozdrawiam |
jesli sam to narysowałes to szacun
|
Cytat:
|
Najładniejsze to beda stroje Adidasa dla Polski z okazji euro 2012. Klasyka z orzełkiem na piersi w oldskulowe paski. Beda po 99 kolo grudnia/stycznia
http://img651.imageshack.us/img651/5...ie006ns.th.jpg Uploaded with ImageShack.us |
świetny rysunek, trochę a'la la La Roja.
Problem osób tutaj piszących polega na tym, że chcemy Białej Gwiazdy na piersi. Tylko/aż tyle. Nie oczekujemy kosmicznych koszulek, tylko BG na piersi. Precz z logiem SA na koszulkach! |
z kompromisem chodziło mi o to że skoro nie można się tego loga pozbyć to można spróbować je "ucywilizować" ;)
|
|
Ciekaw jestem jak nasz stadion prezentowałby się na koszulce ;D
|
Jak to bylo z unikatem dla Wisly? Szkocja bedzie miala podobna koszulke jak my.
http://www.footballshirtculture.com/...rt-leaked.html |
koszulki Szkocji się różnią to raz.
a dwa, nawet jeśli by były podobne to Szkocja miała by takie jak Wisła a nie odwrotnie. |
Cytat:
|
Mam pytanie, są może do kupienia koszulki repliki oficjalnych po niższych cenach? Chodzi mi o coś takiego, jak tu na allegro: http://allegro.pl/adidas-koszulka-wi...868483470.html ?
|
Mnie się te koszulki Fulham bardzo podobają. Wyobrażam je sobie z postacią Reymana. Jak dla mnie, cud malina...
|
Nie wiem czy w odpowiednim miejscu piszę ale czy spotkaliście się z tym wyrobem :
http://www.copafootball.com/public/c...427511_big.jpg Niestety nie jest to koszulka retro Wisły a drużyny MVV Maastricht. Swoją drogą polecam sobie zobaczyć jak wygląda ich koszulka meczowa :) http://www.mvv.nl/ Ale do czego zmierzam. Ta retro koszulka jest zrobiona przez firmę COPA. Można ja kupić tu: http://www.retrofootballclub.com/en/...page.tpl&pop=0 W związku z tym że przy zamówieniu grupowym jest zniżka to może byli by chętni na taka replikę z Białą Gwiazdą :) przy 10 -10% przy 15-15% przy 20-20% i darmowa wysyłka. Za ok 200 zł nie powiem ale przyjemna rzecz :) Robię małe rozeznanie czy byli by chętni dołączyć do zamówienia . PRV. |
Wisła Kraków: Zobacz archiwalne zdjęcia wiślackich strojów!
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...fca36939,1,3,5 Panowie: do wyboru, do koloru. 70 zdjęć piłkarzy Wisły. Pełen przegląd strojów meczowych z całej historii klubu. Najlepsze: przedwojenne i obecne. Najbardziej obciachowe: lata 70. i 90. Super zbiór. |
Jaka firma dostarcza nowe stroje Naszym Koszykarkom? bo z tego co pamiętam w poprzednich sezonach graliśmy w nike a te są jakieś nowe, dziwne i... brzydkie(?)
|
Cytat:
Producent bez komentarza... |
|
|
|
|
Polecam dla Kolekcjonerów ! Koszulki Meczowe Kokoszki i Pawełka Reprezentacyjna.
http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html http://allegro.pl/show_item.php?item=1884422231 Pozdrawiam |
I dla Fanów kobiecej koszykówki Koszulka Janell Burse z Fazy Final Four z Walencji
http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html |
Cytat:
|
Czemu gramy w ŁOdzi w takich dziwnych koszulkach ? Bez kołnierzyka i z jakimiś paskami z tyłu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl