Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Ikki 17.09.2009 23:08

Ciekawe co będzie jak pomysł ze Stefanem wypali:P Jakie wtedy głosy się odezwą. Ja mam uczucia bardzo mieszane. Mi on nie przeszkadza, lecz też nie jestem zadowolony że jest... nie zdziwię się jednak gdy na przekór wszystkim zakończymy eliminacje zakwalifikowaniem się do baraży:p

Proud 17.09.2009 23:11

jaja będą jak wygra 2 mecze i awansuje :lol:

!!IRIVER!! 17.09.2009 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ikki (Post 793952)
Ja mam uczucia bardzo mieszane. Mi on nie przeszkadza, lecz też nie jestem zadowolony że jest...

Wiesz, że jesteś niezdecydowany jak baba w ciąży? Przeczysz sam sobie.

Mnie Stefan bardzo przeszkadza. Gdyby tak jeszcze przypadkiem wygrał te dwa mecze i wszedł do tych baraży (odpukać w niemalowane!) to czułbym się z tym fatalnie. Uznałbym wówczas, że Żewłakow .......ił o tym, że nie są drużyną, a w gruncie rzeczy to oni zwolnil Beenhakerai - wielki kolektyw. Tak przecież zwalniali Engela (po braku powołania dla Iwana) i Janasa (po braku powołań dla Dudka, Kłosa i Franka)...

Ikki 17.09.2009 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 793958)
Wiesz, że jesteś niezdecydowany jak baba w ciąży? Przeczysz sam sobie.

Ja bym to nazwał, że obojętne jest mi to. Jak nie zmienią się zawodnicy to jaka różnica kto ich powoła.
Dla tej grupy maksimum było awans na Euro. Potrzeba nam świeżości w kadrze, lecz czy jakiś trener się na to zdecyduje...pewnie znów będziemy oglądać Krzynówka,M. Lewandowskiego.

7 kotów 18.09.2009 06:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 793855)
W tvp info Majewski mówił ze bedzie 1 nowy obronca jak sie prezenterka zapytała jaki on sie tylko usmiechnął, więc albo Głowa albo Pietia. Mówił coś ze bedzie grał ofensywnie z 2 napastnikami :> i jeszcze cos ze beda sięgac po zawodników z zagranicy o polskich korzeniach, ale zaczęli tak mieszac ze uja zrozumiałem :D Ja to widze tak: Boruc-Wojtkowiak(Jak wróci do formy sprzed roku)Głowa Jodłowiec Pi Brozek-Błaszczu Mura$ Obraniak Kosa- Jeleń Brożek. Mozna by było powołac jeszcze Piszczka, Wichniarka Ma. Żewłakowa jak mówi River :D Kadra to jednak nie klub i Majewski może sobie poradzic. Pozdrawiam :>

Tym obronca bedzie Polczak.

MichauSzczu 18.09.2009 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 793980)
Tym obronca bedzie Polczak.

Raczej nie Polczak, bo to ma byc jeden NOWY obronca a Polczak ostatnio w kadfrze Benhakera grał :P

emjot 18.09.2009 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 793855)
W tvp info Majewski mówił ze bedzie 1 nowy obronca jak sie prezenterka zapytała jaki on sie tylko usmiechnął, więc albo Głowa albo Pietia. Mówił coś ze bedzie grał ofensywnie z 2 napastnikami :> i jeszcze cos ze beda sięgac po zawodników z zagranicy o polskich korzeniach, ale zaczęli tak mieszac ze uja zrozumiałem :D Ja to widze tak: Boruc-Wojtkowiak(Jak wróci do formy sprzed roku)Głowa Jodłowiec Pi Brozek-Błaszczu Mura$ Obraniak Kosa- Jeleń Brożek. Mozna by było powołac jeszcze Piszczka, Wichniarka Ma. Żewłakowa jak mówi River :D Kadra to jednak nie klub i Majewski może sobie poradzic. Pozdrawiam :>

:lol:
poradzić ??
Majewski Stefan ??
z trenowaniem kopaczy i selekcją :lol:

takich rzeczy to nawet w erze nie ma :lol:

Proud 18.09.2009 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 793992)
Raczej nie Polczak, bo to ma byc jeden NOWY obronca a Polczak ostatnio w kadfrze Benhakera grał :P

jak nie Polczak to Marek Wasiluk :lol:

tofik 18.09.2009 09:52

Dziółka. To może być on.

Kamson 18.09.2009 10:34

Takie "cuś" znalazłem
http://i28.tinypic.com/213lv2x.jpg

Proud 18.09.2009 10:42

pojadą niedzielni kibice w tych czapkach stańczyka i z tymi tubami...i cały prostest pójdzie w piz**...

KOMINEK 18.09.2009 11:03

Mogą posadzić wojsko, mogą rodziny Leśnych dziadków ale pamiętajcie że są jeszcze sponsorzy i jeśli kibice zrobią ostry protest to PZPN nie może sobie na to gwizdać.

MichauSzczu 18.09.2009 11:35

Róbcie róbcie ten protest :D Moze bilety tańsze będa i łatwiej będzie mozna je dostac :D

_ukoL 18.09.2009 11:38

A będą śpiewać to Steeeeeeefaaaaaaan? Bo ja z chęcią bym pośpiewał. :lol:

wisl@k_TS 18.09.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 794048)
Róbcie róbcie ten protest :D Moze bilety tańsze będa i łatwiej będzie mozna je dostac :D

I właśnie przez takich marianów ten protest jest skazany na porażkę. Polska to nie Serbia, tutaj zawsze znajdzie się kilka tysięcy miłośników trąbek, malowania twarzy i chóralnych śpiewów STEEEEEEEEFAAAAAAN.

kibic sukcesu 2007 18.09.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 794049)
A będą śpiewać to Steeeeeeefaaaaaaan? Bo ja z chęcią bym pośpiewał. :lol:

Też już nie mogę się doczekać, jak cały Śląski ryknie Steeeeeeefaaaaaaaaaaaan :D:D:D

!!IRIVER!! 18.09.2009 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 794051)
I właśnie przez takich marianów ten protest jest skazany na porażkę. Polska to nie Serbia, tutaj zawsze znajdzie się kilka tysięcy miłośników trąbek, malowania twarzy i chóralnych śpiewów STEEEEEEEEFAAAAAAN.

Niestety, Polska to kraj festyniarzy, którzy wolą pójść nawpierdalać się kiełbachy, nażłopać piwska, podrzeć ten krzywy ryj i udawać, że jest wszystko w porządku, niż spróbować zaingerować w działania przestępców z PZPN, chociażby takim drętwym protestem niepójścia na jeden, .......ony mecz. Puścić jeszcze Boysów w głośnikach, albo Królowę Dodę przyprowadzić i zajebista impra.

Noż ja .......ę. :foch:

Deever 18.09.2009 12:34

Problem polega też na tym, że w dalszym ciągu nie każdy w Polsce ma dostęp do internetu, wielu ludzi o tej akcji nawet nie usłyszy.

Natomiast KAŻDY, kto o tej akcji się dowiedział, i się świadomie wyłamie, jest zerem.

Bez inicjatywy oddolnej nic się nie zmieni. Czy taki pomysł jak koniecpzpn.pl ma szanse powodzenia - śmiem wątpić, ale spróbować trzeba koniecznie...

Są jeszcze w ogóle w tym kraju niezrzeszeni w żadnych związkowych strukturach ludzie, którzy mogą patrzeć na te opasłe pezetpeenowskie mordy? Nie chce mi się wierzyć...

Marszałek 18.09.2009 13:41

Żeby protest miał lepszy oddzwiek trzeby spalić flagę i kukłę. Nie wierzę w ten protest, nei uda się,przyjdą brodacze, grubasy z dziecmi i wsio będzie ok. Przyniosą trąbki twarze wymalują, a PZPN ogłosi sukces,że nikt nie spiewał wulgaryzmó i było miło. I tym tropem będzie chiał brzuchaczy zachęcić do chodzenia na mecze ligowe, bo to kulturalne:)płaci za byle co,nie wymagające. Oni takich odbioróćw poszukują, pisze o tym,abyście sobie zdali sprawę że isttniej niebezpieczeństwo,że normalnych ludzi,czytaj kibiców wywalą ze stadionów.

saklak1906 18.09.2009 13:50

Nic to nie da, chyba ze ta akcja byla by dosc dobrze przez media rozdmuchana. A tak beda bilety w kasach to sie cale rodziny zjada i piknik bedzie fajny.
Kielbaske zjedza w trabke podmuchaja czapke zaloza i problemu nie bedzie a ze przegrali a kij z tym bylem na meczu reprezentacji, fotke na naszaj-klasie kumplom pokaze i bedzie gites.


Zeby wygrac z pzpn(celowo z malej bo szacunku do nich nie mam zadnego) trzeba radykalnych srodkow ale na to trzeba miec jaja. A najwieksza przeszkoda jest euro2012 bo nikt nie zaryzykuje a zwlaszcza politycy ze podczas walki z pzpn najbardziej ucierpia mistrzostwa, to jest za wielka sprawa zeby ryzykowac.

flamengista 18.09.2009 14:23

Zarząd PZPN chciał na trenera Piechniczka...

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...rem_kadry.html

:lol:

Po prostu pięknie. Człowiek, który od 13 lat nie trenował żadnej drużyny, miał być zbawcą kadry. Pewnie trenowałby poprzez telekonferencję, ze słynnego fotelu, przed kominkiem w Wiśle.

Ja bardzo szanuję Piechniczka za dawne zasługi, ale to ponury żart. Całe szczęście że sam Pan Antoni się zreflektował i odmówił.

Niemniej - skoro już tak desperackie pomysły się pojawiają, to trzeba się liczyć z tym że Majewski obejmie kadrę na stałe.

For_FuN_ 18.09.2009 14:32

Protestowac to trzeba nie tyle przeciwko PZPN'owi, co przeciwko tez klubom...te srodowiska sie wzajemnie przenikaja i niestety na reke wiekszosci taka sytuacja jest na reke.

cfa 18.09.2009 14:52

Jak by dobrze akcje "rozkreklamować" myślę, że by przeszła tylko trzeba by było włożyć trochę kasy w plakaty i wszędzie gdzie się da je rozwieszać. Jeszcze fajnie by było jakby na stadionie ktoś porozwieszał przed meczem transparenty and pzpenowskie ;-]

Tudzież kibice którzy by się już pojawili na meczu mogliby wyrazić swój sprzeciw dziadkom stojąc przez pierwszą połowę tyłem do murawy ... jest dużo możliwości ale chyba małe szanse na to żeby cokolwiek przeszło.

Eh można pomarzyć.

wolfy 18.09.2009 16:08

Stefan Majewski w innym świetle.

Wojtas 18.09.2009 16:22

Panowie co by nie mówic kazda akcja,kazda inicjatywa zmierzajaca do pokazania Polsce prawdziwego oblicza PZPN napewno jest juz krokiem do przodu.


Akcja przeprowadzona przez internet moze udac sie polowicznie,bo nie kazdy ma do niego dostep.
'
Najlepiej zaczac od jakichs transparentow na stadionach,bylo poparcie w ten sposob np dla LKS (kiedys w A klasie na meczu widzialem plotno -Ekstraklasa dla LKS) wiec i tym razem napewno kazda ekipa wywiesila by na płotach jakies tresci.

Dotra do tego media,zacznie sie rozbic mały szum i wtedy mozna by zrobic akcje z pustym stadionem.


Chodzi o to zeby na poczatek zaczac "przygotowywac" ludzi do ogolnoloskiego protestu ,bo jak zrobimy to na szybko to nic z tego nie wyjdzie.

AS82 18.09.2009 17:45

Prezesem Lato , selekcjonerem Reprezentacji Majewski . Dwóch muminów :rotfl:

Jaroo1 18.09.2009 18:28

Cytat:

Dotra do tego media,zacznie sie rozbic mały szum i wtedy mozna by zrobic akcje z pustym stadionem.
Wojtas musze Cie uspokoic! Własnie ogladałem informacje sportowe na Polsacie i koles wspomniał ze szykuje sie bojkot meczu ze Słowacja i stadion moze swiecic pustkami!! Akcja przez internet jak najbardziej uzasadniona, najpier gro ludzi przez internet sie nabuzuje, pozniej media beda to rozglaszac, problem bedzie narastał i narastał, zacznie sie o tym mowic w skzolach, prachach i nawet sie nie zorientujemy a wszyscy beda wiedziec o tym bojkocie :) Mamy na to az miesiac wiec napewno sie uda :))))

Robek 18.09.2009 18:46

O media to byłbym spokojny, bo one też maja dość betonu i kichy w Polskiej skopanej
taki Kołtoń czy inny Tomaszewski dadzą czadu

Właśnie wyczytałem w necie że jak Steeeeeeeeeffaaannnnnnnnnnn był w Amice
i zdobywał PP razy 2 to tam wtedy rządził :Fryzjer"i stąd te jego sukcesy to może prokuratura z Wrocka NAM pomoże z nowym selekcjonerem???
Takie luźne rozważanie i marzenia:))

cfa 18.09.2009 23:00

Już Monika Olejnik pojechała po panach z pzpn co ich bardzo zbulwersowało, ciekaw jestem co Lato powie jak mecze zostaną zbojkotowane przez kibiców :)

Kolumbus 18.09.2009 23:16

akurat Tomaszewskiego to już chyba nikt w Polsce nie bierze na poważnie, czemu akurat się specjalnie nie dziwię


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl