![]() |
Ciekawe co będzie jak pomysł ze Stefanem wypali:P Jakie wtedy głosy się odezwą. Ja mam uczucia bardzo mieszane. Mi on nie przeszkadza, lecz też nie jestem zadowolony że jest... nie zdziwię się jednak gdy na przekór wszystkim zakończymy eliminacje zakwalifikowaniem się do baraży:p
|
jaja będą jak wygra 2 mecze i awansuje :lol:
|
Cytat:
Mnie Stefan bardzo przeszkadza. Gdyby tak jeszcze przypadkiem wygrał te dwa mecze i wszedł do tych baraży (odpukać w niemalowane!) to czułbym się z tym fatalnie. Uznałbym wówczas, że Żewłakow .......ił o tym, że nie są drużyną, a w gruncie rzeczy to oni zwolnil Beenhakerai - wielki kolektyw. Tak przecież zwalniali Engela (po braku powołania dla Iwana) i Janasa (po braku powołań dla Dudka, Kłosa i Franka)... |
Cytat:
Dla tej grupy maksimum było awans na Euro. Potrzeba nam świeżości w kadrze, lecz czy jakiś trener się na to zdecyduje...pewnie znów będziemy oglądać Krzynówka,M. Lewandowskiego. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
poradzić ?? Majewski Stefan ?? z trenowaniem kopaczy i selekcją :lol: takich rzeczy to nawet w erze nie ma :lol: |
Cytat:
|
Dziółka. To może być on.
|
Takie "cuś" znalazłem
http://i28.tinypic.com/213lv2x.jpg |
pojadą niedzielni kibice w tych czapkach stańczyka i z tymi tubami...i cały prostest pójdzie w piz**...
|
Mogą posadzić wojsko, mogą rodziny Leśnych dziadków ale pamiętajcie że są jeszcze sponsorzy i jeśli kibice zrobią ostry protest to PZPN nie może sobie na to gwizdać.
|
Róbcie róbcie ten protest :D Moze bilety tańsze będa i łatwiej będzie mozna je dostac :D
|
A będą śpiewać to Steeeeeeefaaaaaaan? Bo ja z chęcią bym pośpiewał. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Noż ja .......ę. :foch: |
Problem polega też na tym, że w dalszym ciągu nie każdy w Polsce ma dostęp do internetu, wielu ludzi o tej akcji nawet nie usłyszy.
Natomiast KAŻDY, kto o tej akcji się dowiedział, i się świadomie wyłamie, jest zerem. Bez inicjatywy oddolnej nic się nie zmieni. Czy taki pomysł jak koniecpzpn.pl ma szanse powodzenia - śmiem wątpić, ale spróbować trzeba koniecznie... Są jeszcze w ogóle w tym kraju niezrzeszeni w żadnych związkowych strukturach ludzie, którzy mogą patrzeć na te opasłe pezetpeenowskie mordy? Nie chce mi się wierzyć... |
Żeby protest miał lepszy oddzwiek trzeby spalić flagę i kukłę. Nie wierzę w ten protest, nei uda się,przyjdą brodacze, grubasy z dziecmi i wsio będzie ok. Przyniosą trąbki twarze wymalują, a PZPN ogłosi sukces,że nikt nie spiewał wulgaryzmó i było miło. I tym tropem będzie chiał brzuchaczy zachęcić do chodzenia na mecze ligowe, bo to kulturalne:)płaci za byle co,nie wymagające. Oni takich odbioróćw poszukują, pisze o tym,abyście sobie zdali sprawę że isttniej niebezpieczeństwo,że normalnych ludzi,czytaj kibiców wywalą ze stadionów.
|
Nic to nie da, chyba ze ta akcja byla by dosc dobrze przez media rozdmuchana. A tak beda bilety w kasach to sie cale rodziny zjada i piknik bedzie fajny.
Kielbaske zjedza w trabke podmuchaja czapke zaloza i problemu nie bedzie a ze przegrali a kij z tym bylem na meczu reprezentacji, fotke na naszaj-klasie kumplom pokaze i bedzie gites. Zeby wygrac z pzpn(celowo z malej bo szacunku do nich nie mam zadnego) trzeba radykalnych srodkow ale na to trzeba miec jaja. A najwieksza przeszkoda jest euro2012 bo nikt nie zaryzykuje a zwlaszcza politycy ze podczas walki z pzpn najbardziej ucierpia mistrzostwa, to jest za wielka sprawa zeby ryzykowac. |
Zarząd PZPN chciał na trenera Piechniczka...
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...rem_kadry.html :lol: Po prostu pięknie. Człowiek, który od 13 lat nie trenował żadnej drużyny, miał być zbawcą kadry. Pewnie trenowałby poprzez telekonferencję, ze słynnego fotelu, przed kominkiem w Wiśle. Ja bardzo szanuję Piechniczka za dawne zasługi, ale to ponury żart. Całe szczęście że sam Pan Antoni się zreflektował i odmówił. Niemniej - skoro już tak desperackie pomysły się pojawiają, to trzeba się liczyć z tym że Majewski obejmie kadrę na stałe. |
Protestowac to trzeba nie tyle przeciwko PZPN'owi, co przeciwko tez klubom...te srodowiska sie wzajemnie przenikaja i niestety na reke wiekszosci taka sytuacja jest na reke.
|
Jak by dobrze akcje "rozkreklamować" myślę, że by przeszła tylko trzeba by było włożyć trochę kasy w plakaty i wszędzie gdzie się da je rozwieszać. Jeszcze fajnie by było jakby na stadionie ktoś porozwieszał przed meczem transparenty and pzpenowskie ;-]
Tudzież kibice którzy by się już pojawili na meczu mogliby wyrazić swój sprzeciw dziadkom stojąc przez pierwszą połowę tyłem do murawy ... jest dużo możliwości ale chyba małe szanse na to żeby cokolwiek przeszło. Eh można pomarzyć. |
|
Panowie co by nie mówic kazda akcja,kazda inicjatywa zmierzajaca do pokazania Polsce prawdziwego oblicza PZPN napewno jest juz krokiem do przodu.
Akcja przeprowadzona przez internet moze udac sie polowicznie,bo nie kazdy ma do niego dostep. ' Najlepiej zaczac od jakichs transparentow na stadionach,bylo poparcie w ten sposob np dla LKS (kiedys w A klasie na meczu widzialem plotno -Ekstraklasa dla LKS) wiec i tym razem napewno kazda ekipa wywiesila by na płotach jakies tresci. Dotra do tego media,zacznie sie rozbic mały szum i wtedy mozna by zrobic akcje z pustym stadionem. Chodzi o to zeby na poczatek zaczac "przygotowywac" ludzi do ogolnoloskiego protestu ,bo jak zrobimy to na szybko to nic z tego nie wyjdzie. |
Prezesem Lato , selekcjonerem Reprezentacji Majewski . Dwóch muminów :rotfl:
|
Cytat:
|
O media to byłbym spokojny, bo one też maja dość betonu i kichy w Polskiej skopanej
taki Kołtoń czy inny Tomaszewski dadzą czadu Właśnie wyczytałem w necie że jak Steeeeeeeeeffaaannnnnnnnnnn był w Amice i zdobywał PP razy 2 to tam wtedy rządził :Fryzjer"i stąd te jego sukcesy to może prokuratura z Wrocka NAM pomoże z nowym selekcjonerem??? Takie luźne rozważanie i marzenia:)) |
Już Monika Olejnik pojechała po panach z pzpn co ich bardzo zbulwersowało, ciekaw jestem co Lato powie jak mecze zostaną zbojkotowane przez kibiców :)
|
akurat Tomaszewskiego to już chyba nikt w Polsce nie bierze na poważnie, czemu akurat się specjalnie nie dziwię
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl